Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Nerdesiniz millet, niye kimse yazmıyor ya? olmuyor böyle ama hani motivasyon? hani dukan kardeşliği?

Oğlumun bütün muhalefetine rağmen lesslie ile 1 mil yürüdüm, akşam da callan yapıcam, sabah 2 minnak yımırta ile fümeli omlet ve sadece beyaz peynir yemiştim, şimdi de krep ile hindi pastırma, kaşar ve 2 tane light karper yedim, sütlü türk kahvem de pişiyor the newsroom eşliğinde onu içicem

Gelin kızlar ya, yazın, çizin, foruma hayat verin buradan uzak olunca kaçamak çok oluyor, diyet psikolojisi dibe vuruyor, hareketsiz oldu bir süredir, gelin gari, gari de gariiiiii

6 gün atak mı? bunu dukan testi mi verdi sana, kendin mi o şekilde yapıyorsun? yeterince su içiyor musun? regl bittikten sonra gerçek kilonu görmüş olacaksın, başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin açıkcası bu dönem vücut ciddi anlamda su tutabiliyor, reglin bittikten sonra tartıda güzel bir rakam göreceksin büyük ihtimalle

Merhaba. Hayırlı olosun. Merak etme. Regl bitince birden eksileri göreceksin Hatta bu dönemde daha çok kilo veriliyor, sadece bunun fark edilmesi regl bittikten bi kaç gün sonra oluyor. Sakın motivasyonun bozulmasın Boyun kaç peki. Kilon çok aşırı değil gibi çünkü. 6 gün atak çok gibi geldi.

deli kız yaparım tabi nolcak,seni tıka basa doyururum daha da kaçamak falan da yapmazsın gözün hiç bişeyciklerde kalmaz ama gelcen mi bak bunu söz kabul ediyorum
haaa bu arada gelmeden birkaç hafta önce haber ver de hazırlıklara başlayayım

canım benim 4 günde 1 kilo bile güzel bence,üstelik reglisin.
regl bitsin gözlerine inanamayacaksın,en az 2 kilo gidecek böyle olacaksın
veee eminim düğünde 60 kilo bile olursun sen,biraz da spor yap ama ok

6 gün atak mı? bunu dukan testi mi verdi sana, kendin mi o şekilde yapıyorsun? yeterince su içiyor musun? regl bittikten sonra gerçek kilonu görmüş olacaksın, başlamak için yanlış bir zaman seçmişsin açıkcası bu dönem vücut ciddi anlamda su tutabiliyor, reglin bittikten sonra tartıda güzel bir rakam göreceksin büyük ihtimalle [/QUOTE]

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))

Sagol canim.Boyum 168 sm.28 eylule 61 kg olmam gerekiyor .Ondan sonra da 55 leri gormek istiyorum.55 kg hamile kalmak istiyorum.Inshallah yapa bilirim.

ben şimdi BMI'me baktım normal kiloluymuşum
başladığımdaki BMI 29.9 yani kilolu idim 30 olsa obez olacakmışım,küsüratla yırtmışım.
şu anda normal bir insan olmuşummmmmmm
darısı hepiciğinize güzellerrr

canım benim 4 günde 1 kilo bile güzel bence,üstelik reglisin.
regl bitsin gözlerine inanamayacaksın,en az 2 kilo gidecek böyle olacaksın
veee eminim düğünde 60 kilo bile olursun sen,biraz da spor yap ama ok

Inshallah.31 agustosda tartilmayi dushunuyorum)) O zamana 67 olursam chok guzel olur))

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))

Sagol canim.Boyum 168 sm.28 eylule 61 kg olmam gerekiyor .Ondan sonra da 55 leri gormek istiyorum.55 kg hamile kalmak istiyorum.Inshallah yapa bilirim.

Çok atak yapınca çok daha fazla kilo vereceksin diye bir şey yok ama. Bence artık yeter, yorma vücudunu. Gerçi zaten 6 gün geçmiş ama.. Boyun da iyiymiş. Böyle dikkatli gidersen 61 kilo olursun merak etme düğünden sonra devame dersen 55 de olursun da.. Dukan sana muhtemelen 60 ol falan demiştir hee :) Neyse sen bakma ona. Nasılsa bebişin sana kilo aldırır

Inshallah gorurum.Yok Dukan amca 3 gun yapmami soylemishdi )) Men 7 gun yapmak istiyorum ki,28 eylule 61 kg olayim)) gunde 3 L su ichiyorum ,birde 6 buyuk bardak yeshil chay.Hich kachamakda yapmiyorum amma kilolar bir turlu gitmiyor )))[/QUOTE]

kızlarr püüf canım sıkkın benimmmmm
bilen bilir 30 ağustosta bodruma gidecektik bob ile beraber.ama gelin görün ki pazar akşamı herşey güllük gülistanlıkken birden kapıştık ayrıldık mı noldu onu bile anlamadım.ikimiz de şaşkınız,nolduğumuzu anlamadık.
şimdi de paşam nazlanıyor,kendini ağırdan satıyor.korkarım bizim aylardır planladığımız bodrum tatili yalan olduu
lenn bu tatile gidebilelim diye ben bayram günü bile çalışmıştım,üfffff rom şişelerinde balık olasım varr

kızlarrrrrr ticker'ımı güncelledimmmmmm

ay ben kocacıgımı ilmik ilmik işlemeye başlayayımda şöyle bir izmir havası alalım. yiyelim patlayana kadar. bugüne kadar hiç yemedikya patlayasıca ben hala yemek düşünüyorum yaaa

tıkırında hayırlı olsun hedefe bısı kalmadıı

bende asyaysam denizsem sende bu bodruma gidersin. okadar...

ben şimdi obezdim şişkomu oldum

Dukan amca bana 59 kilo olmami onerdi.Amma zaman olarak kasim sonunu gosterdi )))

2 sorum olacak))
1 bu sari kafalari nasil koya biliyorsunuz ?
2. o kg metreyi nasil olushduruyosunuz ?

oğliş kaç yaşında:)?
yaşasın dukan emmi ne dese doğru walla
aminnn inş. bende o günleri görürüm

oyy çok üzüldüm yaa inşallah şu 2 gün içinde düzelir herşeyde gidersiniz tatilinize kalbinimi kırdın paşanın acabaa gönülmü almak lazımm

bende dışarda yedim biliosunuz ankaranın meşhur hostasına gittik tavuk ızgara yokmuş dandik yerde bende servis tavuk döner ama ekpeksiz istedim şeyy yanında yoğurt koyarmısınızzz didim 1 kaşıkcıkk koymuşlar neysee didim yidim değişik oldu iyi geldi sabahda dukan krebimin 1 tanesiyle peynir yemiştim ve a101den aldıım çayı içtim ne olur ne olmaz die bugün böle geçio bakalım akşama ne yesemkii

gelin tabi gelinnn kocacığına da bol domates soslu kızartma yaparım kızz yada buzlukta kayseriden aldığım kayseri mantısı var,onu yaparız kocana biz de koklaya koklaya yoğurdundan yeriz olma mı

Yiyesim bile yok.Ac bile kala bilirim bu surede 7kg vermek ichin ))

bu arada 3.hedefim bu kuzum,ilk 2 hedefimi tutturdum,bu da 3.ve son hedefim olacak.Allahın hakkı üçtür.Bunu da tuttrudum mu kiii bir aydan fazla zaman alacak,sonra ver elini güçlendirmeeeee

yok yaaa 2 gün içinde düzeleceğini zannetmiyorum
heee kırdım galibaa ama böyle gerildik bu da canımı sıktı ben de kapa çeneni dedim.onun için kapa çeneni demek çok korkunç bişeyyy o da resmen delirdi,sonra bırbırbırbırrrrr yedik birbirimizi.ama sonra gönlünü almaya çok uğraştım gelgelelim benim ki biraz kız gibi nazlı olduğundan yelkenlerini suya indirmez.gitti bodrum tatilimiz de,oysaki ne kadar mutluyduk be yaaaa,off ama o da çok abarttı aman neyseee bi fındık fıstık olaydı da yiyeydik
sıkıntıdan stresten çok yerdim ben resmen hırsımı yemeklerden alırdım.sanırsam çok stresler yaşamışım ki 90lı kilolara kadar varmışım.neyse ki yasak da yiyemiyorum.yoksa 2 gündür kim bilir neler yer içerdim vallahiii

Yiyesim bile yok.Ac bile kala bilirim bu surede 7kg vermek ichin ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…