Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

pişt medesa bana nie cvp wermiosun yaaa küstüm sana ne zmn geciosun güçlendirmeyee

kuzuuuum küsmeee banaaaa,dikkkatimden kaçmış sorryyyyy:26:
canım yaaaa 69 da görmek istiyorum ben,çok hırlandım hala ilk ggünkü gibi hırslıyım vallahh,69'u da görücem inşallahhh
yoksa 55 görünce mi geçsem böööö
1 ay daha dişimi sıkarsam 69 görürüm.sonuçta kilo verebiliyorsam niye durdurayım ki kendimi,verebildiğim kadar vereyim.gerçi kocacık bunu yapmayın sakın demiş,vardır bir bildiği mutlaka ama ben hayatımda ilk kez kilo veriyorum yaa,bunu durdurmak istemiyorum gittiği kadar gitsin.hem ben şikayetçi değilim seyirden.inanılır gibi değil ama canımın deli gibi çektiği bişey yok,olsa da kokluyorum geçiyor.mesela az önce bir browni ile öpüşmek üzereydik
bakalım artıkın gittiği yere kadar diyorum

prensesim inanmayacaksınız ama adamı tavladım leenn
ekmeklerinizi bugün taze hazırlatıyorum,yarın kendim getireceğim ekmeklerinizi dedi
ayyyy kızlar dua edinde şöyle 35inde boylu poslu karakterli cillop gibi bir yakışıklı çıksın
gerçi bende şans yok kesin 100 yaşında kelli felli bi adam çıkar gelir,ben de boşuna ona vakit ayırmak zorunda kalırım
senin kart geçmiyorsa,o zaman tr gelince sipariş edip,ilk 2-3 gün krep yiceksin yada,ben ona sorayım geldiğinde kapıda ödesin kuzucuk diiim,belki o siteden uyarı almasın diye yok demiştir.ama adamda tercih eder açıktan satıp paracığı almayı bence

evvveetttt kıymalı sarma süpper olur,bana da annem yapmıştı yağsız kıymadan ohh mis gibi yemiştim vallahii
atışturmalık da kek,pizza falan yap olmazsa.
yoook ben yapmam bayramda da kaçamak,len nerden geldi bu irade bana anlamadım kiii,acaipp sadığım kocacığımaaa

valla güzelim benim selülitler aynen duruyor,bence sen onu yürüyüşle filan azaltmışsındır ,popomu kaldırıp biraz hareketlensem hiç fena olmayacak benim de bu arada senin yaş kaç ,bu da önemli tabii ,benim bacaklar lımbır lımbır yağ ve selülit 13 kilo vermeme rağmen hala gözüme öyle geliyor ,şişman olup selülitsiz olmayı isterdim ,zayıflıkta önemli değil yeter ki cildin gergin pürüzsüz olsun ,bir çok kilolu bayanı gördüm sıfır selülit ,ahh ahhh spor yapmalıyımmmmmmm

daha hiç kaçamak yapmadım aman diyim kızlar kaçamak maçamak yok bayramda ,şimdiden kendinizi bayrama hazırlamayın bakiiim,dukana aynen devam ,elinizi çekin bakalım cızzzlardan

Ben bayram için bunu yapmayı düşünüyorum kendime: dukan diyeti tarifleri: SELANİK TATLISI

O kadar tatlıyı çikolatayı kaçamaksız atlatacaksam eğer kendimin de yiyecek bir tatlısı olması lazım :))

Yalnız tarifte tereyağ aroması diyor,ben bugün vanilya aroması aldım ama üzerinde aynı zaman da Butter da yazıyor. Tereyağ aroması farklı mı oluyor acaba yoksa Butter-Vanille beraber olandan mı kullanayım?? Limon,rom,acıbadem de gördüm ama ayrı olarak tereyağ göremedim

Son düzenleme:
Kızlarrr.. A101'in mest form çayını kim önermişti?
Çok iyiymiş o ya.
Kabızlığa çözümmüş gerçekten.

69 muuuuuuu..hönkkk walla şaştım kaldım azmine ayrıca bi kere daha tebrik etmek istiorum

Kızlarrr.. A101'in mest form çayını kim önermişti?
Çok iyiymiş o ya.
Kabızlığa çözümmüş gerçekten.

canım ipeğim önermişti,ben de aldım ondan.içince çok sancı yapıyor bende ama evet kesinlikle etkili

69 muuuuuuu..hönkkk walla şaştım kaldım azmine ayrıca bi kere daha tebrik etmek istiorum

eveettt kuzuuum göreceğim 69'u.hemi de ben birkaç kez söylemiştim ki 20 kiloyu verirsem 69'u zorlayayım diyeeeee,ayyyyyy kızlar yaaaa 69 olduğumun haberini de verir miyim size böyle mutlu mesut acabaa
dukan testi sonucu bana 17 kilo demişti,ilk hedefimi tutturunca 20 kilo diye hırslandım,şimdi 69 olcam diye tutturdum,69 olursam da 65 der miyim bilmiyorum artıkk

Ne diyorsun bebeim sen hemen ışınlanaraktan baktım benimkilere ve bende bişey göremedim popomdaki çatlaklar dışında tabii
süper haber iste dukancim biliyor bu isi yaaa

medesammmm tatlimmmm süpermis ya insallah david beckham brad pitt gibi bir tostcumuz vardir söyle ona ya özlemcim yazmis sana sen yok demissin ödesin kapida iste de yazik kiz kilo mu alsin de

ozaman ipekimin calleninden yap veya benim pilatesimden keisn ise yarayacaktir

medesa medesa medesa oku bunu bi tatlim

seni telde anneme anlattim masallah diyerek

oda bana bir aci gercegi hatirlatti ben 16 yasimda 92 Kiloydummmm ergenlik dönemi sonra tatilde 5-6 kilo verdim 88 lere düsmüstüm sonra ayda 500 gr vere vere 2009 da 69 u gördüm sonra sonuc yine 77 yani bildiginiz gibi :44: anlatmama gerek yok aldim verdim davalari

ama sen benim 9 yilda verdigimi 5 ayda verdin annem yuh sana dedi bana:44:

ama senin idolüm oldugunu hatirlattim ona....

bitince diyetim bi dukan öncesi sonrasi yaprim birde hayatimn öncesini sonrasini

kızlar yaptırın tahlillerinizi mutlaka
daha farklı sebeplerde vardı ama benim ablamın arkadaşı gencecik yaşta siroz oldu ve öldü
çok dırdır yapan kızı komplekse sokan sürekli şişmansın diyen bir annesi vardı
şimdi evlatsız kaldı
diet yaptı zayıfladı kilo aldı zayıfladı kilo aldı karaciğer bu duruma dayanamadı ne olur ne olmaz
ben doktora gittiğimde illaki istediğim bazı testler var yazıyım size doktorunuzla aranız iyiyse direkt isteyiverirsiniz , pek çoğu pek çok yerde yapılıyor arada sadece cinsiyet hormonları sıkıntı yaratıyor bana zaten onada her daim baktırmıyorum
hemogram
tiroid testleri t3 t4 tsh
karaciğer enzimleri ggt alt ast alkalen fosfataz
böbrek fonksiyon kreatinin üre ürik asit
biyokimyalar ldl hdl trigliserit demir demir bağlama çinko albümin amilaz albumin globulin total protein glukoz fosfor klor kalsiyum magnezyum sodyum potasyum bilirubinler transferrin ca 125 ca 15-3 crp vit b12 ferritin
cinsiyet hormonlar e2 fsh progesteron lh
artı tam idrarda verebiliyorsanız verin derim

Ben de bi denerim Güzel olur inşallah. Ben bugünden başliyim ya bişiler yapmaya :18: Oyyy!! Ama bugün akşam dışardayıızz.. Neysee.. Cumartesi de temizliğim var ama.. O zaman yapsam daha iyi olacak. Pazar'a kadar vakit buldukça yapmalıyım stoğumuuu..
Terayağ aroması diye bir şey var canım. O ayrı bişey İnternetten almıştım ben. gurmenet.com'dan.

Senden bekliyorum ben yaaa 65 oliyim diyebilirsin Ve de tabi ki 69 da olacaksın yani. Neden olmayasın ki.. Devam ettiğin sürece 55 bilem olursun sen Tam manken olursun işte o zaman
Bu arada fırıncıyı kandırmışın Geliyomuş Hadi bakalım hayırlısı :127:

kızlar mesai gunlerim başlıyo, muhtemelen bazı akşamlar ve bazı haftasonları falan da çalışmam gerekecek aralığa kadar. vakit bulduğum zamanlarda uğramaya çalışcam ama muhtemelen çok fazla olamayacak bu zamanlar. uğrayamadığım zamanlar için hepinize bol eksili günler, haftalar diliyorum

Son düzenleme:

söylicem söylicem merak etme,halledicez inşallah senn ekmekleri de dur bakalım,baldızına bi güzellik yapacak artıkın
uleeen hakikaten aşık olurmuşum ekmekçiyee,ayy çok heyecanlı yarın gelsin hemen haber vericem sizee,ne giysem acaba

vayyyyy canııım prensesim beniiim,çok etkilendim biliyor musun
senin daha önce 92 kilo olduğunu bilmiyordurm.evet doğru cidden 9 yılda verdiğini 5 ayda vermişim şaka gibi bişey bu yaaa,resmen bir mucize yaşıyorum ve çok mutluyummm.Darısı hepinizin başınaaa
hem annecin de sna yuh demesin kiiii,sen benim çekirgemsin doğru yolda ilerliyorsun.en kısa zamanda sen de ulaşacaksın hedefine.
ekimde buluştuğumuzda çıtı pıtı olacağız,gerçi sen zaten miniminnaksın ama olsun
anneciğine de çok selam söyle,çok öpüyorum ellerinden

Oyyy!! Sensiz olur mu yaaa..! Hay Allah..!
Napalım.. Allah kolaylık versin inşallah.. Her şeylerin üstesinden gelirsin Gel fırsat buldukçaaa!!

İyi akşamlar kızlaarrr... Ben de çıkıyorum.. Yarın için eksiler eksileeerr.....

medesaaaaaaaaaaaaaaaa gitmeden bu güzel haberi de aldım ya süpersin gerçekten süper süper
artık dondugumde senı 69-65 arası bişi bulurum diye tahmin ediyorum. tekrar tekrar tebrik ederim sana kupa da vermek lazım tabii

evet ya baldizida citi piti olsun ama ya

ekimde kumru yicemmmmm....inanirmisiniz ödül ögünlerimin listesini yapiyorum bu hasretle ben bi ayi bulmaz bitiririm bu isi insallah

kız gaza getirme beni öyle 55 falan diyeee,ömrüm buralarda geçmesin hehehehe
nereye gidiyosunuz hepiniz yaaaa,nöbetçiyim ben bu akşam amaaaa gitmeyinnn

birazdan kardesime gidicem iftara...evden birsey alamadim bugün sebze günü ilan ediyorum karniyarik yapacakmis benim patlicani közledi sadece etide yagsiz onun zaten...onu yerim bitek sanirim birazda fasulye bu kadarcik insallah kacamak yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…