Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Atakta yok evet. Normal balık al, baharatlayıp az limonla fırına ver. Öyle de gayet güzel oluyor :KK66: Ayrıca hani bir baş soğan kadar abartmamak kaydıyla :) 1-2 halka soğanla da fırınlayabilirsin. Tat vermesi amaçlı. O kadarına izin var.

Bana menün çok gelmedi zaten. İzinli olan şeylerden doyacağın kadar yiyebilirsin.
Meyveli yoğurdu da her gün yemezsen daha iyi olur. Tedbir açısından :KK66: Normalde light meyveli yoğurda günde 2 tane izin var. Kepeği o şekilde tüketebilirsin istersen ama omletle, krep yaparak, ya da farklı tariflerle denesen daha doyurucu olur bence. İnternete yazsan Dukan diyet tarifleri diye, bir sürü şey çıkar :KK66:

tamam çok teşekkür ederim ilginize bende eylül ayında başlicam dukan diyetine menülerimi yazarım size hergün

Son düzenleme:
merhabalarr bu hafta başndan beri deli gibi inceliyorum dukanı şimdi benim atağım 7 gün çıktı kısa bi süre deil:KK43: okuduklarımdan anladıım kadarıyla size bi örnek menü yazsam bana olur veya olmaz diyebilirmsiniz

mesela sabah kalkar kalkmaz su
kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta peynir karıştırıp baharatlayıp yesem
arada yulaflı meyveli yoğurt yesem
öğlen evden ciğeri baharatlayıp bi damlacık yağla pişirsem
arada yine 2 kaşık yoğurt
akşamada ızgara tavuk onu yoğurtla karıştırıp yesem çok mu yoğurtlu bimenü olur yanlışmı anlamışım?

mesaj tekrarı...

Son düzenleme:
merhabalarr bu hafta başndan beri deli gibi inceliyorum dukanı şimdi benim atağım 7 gün çıktı kısa bi süre deil:KK43: okuduklarımdan anladıım kadarıyla size bi örnek menü yazsam bana olur veya olmaz diyebilirmsiniz

mesela sabah kalkar kalkmaz su
kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta peynir karıştırıp baharatlayıp yesem
arada yulaflı meyveli yoğurt yesem
öğlen evden ciğeri baharatlayıp bi damlacık yağla pişirsem
arada yine 2 kaşık yoğurt
akşamada ızgara tavuk onu yoğurtla karıştırıp yesem çok mu yoğurtlu bimenü olur yanlışmı anlamışım?

bu diyeti saglıklı ve tam anlamıyla yapmak istiyorsanız önce kitabı alıp okuyun öle baslayın lutfen.kitapsız yapılan diyet cok saglıklı olmayacaktır.

hu hu huuuuuuuu medesaa okudum yazdıklarını çok tebrik ederim ama 20 kilo direkt bireyyin kendi başarısı
bende 20 25 kilo arası vermek isteyen biri olarak henüz 10 kiloyu bile devirmiş değilim ama vazgeçmiyorum
kaçamak yaparken bile aklıma burada bazı okuduklarım geliyor direekt elimden bıraıyorum veya azıcık bir kaçamak yapıyorum
bu anlamda dediklerin doğru ama yinede başarı senin başarın

darısı hepimizin başına hem de uzun vadeli inşallah
bir daha kendimize bunu yapmayalım bir daha kilo almayalım

çok çok sağol canım benimmm,darısı daha iyileri sizin olsun inşallahh :KK16:
yapma kuzum yapma gülüm kaçamak göçemek,sonuçta varacağınız hedef tarihinizi uzatıyorsunuz,eee sonra da uzayınca sıkılmak mümkün tabiki.valla ben hep o mutlu güne bir an evvel ulaşayım diye sıktım dişimi,haaa bi de şu var insanın yaptıkça yapası da gelir.aldatan erkekler gibi düşün,bir kere yaptılar mı hep yaparlarmış ya öyle yani :KK9::KK9:
ya hep ya hiç dedim.ucu bir kaçtı mı toparlamak çok daha zor olur.tutmaya çalışın kendinizi,sonuçta en sonunda kavuşup istediğimiz gibi yiyeceğiz ki o yemekleri,azcık sabır kuzularr :KK34:

Hahahahha:KK9::KK9: Benim de aklıma o geldi :KK9: Dedim şimdi medesanın da aklına gelir hahahha:KK9: Onu da anıyoruz hep. Kulakları çınlıyordur baya kızcağızın hehehaha :KK70:

Ben bayram konusunda pek güvenmiyorum kendime. 1-2 baklava, 1-2 de sarma yerim bence :44: Olsun.. Sonrasında hellederim ben onları :KK66: Yemezsem de kar kalır yanıma :KK66: Ya da şu Dukanca revaniden yapıp Bursa'ya götüriyim diyorum. Şerbetse şerbet.. Baklava niyetine ondan yerim dururum. İnşallah güzel olur. İlk yapışımda çok hoşuma gitmişti, sonrakini hiç beğenmedim :S Tatlandırıcımı da alırım yanıma. Krem karamel çakmasından yaparım :) Çok kolay onu yapmak :KK34: Evelallah geliriz üstesinden :KK4: Sen zaten kaçamak falan yapmazsın yaa :KK34:

Ben Medesa'dan alıntı yaparken ondan kopyaladım canım. Bi internet sitesi var. Ordan yapılıyo. Hangisi bilmiyorum.

beboliiiii bence baklavadan uzak dur hem de kesinlikle yani :KK47:
onun içinde yağ var,şeker var,karbonhidrat var,ceviz var lenn olmaması gereken ne varsa var işte:KK9:
revani süper fikir,bende yapiiim bari,misafirim gelirse ikram ederim :KK60:
sarma da yiceksen 1-2 tane tadımlık olsun,nefsin körelsin yeter.bak zaten şiştim diyosun,kocişin abisine koz verme :KK22:

kizlarrr bugün sabah aynada birsey farkettim:KK52::KK52::KK52: spora baslayamadim ramazandi falan derken sadece yürüyorum ve dukan insanda bitanecik bile selülit kalmaz mi ya okadar yanardag gibi selülitten hic mi eser kalmaz:KK53: hani hemen kafamda söyle düsündüm-> tabi ne sandin kizim dukan bu yag yasaklamis adam depodan yakiyorsun e senin depon demekki selülitti dedim:KK9: sizdede varmi böyle fark

ayyy kuzuuuu ben de onu çoktaaan farkettim,cidden bu inanılmaz bir mucize yaaaa.
sonuçta 93 kiloydum ve ne yazıkki hiç yok dediğim selülitler benim de vücudumu sarmıştı :KK50:
bacaklar,popo ve hatta sırtımın yanlarında falan bile vardı düşünebiliyor musunuz?
hatta diyordum allah seni kahretmesin lan,insanın burasında da selülit mi olurmuş diye çok kızıyordum kendime,kızdıkça da gidip bişeyler yiyip sinirimi çıkarıyordum,aferim dimi bana :KK9:
ama dukanla birlikte inanılmaz ve gözle görülür bir hızla selülitlerim yok oldu,resmen şoklardayım :KK53:
bunda sporun da etkisi olmuştur mutlaka ama spor da yapmasam yine buna yakın bir kayıp olurduu :KK52:
I LOVEE DUKANNNNNN :KK23:

kızlar herkesden cevap bekliyorum
sağlık yoklaması var
lütfen cevaplayın kızlar
en son ne zaman tahlil yaptırdınız
sonuçlarınız nasıl
yaptırmadıysanız kaldırın poponuzu sabah aç karnına gidin kan verin doktorada ne yaptığınızı söyleyin ona göre tahliller istesin
çok önemli kızlar lütfen sallamayın tahlilleri düzenli yaptırın
her ay her şey değişebilir şimdiye kadar iyiyse bundan sonrada iyi olsun elbette ama kontrol ettirmeden asla devam etmeyin

ben hiç yaptırmadım ama kendimi bomba gibi hissediyorum,bi de taş gibi bi de angelina jolie gibi falan hissediyorum :21:
amma bir ara gideyim diye düşünüyordum,senin güzel hatırına gideyim fırsat bulunca da,doktora ne dicem kan testi mi yaptırmak istiyorum dicem ???

sağlık yoklaması var
lütfen cevaplayın kızlar
sonuçlarınız nasıl
yaptırmadıysanız kaldırın poponuzu sabah aç karnına gidin kan verin doktorada ne yaptığınızı söyleyin ona göre tahliller istesin
her ay her şey değişebilir şimdiye kadar iyiyse bundan sonrada iyi olsun elbette ama kontrol ettirmeden asla devam etmeyin

cannimmm ayyy utanarak söylüyorum hatirlamiyorum bile:KK17:

Ya şimdi dukan ypıyorum test yaptırmak istiyorum desem ve azda olsa kolestrol yüksek çıktı diyelim ..
dukan karşıtı doktor da çok. napcaz bırakcaz mı diyeti:26::26:

çok çok sağol canım benimmm,darısı daha iyileri sizin olsun inşallahh :KK16:
yapma kuzum yapma gülüm kaçamak göçemek,sonuçta varacağınız hedef tarihinizi uzatıyorsunuz,eee sonra da uzayınca sıkılmak mümkün tabiki.valla ben hep o mutlu güne bir an evvel ulaşayım diye sıktım dişimi,haaa bi de şu var insanın yaptıkça yapası da gelir.aldatan erkekler gibi düşün,bir kere yaptılar mı hep yaparlarmış ya öyle yani :KK9::KK9:
ya hep ya hiç dedim.ucu bir kaçtı mı toparlamak çok daha zor olur.tutmaya çalışın kendinizi,sonuçta en sonunda kavuşup istediğimiz gibi yiyeceğiz ki o yemekleri,azcık sabır kuzularr :KK34:
??

pişt medesa bana nie cvp wermiosun yaaa küstüm sana :KK33: ne zmn geciosun güçlendirmeyee :21:

ayyy kuzuuuu ben de onu çoktaaan farkettim,cidden bu inanılmaz bir mucize yaaaa.
sonuçta 93 kiloydum ve ne yazıkki hiç yok dediğim selülitler benim de vücudumu sarmıştı :KK50:
bacaklar,popo ve hatta sırtımın yanlarında falan bile vardı düşünebiliyor musunuz?
hatta diyordum allah seni kahretmesin lan,insanın burasında da selülit mi olurmuş diye çok kızıyordum kendime,kızdıkça da gidip bişeyler yiyip sinirimi çıkarıyordum,aferim dimi bana :KK9:
ama dukanla birlikte inanılmaz ve gözle görülür bir hızla selülitlerim yok oldu,resmen şoklardayım :KK53:
bunda sporun da etkisi olmuştur mutlaka ama spor da yapmasam yine buna yakın bir kayıp olurduu :KK52:
I LOVEE DUKANNNNNN :KK23:

angelinam joliem benim...aynen aynen ben daha spora baslamadim ve spora basladigimi düsünebiliyormusun neler olacak bana :KK53: diyetimin 7. haftasindayim 6 kilo gitti sadece bi hafta tatil ve kacamaklardan gerideyim dukancim 11 eylülde tamamsin diyor ama du bakalim iki haftalik tatil var ama önlemini aldim 3 gün atak yapicam gitmeden oradada seyire devam ama bir iki kacamak olabülür:KK30:

zaten senin müstakbel kocan bana tost ekmegi yollamiyooo:KK19: neymissss kapida ödeme olmazmis e güzelim benim kredi kartimda olmuyor türkiye sitelerinde ne yapayim öleyimmi:KK14:

.................
beboliiiii bence baklavadan uzak dur hem de kesinlikle yani :KK47:
onun içinde yağ var,şeker var,karbonhidrat var,ceviz var lenn olmaması gereken ne varsa var işte:KK9:
revani süper fikir,bende yapiiim bari,misafirim gelirse ikram ederim :KK60:
sarma da yiceksen 1-2 tane tadımlık olsun,nefsin körelsin yeter.bak zaten şiştim diyosun,kocişin abisine koz verme :KK22:
.................
Canım, tabi ki yani yemek istemem de, ama bi an olur gözüm döner de yersem diye :125::KK9: Yoksa keşke yemesem :)) Ben fıstıklı severim hahahhah :KK9::KK9:
Sarma dediğin gibi 1-2. Yanımda atıştırmalık bişiler götürmem ya da bişiler almam lazım. bilmiyorum ne yiyebilirim :44: Millet tıkınırken benim de boş durmamam lazım :KK39: Ya da anneme diyim. Bana sırf kıymalı yapsın =) Evet evet :KK28: O zaman löp löp yerim kiiii :KK56::21::KK1::KK1: He yaa şiştiimmm :KK49: bakalım yarın ne görcem tartıda :44:

Canım, tabi ki yani yemek istemem de, ama bi an olur gözüm döner de yersem diye :125::KK9: Yoksa keşke yemesem :)) Ben fıstıklı severim hahahhah :KK9::KK9:
Sarma dediğin gibi 1-2. Yanımda atıştırmalık bişiler götürmem ya da bişiler almam lazım. bilmiyorum ne yiyebilirim :44: Millet tıkınırken benim de boş durmamam lazım :KK39: Ya da anneme diyim. Bana sırf kıymalı yapsın =) Evet evet :KK28: O zaman löp löp yerim kiiii :KK56::21::KK1::KK1: He yaa şiştiimmm :KK49: bakalım yarın ne görcem tartıda :44:

benim o revani hic olmamisti ya niyeki:KK50:
of revanide cok severim kardesim aksama yapacak olamaz:KK52:
aradim simdi len bana karni yarigin patlicanini kizartma közle ve eti yagsiz yap tuz atma dedim:KK9:

kiz nicin atak yapiyorsun sen kac kilosunki

b

Canım tok karnına tartıldım sabah 72 gösteriyordu, regl oldum bugün 3. günüm gerçi ama ondan mı bilemedim çünkü hafta sonu çok fena bozdum diyeti mantılar, dolmalar tatlılar havada uçuştu yani o derece, hem bu sebepten hem de oruçtan çıkmış ve sapıtmış bünyemi seyire tekrar adapte edeyim diye atak yapayım bari dedim.

kızlarrrrrrrrr günaydıııııınnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
bağırıyorum çığlıklar atıyorummmmm içimmm içimeee sığmıyorrrrr uçuyoruuuummmmmm :KK55::KK55::KK55:
72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 :KK53::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK9::21::KK3::KK4::KK52::KK55::KK8:
yaaaaaaaaaaaaaa inanabiliyor musnuzzz valla ben inanamıyorummmm yaaaa offf böyle yazışarak olmuyorr,keşke yanımda olsaydınız daaa hepiciğinizii kucaklasaydımm sıksaydım sımsıkııı,yaa spor sspikerleri gibi ağlamak istiyorum diye haykırmak istiyorummmm,halaa inanamıyorummmmm.yaaaa 20 kilo 300 gram verdim.
cancan.gif

çok şapşal bir mutluluk içindeyimmm
Banane21.gif

aşık olmuş gibi sırıtık sırıtık geziniyorummm ahahahaa
7.gif
lan yuttu bu ikoncan beniii ahahahahaaa,o kadar minnak oldum bennn hahahaha :KK76:
ayy beni idare edin bugün sanırım aklımı oynatmak üzreyeim,bu olağan üstü duruma alışmam biraz zaman alabilir.
dancegirl2.gif

yıllardırrr bir sürü yöntem deneyip sürekli başarısız olmuşken pat diye karşıma çıkıp beni kendine aşık eden Dukanıma,sonra bu kadar zorluğa göğüs gerebilip tek gün bile itaatsizlik etmeden disiplinle bu yolu başarıyla tamamlayabilmiş olan kendime,bir küçük bedenini verelim hanımefendi size 38 olur diyen mağaza görevlilerine ama daha da önemlisii bu yolda beni yalnız bırakmayan,destekleri enerjileri ve motivasyonlarıyla belki tökezleyecek olsam da elimden tutup kaldırıp beni kendime getireceklerinden emin olduğum,deneyimleriyle tarifleriyle pozitif enerjileriyle gücüme güç katan yüzlerini hiç görmediğim halde en çok sevdiğim can dostlarım kadar çok sevdiğimden emin olduğum tüm dukancan dostlarıma da çook ama çoook büyük teşekkür ederim.siz olmasaydınız belki de yapamazdım :KK16:
lennn olimpiyatta altın madalya kazanmışım gibi olduu,ayy ama çook mutluyummm.
hepinizi o kadar çoook seviyorum kiii
Laie_7.gif

bu arada bekleyin beniii,az kaldıı en kısa zamanda gelip onaylatacağım size fıstıklığımıı :21:
canlarım benim çoook saağolun hemi de her birinizzz
loveshower.gif

tebrikler canım ,çok büyük bir başarı ,mutlu olmayı çoktan hakettin sen

Merhaba. Kullanmıyorum ama kullanmışlığım var. Doğum kontrol hapları su tutuyor maalesef. İnsanı şişiriyoorr :S bi de üstüne üstlük iştah açıyor :18: Diyete etkisi böyle olur. Tabi ki kilo verirsin de, iştahına sahip çıkmaya çalışman biraz daha zor olur belki :44:

Ben de uzun süredir aralarda böyle molalar vererek kullanıyorum,iştahıma etkisi olmuyor ama işte kilo vermeyi yavaşlatır mı diye düşünüyorum, artık deneyip görmekten başka şansım yok:)

sağlık yoklaması var
lütfen cevaplayın kızlar
sonuçlarınız nasıl

Geçen ay yaptırdım ben canım, hepsi gayet yerinde çıktı, ne kadar arayla yaptırmak gerek ki? ben doktora diyeti anlattım o kadar sürede bi sorun olmaz ama sen meyve ye demişti bana, öyle tam uymana gerek yok demişti. Ama ben öyle yapmadım tabii ki solgarın female multiple ını ve balık yapı kullanıyorum meyvenin yerini tutuyordur eminim.

kızlarrrrrrrrr günaydıııııınnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52:
bağırıyorum çığlıklar atıyorummmmm içimmm içimeee sığmıyorrrrr uçuyoruuuummmmmm :KK55::KK55::KK55:
72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 72.4 :KK53::KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK33::KK9::21::KK3::KK4::KK52::KK55::KK8:
yaaaaaaaaaaaaaa inanabiliyor musnuzzz valla ben inanamıyorummmm yaaaa offf böyle yazışarak olmuyorr,keşke yanımda olsaydınız daaa hepiciğinizii kucaklasaydımm sıksaydım sımsıkııı,yaa spor sspikerleri gibi ağlamak istiyorum diye haykırmak istiyorummmm,halaa inanamıyorummmmm.yaaaa 20 kilo 300 gram verdim.
cancan.gif

çok şapşal bir mutluluk içindeyimmm
Banane21.gif

aşık olmuş gibi sırıtık sırıtık geziniyorummm ahahahaa
7.gif
lan yuttu bu ikoncan beniii ahahahahaaa,o kadar minnak oldum bennn hahahaha :KK76:
ayy beni idare edin bugün sanırım aklımı oynatmak üzreyeim,bu olağan üstü duruma alışmam biraz zaman alabilir.
dancegirl2.gif

yıllardırrr bir sürü yöntem deneyip sürekli başarısız olmuşken pat diye karşıma çıkıp beni kendine aşık eden Dukanıma,sonra bu kadar zorluğa göğüs gerebilip tek gün bile itaatsizlik etmeden disiplinle bu yolu başarıyla tamamlayabilmiş olan kendime,bir küçük bedenini verelim hanımefendi size 38 olur diyen mağaza görevlilerine ama daha da önemlisii bu yolda beni yalnız bırakmayan,destekleri enerjileri ve motivasyonlarıyla belki tökezleyecek olsam da elimden tutup kaldırıp beni kendime getireceklerinden emin olduğum,deneyimleriyle tarifleriyle pozitif enerjileriyle gücüme güç katan yüzlerini hiç görmediğim halde en çok sevdiğim can dostlarım kadar çok sevdiğimden emin olduğum tüm dukancan dostlarıma da çook ama çoook büyük teşekkür ederim.siz olmasaydınız belki de yapamazdım :KK16:
lennn olimpiyatta altın madalya kazanmışım gibi olduu,ayy ama çook mutluyummm.
hepinizi o kadar çoook seviyorum kiii
Laie_7.gif

bu arada bekleyin beniii,az kaldıı en kısa zamanda gelip onaylatacağım size fıstıklığımıı :21:
canlarım benim çoook saağolun hemi de her birinizzz
loveshower.gif

Tebrik ederim çook, ne mutlu sizee :)

sağlık yoklaması var
lütfen cevaplayın kızlar
sonuçlarınız nasıl

Evet, kesinlikle katılıyorum. Ben Dukan' a inanılmaz karşı olan erkek arkadaşımı düzenli doktor kontrolüne gideceğim şartıyla susturabildim :KK1: Zaten düzenli hormon tahlili yaptırıyorum,doktorumdan diğer değerlerime de bakmasını istedim. İlkini geçen hafta yaptırdım yani başlangıçta sayılır :)

kizlarrr bugün sabah aynada birsey farkettim:KK52::KK52::KK52: spora baslayamadim ramazandi falan derken sadece yürüyorum ve dukan insanda bitanecik bile selülit kalmaz mi ya okadar yanardag gibi selülitten hic mi eser kalmaz:KK53: hani hemen kafamda söyle düsündüm-> tabi ne sandin kizim dukan bu yag yasaklamis adam depodan yakiyorsun e senin depon demekki selülitti dedim:KK9: sizdede varmi böyle fark

Ne diyorsun bebeim sen :KK9::KK9::KK9: hemen ışınlanaraktan baktım benimkilere ve bende bişey göremedim :KK52::KK52::KK52::KK52: popomdaki çatlaklar dışında tabii :KK51::KK51::KK51:

şu tahlil olayını ben de yaptıracaktım ama kızıma bakacak kimsem yok bir türlü gidemedim ,onu da oralara sürüklemek istemiyorum ,benim kociş gelsin de yurda o zaman inş

X