Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

geçmiş olsun delycim:94:

MEDESAAAAAA persembeye bu is burada biter cumada güclendirmedesin cok mutlu oldum arkandayimmm geliyorummm

benimde iftar davetlerinden dolayi birbirine girdi 1+1 programim iki gün sebze günü iki gün p oluyor hani davetlerden arda kalan zamanda sadece protein yapiyorum

wuuu tebrık ederım kuzum. supersın valla. son zamanlarda aynen benımde bahsettıgın gıbı s si p si karmakarısık olmustu. sonrada hastalanınca hepten altüst oldum sen yavastan guclendırme menulerını hazırlamaya basla bence. alılşverıs kulturun degısecek sımdı :))

ooooo medesacım bu sefer maşallah ışık hızıyla vardın hedefe napıcan şimdi tamam mı devam mı? bu arada ben 35 oldum, bana da bebek

İvveeett.. Ya bi de ben akşam bi duş aldım. Sonra sızıvermişim. Ne sahura kalkabildim, ne bişi.. Zaten yemek yemek için kalkmıcaktım da, su içmek için saati kuracaktım.. Onu da yapmamışım :S Yani dediğinin tam tersine susuzum canım yaa Dün de az içtiydim. Demek su içsem geçerdi hee.. Püff! Akşama artıkın.. Bağırsaklar saolsun gurul gurulum şu an Sesler dışarlara duyuluyo yaa Yanımda kimse yok Allah'tan hihih

Oyyyy Çok teşekkür ederim tatlıımmm.. İsteyen herkese istediği zaman nasip etsin inşallah Allah huzur versin sağlık versin iş rastlığı versin..

Bi tuvaletlik işin kalmış valla yaa hihihi Bravo sanaaa E peki geçicek misin güçlendirmeyee :44: Bende ne yazık ki şişlik başgösterdi :100: Gerçek kilomu Perşembe de öğrenemicem heralde. Ama vermeye devam ediyorsam güçlendirme için 55-56'yı beklerim ben Sen napıcaksıınnn? 65-69?

geçmiş olsun delycim:94:
Teşekkür ederim canıımmm

Son düzenleme:
Herkese Günaydınnnnn!!!Arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun..Allah gönlünüzdeki her isteğinizi hayırlısı ile wersin inş..Bu arada bende sonunda bu lanet işimden ayrılıorum banada dualarınızda güsel bi iş dileyin olurrrrr muuuuuu

ben 2 gündür diyete uymuyom iş yerinde 300 liraık ticket verdiler kudurdum her gün dışardan bişiler yiom nası olsa bozuldu diyom çikolatada diyom toparlanmalıyyıımmmm

piştt silkelen ve kendine gel lütfen kestanemm..

ben yaaptım we yedim cnm.bende herhangi bi duraklama olmadı.ztn 1 pktten 2.5 küçük kase cıkıor.diğer türlü kendin yapsan bu sefer mısır nişastası kullanıosun ee ne fark edior? ben nedense o nişastayı aldım diyete baslarken ama bi önyargı olustu nedense hiç kullanmadım daha

Kızlarr.. Su içme durumlarınız nasıl?
Ben günde 2,5 lt'yi bitiriyorum.

bende içiorum o kdr günde.

Kaçamksız mı acaba?Ne kadar sürede verdiniz 14 kiloyu...

bu kişinin bünyesinden bünyesine değişior.kesin bişi sölenmesi mümkün deil bence.ama sanırım en az 3.5-4 ay civarı sürer.

walla o kdr heweslenme,cunku 100 gr meywe dior,o gün iki tane siyah eriği tarttım 155 gram geldı.1.e indirdim 85 gram oldu.yani ortalama günde 1.5 erik yesen bitti hakkın

medesa bence sen bugun we yarın aksam balık ye,,hafta sonuna gerek kalmadan fazlasıyla werirsin o 300 gramı..bu arada azmettin basardın,,tebrikler bebekkk

ooooo medesacım bu sefer maşallah ışık hızıyla vardın hedefe napıcan şimdi tamam mı devam mı? bu arada ben 35 oldum, bana da bebek

en saglıklı we hayırlısından Allah umarım sanada bi bebek nasip eder inşş cnm..

tenoshhh Allahim sanada minicik bir bebek nasip eder hayirlisiyla insallah....

lovecimmm canim benim hayirlisi olsun insallah güzel bir isin olur

Hayırlısı olsun canım.. İnşallah allah gönlüne göre bir iş nasip eder...

Tenaaarrrr sana da bebiş sana daaa İsteyen herkeslere inşallaaahhh!!!

Cümleten hayırlı kandiller....

Maşallah sempatik a rkadaşımaaa...

orucluyum ve ıftardan once aclık kafama vurmus tartılmayı unuttum. e sabah tartılıncada oda ne ++++++++++++++2 kg. oha falan oldum. 2 kg lık ne yedımkı ben:26::26::26::26: valla 94 küsüratına bakmadım bileee

Al benden de o kadar. Sabah ki şoku görmeniz lazımdı. Dün unuttuğumamı yanayım. Sabah gördüğümemi yanayım bilemedim. Birde yarın regl olacağım. Davul gibimiyim neyim.

hurma bisi yapmaaaaaaz dert etme kuzucumm

Gelecek dert hurmadan gelsin. Hiç bişey olmaz. Ramazanda 1 hurmayı serbest ilan ediyorumm :)

Aminnnn canım cümlemize. Tabi teknik olarak bana önce bi koca aday adayı lazımm.
Kuzum bayramda da gel adayaaa. Aleme akalımm :)

Bayramda güçlendirme süper olacak senin için. Hakkını verirsin ilk ödülün düşünsene bayram. Dolmalar sarmalar...

Yaa bazen karışıyor ortalık pspsssppppspsspssp ....

Ay ay ayyy AMİNNNNNNN

Love01
Hayırlısı olsun en kısa zaman da umarım gönlüne göre bir iş bulursun.
iyi şanslar...
Kızlar bu arada hepinizin kadir gecesi mübarek olsun
bu haftanın yarışmasına geçen haftadan da ağır başlıyorum ama iki güne regl olacağım.
63,5 geldim. haydi bakalım saf p ye devam.haftasonu ne görcem bakalım.
bayram sonrası artık 61 leri görmek istiyorum ya bir de yemeği azaltmaya karar verdim. dün akşam aç yattım resmen ama benim bu metonun başka türlü kg verecee yok

ipekciiim bu jestini hic unutmayacagimmm

mübarek meyve yahuu bisicik yapmaz o....hem binlerce kez söyledim yine söylüyorum dukanin kendi sitesinden ben kabizlik giderici birsey siparis verdim bi baktim incir ve hurma ezmesi bir cay kasigi kadar

kandiliniz mübarek olsun kızlar Allah herkese bugün gönlünden ne geçiyorsa versin.umarım hepinizin dilekleri gerçek olur.

inşallah canım yaaa,bence de cumaya kadar 300 gr gider heralde

güçlendirmeyi tekrar okumaya başladım,yanlış bişey yapmak istemiyorum ama cidden korkuyorum
çünkü anladım ki bana yasaklar daha iyi geliyor,özgürlüğün ucunu kaçırmak beni korkutuyor ama inşallah marttan beri süregelen bu iradeyi güçlendirmede de layığıyla yerine getirebilirim

kuzuum yaaa senin hiç değilse kocacın var,ben napayım 33 oldum ne koca ne bebiş
tamam mı devam mı bilemiyorum,hadi bakalım oylarınıza sunuyorum tamam mı devam mı

canım bağırsak durumun da bir wc'ye bakar,inşallah atlatırsın hemencecik
bilemiyorum yaaa 65 çok iddialı olabilir ama 69'u da görüp mü geçsem,len ben böyle diye diye geçemicem güçlendirmeye galiba ama yıllar sonra böyle kilo verebiliyorken de durdurmak istemiyorum.güçlendirmeye geçmeden önce de son kapanış kozu olarak hiç yapmadığım yumruk ve beyaz günü de yapıp ondan sonra geçerim diyorum ama bi 69 görsem miii

canım inşallah çok daha içine sinen,en önemlisi huzurlu olabileceğin yeni bir işin olur tez vakitte
anaaam 2 eriğe bile denk gelmiyor haaa vay babboooo
evet bu hafta biraz balık ağırlıklı besleneyim yarından itibaren,bakalım nolcak

kuzum sen bayramda adada mı olacaksın yani kuşadasında mı ????

hatunlar bende hedefi 55 yaptım.dün kipaya gittim.kepeğim kalmamıştı buradaki kipada diyet ürünlerinde indirim vardı yogurt aktivya falan aldım.malesef kepek indirime girmiyor geçende tatlandırıcının tozu indirime girmişti iyi oluyor çünkü maliyetli bi diyet.aktivya bağırsaklarımı düzene koydu.form çaylarından içemiyorum çünkümiydemi ağrıtıyor.miydemde ülser başlangıcı olldugu için herşeyi içemiyorum.etede ara verdim yumurtayı tüketiyorum.sabah 3 tanesinden çılbır yaptım diyet yoğurdu tuz koymadan baharatlarla kullandım.ama 1 tanesini ancak yedim.gece sık sık kalkara kendime yaptığım limonatadan bardak bardak içtim.pazrtesiye kadar dayana bilrsem tartılmaycağım.çünkü durmadan tartılmakta sinir ediyor.drotkerin diyet pudingini aldım dün pişrdim çok kötü geldi tadı acaba oruç kafayla sütünümü eksik koydum.bugün süt ekleyip mikserleyeceğim.hoşuma giderse yaşpasta yapacağım kendime.

love01
hayırlısı olsun en kısa zaman da umarım gönlüne göre bir iş bulursun.
Iyi şanslar...

cok tşk ederım yawrularr..bu arada medesa dun senden özendim bende kepek siparişi verirken çikolata aromasıda ekledim.peti bör flnda almak istedimde şimdi işten ayrılma durumları olunca fazla açılmayayım kalsın dedim

Love01
Hayırlısı olsun en kısa zaman da umarım gönlüne göre bir iş bulursun.
iyi şanslar...

cok tşk ederim yawrularr..medesa bu arada bende senden ozendım dün kepek siparişi verirken,,çikolata aroması siparişide werdim,,petibörde werecektim ama işten ayrılma durumları olunca fazla açılmayayım dedim gözümde kaldı yaaa

kızlarrr bi bakın da yorumlayın bakiiiim,sanki ben güvendim gibi ama siz ne dersiniz ekmekçinin cevabına ?

merhaba.
yaptığımız ekmekte beyaz un olmaz buna gerekte yok zaten.bu ekmeği kendimiz yapıyoruz beyaz un kullanmamızın bize bir kazancı olsa tamam beyaz un kullanalımda kara geçelim diye düşünelim fakat ha beyaz un kullanmışız yada kepek unu arada bize kar veya avantaj sağlayacak bir durum söz konusu değil o halde neden beyaz un kullanalım ayrıca bu üründen daha öncede çok sattık ve halada aynı müşterilerimiz almaya devam etmekte tekrar söylüyorum içinize sinsin bu yaptığınız bir diyet bunun için zaman ve irade harcıyorsunuz emeğinizi 3-5 lira için boşa çıkaracak zihniyette değiliz rahatlıkla tüketebilirsiniz .

Ama bakamadı halaa

69 gör de içinde kalmasın bari :)) Şimdi sana aman dur desem olmaz.. Çünkü ben de zayıfladığımı görürsem devam edicem.. Ah bi görsem :)) Hayatım boyunca bir daha bu kadar zayıflama imkanı bulabileceğimi sanmam.. Yaş ilerliyo.. E kısmetse çocuk mocuk diyoz.. Çocuktan sonra Dukan da yapsam en az bi 60 olurum yine.. Daha da zayıflayamam ince olamam heralde dyorum. O yüzden bu fırsatı tepmek istemiyoruummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…