Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Yok kuzu. 2 geceliğine gittiğim yerde gay vara gidermiyim. Gİttiğimiz mekanda şarkı söleyen oğlan gay sadece. Yoksa piyasa gayet kaslıı :)
Ben İstanbulda severim gay bra gitmeyi. Tek yön die biyer var favorim. Genelde aşk acısı unutturmak istediğimiz arkadaş olursa oraya görüryoruz ki ex den nefret etsin. Bak şimdi burda karşımıza çıkarmış getiği çok döner hemde rahat rahat eğleniriz. Kız kızaaaaa tüm bardaa :)

tebriklerinizi canı gönülden kabul ediyor hepinizi çok seviyorum ,
malum ben bir iddaya girdim eşimle 55 olursam bana 10 bin lira verecekti bu meblağ liradan dolara çevrildi :)eee önümde de az biraz kilo kaldı hadi 5 kilo diyelim ,ben 55 olunca hemen mezoterapiye gideceğim aranızda var mı kızlar bunu deneyen ,amaç toparlanmak ,yaş 37 genç cild yok malum bir güzel yumuşadım ,spora da başlıyorum ,kışa bomba gibi girmek istiyorum,ama aklıma takılan bişey var ,gerçekten de sımsıkı bir vücut yapabilirmiyim sizce ,sarkma çok feleket halde ve selülitlerde ona keza ,cal ne kadar etkili ?uzun süreye ihtiyacım var ama olsun değer dimi ,gidip dambıl alayım diyorum kollar için ,zaten koşu bandı aldım ama tam verimli kullanamıyorum ,benim sıpa izin vermiyor ,çok da geç yatıyor vakit olmuyor ,evet akıl verin tatlışlar nasıl sıklaşçam ben?
bu arada ben bir haftadır kepek tüketemiyorum ,ama bugün yeniden başlayacağım ,sizin gibi güzel özel yemekler yapamıyorum kendime ,bütün gün kızıma yemek yapıp dökmekten bıktım çok iştahsız ,kendime hevesim kalmıyor yani ,şu allahın işine ba anne çok iştahlıdır sever yemeyi ,kızı tam tersi cılız iştahsız ,yemek seçer

almanyaya degilde iste burada kendi elcaaazlarimla yapi veriyorum krebimi ama iki haftaligina geldigimde yapamam diye o pogacalardan istiyorummm hani satis alani izmir yzaiyor diye ic anadoluya yollamaz sandim ama süpermis tüm türkiye ise

-700gr vuhuuu cok gaza geldim durmak yok yola devam ay hadi insallah

medesa ya kararsiz kaldim kocis durumunda dukan yani bildigin kaynak ama ondan ögrenecegimizi ögrendik bu adam üretimd ebildigin bence yerli mali yurdun mali daha bi iyi olur

canım ben aldım 1 ay kadar önce ama bir sorunla karşılaşmadım.
acaba onlar da ozonlamış beyazlatmış falan olabilir mi ?
iletişim bilgilerine sorununu bildiren bir mail atsana bakalım,ben de sipariş verecektim sorun varsa vermeyeyim o zaman

sevgiiiiii,gurmenette ru sheim yulaf kepeği alana bığday kepeği hediye yaa,biz onu tüketebiliyor muyuz ki ??

kuzu tüm türkiyeye kargoluyorlar
sen gelmeden 3-5 gün önce sipariş et,buzdolabında yada buzlukta saklasınlar.
günde 4 tanesi 2 kaşık yulaf kepeği demek.yani günde 4 ekmek yiyebiliriz
anaaaammmm yenisini getirsin adamda light kaşar ve domatesli tost yapıcam.sanırım yumurtadan bıktığım gibi,bıkana kadar tost yicem gitti benim ödüll,eeee ödülde ne yicem ben şimdi
kociş durumunda haklısın aslında,Dukandan alacağımı aldım artık misyonu tamamlandı ama bu durmadan besleyecek beni
gerçi neden 1 erkeğe 4 hatun var da bize yok
ekmekçiyi dukanı ve nedense vazgeçilmez olan bob'u alırım,bir tane de yeni bulurum haremime oldu da bittiii

Selam kızlar, herkes nasıl? iyisiniz inşallah, kadir geceniz mübarek olsun

dün regl oldum ve ramazana veda ettim ramazan da diyet miyet gitti tabi, ama kilo vermedim aksine 3 kg verdim, fakaaaat dünden beri sapıtmış durumdayım çok fena yiyorumda yiyorum yemek değil abur cubur hep, karnım çok ağrıyor ondan mı bilmiyorum, yediklerimi de öyle keyif alarak yemiyorum yani, bi ısırık alıp bırakıyorum neyseki ama çok karıştı, su da içimiyorum doğru düzgün, ben bu diyeti bozduğum an moralim sıfır oluyor yaaa zaten regl psikolojimi bozuyor bir de diyet stresi neyse yarın artık kendimi sıkıp 2-3 gün protein yapıcam, bayrama biraz toparlamak istiyorum, 3. gün proteinin sonuna kadar da tartılmıycam moralim bozulmasın, bana bi el atın nolur bebeklerim :18::18::18:

ben realden aldım kepeğimi. hani nesli içine mutlaka bakın dedıgı ıcın tek tek actım baktım. ama senın dedıgın gıbı kımı boyle ınce bulgur tanesı gıbıydı kımıyse un gıbı ve beyaz. daha ınce kıyılmıstır dusuncesıyle ben ınce ve beyazı aldım. bozulma anlamında bı sorun cıkmadı..

69 ol sen çıtıırrr
Ay adam çok kibar bee :)) İyidir bence

müstakbelimin cevabı : Almanyaya gönderme imkanımız sınırlı uzun yol malumunuz ürünler bozulabilir
ayyy hemen de cevap vermiş kızzz,bilgisayar başında benim yazmamı mı bekliyor acaba
.............

Ay çok heyecanlııı ekmekçi Medesayaa aşııkkk ekmekçii Medesayaa aşııkkkk
Bob'a acırım ama :111:

sevgiiiiii,gurmenette ru sheim yulaf kepeği alana bığday kepeği hediye yaa,biz onu tüketebiliyor muyuz ki ??
.....................
Aaaa! Sen bunu bilmiyo muyduunn? 1 kaşık yulaf kepeği yerine 1 kaşık buğdağ kepeği de yiyebiliyoruz ya.. Yani mutlaka 1 kaşık yulaf kepeği olacak ama diğer kaşık buğday kepeği olabilir.. Ay bilmem anlatabildim mi :44: Öyle değil miydi :44: Öyleydii.. Ben bi kaç kere yedim, hep yemiyorum ama.. Ben de o kampanyadan aldım. Love cık :) işte benim de beyazdı. Ama üstünde durmadım. Yeniyo yani normal :) Demek Medesanın ekmekçisinin de bi bildiği varmış. Artık beyaz yapılıyo demek

ofisteyim ya delycim ama popo SIkmaya basladim oturdugum yerde oda ise yarar belkim
Hahhaha Afeiiinn Acı yok Rocky

heyyy hoşgeldin kuzuuummm.3 kilo verdin mi aldın mı ben onu anlayamadım
canım benim hadi toparlan bakalım,bak yolun çoğu bitti azı kaldı.azcıık daha sık dişini.inan bak valla zorlasan 1 yada güçlendirmedesin.bunca yıl yedik durduk da noldu şiştik durduk hepimiz.şimdi bu fıstık görüntülerimiz daha güzel değil mi.üç kuruşluk zevk için yine şişko olmak ister miyiz,istemeyiz vallahiii.hadi toplarlan yeniden başla sımsıkı tut bakiiim.
sana hedef biçiyorum,haftaya bildirime kadar en az 1 kilo,ne dersin

delyyy varrr yaa kopardın yine beniii,Allah da seni güldürsün güzel kuzum benimm
salak ekmekçiye de diyorum iletişim bilgilerinizi alabilir miyim diye,yasakmış vermiyor.leen versene cebini falan mesajlaşalım yada eleman yollayacağına kendin getirsene ekmekleri alalalalaahahhh herşeyi ben mi öğreteceğim yahuu

dely ya ben görmedim kitapta buğday kepeği de yiyebileceğimizi yada hatırlamıyorum,gerçekten öyleyse alayım bende kampanyalı.tadı farklı mı.keke ekmeğe kullanabilir miyim

kızlar kılo veremıom yuruyus fılan herseyı yapıorum
Sen ne zaman başlamıştın? Yeni değil mi? Seyire yeni geçtin sanki:44: Öyle oluyor ki amaa.. Hatta sebepsiz kilo artışı bile görebilirsin.. Moral bozmak yok amaa.. Yürüyüş falan da yapıyorsun, fazla takılı kalmaz. Yakında mutlaka gitmeye devam eder..

Teşekkürler.. Senin de kandilin mübarek olsun..

Ne güzel kilo da vermişsin. Bence çok sıkıntı yapma. Reglden dolayı böylesindir. Dediğin gibi 2-3 gün proteinle halledebilirsin. ama yeter artık.. daha da yemee hee :) Zaten bizim gözümüz aç şekerim yaa Puff!! Ben de tatilde midem ağrıya ağrıya yedim sırf aç gözlülüğümden işte.. Senin karnın da ondan ağrıyordur bence.. Hazır küçülmüş mideleri zorla büyütmeyelim Bayrama kadar toparlanırsın Bayramda nasıl yemeden durcaz asıl beni o korkutuyor da.. Onu hallederiz yaaa :13:

Son düzenleme:
evet seyirde 4. günüm.sabredeyim bakalım biraz daha

Saol ciciimmm!! Hepimizi inşallah :))
Hahaha Senin bu adam da işi bilmez çıktı ama Evli midir yoksa saf mıdır nedir yaa

dely ya ben görmedim kitapta buğday kepeği de yiyebileceğimizi yada hatırlamıyorum,gerçekten öyleyse alayım bende kampanyalı.tadı farklı mı.keke ekmeğe kullanabilir miyim
Canım tam olarak nerde gördüm hatırlamıyorum ama böyle olduğuna eminim. Buğday kepeğinin tadı baya ekmek kırıntısı gibi. Yulaftan çok çok daha güzel, daha iri taneli. yoğurtla falan yiyince baya yoğurda ekmek doğramış gibi oluyo :) Doğalsan'ın da var yine. Ben ondan da almıştım. Keki bilmem ama ekmeğe yakışıyor. Sanki tuzlu şeylere daha bi gider gibi. Ya hatta bazı ekmek tariflerinde 4 kaşık yulaf kepeği 4 kaşık buğday kepeği falan yazıyor. Yani yarı yarıya kullanabiliyorsun. Deneyebilirsin bence

evet seyirde 4. günüm.sabredeyim bakalım biraz daha
Sabret tabi yahuuu :)) Daha bişey olmamış, yeni başlamışsıınn.. Hem de her gün zayıflıcaz diye bişey yok kiii!! Böyle moralin bozulacaksa haftada 1 tartıl bence. Bak ben bakıyorum göbek şiş tartılmıyorum Su mu tuttum ne oldum bilmiyorum. Kaçamak falan yapmadığım halde şiştim. E belli ki tartıda + çıkıcam. Sonra otur üzül işin yoksa Haftada 1 tartılmak bana daha iyi deliyor. Ya da haftada 2 He ille tartılcam dersen deee.. moral bozmak yok

Bayram için tatlı ve börek siparişi verdim, herkes yicek ben bakcam ((( Neyse neyse onlar yiyip yiyip şişcek, sonrasında imrenerek bana bakcaklar hehehehehehe

delyy yaa sen yazdıkça sanki bana da tanıdık geldi birden yaa,evet evet vardı sanki öyle bişeyyy
oyyyyy ben de diyet bitti yeni yeni keşiflerde bulunuyorum,hay ben kafamııı,oleyyy ya alayım da deneyeyim bakiiim nasıl olceekkk,sağol bebişim
yok kuzum evli değildir,kesin bu da saftır.nerde uyuzlar şapşallar orda ben

Bayram için tatlı ve börek siparişi verdim, herkes yicek ben bakcam ((( Neyse neyse onlar yiyip yiyip şişcek, sonrasında imrenerek bana bakcaklar hehehehehehe

aynen öyle olacak kuzuuum,aman diiiim hiç birimiz bayram tuzaklarına düşmeyelim.görmemezlikten gelin bütün ikramlarııı
ben zaten ilk günü çalışıcam,bir ara kaçarım sülaleye yakın zaten,inşallah onlar herşeyi yiyip bitirdikten sonra giderim

onu ben de düşündüm haftada bir mi tartılsam diye merak başa bela:) çok teşekkür ederim canım

ben de iftara gittiğimde herkese ''yiyin yiyin ben zayıf olucam siz dombik olcaksınız keh keh diye gülücem size yiyin ''diyorum.. bi an gözlerinde bir düşünce oluyor acaba öyle olur mu dıye cok eglenıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…