Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bence bu tip diyetler sporsuz işe yaramıyor yani bende yaramadı. Ya da ben yapamadım:)

Ben 1,5 aydır yapıyorum.Sporu da belki 3 gün falan yapmışımdır.Bi de yulaf kepeği yemiyorum midemi bulandırıyo..İlk haftalar yedim sadece Allahıma şükür 14 kilo verdim ..Devamıda gelecek inşallah Allahın izniyle..Herkese bol kilo vermeler

Son düzenleme:
regl zamanim yaklasiyo sanirim sismeye basladim kilo artida degil ama sislik var vücutta ve yine kabizlik sorunu aldim yanima bitanecik form cayimi bakalim

Kaçamksız mı acaba?Ne kadar sürede verdiniz 14 kiloyu...

+2 kilo. adet öncesi tatlı yeme ve şişlik sendromunun tartıya yansıması. suratıma yansımasını hiç sormayın.

alışverişe çıktım bugün her şey indirimde de pek bir şey alasım gelmedi, şimdi 38 beden alacağım bir ay sonra hepsi bol gelecek, sonra tekrar alışveriş... en iyisi biraz beklemek dedim, okulların açılmasına bir ay var o süre zarfında da 4-5 kilo gider diye düşünüyorum tabi böyle devam ederse sonra da güçlendirme, kendimce hayal kurdum valla umarım böyle olur yeni okuluma fit öğretmen olarak başlamak istiyorum ben

Kızlar günaydın. Hepinizin günü keyifli geçsin. Bugün sabah e ben tartıldım tabi yine. 59 olmuşum gayrı. Aslında güçlendirmeye geçebilirim ama hedefi 1 kilo aşağı çektiğim için son 1 kilonun startını veriyorum kendime, şahidimsiniz. Bu hatun kişisi haftaya 58 olur da o karpuz tabağını götürmez mi götürür Şaka maka bu iş bittiğinde 15 kilo vermiş olucam. 15x10= 150 gün güçlendirme. O da 5 ay yapar. Valla meyve olsun da hayatım boyu güçlendirme yapabilirim. hemen ticker güncellemesi yapayım bari...

orucluyum ve ıftardan once aclık kafama vurmus tartılmayı unuttum. e sabah tartılıncada oda ne ++++++++++++++2 kg. oha falan oldum. 2 kg lık ne yedımkı ben:26::26::26::26: valla 94 küsüratına bakmadım bileee

Aaa! Kimsecikler yookk.. Günaydııınnnnn!!!

İyice tenha olmuş buralar. Dün akşamdan beri de pek yazılmamış.

Beni akşamdan beri bi sancı tuttu.. Sanırım bağırsaklar Hep o antibiyotik yüzünden Şişim şiişşşş Karnım davul gibi oldu. Hala da ağrı var biraz biraz.. Tartılmadım. Yine 59 falan çıkarım muhtemelen tartılsam :97:
Bugün ben de oruçluyum ama :107: Herkesin kandili mübarek olsun...

ben 2 gündür diyete uymuyom iş yerinde 300 liraık ticket verdiler kudurdum her gün dışardan bişiler yiom nası olsa bozuldu diyom çikolatada diyom toparlanmalıyyıımmmm
Ah şekeeerrrr!! Ne yaptın seeen!! Benim de arada öyle yaptığım oldu ama sonra geri dönüş yaptım hemen.. Hadi sen de dön bizzeeee....!! Ne güzel doymuşsundur da tatlıya işte. 2 gün ara yeteeerrrr!! Hayranlarını üzme bakiyim

+2 kilo. adet öncesi tatlı yeme ve şişlik sendromunun tartıya yansıması. suratıma yansımasını hiç sormayın.
suratına yansımasını merak ettim

orucluyum ve ıftardan once aclık kafama vurmus tartılmayı unuttum. e sabah tartılıncada oda ne ++++++++++++++2 kg. oha falan oldum. 2 kg lık ne yedımkı ben:26::26::26::26: valla 94 küsüratına bakmadım bileee

canimmm sudur o geceden beri ictin yemekte yedin daha olmamistir o iftardan önce tartil birde....ben iftardan önce tartiliyorum ama sabahlari da tartiliyorum ne alaka bugünkü sabah kilom düne göre +400gr ama sabah kilosu iste esit su icmiyorum ki aksama bakicaz

offf o sislik ne beter birseydir öyle gecmis olsn diyorum....seninde Kandilin mübarek olsun tatlim

Çok güzel canım :)) Hadi bakalım tez vakitte inşallah

,
O kadar fark olur ya! Keşke tartılmasaydın.. Biliyorsun çok çıkacağını, biliyorsun moralinin bozulacağını.. 2 kiloluk yemesen de vücut yemek yiyince şişiyor ki.. Boşuna dert etmee... Akşamı bekle

akıllı ben unuttum iftar öncesi tartılmayı. bugun unutmasam barı. yoksa cok fena moralım bozulacak..

herkesin kandili mubarek olsun şimdiden. dualarınıza benıde eklemeyı unutmayın...

bir hatadır oldu. akşama inerim umarım yaaa... yapılırmı bu bana offf..

dely'cim bol su iç ki antibiyotiğin artıkları atılsın vücudundan. İçini yıkar gibi su içtin mi, heç bişeyciğin kalmaz Geçmiş olsun güzelim. Ay şimdi farkettim oruçluyum diyosun. E suyu nasıl içeceksin dimi ama... Sık dişini artık.

Son düzenleme:

heyooo ben demiştim bak 79.5 diye süperrr

Son düzenleme:
kuzularııım günaydıııınn,
herkese hayırlı kandiller,Allah bütün dualarınızı kabul etsin inşallahhh
Dely'me de bir bebek nasip etsin ve de bana ve de isteyen herkese
sabah tartım benii bi memnun etti,bi memnun etti anlatamamm 73 çıktım lenn
h.sonu kuşadasındaydım cumadan beri,pazartesi direkt ordan işe geldmiştim haliyle tartılamamıştım.
gerçi tartıda hedefi görmeyi umuyordum ama ne kadar dikkat etsem de h.sonundan sonra biraz etkileniyor tartı.
neyseee süppperrr bişey bu yaaaa,sadece 300 gr daha verince 20 kilo vermiş olacağım düşünebiliyor musunuz,nerdeyse bir markette satılan bütün margarinler kadar
bu arada son 5 gündür falan p / sp günü diye bir ayrımım kalmadı ne yazıkki
araya h.sonu girince mangallar ıvır zıvır tamam ızgara ama yanında salata falan da yeniyor.yemesen olmuyor.olmasına olur da mangalda domates,biberin de tadı başka yani
dünden itibaren 4-5 gün p yapmaya karar vermiştim.ama dün bob'un d.günüydü.akşama kadar p yaptım ama akşam araya azcık da olsa sebze girdi.ızgara yedik ok ama patlıcan salatası da yedim azcık mesela
4-5 gündür sebze de tüketir oldum her gün derken,tabak dolusu sebze yemeği değil ama p günümde bazen yanında meze olarak azcık da olsa ne bileyim yoğurtlu domates yada patlıcan yediğim oldu.
neyse bugünden h.sonuna kadar p yapıcam.zaten kalmış 300 gr,bir wc sonra hedefteyimm inşallahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…