Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlarrr bi bakın da yorumlayın bakiiiim,sanki ben güvendim gibi ama siz ne dersiniz ekmekçinin cevabına ?

merhaba.
yaptığımız ekmekte beyaz un olmaz buna gerekte yok zaten.bu ekmeği kendimiz yapıyoruz beyaz un kullanmamızın bize bir kazancı olsa tamam beyaz un kullanalımda kara geçelim diye düşünelim fakat ha beyaz un kullanmışız yada kepek unu arada bize kar veya avantaj sağlayacak bir durum söz konusu değil o halde neden beyaz un kullanalım ayrıca bu üründen daha öncede çok sattık ve halada aynı müşterilerimiz almaya devam etmekte tekrar söylüyorum içinize sinsin bu yaptığınız bir diyet bunun için zaman ve irade harcıyorsunuz emeğinizi 3-5 lira için boşa çıkaracak zihniyette değiliz rahatlıkla tüketebilirsiniz .

kuzum yaa sen yiyip yememeye karar werene kdr ekmekler bozulacak walla :KK1: ben olsam yemezdim işimi riske atmazdım.ben şimdi rahat dawranıorum biraz ama seyirde bende senin gibi sıkı yapan biri olarak,o dönemde alsam bu ekmeği duraklama yapar die tüketmezdim bundan eminim.ama önemli olan sensin içine sindiyse adamın acıklaması ye o zmn.

bu arada ticker.ımı güncelledim şimdi,,gördüğüm kiloya hala inanamıorum..biçok başarısız diyet yapmıs biri olarak,bu diyete baslarken 5 kg bile wermek benim için hayaldiiii,,neyseki bu diyet ve sizler warsınız kıslarrrr :21: :21:

cok tşk ederim yawrularr..medesa bu arada bende senden ozendım dün kepek siparişi verirken,,çikolata aroması siparişide werdim,,petibörde werecektim ama işten ayrılma durumları olunca fazla açılmayayım dedim gözümde kaldı yaaa :KK1:

kuzum çok üzülme petibör aroması umduğum gibi çıkmadı.yani tadı,kokusu tıpkı vanilya aroması gibi.hiç fark yok,onun için de büyük kayıp değil yani.ama ben fındık aromasına bayılmıştım,gelin görün ki ben onu bir yerde unuttum galiba yaaa,ara tara bulamıyorum bir türlü :KK50: heralde biyerde kahve içerken falan içine koydum ,sonra unuttum heralde şişeyi.haa bulan da ne olduğunu bile anlamaz işine yaramaz ama üzüldüm çok.ben de sipariş vereceğim tekrar sanırım ama bi aroma için de aroma parası kadar kargo vermek zoruma gidiyor.olmazsa kepek falan da sipariş edeyim.her siparişte kargo verecem ne de olsa diye 3-4 paket kepek de ekliyorum hatta dur sipariş edeyim ben de kız :KK9:
bu arada light puding tüketebiliyor muyuz yaa,yazmışınız daaa bu şimdi mi yazılır yahuuu :KK1:

kızlarrr bi bakın da yorumlayın bakiiiim,sanki ben güvendim gibi ama siz ne dersiniz ekmekçinin cevabına ?

merhaba.
yaptığımız ekmekte beyaz un olmaz buna gerekte yok zaten.bu ekmeği kendimiz yapıyoruz beyaz un kullanmamızın bize bir kazancı olsa tamam beyaz un kullanalımda kara geçelim diye düşünelim fakat ha beyaz un kullanmışız yada kepek unu arada bize kar veya avantaj sağlayacak bir durum söz konusu değil o halde neden beyaz un kullanalım ayrıca bu üründen daha öncede çok sattık ve halada aynı müşterilerimiz almaya devam etmekte tekrar söylüyorum içinize sinsin bu yaptığınız bir diyet bunun için zaman ve irade harcıyorsunuz emeğinizi 3-5 lira için boşa çıkaracak zihniyette değiliz rahatlıkla tüketebilirsiniz .

:KK9::KK9: Adam sonunda "Eeeehhh!!" dicek sinirlenip gelicek alıcak ekmeklerini de gidecek hahahaha:KK9::KK9: Ye canım yaa.. En azından bi tadına bak. O kadar da değil yani. Bi kere yesen ne olcak? Ben hiç sanmıyorum ki kilo verimin dursun.. Olmaz öyle şey..!

inşallah canım yaaa,bence de cumaya kadar 300 gr gider heralde :KK52:

güçlendirmeyi tekrar okumaya başladım,yanlış bişey yapmak istemiyorum ama cidden korkuyorum :KK53:
çünkü anladım ki bana yasaklar daha iyi geliyor,özgürlüğün ucunu kaçırmak beni korkutuyor ama inşallah marttan beri süregelen bu iradeyi güçlendirmede de layığıyla yerine getirebilirim :KK16:

kuzuum yaaa senin hiç değilse kocacın var,ben napayım 33 oldum ne koca ne bebiş :KK14:
tamam mı devam mı bilemiyorum,hadi bakalım oylarınıza sunuyorum tamam mı devam mı :KK52:

canım bağırsak durumun da bir wc'ye bakar,inşallah atlatırsın hemencecik:KK16:
bilemiyorum yaaa 65 çok iddialı olabilir ama 69'u da görüp mü geçsem,len ben böyle diye diye geçemicem güçlendirmeye galiba ama yıllar sonra böyle kilo verebiliyorken de durdurmak istemiyorum.güçlendirmeye geçmeden önce de son kapanış kozu olarak hiç yapmadığım yumruk ve beyaz günü de yapıp ondan sonra geçerim diyorum ama bi 69 görsem miii :KK52:

canım inşallah çok daha içine sinen,en önemlisi huzurlu olabileceğin yeni bir işin olur tez vakitte :KK16:
anaaam 2 eriğe bile denk gelmiyor haaa vay babboooo :KK53:
evet bu hafta biraz balık ağırlıklı besleneyim yarından itibaren,bakalım nolcak :KK76:

kuzum sen bayramda adada mı olacaksın yani kuşadasında mı ????

Evet canım. Cuma Aydına gidiyorum sabahtan çıkacağım yola. İftara davetliyim. Cumartesi de Aydın da olurum malum arife oruçlu olacağım. Pazar sabah erkenden adaya geçeceğim. Barlar sokağının ortasında bi apart ayarladım. Havuzlu alemliii. 2 gece adadayım. Özhan beni bekliyorr :) (heaven ın ünlü gayii :))

merhaba.

Ben ilk mailinde de güvenmiştim bu amcaya.

merhaba.

ben bu adamceeeze zaten güvenmistim arastirdim da zaten gittigidiyor da ekmegi bulamadim sadece pogaca lari gördüm ekmek li linki atarmisin medesam?

En Büyük KK Kizlar Iddia aciyorum:KK9: Prenssevgilisi Persembe Günü Tartida ne görür???:KK9::KK9:
:KK9:

Suanki Kilo yani dün aksamki 71.2
Ben basliyorum 70.9 :KK51:

maksat biraz canlilik getirsin banada hirs yapsin:KK1::KK1:

walla o kdr heweslenme,cunku 100 gr meywe dior,o gün iki tane siyah eriği tarttım 155 gram geldı.1.e indirdim 85 gram oldu.yani ortalama günde 1.5 erik yesen bitti hakkın :KK1:

Güzelim güçlendirmede olduğundan belki seyir psikolojisini unutmuşsun gibi :21: İnan bana bırak 2 eriği, eriğin ucundan bir kere bile ısırmaya razı olacak hale geliyor insan. :KK53: İşin için de dilerim seni çok daha mutlu edecek bir işin olur tez zamanda.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlarım ,yol arkadaşlarım,
hemen hemen hergün okuyorum sizi ama yazmaya vaktim olmuyor maalessef .benim diyet süper ilerliyor bu sabah 5 li rakamları gördüm ,mutluluktan uçuyorum tam 7 yıl oldu ben bu kiloyu görmeyeli ,ne güzel bir duyguymuş bu yahu :)eski kıyafetlerimi ,daha doğrusu küçük beden ama yeni kıyafetlerimi saklıyordum bir gün elbet yine dönerim eski halime diye ve artık oluyorlar ....bu sabah itibariyle 59.6 kg mım .yani toplamda dukanla 7 küsür kilo vermiş oldum tabi onun öncesi de var kendi çabamla 5 6 arası vermiştim bu da 12 13 kilo yapar ,uzun süre beni görmeyenler şok geçirdi ,erimişsin sen diye :)))))herkese dukanı anlatıyorum ,hatta bir tanesi başladı bile ...
ama ben de şöyle bir durum var ,iştah sıfır hatta eksilerde ,zorla yiyorum ,hemen doyuyorum ,akşam 6 dan sonra hiçbişey yemiyorum ,bazen günde iki öğün bile yeterli geliyor ,zorladığımda ise miğdem almıyor ,neyse benden haberler bu kadar ,hepinizi öpüyorum bol eksili günler diliyorum ,öpüldünüz

merhaba.

Açıklama makul gibi. Valla öyle çok isterim ki güvenebilmeyi. İşimiz kolaylaşırdı ama işte sol omuz şeytanım hep dürtüyor beni. Şüphede bırakıyor. Kullanan birilerinden bahsetmiş ya adam keşke referans olarak verse o kişileri yada ne bileyim kullanan birilerini bulup bir sorabilsek.

Son düzenleme:
-600 olsun hadi :KK66: 70,6 :KK34:

woooww hadi bakalimmm:KK8::KK8: sporu arttirmam gerek hemen an itibariyle:KK55:

hemen hemen hergün okuyorum sizi ama yazmaya vaktim olmuyor maalessef .benim diyet süper ilerliyor bu sabah 5 li rakamları gördüm ,mutluluktan uçuyorum tam 7 yıl oldu ben bu kiloyu görmeyeli ,ne güzel bir duyguymuş bu yahu :)eski kıyafetlerimi ,daha doğrusu küçük beden ama yeni kıyafetlerimi saklıyordum bir gün elbet yine dönerim eski halime diye ve artık oluyorlar ....bu sabah itibariyle 59.6 kg mım .yani toplamda dukanla 7 küsür kilo vermiş oldum tabi onun öncesi de var kendi çabamla 5 6 arası vermiştim bu da 12 13 kilo yapar ,uzun süre beni görmeyenler şok geçirdi ,erimişsin sen diye :)))))herkese dukanı anlatıyorum ,hatta bir tanesi başladı bile ...
ama ben de şöyle bir durum var ,iştah sıfır hatta eksilerde ,zorla yiyorum ,hemen doyuyorum ,akşam 6 dan sonra hiçbişey yemiyorum ,bazen günde iki öğün bile yeterli geliyor ,zorladığımda ise miğdem almıyor ,neyse benden haberler bu kadar ,hepinizi öpüyorum bol eksili günler diliyorum ,öpüldünüz

canimmm cok tebrik ederimmmmmmm:21:

Selam bebekler, Kadir gecemiz mübarek olsun, hepimiz için aklıma geldikçe dua edicem :KK66: Love okudum şimdi hakkında hayırlısı ne ise o olsun, dualarımdasın :KK66:

Ne mutlu oluyor insan di miii :)) Tebrik ederiimmm :KK9::KK9:

woooww hadi bakalimmm:KK8::KK8: sporu arttirmam gerek hemen an itibariyle:KK55:
.......
Hemen arttır!! Hemmeeenn!! Şu anda :KK1::KK1: Başlaa!! :KK8:

kuzum yaa sen yiyip yememeye karar werene kdr ekmekler bozulacak walla :KK1: ben olsam yemezdim işimi riske atmazdım.ben şimdi rahat dawranıorum biraz ama seyirde bende senin gibi sıkı yapan biri olarak,o dönemde alsam bu ekmeği duraklama yapar die tüketmezdim bundan eminim.ama önemli olan sensin içine sindiyse adamın acıklaması ye o zmn.

bu arada ticker.ımı güncelledim şimdi,,gördüğüm kiloya hala inanamıorum..biçok başarısız diyet yapmıs biri olarak,bu diyete baslarken 5 kg bile wermek benim için hayaldiiii,,neyseki bu diyet ve sizler warsınız kıslarrrr :21: :21:

kuzuuum yaaa senle aynı hisleri paylaşıyorum inan ki,ömrümün sonuna kadar balina etli bir balık olarak kalacağımı zannederken,denizkızına dönüştüm yahuuuu :21:
yaşasın kocacık,yaşasın Dukan :KK23:

Ama bakamadı halaa :KK17::KK17::KK1:

69 gör de içinde kalmasın bari :)) Şimdi sana aman dur desem olmaz.. Çünkü ben de zayıfladığımı görürsem devam edicem.. Ah bi görsem :)) Hayatım boyunca bir daha bu kadar zayıflama imkanı bulabileceğimi sanmam.. Yaş ilerliyo.. E kısmetse çocuk mocuk diyoz.. Çocuktan sonra Dukan da yapsam en az bi 60 olurum yine.. Daha da zayıflayamam ince olamam heralde dyorum. O yüzden bu fırsatı tepmek istemiyoruummm :KK52::KK8::KK8:

heee galiba 69'a taktım kafayı.Ay Allahım yaaa 60lı kilo görmeyeli kim bilir kaç yüz sene geçmiştir.Kimbilir ortaokul mu lise mi üniversite mii hatırlayamayacağım kadar uzak be yaaa :KK33:

:KK9::KK9: Adam sonunda "Eeeehhh!!" dicek sinirlenip gelicek alıcak ekmeklerini de gidecek hahahaha:KK9::KK9: Ye canım yaa.. En azından bi tadına bak. O kadar da değil yani. Bi kere yesen ne olcak? Ben hiç sanmıyorum ki kilo verimin dursun.. Olmaz öyle şey..!

hehehehe dün dedi zaten ama o şekilde değil.gayet güzelce dedi ki dolaba koymadıysanız bozulmuş olabilir,ben size yenisini göndereyim dediii yaaa,aslanım benim,gönlümü fethetti resmen :KK34:

Evet canım. Cuma Aydına gidiyorum sabahtan çıkacağım yola. İftara davetliyim. Cumartesi de Aydın da olurum malum arife oruçlu olacağım. Pazar sabah erkenden adaya geçeceğim. Barlar sokağının ortasında bi apart ayarladım. Havuzlu alemliii. 2 gece adadayım. Özhan beni bekliyorr :) (heaven ın ünlü gayii :))

Ben ilk mailinde de güvenmiştim bu amcaya.

ben de güvendim yavaştan sanki bu amcaya yahu :KK16:
ayyy bacıımmm ben de bir kere gitmiştim adadaki gay barlardan birine.heyy salağım ne gidersin gay bara,ordan sana kısmet çıkmayacağı belli demi gerçi kendi tercihimle değil de arkadaşların talebiyle gitmiştim.erkek arkadaşlarımıza baya kısmet çıktı :KK9::KK9:

ben bu adamceeeze zaten güvenmistim arastirdim da zaten gittigidiyor da ekmegi bulamadim sadece pogaca lari gördüm ekmek li linki atarmisin medesam?

DUKAN DİYETİNE ÖZEL MİNİ TOST EKMEK 16X24gr 22TL GittiGidiyor'da 59007569
bak bakalım kuzum ama ürün satışa kapandı diyor,ben sordum adama cvp gelince bilgilendireceğim seni :KK34:

En Büyük KK Kizlar Iddia aciyorum:KK9: Prenssevgilisi Persembe Günü Tartida ne görür???:KK9::KK9:
:KK9:

Suanki Kilo yani dün aksamki 71.2
Ben basliyorum 70.9 :KK51:

maksat biraz canlilik getirsin banada hirs yapsin:KK1::KK1:

valla kuzum _700 yaparsın sen bence :KK9:

Açıklama makul gibi. Valla öyle çok isterim ki güvenebilmeyi. İşimiz kolaylaşırdı ama işte sol omuz şeytanım hep dürtüyor beni. Şüphede bırakıyor. Kullanan birilerinden bahsetmiş ya adam keşke referans olarak verse o kişileri yada ne bileyim kullanan birilerini bulup bir sorabilsek.

ben güvendim yaaa,adam çok iyi niyetle yaklaştı ve isterseniz iade edeyim hemen paranızı da dedi,yapışkan değil.söyledikleri mantıklı geldi.hatta isterseniz size ozonlanmamışını yollayayayım dedi,onlar beyaz değil esmer oluyormuş vs.

medesa sen bu giritli ile kanka oldun :KK9: acaba sadece izmire mi kargo yapiyorlar ya:KK31:

canım türkiyeye yapıyor ama almanyayı bilmiyorum.msj attım sordum,cevap bekliyorum.
yaa hakkateen haaa bu kankalığı geliştirsek mi,evli mi acaba bu adam yahuuu :KK23:
ayyy ne güzel olurdu,her akşam derdim kocacııık dukan ekmeği getir gelirken,krep getir,poğaça getir :KK9::KK9:

arkadaşlar dün gurmenetten sipariş ettiğim yulaf kepekleri bugun elime ulastı fakat renkleri önceki aldıgıma göre cok cok acık resmen bembeyaz we o kdr inceki,,resmen toz gibi..son zmnlarda gurmenetten yulaf kepeği alan arkadaslar böle bişi ile karşılaştımı? bozuk olabilir mi acaba??

Son düzenleme:
müstakbelimin cevabı : Almanyaya gönderme imkanımız sınırlı uzun yol malumunuz ürünler bozulabilir
ayyy hemen de cevap vermiş kızzz,bilgisayar başında benim yazmamı mı bekliyor acaba :KK9:

sen tr geldiğindeki adresine sipariş etsen olma mı ?

millet nolur son zmnda yulaf kepeği alan warsa bi yorum yapsın,,ona göre cunku bugun geri iade edeceğim bozuksa yawww:2:

X