Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ipekkk canım callen cd m geldiiii. çok teşekkür ederim kuzuummm... Allah sana bol eksiler nasip etsin inş....:KK54::KK16::KK16::KK16:

...................
nazar değmesin kuzum benim,perşembe daha iyilerini de gör inşallahh :nazar:

kız telefonu verse de sence dely'nin kocası senin 34 beden sesinden korkar mı ki :KK9:

Teşekkürler canım.. İnşallah :KK55:

:KK1::KK1: Korkmaz sanırım :KK1:
O da bana moral verecek ya ondan öyle diyo heralde garibim :KK70: Arada da "sen tartılsana çok zayıfladın çok" diyo :KK1::KK1:

Son düzenleme:
gelicem gelicem gelicemmm insallah bi güclendirmeye geceyimde:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ekim basi olacak sanirim:nazar:

Medesamm bak bi bak bi yaridan fazlasi gitti:21:

yerim seniiii protein niyetine,aslan çekirgem benim :KK9:
haydii bakalım bekleyeceğim hepinizi,hep brlikte geçeceğiz güçlendirmeye :KK34:

Teşekkürler canım.. İnşallah :KK55:

:KK1::KK1: Korkmaz sanırım :KK1:
O da bana moral verecek ya ondan öyle diyo heralde garibim :KK70: Arada da "sen tartılsana çok zayıfladın çok" diyo :KK1::KK1:

seviyooo kocişşş seniiii :KK16:

ben 2 gündür diyete uymuyom iş yerinde 300 liraık ticket verdiler kudurdum her gün dışardan bişiler yiom nası olsa bozuldu diyom çikolatada diyom toparlanmalıyyıımmmm:KK47:

ben 2 gündür diyete uymuyom iş yerinde 300 liraık ticket verdiler kudurdum her gün dışardan bişiler yiom nası olsa bozuldu diyom çikolatada diyom toparlanmalıyyıımmmm:KK47:

ara ara yapmak iyi oluyo ama çok fazla uzatmamak lazım =) ben de çok yapıodum onu son zamanlara doğru artık iyice ipin ucunu kaçırmıştım ama böyle zamanlarda insan nefsini köreltme imkanı buluo aklında olan ne varsa ye mademki bozdun sonra da daha sıkı bi şekilde sarıl dukana :KK34: verdiğin kiloları ve onları nasıl zor bi şekilde verdiği düşün işe yarıo, yani en azından ben öyle yapıodum :KK34:

kızlar şuan itibariyle giyinik olarak 69,6 yım.korsem ve üstümdekileri çıkaramıyarum.onların ağırlığı tahmini 500 gr falan.çünkü tartmıştım.yeniden 70 altına düştüm.diyette 40 günü geçtim.amaliyat olmasaydım herhalde 7-8 kilo gitmişti olsun şimdide göbeciğimle sırtımdaki çıkıntı yok .çooook mutluyum.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kepekle bende epey yaptımbişeyler 30 kaşıklık falan düşün 15 gün yiyeceğim bende buzluğa koydum.artık çıkartır yerim pizzamda var ancak sebze ekledigim için yarın yiyeceğim bugün ne yapacağım bilmiyorum kepeğim bitmiş gidip migrostan kepeğimi alayım.bide lion aroması alıp limonata yapayım geçen pek güzel oldu.

Tarif paylaşırmısın

Aferin sana. Çok kızdım ben. Yok öle har vurup harman savurmak. O ticketlar marketlerde faln da geçiyor. Çık alışverişe depola dukana uygun mamalardan. Çilkolatada neymiş. Dukanellanın nesi eksik.
Küstüm sana...

Kızlar ben geldimmm, bu yarış benim çok hoşuma gitti :) her gün yürüyüş yaptım :) yediklerime çok çok dikkat ettim, veee giden 1500 :KK1:

Görenler daha nereye kadar zayıflayacaksın diyor hehehehe annem acır gözlerle bakıyor artık bana yok olcam diye, oysa ki gitmesi gereken daha çooook :KK53::KK53::KK53::KK53:

kepekle bende epey yaptımbişeyler 30 kaşıklık falan düşün 15 gün yiyeceğim bende buzluğa koydum.artık çıkartır yerim pizzamda var ancak sebze ekledigim için yarın yiyeceğim bugün ne yapacağım bilmiyorum kepeğim bitmiş gidip migrostan kepeğimi alayım.bide lion aroması alıp limonata yapayım geçen pek güzel oldu.

Tarif paylaşırmısın

Aferin sana. Çok kızdım ben. Yok öle har vurup harman savurmak. O ticketlar marketlerde faln da geçiyor. Çık alışverişe depola dukana uygun mamalardan. Çilkolatada neymiş. Dukanellanın nesi eksik.
Küstüm sana...

Tarif paylaşırmısın

Küstüm sana...

kendimi çok kötü hissediyorum şu anda:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

huhu benn geldımm hemde 60.3 olarakkkk:KK9:simdii acill cevapp verin ne olurr 11 temmuzdan bu yana tatlandırıcı bıle kullanmadım ve canım cok tatlı ıstıyorr lıght pudıng var evde lıght sutumde yapımmı yıyımmı bı kasecıkkkk:KK5: evet yada hayır ama acıl sonra yerım yemeseydın dersenızzzz:KK5:

huhu benn geldımm hemde 60.3 olarakkkk:KK9:simdii acill cevapp verin ne olurr 11 temmuzdan bu yana tatlandırıcı bıle kullanmadım ve canım cok tatlı ıstıyorr lıght pudıng var evde lıght sutumde yapımmı yıyımmı bı kasecıkkkk:KK5: evet yada hayır ama acıl sonra yerım yemeseydın dersenızzzz:KK5:

canım istersen kendi pudingini yapabilirsin. o light pudingde de yağ olabilir diye okumuştum ben yine bu forumda :44:

Kestanem Sekerim acil toparlan bebeim benim olmaz böyle yazik günah:KK50: olan olmus önümüze bakalim

Kizlar sabah yanlis alarm vermisim:KK9: yine ayni kilomdaydim dün ile yani....

Ben bu yarisi -700gr ile bitirdim amaa olsun kapismak süper haftaya devam hadi bakem:13:

Kızlar ben geldimmm, bu yarış benim çok hoşuma gitti :) her gün yürüyüş yaptım :) yediklerime çok çok dikkat ettim, veee giden 1500 :KK1:

Görenler daha nereye kadar zayıflayacaksın diyor hehehehe annem acır gözlerle bakıyor artık bana yok olcam diye, oysa ki gitmesi gereken daha çooook :KK53::KK53::KK53::KK53:
cok guzel bı haber :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Tarif paylaşırmısın

Küstüm sana...

kek için 1 yumurta 5 kaşık yoğurt vanilya aroması yarım paket kabrtma tozu 1o kaşık kepek 3 ölçü toz tatlandırıcı.yumurtayı iyice çırp yoğurdu vanilyayı ekle karıştır kabartma tozuyla kepeği ekle küçük kek kalıbına döküp 175 derecede kek pişirir gibi pişir.bu yumurta kokmuyor.yogurt kepeğin tadını yumşatıyor pişirmeden biraz bekletirsen kepek daha güzel yumşar ve kabarır 12 dilimli minik kapta pişirdim.ilerde resimde çekip koyarım

X