Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Teşekkürleeerrr İnşallah :))

:18:Sarmacıklara dayanmak zor yaa!! Bayram zaten çikolata ve tatlı üzerine kurulu :S Sanırım 2-3 minnak sarma ve 1 dilim baklavayla kapatırım ben bu bayramı :S Yani o kadar olsa yine iyi. Tebrik etcem kendimi :)) Sınırlı izinli yaptım kendime Ha Dukan tatlışlarımdan falan yaparsam.. o sorun da çözülebilir gerçi :44: Du bakalım.. Düşüncem bişiler..

E bi zahmet Zayıfsın zayıf Kız 38 beden giyiyorum da zayıfsın diyolar ya bana Sen baya baya zayıfsın yani :))

kızlar piskopata bağladım.her saat başı tartıya çıkıyorum kendimi tutamıyorum.sohurda 2 yumurta 1 bardak çayve bilemiyeceğim kadar su içtim.daha içtiğim sular bitmedi saat başıda wc ziyaret ediyorum.şuan itibariyle üstümdekilerle 70 geldim.korse ve altındakileri çıkaramıyorum.normalde nü bi vaziyette aç karnına ve wc gittikten sonra tartılırdım.bunun yerine herhalde iftara yakın tartılmam lazım.bide karnım inanılmaz derecede düz öyle incecik deyilim kilo itibariyla ama görüntü 65 gibi.yani doktorun dediği oldu.bana çok az düzelteceğim ama 10 kilo vermiş gibi duracaksın demişti.dediği çıkmaya başladı.zaten etim çok sıkıdır.kilom da olsa senelerin sporu cildimi toplu yaptı.yoksa 3 çocuk ve 42 yaşında doktor liposakşına almayacaktı.muayeneden sonra derimin çok iyi olduğunu söylemişti.yani taşgibi hatun olduğumu doktordan belgeldim.yaşlansamda minareyi dik ttutacağım evellalah.bide akdeniz beslenme tarzının içinden şu yörük kanını çıkarsam hamuru yok edecem emme kan çekiyor.hamuru havada çevirip açan ben şimdi sadece uzaktan bakıyorum.çocuklarım yerken ben yemiş gibi oluyorum.

Canım benim, olsun olsun, hemen takılmak yok, başka aksiyonlar katarak devam

ekimcim yaa kasları çalıştırayım azıcık diyorum, karın ve bacak falan ama callan ı yapmaya gozum yemiyo 1 saat olduğu için, belki bu aksiyon bi işe yarar bi de bende tefalin bodysignal tartısını almıştım bi zamanlar, artık onla tartılıcam belki de kas alıyorumdur kim bilir fakir avuntusu işte

canavar bu yarışma en çok seni motive etmiş anlaşılan süper walla

medesam adamlar pek bi kendilerinden emin konuşmuşlar sanki güvenebilirmişsin gibi geldi bana

kız avatarındaki tip gibi kaldın walla

kepekle bende epey yaptımbişeyler 30 kaşıklık falan düşün 15 gün yiyeceğim bende buzluğa koydum.artık çıkartır yerim pizzamda var ancak sebze ekledigim için yarın yiyeceğim bugün ne yapacağım bilmiyorum kepeğim bitmiş gidip migrostan kepeğimi alayım.bide lion aroması alıp limonata yapayım geçen pek güzel oldu.

kızlar vırt zırt soru soruyorum ama sizden başk da danısacak kımse yok...
ben et sevmıyorum peynır yesem uc ogun mıdem bulanmıyor peynırle olmaz mı bu ıs arada da sıkarım kendımı et yerım ?

et ye bence başlarda yiyebildiğin kadar çünkü süt ürünlerinde az da olsa süt şekeri oluyo

hadi delycim yendin bu sefer makuz talihini 56 bekliyoruz en kısa zamanda

oldukça az kalori alıyosun bu şekilde halsizlik falan olmuyo mu?

hadi delycim yendin bu sefer makuz talihini 56 bekliyoruz en kısa zamanda
Teşekkürleeerrr İnşallah yenmişimdir.. Hala inanamadığım için
Bi de şöyle bişi var; antibiyotik alıyorum dişim için.. söylemesi ayıp belki ama söliyim, fazla çalıştırdı tuvalet olayını.. Onun da etkisi var sanırım.. Onu bırakınca yine 59 olmam inşallah

Kızlar selam herkese

Semblante günün menüsünü takdim etsin sizlere

Dukan mücver.

Zero'yla birlikte bir yandan atıştırdım bir yandan da sizlere gönderdim.

dely ve kilo veren tüm bayanları tebrik ediyorum,iftar öncesini bekleyemedim çıktım tartıya, -100 az ama olsun yarışmayıda -600 ile kaybettim ama mezuniyet için kıyafet almıştım önceden,2 ay içinde o kadar çok kilo almıştım ki mezuniyet törenimde giyememiştim, kıyafet patlayacak gibi duruyordu üstümde mecburen pantolonla falan kilomu kapatmaya çalışmıştım, şimdi aldığım o elbiseyi giydim ,annemler inanamadılar verdiğim çok değil 6 kilo ama çok farkediyor , bir 6 kiloyu daha versem çıtır olucam bennn

Maşallaaahh!! Olursun tabi yaaa.. Az demee.. Bugün az ama hergün -100 olsa.. Ohooo Etti sana -700 :) Hem 600 gr vermişsin bence çok iyi..
Ben diyete başlayalı 5 ay olacak yakında.. 20 haftadan fazla.. ve ben ancak 10 kilo ya verdim ya veremedim.. Makus bir talihim var :76: Bünye meselesi Arkadaşlar saolsunlar o yüzden bi sevindiler benim için O yüzden 100'müş 200'müş dert etme.. aldığını da görebilirsin. Onu da dert etme Çıtır olacaksın

Bu arada o giden 6 kilonun en az 4-5 kilosu yağdan gitmiştir O yüzden çok fark ediyor

Son düzenleme:

amin kuzum,hepimizi güldürsün inşallahh

medesaaaam bebeim sana ekimin ilk haftalari geliyorum ya bebeimm bak hep karistiriyorsun ben leylegi havada gördüm bu yil icersiinde 10 kez türkiye yaparim sanirim insallah

acca gelecekti galiba eylülde,eee hem ben ne bileyim kuzum her gelişinde heyecanlanıyorum bu sefer izmire geliyor diye

kuzuuum,valla rakının dibine vurmamıza daha 1 sene var yahuu,güçlendirmede de vuramayız ki

nazar değmesin kuzum benim,perşembe daha iyilerini de gör inşallahh

kız telefonu verse de sence dely'nin kocası senin 34 beden sesinden korkar mı ki

veeeee herkese geç de olsa iyi haftalar mutlu günler
nasılsınız şekerler
ben muhteşem olmamakla beraber iyi sayılırım kilocuklarımda iyi -400 ile bitirdim 76 lara bu haftada inemedim77.1 77 arası gidip geliyorum
tabi mazaret sayılmaz yarışma için ama regli oldum bugün 3. günü
ha birde misafirim var evde
çoluk çombak tüm aktivitemiz yemek yemek üzerine
ama bu hafta umarım -1000 olacak
okuyamıuorum geçmiş çok uzun ama geç vakit okurum diye umut ediyorum
öpüyorum herkesiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…