Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ooo kızıl güzel, gerçekten maşallahın var.

Akşamları 5 - 6 kaju da neymiş hakikaten :))

Bu arada çok burnu havada gördüm seni çekirge, yarışmaya ihtiyacım yok falan, bak sennnn

yaa başagırısı dıyorum kızlar cevap dıorum :))

bekle geçer bende de olmuştu 3.4. gün bol su iç artı diet sütte tarçın vs at iç
vitaminde al
vücut tepki veriyor olacak o kadar

artı kızlar foçada olan terör saldırısını izlediniz mi
çok moralim bozuldu hiç sevmem ama sabahtan beri bela okuyorum hem yapanlara hem de bunlara izin verenlere

5+2 derken 5 gün protein, 2 gün mü sebze+protein? O vakit protein günlerin fazla olmuyor mu?Dukan amca ayda 15 gün protein demekte.

dukan amcanın dediği birşey değil bu canım. dengeli sp ve p günleri yok belki. zaten başlayalı bir ayda olmadı. birde böyle deniyorum. ne kadar P o kadar kilo verimi. bir süre sonra 1+1 e geçerim zaten, her böyle gitmez duraklarım..
bu arada kalça ve basen problemi olanlara verdiği 5+0 dı sanırım. ben öyle yapamam ya. benim de kalça basen sorunum var ama böyle kg alırım ben. modifiye ettim 5+2 oldu işte
bu arada heryerim bıngıl bıngıl. kesinlikle spor yapmam lazım ama bu sıcakta hiç içimden gelmiyor. bizim ev yanıyor.

Prensesim,

Beni sormuşsun, alıntı yapamadım ama okudum. Çok sağol fıstığım.

Geldim gülüm uzun aradan sonra, bugün de ekstra bir boşluk oldu buradayım.

Nasılsın, tatilin nasıl geçti? Herşey yolunda mı? Diyet nasıl gidiyor?

kızlaaaar giremeddim dün koşturmacadan.

oğluma tuvalet öğretmeye çalışıyorum da evi b.k götürüyo tabiri caizse:) btn gün elimde bez, vileda kovası ile geziyorum, 50 kere banyo fırçalıyorum. bi de yemek pişir taşır yıka yedir derken... dün bide buzdolabını boşaltayım sileyim dedim. o arada oğlm tabak kırdı hadi süpürüveriim dedim, e süpürmüşken silim silmişken toz aliim dedim, ee sonra çamaşır falan:)
bunlar yetmedi bi de eşimle ve oğlanla tabi-ki oğlanla dışarı çıkmak ölümdür- pazar ve alışveriş yaptık.
biyerlerimden ter damladı hakikatten:)
2-3 kilo vermişimdir heralde diyodum ama cıkssss gide gide 100 gr gtmiş şaka gibi:)
seyire geçtm ya ondan heralde, moral bozmuyorum

Anladım canım. Kendin deneme yapıyorsun. Sonucu buraya yaz.
Ne kadar protein o kadar kilo kaybında haklısın.

Kediciğim, aslında spora başlasak bu kadar dert etmiycez bende de var aynı durum. Aklım sürekli onunla meşgul ama hiçbişey yapmıyorum. Yapmadıkça daha çok takıyorum. Bu kısır döngü tekrarlayıp duruyor :)) Bir yerden başlamak lazım, ben bu akşam başlıycam diyorum :)) En azından şimdilik tarih koydum, bu da bir aşamadır.

Kuzum, demin de alıntı yapmışım yazmadan gidiverdi Asıl ben senin kilolar için bir hat açıcam. Dely artık güçlendirmeye geçsin diyenler 3544 e mesaj göndersin
İstediğim olmazsa deliririm ben inat ederim ama sonra da çabuk sıkılırım orası ayrı mevzu tabiii

Canım benim valla sen fıstık gibi görünüyorsun, boşverrrrrr elbet düşecek, inada devam ama sıkılmak yokk

maşallah maşallah gruplaşarak yarışcaz artık toplam kilo uzerinden ben melis ve senin takımında olmak istiyorum arada kaynarım

hahaah gızlı takıp etmıyomkı daha pazartesı basladım ama bu bas agrısı nedenıyle bugun bı vazgecme egılımı ıcersındeyım ahahah
Hayıırrrr Ağrı kesici iç yahuuu.. Geçeerrr Zaten sonra alışınca ağrımaaz..

Sen yaşa ne bakıyon.. Çoğumuz 30 ve üstü Ama çıtır olcez ya, ona bak seeeenn
Dediğin gibi inat ediyorum ondan gitmiyoo hee.. O benden inat..!! Bırakmıcam zaten.. Ömür boyu artık dikakt ederek giderim ben Bi daha dombiş olmak istemiyoomm.. Bebişim olursa o zaman artık sonra yine Dukan

Sizin yarışmanıza ihtiyacım yok. Alın başınıza mı çalın diyon kız hihiiha Şaka şakaa
Maşallah sanaaa Böyle devaamm

Canım benim, hepimiz çok şeyler başardık ama kenetlenerek başardık bunu. Hepinizi çokkk seviyorum. İyi ki varsınız arı mayammm
Sen de iyi ki varsıııınnn
Benimle ilgili de güpgüzel şeyler demişsin de alıntı yapamadım.. başka alıntıların arasına yazmışın ya, almadı onu :) Çok saol canım.. İnşallah gitcek benimkiler de.. Hepimizin..
Zaten artık dedikleri gibi hayat tarzı haline getircem bu yeme stilini.. Benim bünyem öyle hominigırtlak yemeğe gelmiyo. Almaya meyilli, napalım :101:

Kızlaaarrr!! Listeyi 4'e doğru paylaşıcam. Bildirim yapmak isteyenlere son ihtaaarrr dişçiye gitcem yaa :S Accık erken çıkcam da.. :18:

Kız okurken yoruldum valla O ne yaaaa hahahahah

.........
Kuzum, demin de alıntı yapmışım yazmadan gidiverdi Asıl ben senin kilolar için bir hat açıcam. Dely artık güçlendirmeye geçsin diyenler 3544 e mesaj göndersin
.............
evet evet hat açalım

Hahahhah Kilolarıma duyurulur 136. diyet günüm yani.. İnsaf edin ahhaha

maşallah maşallah gruplaşarak yarışcaz artık toplam kilo uzerinden ben melis ve senin takımında olmak istiyorum arada kaynarım :60
Ahahah Tembel öğrenci yaa Açıkgözzzz

Dely'cim ben sizin gibi erkenci değilim o yüzden gecikiyorum. Sabah yattığımda saat 7'ye geliyordu geç uyanınca geç bildirim oldu. Hedef kilomu yazmamışım. Çizelgeden görünüyor gerçi ama yazayım yinede 57.0.

Öncelikle nazar boncuklarını sana takayım.

Canım, kaju çok yağlı. bence kaju yerine çiğ badem veya fındık ye.

Senle hemen hemen aynı kiloyu veriyoruz.
Canım sağol.
Kaju olayı nasıl oldu biliyor musun? Evde paketin çok az kısmında kalmış, son taneler kaldığı için atıverdim ağzıma bende.
Dediğin gibi sürekli yenecek bir şey değil.

Ooo kızıl güzel, gerçekten maşallahın var.

Akşamları 5 - 6 kaju da neymiş hakikaten :))

Bu arada çok burnu havada gördüm seni çekirge, yarışmaya ihtiyacım yok falan, bak sennnn
Kaju ama küçük ya. Zaten paketin son kısmına sahip oldum, o da etkilemedi sanırım yürüyüşlerle çıkardım acısını.

Ataktayken her gün tartılıyordum ekimcim, eksildiğimi de her gün görüyordum, seyirde haftadan haftaya tartılıyorum ya, düzenli kilo gittiğinden emin olamayıp bu hafta iyi bir rakam göremezsem katılırım yarışmaya diyordum ki hem bahaneyle spor yaparım. - 1000 görünce havamı atayım bari dedim.
maşallah maşallah gruplaşarak yarışcaz artık toplam kilo uzerinden ben melis ve senin takımında olmak istiyorum arada kaynarım
Üzüm üzüme baka baka mı diyorsun tenarcım.

Üzüm de uymadı gerçi ama.. :125:

Son düzenleme:
Sizin yarışmanıza ihtiyacım yok. Alın başınıza mı çalın diyon kız hihiiha Şaka şakaa
Maşallah sanaaa Böyle devaamm
Canım şu kaçamakları sıfırlayıp p + ps ve spor diyerek motivasyon koçluğu yaparım belki

Yarışmacı olarak girersem ayıp etmiş olurum diye düşündüm. - 1000 görünce.

delycim bilmiyorum listeye yetişebildim mi ama gene de yazayım olmadı haftaya

başlama tarihi: 16.07.2012
başlangıç kilo:69
hedef:55
geçen haftaki kilo:64
bugünki kilo:63.100

ve - 400 gitmiş ,kaldı pazartesiye - 600

Canım benim, çok yol katetmişsin zaten takıldım sana ben de.

Ama kaju yu sanki her akşam alışkanlık haline getirmiş düzenli olarak yiyormuşsun gibi anladım. :))

Hepiniz genç ve çıtırsınız fıstıklar.

Canımmm Allah inşallah sana en kısa zamanda senin gibi güzell, sağlıklı, bol şanslı, kısmetli ve hayırlı bir evlat kısmet etsin inşallah. Biz de buradan resimlerine bakarız :))

Dişe gitmeye karar verdin ha, gözlerim yaşardı be tatlım, biz bu konuşmayı 4 ay önce yapmıştık sanki, sanırım ağrın dayanılmaz bir hal aldı. İnşallah gider, en kısa zamanda da kurtulursun. Korktuğun gibi olmadığını göreceksin bak

Merhaba arkadaşlar neredeyse 2. Aya giriyorum atakta 6 kg vermişim seyir dönemindeyim bi kilo alıyorum bi vermiş oluyorum istikrarlı kilo kaybım olmuyor neden olablir. Durabiliyormu verme durumu çok üzülüyorum ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…