Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canım benim, çok yol katetmişsin zaten takıldım sana ben de.

Ama kaju yu sanki her akşam alışkanlık haline getirmiş düzenli olarak yiyormuşsun gibi anladım. :))
Kuruyemiş, çerez türü şeyler bizim eve sık sık girmez zaten ekimcim.
Artık bu gazla bir süre kaçamak yapmam :))

Oyyy Saol canıımm Amiinnn!!! Çok da kısa zamanda olmasın ama hihih :) 2 sene sonra kısmetse Şu işlerimizi bir an önce yoluna koyarsak dabii, o zaman bir an önce olabilir Dayanamayabilirim çünkü beklemeye

Evet.. Ağrılar yine başladı ve arttı :S Gerçi bugün daha bi azaldı ama Randevu aldım bakalım bi yerden.. en azından göstercem.. sonucunu yarın paylaşırım :S:18: O kadar zaman oldu mu yaa

slm kızlar nasılsınız
beni bu kabızlık öldürüyor artık ((
Geçmiş olsuunn... ama bir sürü çözüm sunuyoruz.. Hiç biri işe yaramıyor muuu (

Seyirde duraklamalar oluyorrr.. Tabi bünyene de bağlı.. Ben de 2 geri 1 ileri sonra yine 1 geri... falan böyle gidiyom Puufff :97:

thebeauty, yetiştin

Tebriklleeeerrr.....

Hadi inşallah, darısı inatçı kiloların başına Benimkiler ve benimkiler gibiler yani

Son düzenleme:
Çıkıyorum kızlaaarr..!!

Bana dişçide şans dileyin :18::18:

Görüşürüüzzzzz...

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız
beni bu kabızlık öldürüyor artık ((

Canım, arkadaşlar söylemiştir tilaks çay var, ben doğadan form kayısılı ile çözmüştüm, bir de ilk defa ipekimin söylediği A101 deki mest çayı varmış ben denemedim ama onlardan birinin faydası mutlaka olur.

Merhaba arkadaşlar neredeyse 2. Aya giriyorum atakta 6 kg vermişim seyir dönemindeyim bi kilo alıyorum bi vermiş oluyorum istikrarlı kilo kaybım olmuyor neden olablir. Durabiliyormu verme durumu çok üzülüyorum ben...

Atak kaç gündü ki canım 6 kilo verdin, seyirde hiç vermedin mi anlamadım ben. :44:

Seyirde eğer kaçamak yapmıyorsan mutlaka kilo verirsin ama sebze günlerinde + çıkman normal, ben seyirde haftada 1 tartıldım hep. Duraklama da olabilir ama ne kadar süredir aynı kilodasın onu bilmek lazım. O zaman da çeşitli yöntemler var kırmak için, bu konuyu duraklama profesörümüz dely ciğim cevaplayacaktır, ona danışalım

Kuruyemiş, çerez türü şeyler bizim eve sık sık girmez zaten ekimcim.
Artık bu gazla bir süre kaçamak yapmam :))

Çerezi çok severim ben de güzellik. Ama yemek yokkk :))

Sen o kadar kiloyu vermişsin çok az yolun kalmış, ne yapman gerektiğini çözmüşsün. Hadi bakalım, kim tutar seni.

Çıkıyorum kızlaaarr..!!

Bana dişçide şans dileyin :18::18:

Görüşürüüzzzzz...

Tamam o zaman şöyle değiştiriyorum fıstık. Allah en kısa zamanda işlerinize kolaylıklar versin, sihirli değnek değmiş gibi, sen de bir an önce bebişini kucağına al.

Evet canım, o kadar oldu gerçekten, hadi artık çöz şu diş olayını, yoksa elinden tutup götürücem seni bak.

hergün bir parça kaçamak yapıyorum.çok olmasada suçluyuuuuuum.sıcakta buuuuuuz gibi karpuz diyom negüzel olur diyom.başkada bişey demiyom.

kızlar ben ilaç içtiğimden oruç tutamıyorum ama adamım oruç gelmek üzere onun iftar yemeğini hazırlayım.garibim su içmekten yemek yiyemiyor.o nerdeyse ramazanda 3 kg verdi.adam eridi ben öylee duruyom.

hadi göreyim seni çekirge

teşekkür ederim ekimim. inşallah bir an önce hepimiz olmamız gereken kilolara ulaşırız.

Hahahhaha "Bak şimdi gaza geldim.. Demek öyleee..." demem gerekir belki ama hahah Yok.. O da boşa olur Sen önden buyur kıdemli olarak 3 vakte kadar gelmezsem polise haber ver ya da en iyisi yeri başkasına ver hahaha

sakin ol, sakin ol... benim de bir yere gittiğim yok. bak demin tartıldım. dün giden 500 gr dan 200 ü geri gelmiş doğal olarak. 1 günde 500 gr veririsem ve bunun sadece 200 ü suysa şanslıyım demektir. pek polyanna gördüm kendimi...

yap tabi üretmek gibisi var mı?
yeterki sıkılma yaparken
işin bittiği ve senin tanıtım yaptığın günleri hayal et onları hedefle
bu arada projen nedir

kitap yazacaktım aslında niyetim oydu. ama birisi benden önce davrandı. şimdi yine kitap ama biraz farklı birşeyler düşünüyorum. şekillenince paylaşırım zaten sizlerle de.

olacak olacak dert etme. ben de 48 giyiyordum, likralı 46 lara girip seviniyordum kız ))

çoğumuzun başına geldi duraklamalar. atakta çok fazla kilo vermişsin, vücut onu telafi etmeye çalışır. ama diyetin uzun soluklu bir süreç olduğunu unutma. hevesin kırırlmasın. aksatmadan devam et diyetine. mutlaka bir süre sonra kırarsın vücudunun direncini. destekleyici birşeyler yap. mesela yeşilçayını aksatma. yiyebiliyorsan bol bol acı ye. metabolizmayı canlandıran şeyler bunlar. duraklamlarda faydası olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…