Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba dukaniçelerim

bayrama kadar sanırım pek gelemeyeceğim işler oldukça yoğun
bu hafta daha evde iftar yapamadım, akşamlar da hep dışarıda geçiyor bende
geçen hafta şevkim epeyce kırılmıştı zaten
bu nedenle cumadan bu yana hiç dikkat etmedim bu da tabii baya bir etkiledi tartıyı
hemencecik kilo bildiirmi yapayım azarları işitmeden kaçayım

kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Önceki hafta : 52.8
Bu hafta : 53.8

Alınan Kilo : 1.000

inşallah bebek de anne de iyidir en çok da onları merak ettim doğrusu
hepiniz kendinize dikkat edin
öptüm

9 haziran: 109.7
9 temmuz: 103.3
9 agustos: 98.1

kilo verme hizim nasil sizce hanimlar?

Giderek yavaslayacak mi acaba?

gayet güzel asla zorlama bünyeni
olayı tamamladığında eski senin yarısı kalacak
yavaş yavaş yap sabırla ki kalıcı olsun
unutma o kilollarıda yavaş yavaş sindire sindire aldın

söyle o şevkke geri gelsin ayın 25 normal hayata dönene kadar daha önceki emeklerin boşa gidecek yapma kendine bunu
en azından sabit kal
(ha bunu sana söylerken kendimede söylüyorum o ayrıııııı)

(( ya bende yovita activya seviyorum ama kalorileri çok
içindeki oranlar tatsız
alıp alıp rafa geri koyuyorum

SADESİ var yani meyvesiz yogurt şeklinde herhalde dukanistleri düşünmüşler.bim den ben aldım.yoğurt yiyebiliyoruz onu tükete bilirsin.

Yaş'lı boy'lu çok açık ve net bi bildirim yapmışsın tatlı kedi Ben de eksilerden eksi istiyooommm!! Eksilerden eksi beğen Tekerleme gibim bişi

Azimli de.. Boşa azim :S :)) Neyse, 1 ay sonra anlıcaz neye azim 56 olmazsam da Karatay'a falan geçerim diyorum. Belki az da olsa kilo vermeye devam ederim, farklı gelir belki vücuda. Gerçi temelde aynılar ama..
Göbiş gitsin, basen gitsin, kol gitsin bla bla blaa... Aslında kilo takıntım var yaa Tartıda şu 56'yı göriyim istiyorum. Kaç kilosun diyenlere 59 dediğimde "aaa daha zayıf görünüyorsun" falan demeleri yerine ben direk "56" demek istiyorum. Madem daha zayıf görünüyom da neden öyle değilim yaa!! Uyuz oluyom heee Dağıtırım uleyynn!!! Hahaha

9 haziran: 109.7
9 temmuz: 103.3
9 agustos: 98.1

kilo verme hizim nasil sizce hanimlar?
Giderek yavaslayacak mi acaba?

Zamanla azalır tabi, ama gayet iyi gidiyorsun. Zaten haftada ortalama 1 kilo veriyorsan, bu iş tamamdır

Son düzenleme:
Canlar cunlar...

Şimdiikk... Bildirim yapmayan:

asya_deniz
kestane_sekeri nerdesiniz kızlaaaarrr???

İpek sen akşama bildirirsin heralde ama, listede göremiceksiinn :44: Bildir ama sen tamam mııı Ben yazarım listeyeee..

rachelfine nirelerdeee :44:
Semblante de yok ortalarda :44:
yasena da giremiyor sanırım nete..

Bildirim yapmak içiiinnnn:

Diyete başlama tarihiniz
Başlangıç kilonuz
Hedefiniz
Geçen haftaki kilonuz
Bugünkü kilonuz

yazın.. (yine aynı espriyi yapasım geliyor: '3540'a gönderin . Bildiriminiz cebinize gelsin ' diye.. ama yapmıcam )
Hadi hadi yazzıınnnn!!!

Son düzenleme:
yaa başagırısı dıyorum kızlar cevap dıorum :))

E geçer diyoozzz... İç ilacını diyoozzz.. Sabret diyoozzz... Karbonhidrat istiyo vücuduunnn diyoozzz.. Önce bağımlı olduğunu kabul et hahaha diyoozzz.. Bi de sen niye gizli gizli takip ediyon da buralara hiç yazmıyon diyoozz

Son düzenleme:

Süper, değişik fikirlerle çok daha eğlenceli hale gelir. Merakla izliyor olacağım :))

Boyunu, kilonu sevsinler senin :)) 300gr ın lafı mı olur aramızda güzelim :)) İnşallah 61 i görürsün en kısa zamanda.

Canım benim, kuzularına iyi uykular. Bu koşturmada güçsüz kalma, kendine dikkat et.

Canım benim, çok teşekkür ederim, ne güzel yazmışsın, minicik katkım olduysa bile ne mutlu bana.

Bu arada evet ilk konuşmalarımızı hatırlıyorum, o günden bu yana 9 kilo vermişsin, şahane bu ve evet tiroidli biri için muhteşem bir rakam. Kalanlar için verecek inanç ve irade artık sende fazlasıyla var. Tebrik ediyorum seni ve kalan kilolarını da en kısa zamanda sağlıkla vermeni diliyorum.

Canımcım, sen de tiroidlisin demek. Ben tamamen aldırdığım için nokta kadar bile tiroidim kalmadı, en son TSH 150 ler civarındaydı. Şimdi 3,5 lara kadar düştü.

Ağır da olsa verebilmek çok güzel, inşallah kolaylıkla verir, tamamen kurtulursun canım.

Bu arada alıntı yapamadım ama vitaminle ilgili mesajını okudum, çok teşekkür ederim.

hahaah gızlı takıp etmıyomkı daha pazartesı basladım ama bu bas agrısı nedenıyle bugun bı vazgecme egılımı ıcersındeyım ahahah

hehe benim yöntem
yapılıyor güzelde oluyor ama arada 1+1 yapıp şaşırtmaca lazım ben duraklamalara giriyorum
ama şu da bir gerçek benim bünyem duraklama yapmayı seviyor
aa bu yöntemi yapan başkaları da mı var mış.
süper ya.. valla saf protein alışmamış bünyelere iyi. baksana üç günden sonra başladı duraklamaya.. bunu bildiğim iyi oldu. bende duraklayınca 1+1 yaparım. ama bayrama kadar böyle gidicem. zaten bayramda ps yapcaz mecbur

yaş'lı boy'lu poslu artılı bir bildirim.. daha ne olsun yahu
ben haftasonuna görürüm eksileri güzelim. geçen haftaki serbest dalışın sonuçları bu artılar. o yüzden haftaya olacak inşallah asıl bildirim. sabırla devam.
bu arada takıntılı olma ve inat etme. geçen sene bende öyle yaptım. şimdi pişmanım ya biliyor musun. 58,8 bile yetmemişti. sıkıldım saçlar gitti panikledim diyeti bıraktım hooıp yine 64-65 ler. o zamanlar dikkat edip korusaydım şimdi bu kadar kasmazdım belki de.. neyse.. bu sene biraz daha zor gibi sanki. eee yaşlanıyoruz be güzellik. yaş, o açıdan yani

dogru diyon..bir de bol su içilmesi lazım gelir.
geçen sene pro günlerinde daha çok agrırdı başım. bu sene ilk başladığımda da agrıyordu. bu ara hiiiç agrı yok vallahi. bünyem demek ki karbo bagımlılığından kurtuldu. şimdi farkettim bunu ben. çok sevindim ya..
yarım ekmekleri boga boga yediğim geceler aklıma geldi.
tabak tabak ton balıklı makarnalarım pirinç pilavlarım aklıma geldi.

hee artık hiç mi yemicem tabi ki yicem ama asla eskisi gibi olmucak

Kızlarrrr.. Selam herkese
Sıkı durun bildirim yapıyorum.

Başlangıç tarihi : 26 Temmuz
Başlangıç kilo: 66.4
Geçen hafta: 62.6
Bu hafta: 61.6

Tam tamına -1000 gitmiş.

Haftasonu tartıldığımda 62.2 gelmiştim. Sonracığıma perşembe bildirim yapacağım diye. Pazartesi yürüyüşe başladım. 3 gün boyunca günde 1 saat yürüdüm.

Hiç kaçamak yapmıyorum diyemem. Yaptığım yemeklerin tadına bakıyorum vallahi. Öyle kalkıpta 1-2 kaşık yemiyorum elbet ama tadımlık bakıyorum işte. Birde hergün ağzıma 4-5 kaju atıyorum yatmadan. Nereden çıkardım bunu bilmiyorum ama hoşuma gidiyor fazlasını yememek için zor tutuyorum kendimi :)

Birde diyordum ki bu hafta ki kilo durumuma bakayım olmazsa bende yarışmaya katılırım bahaneyle spor yapmış olurum diyordum.

Ama sizin yarışmanıza bile ihtiyacım yokmuş görüyor musunuz kızlar

Nazar boncuklarınızı bekliyorum

Canım benim, hepimiz çok şeyler başardık ama kenetlenerek başardık bunu. Hepinizi çokkk seviyorum. İyi ki varsınız arı mayammm

Yeter uleynnnn ne kırılmaz dirençmiş alışmışım haftada bir iki gitmesine hala 81 olmak beni deli ediyorrr

neslicim hoşgeldin, nasıl oldu anne?

Evet canım, Dukan meyveli light yoğurtları 2 adetle sınırlıyor. Fazlasını yemek yok.

Ne sandıınnnn Dukan amcam bilir

]
Valla Dukan amca işini biliyor. Ne diyorsa harfiyen çıkıyor.

Canım, işte benim dediğimde aynısıydı. Ben 1.60 ım ve bana 65 kilo çok iyi geliyor. Sen 1.55 isen senin için ideal 60 kilo. Sende zaten 60 olmayı istiyorsun.

Ben 42 beden giyiniyorum ama hileli. Şöyle ki esnek kumaş pantolonlarla 42 yim. Kumaşlarla, ketenlerde 44. Esnek, rikralı 42 leri giyinip bakın ben 42 giyiniyorum diye havamı atıyorum. Amacım rahatça her türlü kumaşın 42 sini giyinmek.

Canım, paylaşımın için çok teşekkürler.

kilo verme ve sağlık açısından herkes memnun ama et sevmeyen ve meyveye düşkün biri için dukan zor olabilir. karatay diyetini araştırmanızı öneririm.
Karatay da ete önem veriyor. Onda da et olmasa olmaz.

5+2 derken 5 gün protein, 2 gün mü sebze+protein? O vakit protein günlerin fazla olmuyor mu?Dukan amca ayda 15 gün protein demekte.

Öncelikle nazar boncuklarını sana takayım.

Canım, kaju çok yağlı. bence kaju yerine çiğ badem veya fındık ye.

Senle hemen hemen aynı kiloyu veriyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…