Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam çıtır kedicik

Evet sizi özledim uğradım.

Tatlı krizleriyle nasıl başedilmesi gerektiğini öğrendin artık, tecrübelisin. Viz gelir sana kriz falan.

çıtır sensin bi kere

protein günleri regl öncesi iyi geliyor bana sanırım. ben aynen devam edeyim. off inşallah şu wc sorunumdan kurtulurum.
yarın eksi görmek istiyorum artık. artılardan ekside olsa. keşke eksiler den eksi olsa .. aman ya
bu arada ben bu hafta bildirim yapmiim delycim ya. baksana +300 yada yapim bari aman napak.

başlama tarihi:22.06.2012
başlangıç kilo : 64,7
yaş 34
boy : 165 cm
geçen hafta : 62,5
bu hafta : 62,8
giden : 0
gelen ve paşa paşa gidecek olan : +300 gr

artık şu 61 göreyim ya of ne zormuş

Son düzenleme:
O kadın iyi niyetli de olsa halt etmiş bence :)) Boyun kaç ki senin?

Nerelerdesin bakalıımmm :126:

dely tercihdi tatildi sıcaklardı öyle günler geçiyor işte az evvel foçada askeri araca pusu kurmuşlar 1 askerimiz şehit 11 i yaralı ege üni hastanesine kaldırmışlar ama durumları ciddiymiş yüreğimin ortasına bişi oturdu.allha belalarını versin o vatan hainlerinin yediği kaba kusanların

hehe benim yöntem
yapılıyor güzelde oluyor ama arada 1+1 yapıp şaşırtmaca lazım ben duraklamalara giriyorum
ama şu da bir gerçek benim bünyem duraklama yapmayı seviyor

Yavaş yavaş da olsa veriyosun işte :)

yap tabi üretmek gibisi var mı?
yeterki sıkılma yaparken
işin bittiği ve senin tanıtım yaptığın günleri hayal et onları hedefle
bu arada projen nedir

(( ya bende yovita activya seviyorum ama kalorileri çok
içindeki oranlar tatsız
alıp alıp rafa geri koyuyorum

aaaaa bir nesli gördüm sanki ???
burdayım tatlım :) bebeklerimi yatırdım, analarını bubalarını da yatırdım, bi bakınam dedim ama mümkün değil okunmuyor geçmiş :)hani geçmişinize başlayacam da başlayamıyom tövbe tövbe! gevezeler sizi :)))

dukandan herkes mutlu mu?kitabını aldım okumaya başladım bakalım.ama fazla et yemeyen meyveyi cok seven biri için nasıl olacak bilmiyorum.

sizin için bu diyet uygun olmayabilir o zmn.bence karatayı denemelisiniz.çünü bu diyette güçlendirmeye kdr meywe hiç yok.

sende iiki warsın sekerimmm

EKİMMMMM canım süpersin sen benim zati dukana başlama sebebim inancımsın bir tiroid hastası olarak diyetisynlerin yüzüme zayıflaman mümkün değil yeterki alma dikkat et dedikleri biri olarak sen benim için harika bir örnek oldun....

seni ayrıca tebrik ederim çünkü tiroid ne beladır çok iyi biliyorum

ilk gün geldiğimde sen vardın ben verdim demiştin bende veriyorum gülüm çok mutluyum umarım böle devam edicek başladığımda 84 kilolardaydım dün 74,8 geldim yani 2 ayda 9 kilo ciarı bu ne demekbilyormusun ben bu kilo için bir yıl ugraşıp veremeyip çok yıldım

olmam gerekn 64 bşi 10 kilo daha var umarım 3 ayda halledicem bunu

hepinize ve ekimim sana teşekkürler

sevgiler

heheh sen başla gelmişimize geçmişimize
burada herkescikler neslinin misafirleri var bebeği var bakınamıyordur diyor zaten
ssen geldiğin yerden devam et bizde durum aynı no change

amanın benim gibi biri daha
bende 2 defa hipotiroidi atağı geçirdim sanki pompayla şişiriliyor insan
2003 yılında tanitalara çıkmışım birkaç defa 53 54 kiloyum hepsinde
şimdiki durumumda aşağıda belli zaten
ben 16 mayısta başladım biraz ağır veriyorum ama dert etmiyorum yeterki kalıcı gitsinler zaten yaşım 35 arı gibi bir metabolizmam da yok tiroid belasından
bakalım hakkımızda hayırlısı

ayyyy kızlarrr dün akşamdan beri yazdıklarınızı oku oku bitiremedim bir türlü,çenesi düşük dukaniçeler siziiiiii
bu arada süpper yaaaa bugün herkesin enerjisi çok yüksek,kalabalık da buralar pek bir güzel olmuş
herkesler de misler gibi vermiş kilocukarını,yüzlerde güller açmış tabiii

CANIM BENDE HİPOYUM HEMDE HAŞİMATO olanından ama dukan buna ragmen olayı çözecek ben inandım sende inan ki başaralım

9 haziran: 109.7
9 temmuz: 103.3
9 agustos: 98.1

kilo verme hizim nasil sizce hanimlar?

Giderek yavaslayacak mi acaba?

selam kızlar
ben pazartesı 68.1le basladım kı hayatımda 54u gecmemıstım bırden bu kıloya cıktım
bugun seyıre basladım ve 65.8 olmusum
tamam ıyı hosta BU BAŞAGRISI benı oldurdu sızdede oluyomu ve seker atagı ıcın napıyosunuz

Yeter uleynnnn ne kırılmaz dirençmiş alışmışım haftada bir iki gitmesine hala 81 olmak beni deli ediyorrr

bende 3. ve 4. gün olmuştu sonra bünye alıştı
ama ben vitamin kullanıyorum sende kullan dukan mutlaka multıvitamin öneriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…