Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba dukaniçelerim

bayrama kadar sanırım pek gelemeyeceğim işler oldukça yoğun
bu hafta daha evde iftar yapamadım, akşamlar da hep dışarıda geçiyor bende
geçen hafta şevkim epeyce kırılmıştı zaten
bu nedenle cumadan bu yana hiç dikkat etmedim bu da tabii baya bir etkiledi tartıyı
hemencecik kilo bildiirmi yapayım azarları işitmeden kaçayım :KK60:

kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Önceki hafta : 52.8
Bu hafta : 53.8
$kl.jpg
Alınan Kilo : 1.000

inşallah bebek de anne de iyidir en çok da onları merak ettim doğrusu
hepiniz kendinize dikkat edin
öptüm

9 haziran: 109.7
9 temmuz: 103.3
9 agustos: 98.1

kilo verme hizim nasil sizce hanimlar?

Giderek yavaslayacak mi acaba?

gayet güzel asla zorlama bünyeni
olayı tamamladığında eski senin yarısı kalacak
yavaş yavaş yap sabırla ki kalıcı olsun
unutma o kilollarıda yavaş yavaş sindire sindire aldın

Merhaba dukaniçelerim

bayrama kadar sanırım pek gelemeyeceğim işler oldukça yoğun
bu hafta daha evde iftar yapamadım, akşamlar da hep dışarıda geçiyor bende
geçen hafta şevkim epeyce kırılmıştı zaten
bu nedenle cumadan bu yana hiç dikkat etmedim bu da tabii baya bir etkiledi tartıyı
hemencecik kilo bildiirmi yapayım azarları işitmeden kaçayım :KK60:

kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Önceki hafta : 52.8
Bu hafta : 53.8
Eki Görüntüle 484742
Alınan Kilo : 1.000

inşallah bebek de anne de iyidir en çok da onları merak ettim doğrusu
hepiniz kendinize dikkat edin
öptüm

söyle o şevkke geri gelsin ayın 25 normal hayata dönene kadar daha önceki emeklerin boşa gidecek yapma kendine bunu
en azından sabit kal
(ha bunu sana söylerken kendimede söylüyorum o ayrıııııı)

çıtır sensin bi kere :63:

protein günleri regl öncesi iyi geliyor bana sanırım. ben aynen devam edeyim. off inşallah şu wc sorunumdan kurtulurum.
yarın eksi görmek istiyorum artık. artılardan ekside olsa. keşke eksiler den eksi olsa .. aman ya :KK9::KK9:
bu arada ben bu hafta bildirim yapmiim delycim ya. baksana +300 yada yapim bari aman napak.

başlama tarihi:22.06.2012
başlangıç kilo : 64,7
yaş 34
boy : 165 cm
geçen hafta : 62,5
bu hafta : 62,8
giden : 0
gelen ve paşa paşa gidecek olan : +300 gr:KK14:

artık şu 61 göreyim ya of ne zormuş:KK5:
Yaş'lı boy'lu çok açık ve net bi bildirim yapmışsın tatlı kedi :KK1::KK1: Ben de eksilerden eksi istiyooommm!! Eksilerden eksi beğen :p Tekerleme gibim bişi :p

ayyyy kızlarrr dün akşamdan beri yazdıklarınızı oku oku bitiremedim bir türlü,çenesi düşük dukaniçeler siziiiiii :KK23:
bu arada süpper yaaaa bugün herkesin enerjisi çok yüksek,kalabalık da buralar pek bir güzel olmuş :KK16:
herkesler de misler gibi vermiş kilocukarını,yüzlerde güller açmış tabiii :KK33:
.............

kuzuuuum per etmek yok,en azimli en inatçı dukancansın sen En Büyük TÜRKİYE
en sonunda gitmeyecekler mi gidecekler,heee gitmezlerse nolur zaten çırpı kadar kalmışsın gitmeyiversin kilolar.zaten sen mekik çekip göbişini yok etsen kilo vermeye o kadar da takılmayacaksın zannımca :KK34:
............
Azimli de.. Boşa azim :S :)) Neyse, 1 ay sonra anlıcaz neye azim :p 56 olmazsam da Karatay'a falan geçerim diyorum. Belki az da olsa kilo vermeye devam ederim, farklı gelir belki vücuda. Gerçi temelde aynılar ama..
Göbiş gitsin, basen gitsin, kol gitsin bla bla blaa... :KK1::KK9: Aslında kilo takıntım var yaa :KK17: Tartıda şu 56'yı göriyim istiyorum. Kaç kilosun diyenlere 59 dediğimde "aaa daha zayıf görünüyorsun" falan demeleri yerine ben direk "56" demek istiyorum. Madem daha zayıf görünüyom da neden öyle değilim yaa!! Uyuz oluyom heee :KK47: Dağıtırım uleyynn!!! Hahaha :KK9::KK9:

9 haziran: 109.7
9 temmuz: 103.3
9 agustos: 98.1

kilo verme hizim nasil sizce hanimlar?
Giderek yavaslayacak mi acaba?

Zamanla azalır tabi, ama gayet iyi gidiyorsun. Zaten haftada ortalama 1 kilo veriyorsan, bu iş tamamdır :KK66:

Son düzenleme:
Canlar cunlar...

Şimdiikk... Bildirim yapmayan:

asya_deniz
kestane_sekeri nerdesiniz kızlaaaarrr???

İpek sen akşama bildirirsin heralde ama, listede göremiceksiinn :44: Bildir ama sen tamam mııı :KK34: Ben yazarım listeyeee.. :KK52:

rachelfine nirelerdeee :44:
Semblante de yok ortalarda :44:
yasena da giremiyor sanırım nete..

Bildirim yapmak içiiinnnn:

Diyete başlama tarihiniz
Başlangıç kilonuz
Hedefiniz
Geçen haftaki kilonuz
Bugünkü kilonuz

yazın.. (yine aynı espriyi yapasım geliyor: '3540'a gönderin . Bildiriminiz cebinize gelsin :KK9: ' diye.. ama yapmıcam :p :KK1::KK37::KK37:)
Hadi hadi yazzıınnnn!!!:KK52::KK52:

Son düzenleme:
yaa başagırısı dıyorum kızlar cevap dıorum :))

E geçer diyoozzz... İç ilacını diyoozzz.. Sabret diyoozzz... Karbonhidrat istiyo vücuduunnn diyoozzz.. Önce bağımlı olduğunu kabul et hahaha :KK9::KK9: :KK70::KK70: diyoozzz.. Bi de sen niye gizli gizli takip ediyon da buralara hiç yazmıyon diyoozz :KK9:

Son düzenleme:
walla ekimcim rakipler çok çetin çıktı :KK52: ben de dün bi sevinmiştim 66.1 e düştüm diye bugün yine 66.3 çıktım :KK19: bakalım pazartesi neler olacak :KK8: bu arada prensesin de yarışmayı geliştirmek için süper bir fikri var, takımlar kurup toplam giden kilo üzerinden yapalım dedi, bundan sonra bi de onu deneriz eğlenceli oluyo bu iş :124:

Süper, değişik fikirlerle çok daha eğlenceli hale gelir. Merakla izliyor olacağım :))

çıtır sensin bi kere :63:

protein günleri regl öncesi iyi geliyor bana sanırım. ben aynen devam edeyim. off inşallah şu wc sorunumdan kurtulurum.
yarın eksi görmek istiyorum artık. artılardan ekside olsa. keşke eksiler den eksi olsa .. aman ya :KK9::KK9:
bu arada ben bu hafta bildirim yapmiim delycim ya. baksana +300 yada yapim bari aman napak.

başlama tarihi:22.06.2012
başlangıç kilo : 64,7
yaş 34
boy : 165 cm
geçen hafta : 62,5
bu hafta : 62,8
giden : 0
gelen ve paşa paşa gidecek olan : +300 gr:KK14:

artık şu 61 göreyim ya of ne zormuş:KK5:

Boyunu, kilonu sevsinler senin :)) 300gr ın lafı mı olur aramızda güzelim :)) İnşallah 61 i görürsün en kısa zamanda.

burdayım tatlım :) bebeklerimi yatırdım, analarını bubalarını da yatırdım, bi bakınam dedim ama mümkün değil okunmuyor geçmiş :)hani geçmişinize başlayacam da başlayamıyom tövbe tövbe! gevezeler sizi :)))

Canım benim, kuzularına iyi uykular. Bu koşturmada güçsüz kalma, kendine dikkat et. :KK16:

EKİMMMMM canım süpersin sen benim zati dukana başlama sebebim inancımsın bir tiroid hastası olarak diyetisynlerin yüzüme zayıflaman mümkün değil yeterki alma dikkat et dedikleri biri olarak sen benim için harika bir örnek oldun....

seni ayrıca tebrik ederim çünkü tiroid ne beladır çok iyi biliyorum

ilk gün geldiğimde sen vardın ben verdim demiştin bende veriyorum gülüm çok mutluyum umarım böle devam edicek başladığımda 84 kilolardaydım dün 74,8 geldim yani 2 ayda 9 kilo ciarı bu ne demekbilyormusun ben bu kilo için bir yıl ugraşıp veremeyip çok yıldım

olmam gerekn 64 bşi 10 kilo daha var umarım 3 ayda halledicem bunu

hepinize ve ekimim sana teşekkürler

sevgiler

Canım benim, çok teşekkür ederim, ne güzel yazmışsın, minicik katkım olduysa bile ne mutlu bana.:KK17:

Bu arada evet ilk konuşmalarımızı hatırlıyorum, o günden bu yana 9 kilo vermişsin, şahane bu ve evet tiroidli biri için muhteşem bir rakam.:nazar::nazar::nazar::nazar: Kalanlar için verecek inanç ve irade artık sende fazlasıyla var. Tebrik ediyorum seni ve kalan kilolarını da en kısa zamanda sağlıkla vermeni diliyorum. :KK16::KK16:

amanın benim gibi biri daha
bende 2 defa hipotiroidi atağı geçirdim sanki pompayla şişiriliyor insan
2003 yılında tanitalara çıkmışım birkaç defa 53 54 kiloyum hepsinde
şimdiki durumumda aşağıda belli zaten
ben 16 mayısta başladım biraz ağır veriyorum ama dert etmiyorum yeterki kalıcı gitsinler zaten yaşım 35 arı gibi bir metabolizmam da yok tiroid belasından
bakalım hakkımızda hayırlısı :21::21::21::21:

Canımcım, sen de tiroidlisin demek. Ben tamamen aldırdığım için nokta kadar bile tiroidim kalmadı, en son TSH 150 ler civarındaydı. Şimdi 3,5 lara kadar düştü.

Ağır da olsa verebilmek çok güzel, inşallah kolaylıkla verir, tamamen kurtulursun canım.

Bu arada alıntı yapamadım ama vitaminle ilgili mesajını okudum, çok teşekkür ederim.
:KK19:

E geçer diyoozzz... İç ilacını diyoozzz.. Sabret diyoozzz... Karbonhidrat istiyo vücuduunnn diyoozzz.. Önce bağımlı olduğunu kabul et hahaha :KK9::KK9: :KK70::KK70: diyoozzz.. Bi de sen niye gizli gizli takip ediyon da buralara hiç yazmıyon diyoozz :KK9:

hahaah gızlı takıp etmıyomkı daha pazartesı basladım ama bu bas agrısı nedenıyle bugun bı vazgecme egılımı ıcersındeyım ahahah

hehe benim yöntem
yapılıyor güzelde oluyor ama arada 1+1 yapıp şaşırtmaca lazım ben duraklamalara giriyorum
ama şu da bir gerçek benim bünyem duraklama yapmayı seviyor :KK54::KK54:
aa bu yöntemi yapan başkaları da mı var mış. :KK52::KK52:
süper ya.. valla saf protein alışmamış bünyelere iyi. baksana üç günden sonra başladı duraklamaya.. bunu bildiğim iyi oldu. bende duraklayınca 1+1 yaparım. ama bayrama kadar böyle gidicem. zaten bayramda ps yapcaz mecbur

Yaş'lı boy'lu çok açık ve net bi bildirim yapmışsın tatlı kedi :KK1::KK1: Ben de eksilerden eksi istiyooommm!! Eksilerden eksi beğen :p Tekerleme gibim bişi :p

ol gitsin bla bla blaa... :KK1::KK9: Aslında kilo takıntım var yaa :KK17: Tartıda şu 56'yı göriyim istiyorum. Kaç kilosun diyenlere 59 dediğimde "aaa daha zayıf görünüyorsun" falan demeleri yerine ben direk "56" demek istiyorum. Madem daha zayıf görünüyom da neden öyle değilim yaa!! Uyuz oluyom heee :KK47: Dağıtırım uleyynn!!! Hahaha :KK9::KK9:

yaş'lı boy'lu poslu artılı bir bildirim.. daha ne olsun yahu :KK53:
ben haftasonuna görürüm eksileri güzelim. geçen haftaki serbest dalışın sonuçları bu artılar. o yüzden haftaya olacak inşallah asıl bildirim. sabırla devam.
bu arada takıntılı olma ve inat etme. geçen sene bende öyle yaptım. şimdi pişmanım ya biliyor musun. 58,8 bile yetmemişti. sıkıldım saçlar gitti panikledim diyeti bıraktım hooıp yine 64-65 ler. o zamanlar dikkat edip korusaydım şimdi bu kadar kasmazdım belki de.. neyse.. bu sene biraz daha zor gibi sanki. eee yaşlanıyoruz be güzellik. yaş, o açıdan yani :KK30:

dogru diyon..bir de bol su içilmesi lazım gelir.:KK51:
geçen sene pro günlerinde daha çok agrırdı başım. bu sene ilk başladığımda da agrıyordu. bu ara hiiiç agrı yok vallahi. bünyem demek ki karbo bagımlılığından kurtuldu. şimdi farkettim bunu ben. çok sevindim ya..
yarım ekmekleri boga boga yediğim geceler aklıma geldi.
tabak tabak ton balıklı makarnalarım pirinç pilavlarım aklıma geldi. :KK53::KK53:

hee artık hiç mi yemicem tabi ki yicem ama asla eskisi gibi olmucak :KK3:

Kızlarrrr.. Selam herkese :KK3:
Sıkı durun bildirim yapıyorum. :nazar:

Başlangıç tarihi : 26 Temmuz
Başlangıç kilo: 66.4
Geçen hafta: 62.6
Bu hafta: 61.6 :KK8:

Tam tamına -1000 gitmiş. :KK76:

Haftasonu tartıldığımda 62.2 gelmiştim. Sonracığıma perşembe bildirim yapacağım diye. Pazartesi yürüyüşe başladım. 3 gün boyunca günde 1 saat yürüdüm. :KK55:

Hiç kaçamak yapmıyorum diyemem. :KK45: Yaptığım yemeklerin tadına bakıyorum vallahi. Öyle kalkıpta 1-2 kaşık yemiyorum elbet ama tadımlık bakıyorum işte. Birde hergün ağzıma 4-5 kaju atıyorum yatmadan. Nereden çıkardım bunu bilmiyorum ama hoşuma gidiyor fazlasını yememek için zor tutuyorum kendimi :)

Birde diyordum ki bu hafta ki kilo durumuma bakayım olmazsa bende yarışmaya katılırım bahaneyle spor yapmış olurum diyordum.

Ama sizin yarışmanıza bile ihtiyacım yokmuş görüyor musunuz kızlar :KK53: :KK33:

Nazar boncuklarınızı bekliyorum :KK12:

ayyyy kızlarrr dün akşamdan beri yazdıklarınızı oku oku bitiremedim bir türlü,çenesi düşük dukaniçeler siziiiiii :KK23:
bu arada süpper yaaaa bugün herkesin enerjisi çok yüksek,kalabalık da buralar pek bir güzel olmuş :KK16:
herkesler de misler gibi vermiş kilocukarını,yüzlerde güller açmış tabiii :KK33:

kuzuuuum per etmek yok,en azimli en inatçı dukancansın sen En Büyük TÜRKİYE
en sonunda gitmeyecekler mi gidecekler,heee gitmezlerse nolur zaten çırpı kadar kalmışsın gitmeyiversin kilolar.zaten sen mekik çekip göbişini yok etsen kilo vermeye o kadar da takılmayacaksın zannımca :KK34:

Canım benim, ben de boşluk bulunca giriyorum hemen, nasıl bir bağlılık bu ya, ama çok güzel, çok güzel.
Çoook işim var ve sizden enerji depolayıp gidiyorum :))
Aliyecim kitap yazarsa ben de destek veririm ama dely için özel sayfa açması gerekir bence :)) İnanılmaz azmi için. Hem sana katılıyorum kesinlikle mekiklerden sonra takmayacak artık çünkü fıstık gibi olmuş..:nazar::nazar:

aliye varrr ya sana söyleyecek söz bulamıyorum,tebrik ederim arkadaşım 31 kilo ne demek yaaa :KK9:
benim bir arkadaşım var kız 39 kilo düşünebiliyor musun ve bu kız 36 yaşında.nerdeyse o arkadaşım çıkmış içinden kız :KK9:
helal olsun valla,pes etmeyip sonuna kadar gittiğin için tebrik ederim.herkese de ibret olsun,maşallah sana :nazar:
inşallah rahat rahat 38 beden giyersin tez vakitte :KK34:

senin gazını yerim ben :KK9:

canım senin öyle bir projen olursa ve en ufak bir katkım olacaksa memnuniyetle içinde olurum :KK16:
önce/sonra resimlerimizi de koyarız,bizden feyz alırlar :KK34:

canım bitanemmmm,çok etkilendim ben yazdıklarından :KK16:
kesinlikle sana katılıyorum,bu durum benim için de mucizeydi,rüyamda bile görsem inanmazdım :KK34:
bütün arkadaşlar,birbirine güç veren herkesler sağolsun.birlikten kuvvet doğarmış gerçekten de :KK19:

tebrik ederim canım,herkes hepimiz hakettik bu mutluluğu vallahiii :KK76:

Canım benim, hepimiz çok şeyler başardık ama kenetlenerek başardık bunu. Hepinizi çokkk seviyorum. İyi ki varsınız arı mayammm

Yeter uleynnnn ne kırılmaz dirençmiş alışmışım haftada bir iki gitmesine hala 81 olmak beni deli ediyorrr :KK52: :KK52:

Canlar cunlar...

Şimdiikk... Bildirim yapmayan:

asya_deniz
kestane_sekeri nerdesiniz kızlaaaarrr???

İpek sen akşama bildirirsin heralde ama, listede göremiceksiinn :44: Bildir ama sen tamam mııı :KK34: Ben yazarım listeyeee.. :KK52:

rachelfine nirelerdeee :44:
Semblante de yok ortalarda :44:
yasena da giremiyor sanırım nete..

Bildirim yapmak içiiinnnn:

Diyete başlama tarihiniz
Başlangıç kilonuz
Hedefiniz
Geçen haftaki kilonuz
Bugünkü kilonuz

yazın.. (yine aynı espriyi yapasım geliyor: '3540'a gönderin . Bildiriminiz cebinize gelsin :KK9: ' diye.. ama yapmıcam :p :KK1::KK37::KK37:)
Hadi hadi yazzıınnnn!!!:KK52::KK52:

burdayım tatlım :) bebeklerimi yatırdım, analarını bubalarını da yatırdım, bi bakınam dedim ama mümkün değil okunmuyor geçmiş :)hani geçmişinize başlayacam da başlayamıyom tövbe tövbe! gevezeler sizi :)))

neslicim hoşgeldin, nasıl oldu anne?

tatlım bende yaşadım.çocuk dogurmak için bile bukadar ıkınmadım.şimdi çok katı şeyler tüketmiyorum.çaylar bende müthiş miyde ağrısı ve bulantı yapıyor.sabah kaltığımda ve akşam yatarken aktivya tüüketiyorum.sadesinide çıkarmışlar diyte zararı olmaz ama ben kaysılı tüketiyorum.kitapta bu tür yoğurtlardan günde 2 tane tüketebilirsiniz diyor.doğal lififi öneriyor.
Evet canım, Dukan meyveli light yoğurtları 2 adetle sınırlıyor. Fazlasını yemek yok.:KK45:

Ne sandıınnnn :KK66: :KK34: Dukan amcam bilir :KK1::KK1:

]
Valla Dukan amca işini biliyor. Ne diyorsa harfiyen çıkıyor.

yok söylediği normaldi. ben hala kiloluyum, farkındayım. eskiye göre kıyaslarsam tamam çok kilo verdim hatta kendi çapımda bir mucize bu yaptığım. ama gerçekleri de görmek lazım.

boyum 155. uzun yillardır 85-95 kilo arasında gider gelirim. arada 1-2 kez 75-78 kg ye indiriğim oldu ama kalıcı olmadı. diyete başladığım zaman, en kilolu olduğum zamandı. dediğim gib, şu anki kilomu orta okulda görmüşümdür en son.

şu an 42 bedenim. bazı giysilerde 40 da oluyor. diyete ilk başladığımda 42 beden olacaksın deseler dalga geçiyorlar derdim. ama şimdi gerçek oldu ve daha fazlasını da yapabileceğimi biliyorum. yani yaşadığım şeyin benim için anlamı çok büyük.

sıfır beden olmak falan istemem. ben azıcık dolgunluk severim ne yalan söyleyeyim. ama bol kesim 38 lere, dar kesim 40 lara sığayım istiyorum. olmayacak birşey değil. bunun da farkındayım. o yüzden 60 olsam ne ala dedim kendi kendime.

tabi duruma da bakarım. 60 a doğru yol alırken başıma neler gelecek bilmiyorum şu anda. en azından kurban bayramına kadar kendime süre tanıdım. en kötü ihtimal kurban bayramından sonra geçerim dedim güçlendrmeye. 2,5 ay var daha. o zamana kadar 10 kg gider ya da 38 bedene ulaşırım gibime geliyor. zayen ramazandan sonra callaneticse de başlayacağım tekrar.hayırlısı diyelim yine de...
Canım, işte benim dediğimde aynısıydı. Ben 1.60 ım ve bana 65 kilo çok iyi geliyor. Sen 1.55 isen senin için ideal 60 kilo. Sende zaten 60 olmayı istiyorsun.

Ben 42 beden giyiniyorum ama hileli.:KK1: Şöyle ki esnek kumaş pantolonlarla 42 yim. Kumaşlarla, ketenlerde 44. Esnek, rikralı 42 leri giyinip bakın ben 42 giyiniyorum diye havamı atıyorum. Amacım rahatça her türlü kumaşın 42 sini giyinmek.

Hepinize bol eksili, sağlıklı, mutlu bir gün diliyorum.

Benim koşuşturma aynen devam ediyor ama bu sabah tartıldım ve tartıda gördüğüm rakama inanamadım, 55,6 kiloyum :)))

Genç kızlığım dahil bu kiloyu hiç görmedim ben arkadaşlar, koşuşturmadan da biraz gitti sanırım ama kilo almıyor olmam çok güzel.

Kilosundan çok rahatsız, mutsuz, diyete henüz başlamayan, tereddütle bakan arkadaşlarım,

Ben ki tiroid nedeniyle neredeyse aç gezip, bir sürü diyetisyen deneyimime rağmen kilo veremeyen hadi verdim diyelim, verdiğim 1 - 2 kiloyu da fazlasıyla geri alan muhteşem bir bünyeye sahip olduğumu düşünürsek bu dukan amcamın yarattığı sonuç benim için mucizeden farksız. Başlangıçta ben de adını duymama rağmen temkinli yaklaştım, hastayım ben yapamam sağlıksız bir diyet dedim, duyduğum tepkilerin etkisinde kaldım ama buna rağmen burayı okudum, veren arkadaşları takip ettim, kitabı aldım okudum ve hiç de sağlıksız olmadığına inandım ve başladım. Sonuçta atak evresi dışında herşeyi yiyebilir hale geliyoruz. O evre de zaten sınırlı bir süre ve vücudun ezberini bozması açısından şart. Seyirde zaten karbonhidrat, sebze giriyor devreye. Sadece meyve yok evet ama o da meyve şekerinden dolayı. Hangimiz her gün, düzenli olarak meyve yiyor ki, ben şahsen bazen haftada her gün yer, bazen aylarca yemezdim. 3. evre ilk yarısını bitirmek üzereyim her gün düzenli olarak meyvemi yiyorum, ekmeğimi yiyorum, ödülümü yapıyorum, kısaca gerçekten eskisinden çok çok sağlıklı besleniyorum. Çünkü ben rejime başlamadan önce su içsem yarıyor diye ne protein, ne meyve ne de ekmek yiyordum sadece salata yiyip mutsuz, her gün biraz daha umutsuz geçiyordu günlerim. Buna ilave olarak şık giyinmek zorunda olmama rağmen hiç kıyafet bulamadığım, her mağazadan neredeyse ağlayarak çıktığımı düşünürsek dukan benm hayatımda mucizeden başka birşey değil. Bu nedenle ben derim ki eğer sağlık sorununuz yok ise, doktorunuzla görüşmek kaydıyla hiç korkmadan bu diyete başlamanızı tavsiye ederim.

Diyete başladığımda burada olan şimdi olmayan, şu an güçlendirmedeki ve seyirdeki arkadaşlarım,

Evet benim için mucizeydi bu, ama başarmam da, inanmamda en büyük etken sizsiniz. Hepiniz ayrı bir değersiniz benim için ve çok değerlisiniz. Hepinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. :KK16::KK16::KK16:

Ne kadarrrr uzun yazdım kızlar bu sabah, bu defa da böyle olsun bakalım :))

Öpüyorum hepinizi. :KK16::KK54::KK54::KK54:
Canım, paylaşımın için çok teşekkürler.:KK19:

kilo verme ve sağlık açısından herkes memnun ama et sevmeyen ve meyveye düşkün biri için dukan zor olabilir. karatay diyetini araştırmanızı öneririm.
Karatay da ete önem veriyor. Onda da et olmasa olmaz.

ben 5+2 yapıyorum:KK14:
haftaiçi saf protein ( arada bir salata bir domates vs yediğim oluyor gerçi ) yapıyorum haftasonu ps.
bir de böyle deneyeyim denim motivasyon açısından. eh fena gitmiyor önemli olan tabi devamını getirebilmek... şimdilik sorun yok.
5+2 derken 5 gün protein, 2 gün mü sebze+protein? O vakit protein günlerin fazla olmuyor mu?Dukan amca ayda 15 gün protein demekte.

Kızlarrrr.. Selam herkese :KK3:
Sıkı durun bildirim yapıyorum. :nazar:

Başlangıç tarihi : 26 Temmuz
Başlangıç kilo: 66.4
Geçen hafta: 62.6
Bu hafta: 61.6 :KK8:

Tam tamına -1000 gitmiş. :KK76:

Haftasonu tartıldığımda 62.2 gelmiştim. Sonracığıma perşembe bildirim yapacağım diye. Pazartesi yürüyüşe başladım. 3 gün boyunca günde 1 saat yürüdüm. :KK55:

Hiç kaçamak yapmıyorum diyemem. :KK45: Yaptığım yemeklerin tadına bakıyorum vallahi. Öyle kalkıpta 1-2 kaşık yemiyorum elbet ama tadımlık bakıyorum işte. Birde hergün ağzıma 4-5 kaju atıyorum yatmadan. Nereden çıkardım bunu bilmiyorum ama hoşuma gidiyor fazlasını yememek için zor tutuyorum kendimi :)

Birde diyordum ki bu hafta ki kilo durumuma bakayım olmazsa bende yarışmaya katılırım bahaneyle spor yapmış olurum diyordum.

Ama sizin yarışmanıza bile ihtiyacım yokmuş görüyor musunuz kızlar :KK53: :KK33:

Nazar boncuklarınızı bekliyorum :KK12:
Öncelikle nazar boncuklarını sana takayım.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım, kaju çok yağlı. bence kaju yerine çiğ badem veya fındık ye.

Senle hemen hemen aynı kiloyu veriyoruz.:KK34:

X