Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

love ve dely ikinizi hep karistiyorum ben ya ayni renk ve yazi stiliniz var sanirim

delyyy fistik gibi olmussun tatlim benimmm masallah

Pharmaton şu turuncu-beyazlı kutuda olan mı? Anneannem kullanıyor ama yaşlılar için ayrı mı bilmiyorum. Çeşitleri var mı yani diyet için olduğunu belirtmem lazım mı alırken?

motive olmak isteyenlere kapışma davetiyemiz var sen de gel cuteeee haftaya pazartesi 1 kilo vermecesine

harika olmuşsun canım valla motive oldum ftoları görünce

pantolonlu ve şortlu halin gayet fıstık görünüyoo kız, dediğin kadar fazlan yok bee

Ben Dukan' dan önce kalamar hariç doğru düzgün deniz ürünü yemezdim ama madem balık yemeye başladım bunu da alıp deneyeyim o zaman

Kalamar yiyemiyor muyuz ben kitaptaki listede göremedim adını??

bütüüüüüüüüün deniz ürünleri serbest cınım kızarmasından bahsetmiyosan tabii kalamarın

mrb kızlar nasılız bgn?

ya ben girene kadar sayfalarca yazıyosunuz ya yetişemiyorum hızınıza:)

ben 2 gün daha atağa devam edicem,sonra geçicem seyire, geçen de 3 gün atak yapmıştm ama bunda bünyeyi pek kasmadı o yüzden 5 e çıkarcm.

yanlız geçen seferkinden daha yavaş gidiyo bunda,tabi yine regl oldum tam başladığım gün, onun da payı vardır belki...

süpersiiinnn süppeerrrrr bn böyle zayıf olsam varyaa off offff

harikasın:) tebrik ederim

keşke bende katılabilsem.ama malesef şuan olmaz sizi takip ederim ilk olarak paramı bulaşık suyuna yatırmayı düşünüyorum.zamanla bu değişebilir.hadi bakalım.kim kazanacak

Pharmaton şu turuncu-beyazlı kutuda olan mı? Anneannem kullanıyor ama yaşlılar için ayrı mı bilmiyorum. Çeşitleri var mı yani diyet için olduğunu belirtmem lazım mı alırken?

pharmaton 60 kapsül de yeter normal fiyatı 70
tanıdıksa azıcık pazarlık yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…