Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kaşar değil tatlım karper dilimli light peynir diye geçiyo.yağ oranı yüzde 7 ben dün krep yaptım içine tavuk koydum sardım onu fırına verirkende üzerine bu peynrden koydum kaşar gbi eridi.tadı güzel...ben beğendim.

yaa evet pisim benim de et yiyesim gelmiyo diyemem de yağsız et yiyesim gelmiyo diyebilirim adanayı falan hop hop yutarım yani sana da inanıyorum bu kez bildirim gününde rekor bekliyorum senden

kız öyle hop hop yutmada kaynanan bişey demesinay bnm kaynanam dese bana öyle ağlarım kız.yok yani şuan kaynanam ama olsa dese yani hemde yancağızında ağlarım

bende o sitedeki bahçivan bemyeyaz süzme peynirden kullanıyorum. tadı gayet iyi.

bulaşıksuyu, prenses, sportmenkedi, kestanecik napcez hakkaten siz de bişe söleyin, şimdi ben yakın zamanda kilo aldım onu geri vermem adil olur mu acep :44:

sen de gel bulaşıksuyuuuuuu haftada 1 kilosuna

Tamam bebek bugün başladık sanırım :) Yürüyüş yapmamak için hiçbir sebep kalmadı o zaman

Annem bugün daha fazla zayıflama yeter dese de korku dolu gözlerle bana baksa da 12 kilo gitceeeeeek Ölcem diye korkuyo galiba

iftar öncesi tartıya çıktım ama tartıda kafayı yemiş sanırım, bir kere 63 ü gördüm ama tekrar çıktığımda 63.5 tu neyse -500 de şükür

hu hu kızlar nabersiniz.
akşam geldim tartıldım 63,6
ama şişmişim bacaklarım bile şiş bariz.
bugün saf p yaptım yarın da ondan sonraki günde cumaya kadar böyle.
perşembeye eksili bildirim yapabilir miyim emin değilim ama bu hafta kesin eksi göreceğim.
başka yolu yooooookkkk

Sevgili DELY süper bir görünüme sahip olmuşsunuz. Çok beğendim. Fıstık gibisiniz. Allah sizi sahibinize bağışlasın.

Ya sanki 15 kilo vermiş gibisiniz. Şu an sanıyorum 38 beden giyiniyorsunuz. Önceden ise 44 giyiniyor olmalısınız.

Son düzenleme:
Dely incecik olmuşsun. Önceden 67 değil de 70 gibi çıkmışsın fotoğraflarda ve şu anda 36 beden gibi duruyorsun. Sen basen var diyorsun ama hiçbişeyin yok. Gene de sen mutlu hissettiğin kiloda olana kadar devam tabii..

bende pharmaton kullanıyorum zman zaman ama acıktırıyo çok yediriyor o yüzden biraz çekingenim. şimdi efervesan C vitamini,arada ferro sanol ve zinco alıyorum.

medesa 1 kg diyo oyle yapalım o zaman, senseiyi dinlemek lazım
okey bana uyar bacım

walla ben de sanırım 67.5-68 falan oldum :26: o zaman şöyle diyelim yarın sabahki kilodan -1000 diyoruz. haydi kızlaaarrr
tamam bana uyar. peki ne zamana kadar olucak bu? haftaya pazartesiye kadar mı? ama ben pazartesileri ne olursa olsun hep artı çıkarım. haftasonları düzen bozulunca artı çıkıyorum

bulaşıksuyu, prenses, sportmenkedi, kestanecik napcez hakkaten siz de bişe söleyin, şimdi ben yakın zamanda kilo aldım onu geri vermem adil olur mu acep :44:
benimde öyle olacak canım benim. yeni eksilerden verecek olan kimdir acaba? olsa olsa bizim prenses olur o
bu arada delycim fotoları gördüm. mart 2012 deki fotoda sanki 67 değilde 80 li kilolardaymışsın gibi geldi bana. fakat çok başarılısın. sanırım sende basen ve bacak problemlerin var benim gibi. ben de biraz kg vereyim foto paylaşabileyimşimdi yüzüm yohdir

korkmasın bişeycik olmaz. )) benim arkadaşlar da kıııııız daha fazla verme ölcen diyorlar. zayıf mıyım diyorum. daha değil diyorlar. o zaman biraz daha vercem diyorum. dukan 5 daha diyor, ben 10 daha diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…