Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba,

Muhabbete bodoslama dalanlardan biri de benim Daha atakta 4. günüm olduğu için tabir-i caizse takıldığım yerleri sormak için aklıma ilk burası geliyor

Bugün Migros' ta surimi buldum kitapta da sıkça geçiyordu ismi. Alıp yiyen var mı tadı neye benziyor?

Estağfirullaaaahhh :)) Sen alınganlık yapma yeter
Yok ben vitamin de almıyom baya baya bunaklık var hahahah isim de hatırlamam zaten hahaha

iviitttt izmir karşıyakalı olan benim
ama hamile değilim
hiç evet demek gibi bir gaflete düşmedim evlenmedim
çoluk çombalak yok
ama 35 yaşında ve az donbulum

ohooo hemşoo niye üzülüyorsun kimse bişey sormuyor diye.madem buralardasın buluşalım bir ara bak ben sana neler soruyorum

daha önceki benzetmemle söliiim :sıkıştırılmış zip dosyası gibi sıkıştırılmış balık püresi gibi bişey,ben seviyorum ama sevmeyenler de var

Dal daaalll Hoşdaldın
Onun bileni medesa

böyle korkutmamak ürkütmemek gerek benim gibi yavru bir ceylanı
soular nerelerden bari onu bileyim

Sürpriiizzzzzzz!!!!

Fotoğraf koyucam demiştim :)) Medesam da soruvermiş sabahınan :)) Bişeyler ayarladım bakın bakiyim

Ama saklamak olmasın diye dar t-shirtle göbişimi de koydum. Basenler de var ama onlar daha fazla gitmiyo. Göbiş gitse iyi olcak.

Bu arada akşam oldu da kim görcek bilmem Görenler görmeyenlere göstersin

Önceki halim Eylül-Ekim 2011 ve son iki foto da 25 Martta çekilip 26 Martta dukana başlamama sebep olan fotolar

Sonraki halim de pantolonlu halim 20 Temmuz, bacak şov da tatilde çekildiğim fotom 22 Temmuz

Bi dee: Önce 67 kg - Sonra 58 kg. Bacaklarda, kollarda, göbişte vs 3-5 cm arası ilcelme ama ancak eski halime dindüm diyebilirim. Zaten normal halim buydu. 2 kilo daha vercem kısmetse
Yüzüme kaş göz de çizmiştim ama çok korkunç oldu, sildim ahahahahha

Son düzenleme:
daha önceki benzetmemle söliiim :sıkıştırılmış zip dosyası gibi sıkıştırılmış balık püresi gibi bişey,ben seviyorum ama sevmeyenler de var

Ben Dukan' dan önce kalamar hariç doğru düzgün deniz ürünü yemezdim ama madem balık yemeye başladım bunu da alıp deneyeyim o zaman

Kalamar yiyemiyor muyuz ben kitaptaki listede göremedim adını??

dely, 4 aydaki değişim süper bayıldımm :) Benim verilecek kilom çok ama kilolar gitse bile görüntüde hiç değişiklik olmayacakmış eskiye dönemeyecekmişim gibi saçma bir düşünceye kapılmıştım bugün niyeyse, fotoğraflar moral oldu

Son düzenleme:

gayet başarılı tebrik ederim çok zamanında kendine müdahale edip fıstık gibi toparlamışsın
darısı hepimizin başına

şaka bir yana o kafa doluluğundan oluyor herkesde
ama dukan o kadar multıvitamin öneriyor neden kullanmıyorsun ki

Hangi vitamin markasını kullanıyorsunuz acaba? One a day woman ya da GNC geldi benim aklıma ilk olarak ama daha bir eczaneye danışamadım

Ben Dukan' dan önce kalamar hariç doğru düzgün deniz ürünü yemezdim ama madem balık yemeye başladım bunu da alıp deneyeyim o zaman

Kalamar yiyemiyor muyuz ben kitaptaki listede göremedim adını??

ben denizden babam çıksa yerim diyenlerdenim ama onu pek sevmemiştim ama hiçbirşeye denemen karar verme derim

Hangi vitamin markasını kullanıyorsunuz acaba? One a day woman ya da GNC geldi benim aklıma ilk olarak ama daha bir eczaneye danışamadım

hehe ben eczacıyım zaten
ben pharmaton kullanırım yıllardır ama one a day maxımum veya centrum da tercih edebilirsin aksatmadan sabah veya öğlen tok karnına içmen gerek çok faydasını görürsün

şaka bir yana o kafa doluluğundan oluyor herkesde
ama dukan o kadar multıvitamin öneriyor neden kullanmıyorsun ki
Vitamine karşı bi antipatim var sanırım.. Bilmem kii :) Onu almayı da unutuyom zaten hahahaha

gayet başarılı tebrik ederim çok zamanında kendine müdahale edip fıstık gibi toparlamışsın
darısı hepimizin başına
Saol canım. Daha verecek kilom var. Ancak 1,5 sene önceki (kilo almaya başlamadan önce) halime döndüm. Asıl 2 kilo daha falan versem rahat etcem. Kendimi başarılı saycam da.. ancak sıfırlandım çünkü :)) Eksiye düşmek istiyorum :) Ki şimdi 59,5 kiloyum 58 de değil :S O da ayrı.. Tatil sağolsun

ama pharmaton 2 aylığı daha ekomomiktir 1 aylığa göre
60 kapsül olan 70
30 kapsül olan 40 lira
yani kendine günde yaklaşık 1 liralık bir iyilik gibi düşün
ama centrum ve one a day maxımım daha ucuz
sen bilirsin

İyi akşamlar herkeseeee..... :79: İftar davetinden az zararla yırtarım inşallah Öptüüümmm...

hehehe ne kadar güzel yaaaa
ben 2003 yılında 53 kiloymuşum elimde kağıtları var
bu arada boyum 173
9 yılda yavaş yavaş insan 86 mı olur oldum
o yüzden çok yavaş veriyorum ama durmak hele hele geri dönmek asla yok yola devam
kendini başarılı say süper çünkü
darısı hepimizin başına

medesa 1 kg diyo oyle yapalım o zaman, senseiyi dinlemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…