Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

love ve dely:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ikinizi hep karistiyorum ben ya ayni renk ve yazi stiliniz var sanirim

delyyy fistik gibi olmussun tatlim benimmm masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::21::21::21::21:

ama pharmaton 2 aylığı daha ekomomiktir 1 aylığa göre
60 kapsül olan 70
30 kapsül olan 40 lira
yani kendine günde yaklaşık 1 liralık bir iyilik gibi düşün
ama centrum ve one a day maxımım daha ucuz
sen bilirsin

Pharmaton şu turuncu-beyazlı kutuda olan mı? Anneannem kullanıyor ama yaşlılar için ayrı mı bilmiyorum. Çeşitleri var mı yani diyet için olduğunu belirtmem lazım mı alırken?

çok geçmiş olsun umarım iyilerdir yazın hastalık hiç çekilmiyor ne hasta için ne de yakınları için
gerçi hastalık hiç bir zaman çekilmiyor ya neyse
yeni başlıyorsun diye merak etmiştim
hiç erteleme ama ramazan sonrasını ay şu ay bu olsun yapma
ha bu arada 2 3 kiloda ekleme kendine vermesi en az 3 hafta oluyor
benden iyilik dukanı bozmadan devam etmeye çalışıyorum bodruma filan gittim geldim, düşün dukan mı dayanır oraya
buraya artık yazmıyorum
sağolsun merak edip soranda yok zaten
o yüzden ben okuyup kendimi motive ediyorum sadece :KK9::KK9::KK9::21::21::21::21::21:

motive olmak isteyenlere kapışma davetiyemiz var sen de gel cuteeee :KK52: haftaya pazartesi 1 kilo vermecesine

Sürpriiizzzzzzz!!!!

Fotoğraf koyucam demiştim :)) Medesam da soruvermiş sabahınan :)) Bişeyler ayarladım bakın bakiyim :KK66:

Ama saklamak olmasın diye dar t-shirtle göbişimi de koydum. Basenler de var ama onlar daha fazla gitmiyo. Göbiş gitse iyi olcak.

Bu arada akşam oldu da kim görcek bilmem :KK70: Görenler görmeyenlere göstersin :p

Önceki halim Eylül-Ekim 2011 ve son iki foto da 25 Martta çekilip 26 Martta dukana başlamama sebep olan fotolar :KK70:

Sonraki halim de pantolonlu halim 20 Temmuz, bacak şov da tatilde çekildiğim fotom 22 Temmuz:p :KK1::KK1::KK1:

Bi dee: Önce 67 kg - Sonra 58 kg. Bacaklarda, kollarda, göbişte vs 3-5 cm arası ilcelme :KK66: ama ancak eski halime dindüm diyebilirim. Zaten normal halim buydu. 2 kilo daha vercem kısmetse :KK66:
Yüzüme kaş göz de çizmiştim ama çok korkunç oldu, sildim ahahahahha :KK9::KK9:

harika olmuşsun canım :KK9: valla motive oldum ftoları görünce :KK76:

Sürpriiizzzzzzz!!!!

Fotoğraf koyucam demiştim :)) Medesam da soruvermiş sabahınan :)) Bişeyler ayarladım bakın bakiyim :KK66:

Ama saklamak olmasın diye dar t-shirtle göbişimi de koydum. Basenler de var ama onlar daha fazla gitmiyo. Göbiş gitse iyi olcak.

Bu arada akşam oldu da kim görcek bilmem :KK70: Görenler görmeyenlere göstersin :p

Eki Görüntüle 481696 Eki Görüntüle 481697

Önceki halim Eylül-Ekim 2011 ve son iki foto da 25 Martta çekilip 26 Martta dukana başlamama sebep olan fotolar :KK70:

Sonraki halim de pantolonlu halim 20 Temmuz, bacak şov da tatilde çekildiğim fotom 22 Temmuz:p :KK1::KK1::KK1:

Bi dee: Önce 67 kg - Sonra 58 kg. Bacaklarda, kollarda, göbişte vs 3-5 cm arası ilcelme :KK66: ama ancak eski halime dindüm diyebilirim. Zaten normal halim buydu. 2 kilo daha vercem kısmetse :KK66:

pantolonlu ve şortlu halin gayet fıstık görünüyoo kız, dediğin kadar fazlan yok bee:KK23:

Ben Dukan' dan önce kalamar hariç doğru düzgün deniz ürünü yemezdim ama madem balık yemeye başladım bunu da alıp deneyeyim o zaman :KK56:

Kalamar yiyemiyor muyuz ben kitaptaki listede göremedim adını??

bütüüüüüüüüün deniz ürünleri serbest cınım kızarmasından bahsetmiyosan tabii kalamarın :KK53:

mrb kızlar nasılız bgn?

ya ben girene kadar sayfalarca yazıyosunuz ya yetişemiyorum hızınıza:)

ben 2 gün daha atağa devam edicem,sonra geçicem seyire, geçen de 3 gün atak yapmıştm ama bunda bünyeyi pek kasmadı o yüzden 5 e çıkarcm.

yanlız geçen seferkinden daha yavaş gidiyo bunda,tabi yine regl oldum tam başladığım gün, onun da payı vardır belki...

Sürpriiizzzzzzz!!!!

süpersiiinnn süppeerrrrr:nazar: bn böyle zayıf olsam varyaa off offff:KK8:

Sürpriiizzzzzzz!!!!

harikasın:) tebrik ederim

keşke bende katılabilsem.ama malesef şuan olmaz sizi takip ederim ilk olarak paramı bulaşık suyuna yatırmayı düşünüyorum.zamanla bu değişebilir.hadi bakalım.kim kazanacak:KK53:

Pharmaton şu turuncu-beyazlı kutuda olan mı? Anneannem kullanıyor ama yaşlılar için ayrı mı bilmiyorum. Çeşitleri var mı yani diyet için olduğunu belirtmem lazım mı alırken?

pharmaton 60 kapsül de yeter normal fiyatı 70
tanıdıksa azıcık pazarlık yap

X