Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben hemen hayra yorayım medesacım, 3 vakte kadar güçlendirme yolları görünüyor. Hanene ay doğmuş şekerim :)) Güçlendirmeye beraber geçeriz gibi geliyor bana.

Son düzenleme:

ben oruç tutuyorum gerçi şu sıra iyi bir örnek teşkil etmesem de bunu şu şekilde yorumlaman gerektiğini düşünüyorum.
sabah aç karnına wc ihtiyacından sonra tartılmak gibi
yani ham kilodur, gün içinde elbette değişecek ancak asıl kilo da budur zaten
endişe etmemelisin

başkalarının ne dediğinin önemi sen önemsersen olur

bnde aynı dertten muzdaribim...sende meyve yok mu ekmek yok mu diye soruyolar sürekli?yok kardeşim yok...olan diyetlerle 5 verdim 10 aldım.ilk kez bu kdr çok verdim bnde
işte, örnekler uzaar gider
kendi düşünceniz önemli güzeller.
hayatlarımız zaten yeterince başkaları nedeniyle değişip duruyor bari karışmamaları gerekenlere karışmasınlar

ahhh çoook sevindim. hayırlısı olsun senin için canım.
şahane bir haber bu tebrikler

zayıf ve antisosyal olmak da iyi değil
herşeyin ortası güzel

y.kepeğini muhakkak almalısın, sıkılmayacksan 4-5 gün de yapabilirsin fakat sonradan bıkkınlık veriyor ben 1,250 vermiştim atakta,62 ile başlamıştım
kilo az olunca bunlar normal galiba
30 temmuzda basladım dukan'a bugun atagın 5.günü ve adet oldum canım herseyi istiyo
olmaazz 5 günlük daha bitkisel hayat girer bak. yapma bunu kendine , dayanmaya çalış.

ahahahhaha mükemmel yaa hayr tabii hem de en koskocamanından , demek ki azıcık kaldı güçlendirmeye
di mi
di mi
di mi :52

o adn dukanı paraya çevirmeye başladı. ondandır...

ben bzn yogurtla kepegı karıstırıp yıorum,,tatlandırıcı eklemıorum ama.o sekilde biraz bebek maması gibi oluor ama cokta berbat olmuor,,idare ediorum.

senin mozaik pasta denemelerini bekliyorum tenarrr:)

içine aroma koyma sırasını unutma ama heee ayy bende kırık plak gibi bunu tekrarlayıp duruorum ama napayım cok hosuma gitti
glshk, asya_deniz, Love01, rachelfine, prenssevgilisi KIZLAR YORUM PLSSSS

cnm ben oruc tutmuorum o yuzden bişi diyemedim ama okudugum diğer oruc tutan güçlendirmedeki arkadasların yorumlarına göre bence bu senin net kilondur.su kaybından oldugunu sanmıorum bence bosa kafana takıorsun.

haydi gözün aydınnn..

yulaf kepeksiz bu diyet eksik kalır,tam olmaz.mutlaka edinin biran önce.

güçlendirme için geri sayımmm 1000 grammmmmm :)

evet evet kuzumm yordular beni,kamyon çarpmış oldum.gece 12'ye kadar çalıştım yahuuu,yemek yiyecek fırsatım da olamadı heralde ondan olduuuu,fevkaladeee mutluyuuummmm ihihihihih

hayırrrrr o bana tartımın yaptığı kıyaaak değillll,ben çok çalıştım bunu haketmek içinnnnn meselaaa hiç tatlı yemedimmm hiç kaçamak yapmadım hain çekirgemmm
hadi bakalım en kısa zamanda senden de güzel haberler bekliyorum

ayy medesam çok mutlu oldum senin adına...hadi hadi azcık kaldı kaşarlı domatesli tosta

evet kuzum bunu heyecanla bekliyorum,şu senin ekmekçiyi araştırıcam bugün bakalım
Ben hemen hayra yorayım medesacım, 3 vakte kadar güçlendirme yolları görünüyor. Hanene ay doğmuş şekerim :)) Güçlendirmeye beraber geçeriz gibi geliyor bana.

evet valla senin de az kaldı,hadi bakalım inşallah

evetttt az kaldııı,haftaya regliyim bitince muhtemelen geçicem artık

1000 gram değil kız 900 gram,o 100 gramın önemini en iyi sen bilirsin

medesam yanlis mi anlasildim beeeeen hani kiyak derken güzel haberi tartin verdi anlaminda demek istemistim....bugün kendim tartiyla cok konustugum icin hadi bana bi kiyak yap gibisinden yalvardim o yansidi bitanisimm senin calismalarinin ödülü o sen hakettin bunu zaten coktaaan cok sabirla bekledin hic kacamak yapmadin ben tatilde fena yaptim mesela soktayim hala ama sen idolümsün bilesin izindeyim oymakbasim

Son düzenleme:
mrblar hanımlar:)
3 haftadır şehir dışındaydım,yeni geldim daha
hemen bi bakayım dedim sizlere:)

savunmamı yaptım yüksek lisans mezunuyum sonunda:)
şimdi doktora ilanlarına bakıyorum,kısmetse o da olur inş.

2 hafta hataya eşimin ailesinin yanına gttk,bi hafta da antalyada tatil yaptık,benim dukan patladı malesef((

insanlarla görüşmemek gerekiyo diyet yapmak için:S Bi de bazen öyle ısrarcı oluyolar ki,yemeyince öyle bi tripler fln,sanırsın ki ana avrat sövmüşsn yani :))

neyse yine de 2 kilo fln artıdayım,bgn tekrar atağa başladım 5 gn fln takılırım böyle,snra seyire geçerim umarım:)

yooook kuzuuuuummm hiç de yanlış anlamadııımmmm,kıyamammm sana ben bir de açıklama yapmış bi saat
biliyorum kuzum ne demek istediğini,takıldım ben sana sadece yiriiim seniii saf proteinim benimmm,kız gerçi sen çırpı gibisin etin budun da çıkmaz senin

tebrik ederim canimmmm

y.kepeğini muhakkak almalısın, sıkılmayacksan 4-5 gün de yapabilirsin fakat sonradan bıkkınlık veriyor ben 1,250 vermiştim atakta,62 ile başlamıştım
kilo az olunca bunlar normal galiba

yulaf kepeksiz bu diyet eksik kalır,tam olmaz.mutlaka edinin biran önce.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hoşbulduk. :)
Yulaf kepeğini dün edinebildim, çalışırken de herşeyi tam layığıyla uydurmak zor oluyor, son anda verilmiş kararla başlayınca diyete anca bu kadar oldu, ama bu akşam mutlaka yulaf kepeğimi de mideye indiricem. :)

İftar öncesi önemli zaten Ramazan için bence. Su kaybı falan olduğunu sanmam. Zaten o kadar kilo verdin, daha kaybedecek suyun yoktur Bence sen bi 54,5 falan görüp geç güçlendir

Ben de tatilden sonra 4 gün yapacaktım ama artık 4. gün sebze yedim.. 3 gün iyi bence Evet.. Sıkılıyo insan tabii..

Ay ben de misafirliğe gidince öyle oluyo işte, aynı şey. Az ye sık ye bilmem nee.. "Bu benim neden daha önce aklıma gelmedi yaaaa" diyorum, içimden ama hahahhaa Dışımdan "Onları da denedim olmuyo, veremiyorum ben öyle" diyorum :)) Meyve de mi yok. Meyvesiz olmaz ki sağlıksız bilmem ne diyolar. "Yok" diyorum. İçimden de "yooookkk! Yemicem!! Bi gidin başımdan yaa " d,ye bağırıyorum :95: Meyve de nasıl bişeyse.. Onu yiyodum ya yıllardır, sağlıktan ölecektim sanki.. Meyvesiz yaşanmazmış gibi davranıyo insanlar Komik :))

[.....
bu tarifte güzele benziyo...mozaik pastayıda canım çekti
Mozaik pastaaaa (

Hayırlı olsun canıımmm... Her şey gönlünce olsun..

Aynı kiloyla başlamışız ve benim boyum da 1.63. Verdiğin kilo az değil. Dukan sitesinde kaç kilo vereceğini de söylüyor bakmadın mı ona? Ben de 3 gün atak yaptım ve 1,2 kilo falan vermiştim sanırım. Dukan da aynen böyle diyordu Verdiğin kilo az değil yani. Ohoo! Daha seyirde kilo alcan vercen duraklıcan bilmem nee.. Bunları dert etmemeyi öğrenmen lazım.. Diyete uyarsan isteğin kiloya ulaşacaksın Hayırlı olsun.. Hoşgeldiiinnn

oh oh maşşallah hepimizin herşeyi her zaman hep yolunda gitsin inşallah....aşk meşk diyet aile sağlık çoluk çocuk para hepsi...
Amin amiiinnn!!! Ne güzel dua etmişiinnn şekeeerr

30 temmuzda basladım dukan'a bugun atagın 5.günü ve adet oldum canım herseyi istiyo
Hayırlı olsuunn.. Hoşgeldin sen de Tatlandırıcıyla falan idare et Bak adet döneminde kaçamaksız dayanırsan daha çok kilo vereceksin, bunu düşün.. Vücudun daha çok enerjiye ihtiyacı oluyor ve bu yüzden daha çok kalori yakıyor o dönemlerde Ha gayret :)

Sen var yaaaa!!! Eridin kız resmen eridiiinnnn Yatcaz kalkcaz 20 kilo vermiş olcan Maşallah maşallaaahhh!!!

ayy rahatladim ya bi an panik oldum

cirpi gibimiyim cirpi cekirge ünvanlar artiyor

geçmiş olsun donbul :94:

sağolasın bacım.ilacın etkisi ve bana bakan ve bakıcılık konusunda saplantılı olan iki arkadaşımdan ancak kurtuldum .Allah onlardan razı olsun prenses gibi baktılar bana .gel gelelim benim takıntılı hemşirelerim canlarım.gıpraşşam üstüme atlıyorlar.görende kalp amaliyatı oldum sanır.

aynen aynen meyveye cok takiliyorlar bende cakitrmamak icin yok ya ben yemiyorum aciktiriyor beni meyve diyourm ki yalanda degil meyve oldum olasi istahimi acardi benim

yok attada deildim donbulum sıkıntı gelmişti bana.. bir kaç gün sebzeye doydum bugün yeniden saf p yapıyorum. bir an önce şu bir kaç kg yu atsam da güçlendirmeye geçsem yahuuu

pisicik beden kitle endeksin düşük. kız ozaman selvi boylular kervanındansın.ben 161 boyla kızımın dediği gibi ancak cep hatunu oluyorum hele şimdide hertarafım şiş bide üzerimde babanne geceliği tam donbuldeyze modundayım.şişliklerim insin başta kızım olmak üzere intikamım acı olacak.bende dulana dönmye ç.alışıyorum amasuan hiçbisey canım istemiyor.bi kutu aktivya,1 çaybardagı meyve suyu ile yaşıyorum.azıcıkta karpuz tükettim .ancak sulugıda tüketiyorum.korsenin içinde sıkışıp kaldım.anlayacağın daral amcalar sulalesiyle bir ay bende konaklıyacak pisicik

evet kuzum inşallahhh,1 hafta 10 güne kadar halletmiş olacağım
bu arada arsızlık yapıp diyorum ki acaba 20 kilıya tamamalayınca kapanış olarak bir beyaz günlü yumruk falan yapsam mıı,hiç yapmadım daha önce bunu da tecrübee etmek istiyorummmm
yalnız bişey söyleyeceğim yaaa,bu kilo verme durumu bende acaip bir hırsa dönüştü benim gibi olan başka biri var mı aranızda yoksa bu bir hastalık falan mı lenn ?? yani bu işi kapmalıyım,şu işi başarmalıyım gibi böyylee olamzsa olmaz bir duruma dönüştü
noluyor bana sizce,teşhis koyacak var mı ? yani 72.7'ye düşüp hedefime ulaştığımda bu sefer de 69'u görsem demelere başlayacağımı hissediyorum.psikolojim mi bozuluyor noluyorr anaaammm
geçmişe bakamadım bugün benim de canım çok mozaik pasta çekmişti,yazışmışınız ama tarif var mı geçmişte biyerlerde bakiim ?

ayy rahatladim ya bi an panik oldum

cirpi gibimiyim cirpi cekirge ünvanlar artiyor

sen benim minnnak çırpıı küçücükk çekirgemsin

nekadar mal oldu bu yağları aldırman..[/QUOTE]

yağ alımı olmadı tam olarak adı liposekşın ancak beim üst sırt bölgemde yağ kümeleşmesi oluşuyor.mesela boynumda yağ kitlesi birikti aynı deve hörkücü gibi büyüme yaptı.ırsi biolay bu şişlik olan insanlara cevrede boynu bitik diyolar.bende öyleydim.çvremde dikkat çekmeye başlayınca çözüm aradım spor,zayıflama gidermedi.enson o doktor diyerine göndere göndere enson estetik cerrahta durdum.oda bu bölgeyi kesmeden temizleyelim dedi çünkü boynumu yastığa bile koyarken rahatsız oluyordum.sağlık engel olduğu içn bu liposekşını devlet ücretsiz yaptı.doktorum üst sırtımın yan tarafınında aynı türden olduğunu ve düzelebileceğini söyledi.devlet hastanesinde yapıldığını ancak özel operasyona girdiği için hastaneye para yatırmam gerektiğini söyledi bana 1.600 liraya falan mal oldu düzeltme yapıldı şuan 4 günündeyim.korse takmak zorundayım 1 ay süresince.bunun kararını alırken bu yöntemin zayıflama yöntemi olmadığını ve derinin toparlayacak düzeyde olması gerektiğini unutma.canının yanması çok aşırı olmuyorçilk 1-2 saat sonra geçip az seviyelerde kalıyor.eğer spor yaptığın halde kilo verdiğin halde seni engelleyici bir yığın yoksa hiç yaptırma bak callen sporu toplayıp gerdirmede iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…