Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızlarrrr.

Diyet yaparken eve yatılı misafir geliyo yaaa ben de onlarla birlikte yemek zorunda kalıyorum yaa, üstüne bir de açıklama yapmak zorunda kalıyorum yaaa işte bu durum benim canımı çok sıkıyoo. Az yesen her şeyden yesen vs vs ulenn becerebilsem zaten yaparımmm, bulmuşum kendime uygun diyeti bi rahat bırakın yaa rahatt böhüüüü

bnde aynı dertten muzdaribim...sende meyve yok mu ekmek yok mu diye soruyolar sürekli?yok kardeşim yok...olan diyetlerle 5 verdim 10 aldım.ilk kez bu kdr çok verdim bnde

hoş geldin, yulaf kepeklerinin her ikisini de kullanabilirsin, ben doğalsanınkini daha çok sevdim sanki ama aşağı yukarı aynı sayılır.
ataktan başlamazsın ama eğer kilo almışsan 2 gün atak yapabilirsin ya da duruma göre işte
terikler
oyy canım yaa ben tatlı yeseydim demek ki 60 filan olacaktım, ya benim yediklerime acaba çaktırmadan bişeymi katıyor bizimkiler
şaka bir yana rechelfine sen normal düzene geçmişsin gibi görünüyor

hoş geldin, regl sonrası çok daha kilo vermiş olacaksın inşallah.
buralarda kal lütfen oldukça motive olacaksındır

ahh canım yaa olsun, inşallah başka işler çıkacak karşına , Rabbim hayırlarla karşılaştırsın.

delym benym ellerine sağlık canım,ama listeyi görünce resmen dibim düştü callan yapmam lazım demek oyy ben neredeyse 5 kilo daha verecekmişim ya puF

Sevgili dukan güzelleriii,
uzuuunca bi zamandan sonra güzel bi haberim var sizlere

Bilenler bilir ben bi süredir işlerimin yolunda gitmediğinden dert yanarım. 3 ay içinde hem işimden hem erkek arkadaşımdan oldum. kilolarım da beni baya bi yordu bu süreçte alıp vermelerle başım oldukça dertteydi (ama artık o kadar takmıorum tabiki )

gelelim güzel habere, ben bi aydır o iş görüşmesi benim bu iş görüşmesi senin koşturup durdum. her gün ayrı bi yerle görüşmeye gittim sınava girdim derkeeen sonunda olduuuuu eylül ayında başlayacağım nur topu gibi bi işim olduuuuu

artık şeytanın bacağını kırdım galiba ne dersiniz? yoluna girecek her şey inşallah yavaş yavaş. şu mübarek ayda allah dualarımı kabul etti şükürler olsunkiii

Sevgili dukan güzelleriii,
uzuuunca bi zamandan sonra güzel bi haberim var sizlere

Bilenler bilir ben bi süredir işlerimin yolunda gitmediğinden dert yanarım. 3 ay içinde hem işimden hem erkek arkadaşımdan oldum. kilolarım da beni baya bi yordu bu süreçte alıp vermelerle başım oldukça dertteydi (ama artık o kadar takmıorum tabiki )

gelelim güzel habere, ben bi aydır o iş görüşmesi benim bu iş görüşmesi senin koşturup durdum. her gün ayrı bi yerle görüşmeye gittim sınava girdim derkeeen sonunda olduuuuu eylül ayında başlayacağım nur topu gibi bi işim olduuuuu

artık şeytanın bacağını kırdım galiba ne dersiniz? yoluna girecek her şey inşallah yavaş yavaş. şu mübarek ayda allah dualarımı kabul etti şükürler olsunkiii

uzun uğraşlardan sonra, geçen haftasonu aldıklarımı verdim ve tıkırımda görünen rakama ulaştım ama bu haftasonu yine evimde olamayacağım. diyete ne kadar uyabilirim bilmiyorum. başkasının evinde olunca, hem yürüyüşlerim aksıyor hem de sofraya ne gelirse ondan yiyorsun mecburen. gerçi abur cubur, hamur işi tatlı olmasın diye sıkı sıkı tembih ettim. yanıma kendime göre bişeyler de aldım ama, ana yemeklerde ne yaparım bilmiyorum. mümkün olduğunca hasarsız atlatmak istiyorum şu hafta sonunu. son 2 haftadır çok güzel veriyordum ama totala bakınca 500 gr gitmiş sadece. aslında uzun zamandır hiç bir yere gitmiyordum. asosyal bir tip olmuştum. öylesi diyet için daha kolay.

Merhabalar,
Forumu uzun süredir takip ediyorum.
Kendi çapımda yaptığım diyetlerle bir gram bile kilo verememem sonucunda ve Dukan ile kilo verenleri gördükten sonra kitabı alıp uygulamaya geçtim.
Diyete 01.08.2012 'de 67 kilo ile regl sonlarında başladım. Boyum 1.65. Hedef kilom 58. Dukanın sitesinde önerilen atak süresi 3 gün çıktı.

Bugün atağın 3. ve son günündeyim.. Bu sabah 66 kilo olduğumu gördüm. Acaba atak süresini 4 veya 5 güne tamamlasam daha iyi mi yapmış olurum, yoksa atağı bugün bitirip yarın seyire geçiş mi yapmalıyım? Atakta verdiğim kilo az gibi geldi bana. Yulaf kepeğini henüz deneme şansım olmadı, onun dışında verilenlere oldukça sadık kaldım.

şu mozaik pasta ve mantarlı krep tarifinin olduğu sitede sağda bi link var 8 numara şenlik var diye bu siteyi hazırlayan kadın sanırım o diyeti anlatıyo ama dukan adı geçmiyo bile.sanki kendi bulmuş gbi anlatıyo snrada bu mantarlı tarifi yapıo...dukan reklama giriyo yasak falan diyemi hiç bahsetmiyo acaba...ama bildiğiniz bizim diyet işte

Son düzenleme:

Şekerim çok sevindim bu habere Her şey gönlünce olsun bebek

oh oh maşşallah hepimizin herşeyi her zaman hep yolunda gitsin inşallah....aşk meşk diyet aile sağlık çoluk çocuk para hepsi...

Tebrik ederim canım, çok sevindim.

İnşallah her dileğin birer birer gerçekleşir.

Allah herkesin gönlünden geçeni versin inşallah.

Merhaba canım, hoşgeldin.

Evet burayı takip ettiğin belli, ilk yapman gerekeni yapıp kitabı almış okumuşsun.

Atak süresine gelince testte ne kadar öngörmüşse o kadar yapmalısın. Verdiğin kiloya takılı kalma çünkü atakta verilenler kilo değil ödem, vücudunda çok fazla ödem yok demek ki. Seyire geçtiğinde de + bile görebilirsin tartıda, bu da kilo aldın demek değil, sebzelerden oluşan su tutması. Yulaf kepeğini de yemek zorundasın canım, korumada bile bırakmayacağımız çok çok önemli bir yapı taşı bu.

Bunların haricinde de günde en az 2 lt suyunu içmeli, fırsat bulursan yürümelisin, ben düzenli yapamadım ama yaptığında daha iyi sonuç alırsın.

Ve tabiki en önemlisi de buradan ayrılma :))

kızlarrr günaydıııın,Çok yorucu bir iftar yemeği geçirdim dün akşam,40 kişiyle ayrı ayrı ilgilenmem gerekti pofff valla
bu arada canlarrımmm hayırrr olsunn,sabah tartıya çıktım bir baktııım 73.6 , ne demek bu hayra yoran var mı

the beauty çok çok geçmiş olsun anneciğine, ben de acil şifalar diliyorum inşallah.

alınmayalım birbirimize, burada kötü niyet olmaz, alıp satamadığımız bir şey yok gerçekten ama bazen sinirlerimiz gevşemiş ya da algılarımız sertleşmiş olabiliyor kızlar.
zaten bu durumlarda da öpüşüp barışcaz hemnececik
buyukaskcım şimdi sen bize idol gibi birşey geliyorsun yani, içimizde 100 leri devirdikten sonra bugünlere gelenler var tabii böyle olunca biz 25-30-40 kiloları verme çabasındaki arkadaşlarımıza haksılık ediyor oluyoruz, gibi duruyor.

unutmayalım, mutlu olmak için buradayız (en azından çoğunlukla )

ben de böyle olmak istiyorum ühühühühü
gerçekten bişi yemiyorum yaa
yiycem he

cıx var bende bişi, reglden sonra hele hiç iştahım kalmadı, şirketin hergün belli sayıda personele iftarı var
biz yönetim katı hep katılıyoruz ama daha bi tatlı yemedim üstelik sınırsız açık büfe
meyveler o şekil
ben ne yaptım 4 gün yumruk
işe de yamadı
bu akşam söz vermiyorum kızlar valla yiyebilirim hepsinden ahanda yazdım buraya fena halde niyetimi bozdum
bari yedim aldım derim
selam arkadaşlar dukana başlayalı 1 gün olmasına ragmen 1 kilo vermişim çok mutluyum :)

atak döneminde ne yiyeceğimi bilemiyorum ama salatalık serbest mi?
atakta salatalık daha doğrusu sebze tüketemiyoruz
hoş geldin aramıza

vaay canına ilk günden gojjy sefasını sürmen güzel olmuştur
hoş geldin aramıza
tatlı konusunda sııkıntı çekmezsin tabii evde yapacak fırsatın ve gayretin olursa. zaten pek zaman almıyorlar. çok güzel tarifler var

hmmm bu 2/0 ı biri denemişti Aliyecim sen mi denemiştin canım?
belki bunu mu yapsamben de, enazından abarmamış olurum.
ne dersiniz kızlar, cidden çabamın ters tepmesine çok bozuldum, saklamıyorum da inanın yemedim bişey.
ulem ben çorabına dediydim

hemen inceliyorum efemm (hemen incelmiyom madem hemen inceleyim bariii hohahaha çok rezilim
yaa kuzum açıktan diyemim 57-58 ne diye lazlığa bağlıyım dedim ama sen herşeyimiz şeffaf istiyorsun
seni mi kırıcam 57

ekinim hoş geldin
ben de güçlenemedim araftayım canım ama bence sen iyi gidiyorsun, o kadar normaldir zira seyire geçerken bile kilo değişimlerimiz olmuştu
olacak o kadar canım

Kilo çizelgenle karşılaştırırsak bu veriyi anlaşılan 40 kişi seni çok çok yormuş, sanırım iyi de olmuş kilolar hop hop uçmuş :) Sonraa hedefine de çok az kalmış bundan daha güzel ne olabilir kiii. Haa bir de 40 kişi bu kadar emekten sonra memnun bir şekilde ayrılmışlardır bu açıdan da bakmak gerek :))))

delycimmm aksami bekliyorum iste bakalim tarti bana bakiyor ben tartiya...konusuyorum tartiyla bak bi kilo da dersen kaulüm okadar gofret yedim tulumba yedim hakettim ben bu soku diyorum yalvariyorum bakalim:26:
benide bi rahat birakmadilar son bi haftadir....

canimmmm cok sükürrr Allahim hayirli ugurlu etsin insallah helal kazanclar nasip etsin

aynennn bende asosyal olmak istiyorum asosyal olunca daha rahat yapiliyor diyet

medesammmmmbu ne güzel bir kiyaktir böyle tartinin yaptigi

ayy medesam çok mutlu oldum senin adına...hadi hadi azcık kaldı kaşarlı domatesli tosta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…