Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ooooooo süpeeerrrrrr

bence oruçtan etkilenmiş olabilir senin bünye bi ramazan geçsin hele ondan sonra bakarsın duruma, 2/0 da dene tabii şaşırt biraz bünyeyi

tebrikler burcu. hayırlı olsun :)

ayy bana da öyle olur düştükçe düşesi geliyo insanın. 65 e kadar kassan bişi olmaz bence

donbul selam canımmm

senle hiç konuşmadık ama geldiğin zamanları ameliyatını falan hep takip ettim geçmiş olsun canımmm

aynı sorun bende de var ama 7 kilo gidince hörgücümde baya bi azaldı benimkide ırsi kilo olunca ensemdeki kemiğin üstü aşırı yağlanıyo bide koltuk altımda iki beze var kilo gibi ada aşırı yaglanıyo ensemi değilde şu koltuk altlarımı aldırmak istiyorumda korkuyorum hormonları falan etkilermi kanser filan olur ne bilim saçma belki alınsa güzel olur yaniii

geçmiş olsun canım tezinden düzelirsin umarımm[/QUOTE]

sağolasın canım.sıkıntımı atmış oldum.boynumdaki yağ birkimini aldıralı 2 sene oldu.zararı olmadı yağ yığılması tekrarlanmadı kiminin basende kiminin göbeğinde biriken benim boynumda ve sırt kenarımda yığılma yapmış.benimki kist deyildi oransız yığılma ve gitmeyen cinsten.doktorda oranın gitmesinin zor olduğunu söyleyince buyola başvurdum.aynı kemik üstüne yığılma benimde vrdı ama şimdi yok.kilo artışı oluncada olmadı.

Canıımmm Ben de ben dee.. Ben de seyirde kaliyim Zaten kalmazsam alıcam geri Biz seninle seyredelim duralım Ben zayıflama demiyorum canım zaten 67 dedim yani :) Onu da mı çok buldun yoksa :) O kadar da değil yahuu :) Zayıflaya bildiğin kadar zayıfla bence de, ama işte 65 falan olursan daha da gitme yahuu :) sonra kontrollü ol.. Çocuk doğurursak falan zaten kısmetse mecbur alıcaz veremicez bilmem nee.. O yüzden ver yani.. Ama senin miden de avucum kadar kaldı yiyemicen, sonra verdikçe vercen diye korkuyoomm.. Ben de versem hep veresim gelir tabi hahaha O ne yaaa ahhaha Öyle verince salanlardan değilim ben de.. Zayıfla kuzucuk.. Sonra paylaş fıstık fotolarını da kıskandır bizi hihihi Nazarlar değmesiiinnn!! bizim nazarımız değmez zati

arkadaşlar sabah tartıldıgım kilo mu benin esas kilom yoksa akşam mı arada fark baya varda kafam karışıyor
Sabah aç karnına tabi kii.. Mümkünse de üstünde minimum kıyafetle hahaha
Oruç tutuyorsan iftardan önce

Olursun olursuunnn... Az az gider ama olursun canım yaa!! Dediğin gibi alışkın olmadığın için yavaş gitmesine.. Gidiyorsa yavaş da olsa başımızın tacı

Kızlaaarrrr!! Şirketin iftar yemeği var Tekneyle açılcakmışız Yavaştan çıkıyoruz biizzzz.. Herkeslere mutlu eğlenceli haftasonları

kız hakkaten göbek biraz fazla mı ne nası o kadar kiloda 82 bel çevresi oluyo, acaba tam belden diilde biraz aşağıdan mı aldın ölçüyü?
90-60-90 bekliyoruz senden

yok canim göbek çevresi o kadar, yani aslında yine fazla:)

göbek bölgem 82

bel kısım 72

ne güzel şirketmiş o öyle kıskandım

hayıırr yanlış düşünüyosuun sadece daha önce fazlaca süre kaldığın kilolarda geçici süre takılma oluyo sen diyete devam edersen o direnci kırıyosun. aynı ekonomideki direnç ve pivot noktaları gibi alırken de bazen ne kadar yesen belli bi noktada kilo almıyo bi süre ama aynı şekilde beslenmeye devam edince yükselişe geçiyo. vereceksin hepsiniii 69 u da göreceksiinn

Merhaba,

Benim bir sorum/sorunum var. Çalıştığım ve akşamları spora gittiğim için tavuk veya et köfte vb. ürünleri hazır almak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü? Bildiğiniz tüketebileceğimiz markalar ve ürünler var mı?

Teşekkürler.

Kızlar bugün şöyle bi alışverişe çıktım, daha yeni döndüm eve. Cicilere baktım. Çok güzel elbiseler denedim. Hele bir tane gördüm bayıldım, baktım 36 beden. Dedim kıza bunun 38 ' ine bakabilir miyiz? Kız, hanımefendi o size olur demez mi, 36 beden. Kendimi bi tuhaf hissettim. Başka birinin bedeniyle alışverişe çıkmışım gibi. Yahu 3 ay önce 44 beden pantolonu alan kimdi o zaman :)
Neyse girdim kabine 36 beden elbise sen cillop gibi otursun üzerime. Bendeki mutluluğun resmini çizebilen çizsin :)

Kabindeyken yan kabinde elbise deneyen bir bayanın sesini duydum sonra: Bana bunun bir beden büyüğünü verebilir misiniz :)
Ne tanıdık bir cümleydi bu bir zamanlar.

Son düzenleme:

yaşadığın duygu nasıl da güzeldir

sevgili bünyecim bak gördün mü sempatik arkadaşımızın bünyesini. meyveli yoğurlarını da yediiii güzelce 3 ayda 36 beden de oldu. hadi bakiim senden de atak bekliyorum artık

sevgili bünyecim bak gördün mü sempatik arkadaşımızın bünyesini. meyveli yoğurlarını da yediiii güzelce 3 ayda 36 beden de oldu. hadi bakiim senden de atak bekliyorum artık

He valla tenar. Kız benim bünye, sen yeter ki zayıflamak için bir adım at, ben çoşarım diyomuş meğer. Senin bünyeye de biraz gaz verelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…