Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Aynı kiloyla başlamışız ve benim boyum da 1.63. Verdiğin kilo az değil. Dukan sitesinde kaç kilo vereceğini de söylüyor bakmadın mı ona? Ben de 3 gün atak yaptım ve 1,2 kilo falan vermiştim sanırım. Dukan da aynen böyle diyordu :KK66: Verdiğin kilo az değil yani. Ohoo! Daha seyirde kilo alcan vercen duraklıcan bilmem nee.. Bunları dert etmemeyi öğrenmen lazım.. Diyete uyarsan isteğin kiloya ulaşacaksın :KK34: Hayırlı olsun.. Hoşgeldiiinnn :KK3:

Tamam o zaman bugün atağı sonlardırıyorum ve yarın seyire başlıyorum.
Dukanın sitesinden baktım aslında ama bilmiyorum insan kilo verirken bile açgözlü olabiliyormuş galiba, daha fazla daha fazla modunda :))

Benim kalın bacak/basen sorunum var, üst ile altım arasında 1 beden oynuyor. 2/0 denen yöntemi mi yapmalıyım 1/1 'i mi, ya da bi süre 1/1 gidip sonra 2/0 'a mı geçiş yapsam karar veremedim. Çünkü dukan sitesine göre 62 günde 7.8 kilo vermem gerekiyor. Sen ne yapıyorsun dely?

Kızlar bu hafta seyirdeyim. Esasında tam seyir sayılmaz. Meyve kaçamağım her gün olmakta. Birde protein+sebze evresinde proteini yemem zorunlu olduğu miktarda yemiyorum.:KK14: Ekmek, hamur işi ve şekeri hayatımdan çıkardım.Pazar veya pazartesi bir beş günlük daha atak yapmayı planlıyorum. Sonrasında ise Karatay hayat tarzını bende hayatıma uygulamayı istiyorum. İnşallah başarılı olurum.
Dün eczaneye Splendanın tozunu sipariş verdim. Küçük boyu 15 tl. O bana uzun süre yeterli olur. Onunla Dukan keki ve yulaf kepeği ile tirümüsü yapmayı istiyorum.

kardioyu nasıl yapıyon bacım hele bi anlat.15 dk benimde işime gelir:26:

yutbe dan (normal adını yazamıyorum yasak) sparkpeople videolarını yapıyorum ben ama kardio yazarsan bir sürü video çıkıyor karşına hepsi ortalaama 10 dk, ben arka arkaya 3 tane falan yapıyorum sende kendine göre ayarlarsın ama ameliyattan çıktığın için bence doktoruna danış , çünkü videolarda zıplıyorsun tekme yumruk falan atıyorsun nabzın hızlanıyor işte...

Tamam o zaman bugün atağı sonlardırıyorum ve yarın seyire başlıyorum.
Dukanın sitesinden baktım aslında ama bilmiyorum insan kilo verirken bile açgözlü olabiliyormuş galiba, daha fazla daha fazla modunda :))

Benim kalın bacak/basen sorunum var, üst ile altım arasında 1 beden oynuyor. 2/0 denen yöntemi mi yapmalıyım 1/1 'i mi, ya da bi süre 1/1 gidip sonra 2/0 'a mı geçiş yapsam karar veremedim. Çünkü dukan sitesine göre 62 günde 7.8 kilo vermem gerekiyor. Sen ne yapıyorsun dely?

Evet öyle oluyor insan.. Hepimiz biliyoruz :KK66: Benim hedefim 57 ama; 57 de olamadım daha. 58 olmuştum tatilden önce :p 57 benim istediğim kilo değil mesela, Dukanın dediği kilo. Hatta 57,5 falan dediydi. Bana kalsa 54 olsam miss olur :)) O zaman da insanlar yaazıık falan diye bakarlar kemiklerime o ayrı :p
2+0 pek uygun olmuyor sanırım. Çok deneyen olmadı ama; orda 2 gün protein yapılıyor ve sonra az az her şeyden yeniyor sanırım diğer 5 gün. Öyle olunca ipin ucu kaçabilir. Amaaa.. Benim de öyleydi senin gibi. Üst bacakalrım çok kalındı. Basen vardı. Diyetle beraber Callan yaptım. Basen hareketleri yaptım. Şimdi bacaklar ve basen inceldi. Göbeği ihmal ettik tabi :KK1: bu sefer de göbek ortaya çıktı bir pırtlama şeklinde :KK9:
1+1 yapıyoruz genelde. Hatta herkes öyle yapıyor sanırım :)) istisnaları bilmiyorum ama.. Bir de benim kilolar çok çok çok aşırı çoook... :KK70: inatçı. Ben 4 aydır diyet yapıyorum anca 8 kilo verdim işte. Normalde bi 15 kilo falan vermem gerekiyordu ki, bana 10-12 kilo yeterdi. Tabi kaçamaklarım oldu benim az çok arada. Kiloların inatçılığı insanı uyuz ediyor malum :) Yine de 4 ayda 10 kilo veremeyecek kadar değildi. Benim bünye biraz istisna. Sen %90 62 günde, hatta kaçamak yapmazsan 50-60 gün arası, biraz kaçırırsan belki, 90 günde falan istediğin kiloya inersin :KK34: En ideali haftada 1 kilo vermek. Amacımız minimum sürede istediğimiz kiloya inmek tabi ki.. Bu da kaçamaksız olan seçenek :KK66:
Kendini sıkma.. Strese girme.. Rahat rahat vereceğini düşün :KK8: Spor da yaparsan.. Ohooo.. Dadından yenmez :KK66:
Başarılar.. Tekrar hoşgeldiinn!! Aaa!! Bi de burdan ayrılmaaa :KK66: Ay ne çok yazmışım hahahaha :KK9: :KK60:

evet kuzum inşallahhh,1 hafta 10 güne kadar halletmiş olacağım :KK16:
bu arada arsızlık yapıp diyorum ki acaba 20 kilıya tamamalayınca kapanış olarak bir beyaz günlü yumruk falan yapsam mıı,hiç yapmadım daha önce bunu da tecrübee etmek istiyorummmm :KK23:
yalnız bişey söyleyeceğim yaaa,bu kilo verme durumu bende acaip bir hırsa dönüştü benim gibi olan başka biri var mı aranızda yoksa bu bir hastalık falan mı lenn ?? yani bu işi kapmalıyım,şu işi başarmalıyım gibi böyylee olamzsa olmaz bir duruma dönüştüEn Büyük TÜRKİYE
noluyor bana sizce,teşhis koyacak var mı ? yani 72.7'ye düşüp hedefime ulaştığımda bu sefer de 69'u görsem demelere başlayacağımı hissediyorum.psikolojim mi bozuluyor noluyorr anaaammm :KK53:
geçmişe bakamadım bugün benim de canım çok mozaik pasta çekmişti,yazışmışınız ama tarif var mı geçmişte biyerlerde bakiim ?

sen benim minnnak çırpıı küçücükk çekirgemsin :KK16:

Ben de senin gibi kilo vermeyi başarsam, ben de isterim öyle canım.. Mesela 54 kilo olsam.. :) Kemiklerim kalır sadece :KK70: Eminim herkes çok fenaaaa.. Kilo al der.... 36 benden olurum zaten, kıyafetim de kalmaz :p Ama ben istiyorum. Ama olamam işte, bünye izin vermiyo :KK31: Seninki izin veriyo ne güzel.. Yine de gerçekten takıntı haline getirme sakın :KK20: Çok tehlikeli.. Boyun 1,76 mıydı senin selvican :KK70: Mesela en aşağı 67 falan olmalısın bence.. Daha aşağısı fena olur. Hatta o bile az sana da, çok istersen hani diye dedim. Bu gidişle onu da olursun çünkü sen :) Gaza gelip de iniyim de iniyim dersen, valla bi yuvarlaklığın bi seksapelin kalmaz heee :KK70: Beyaz bikinin kütük gibi olmasın vücudunda :)) Accık kıvrımın olsun şşşş:KK34::KK19: bi de bence sen güçlendirmede de kilo vereceksin. 70'e düşersin zaten kesinn!!! Daha da küçülme be gülüümmm!! "Bi zamanlar bi Medesa vardı, nerde o.. Şurdaki mi oo:44: göremiyom.." falan demeyelim hihiih :KK1: Gereçekten takıntıya doğru gitmesin baaakkk!! Fıstıksın zaten.. Fıstıklığın geçer daha da zayıflarsaannn..

nekadar mal oldu bu yağları aldırman..

yağ alımı olmadı tam olarak adı liposekşın ancak beim üst sırt bölgemde yağ kümeleşmesi oluşuyor.mesela boynumda yağ kitlesi birikti aynı deve hörkücü gibi büyüme yaptı.ırsi biolay bu şişlik olan insanlara cevrede boynu bitik diyolar.bende öyleydim.çvremde dikkat çekmeye başlayınca çözüm aradım spor,zayıflama gidermedi.enson o doktor diyerine göndere göndere enson estetik cerrahta durdum.oda bu bölgeyi kesmeden temizleyelim dedi çünkü boynumu yastığa bile koyarken rahatsız oluyordum.sağlık engel olduğu içn bu liposekşını devlet ücretsiz yaptı.doktorum üst sırtımın yan tarafınında aynı türden olduğunu ve düzelebileceğini söyledi.devlet hastanesinde yapıldığını ancak özel operasyona girdiği için hastaneye para yatırmam gerektiğini söyledi bana 1.600 liraya falan mal oldu düzeltme yapıldı şuan 4 günündeyim.korse takmak zorundayım 1 ay süresince.bunun kararını alırken bu yöntemin zayıflama yöntemi olmadığını ve derinin toparlayacak düzeyde olması gerektiğini unutma.canının yanması çok aşırı olmuyorçilk 1-2 saat sonra geçip az seviyelerde kalıyor.eğer spor yaptığın halde kilo verdiğin halde seni engelleyici bir yığın yoksa hiç yaptırma bak callen sporu toplayıp gerdirmede iyi.[/QUOTE]

donbul selam canımmm

senle hiç konuşmadık ama geldiğin zamanları ameliyatını falan hep takip ettim geçmiş olsun canımmm

aynı sorun bende de var ama 7 kilo gidince hörgücümde baya bi azaldı benimkide ırsi kilo olunca ensemdeki kemiğin üstü aşırı yağlanıyo bide koltuk altımda iki beze var kilo gibi ada aşırı yaglanıyo ensemi değilde şu koltuk altlarımı aldırmak istiyorumda korkuyorum hormonları falan etkilermi kanser filan olur ne bilim saçma belki alınsa güzel olur yaniii

geçmiş olsun canım tezinden düzelirsin umarımm

Evet öyle oluyor insan.. Hepimiz biliyoruz :KK66: Benim hedefim 57 ama; 57 de olamadım daha. 58 olmuştum tatilden önce :p 57 benim istediğim kilo değil mesela, Dukanın dediği kilo. Hatta 57,5 falan dediydi. Bana kalsa 54 olsam miss olur :)) O zaman da insanlar yaazıık falan diye bakarlar kemiklerime o ayrı :p
2+0 pek uygun olmuyor sanırım. Çok deneyen olmadı ama; orda 2 gün protein yapılıyor ve sonra az az her şeyden yeniyor sanırım diğer 5 gün. Öyle olunca ipin ucu kaçabilir. Amaaa.. Benim de öyleydi senin gibi. Üst bacakalrım çok kalındı. Basen vardı. Diyetle beraber Callan yaptım. Basen hareketleri yaptım. Şimdi bacaklar ve basen inceldi. Göbeği ihmal ettik tabi :KK1: bu sefer de göbek ortaya çıktı bir pırtlama şeklinde :KK9:
1+1 yapıyoruz genelde. Hatta herkes öyle yapıyor sanırım :)) istisnaları bilmiyorum ama.. Bir de benim kilolar çok çok çok aşırı çoook... :KK70: inatçı. Ben 4 aydır diyet yapıyorum anca 8 kilo verdim işte. Normalde bi 15 kilo falan vermem gerekiyordu ki, bana 10-12 kilo yeterdi. Tabi kaçamaklarım oldu benim az çok arada. Kiloların inatçılığı insanı uyuz ediyor malum :) Yine de 4 ayda 10 kilo veremeyecek kadar değildi. Benim bünye biraz istisna. Sen %90 62 günde, hatta kaçamak yapmazsan 50-60 gün arası, biraz kaçırırsan belki, 90 günde falan istediğin kiloya inersin :KK34: En ideali haftada 1 kilo vermek. Amacımız minimum sürede istediğimiz kiloya inmek tabi ki.. Bu da kaçamaksız olan seçenek :KK66:
Kendini sıkma.. Strese girme.. Rahat rahat vereceğini düşün :KK8: Spor da yaparsan.. Ohooo.. Dadından yenmez :KK66:
Başarılar.. Tekrar hoşgeldiinn!! Aaa!! Bi de burdan ayrılmaaa :KK66: Ay ne çok yazmışım hahahaha :KK9: :KK60:

Çok güzel yazmışsın, çok teşvik edici, teşekkürler..

Ben 10 kilo versem, herhalde mucize gözüyle bakarım. Benim de metabolizmam aşırı yavaş çünkü, eski patronum gün içinde yediklerimi görüyordu ve ben bu kadar yesem 1 ayda 10 kilo veririm diyordu ki ben o yediklerimle gram zayıflayamıyordum. Tabi önemli olanın miktar değil de yediklerimin besin grubunun yanlış olduğunu daha yeni anlıyorum.

Bana kalsa ben de 55 olmak isterim ama dukan max ve min kilolara göre vücut hafızasından dolayı inişin çok zor olacağını söylüyor kitapta. Benim yıllaar önce min kilom 58 di, diş teli taktığım zamandı. 58 de bile zayıf oluyordum aslında, kollar çırpı gibi olunca gaz tenekesi gibisin diyorlardı. Şimdi o kiloma insem yatıp kalkıp şükredicem yani halima. :KK52: 3 ay da olsa 5 ay da olsa farketmez, 8 kilo zayıfladığımı görebilecek miyim acaba..
Forumu takibe devam. Hep beraber sonuca bakalım bakalım. :18:

Ben 10 kilo versem, herhalde mucize gözüyle bakarım. Benim de metabolizmam aşırı yavaş çünkü, eski patronum gün içinde yediklerimi görüyordu ve ben bu kadar yesem 1 ayda 10 kilo veririm diyordu ki ben o yediklerimle gram zayıflayamıyordum. Tabi önemli olanın miktar değil de yediklerimin besin grubunun yanlış olduğunu daha yeni anlıyorum.

Bana kalsa ben de 55 olmak isterim ama dukan max ve min kilolara göre vücut hafızasından dolayı inişin çok zor olacağını söylüyor kitapta. Benim yıllaar önce min kilom 58 di, diş teli taktığım zamandı. 58 de bile zayıf oluyordum aslında, kollar çırpı gibi olunca gaz tenekesi gibisin diyorlardı. Şimdi o kiloma insem yatıp kalkıp şükredicem yani halima. :KK52: 3 ay da olsa 5 ay da olsa farketmez, 8 kilo zayıfladığımı görebilecek miyim acaba..

Ben bi 10 sene öncesinden 55-56 olduğum hallerimi hatırlıyorum :) Evet işte. Dukan amcam da ondan bana 57,5 olursun anca sen dedi, ama onun dediğinden gayet de aşağı düşenler de var aramızda. Oraya çok takılma :KK66: En fazla 58 ol, aşağısı da olursa amenna :)) Demek senin de metabolizman zayııff :44: aynısını bana diyorlardı.. Azıcık yiyordum ama kilo veremiyordum. Millet benim kadar yese, yani yemese :p kesin, dediğin gibi, ayda 10 kilo verirdi ama; ben veremiyordum. Ben bile verdim ama düşün :)) Şimdi uzun zamandır bende olan kiloma geldiğimden daha da zorlanıyorum tabi; ama sabırlıyım diyorsan ve diyete uyarsan da, gram gram da olsa mutlaka kiloalrı vereceksin :13: Kolay gelsin :KK66:

Ben de senin gibi kilo vermeyi başarsam, ben de isterim öyle canım.. Mesela 54 kilo olsam.. :) Kemiklerim kalır sadece :KK70: Eminim herkes çok fenaaaa.. Kilo al der.... 36 benden olurum zaten, kıyafetim de kalmaz :p Ama ben istiyorum. Ama olamam işte, bünye izin vermiyo :KK31: Seninki izin veriyo ne güzel.. Yine de gerçekten takıntı haline getirme sakın :KK20: Çok tehlikeli.. Boyun 1,76 mıydı senin selvican :KK70: Mesela en aşağı 67 falan olmalısın bence.. Daha aşağısı fena olur. Hatta o bile az sana da, çok istersen hani diye dedim. Bu gidişle onu da olursun çünkü sen :) Gaza gelip de iniyim de iniyim dersen, valla bi yuvarlaklığın bi seksapelin kalmaz heee :KK70: Beyaz bikinin kütük gibi olmasın vücudunda :)) Accık kıvrımın olsun şşşş:KK34::KK19: bi de bence sen güçlendirmede de kilo vereceksin. 70'e düşersin zaten kesinn!!! Daha da küçülme be gülüümmm!! "Bi zamanlar bi Medesa vardı, nerde o.. Şurdaki mi oo:44: göremiyom.." falan demeyelim hihiih :KK1: Gereçekten takıntıya doğru gitmesin baaakkk!! Fıstıksın zaten.. Fıstıklığın geçer daha da zayıflarsaannn..

güzeller güzeli arkadaşım benim ne güzel yazmışsın :KK16:
ama bak olayı psikolojik açısını izah edeyim.bunca yıldır hep bir kilo sorunu yaşamışken,akapuntur,diyetisyen,zayıflatma hapları,altın çilek anasının gözü bir sürü diyet denemiş ama asla başarılı olamamış biri olarak 92.7 kiloyla dana gibi başladığım bu yolculukta,kendi aklımın hayalimin bile alamayacağı inanılmaz keyifli bir şekilde resmen eriyorum yahuuu:KK76:
şu an mesela üstümde toz pembe azcık çingene pembemsi bir mini eteğim,üstünde beyaz askılı bluzum falan varrr,baya cillop gibi görünüyorum valla ne yalan söyleyeyim çok mütevazi olamayacağım :21::21:
işte böyle insan o duba gibi hallerden sonra böyle yavaştan fıstığa dönüşmeye başlayınca iyice gaza geliyor.
ben en son ne zaman böyle görünmüşümdür hatırlamıyorum bile:KK52:
işte böyle olunca da ben de ya kilo alırsam korkuları başladı.bir daha asla kendimi o hale getirmeyeceğim.onun için de vermeye devam edebiliyorsam ne kadar versem kar diye düşünüyorum :KK34:
ayrıca şu an sağlık olarak da kendimi bomba gibi hissediyorum çok şükür :nazar:
geçen gün eski arkadaşlarımla buluştum,bana anaaaa senin geri kalanın nerde falan diyorlar.insan gerçekten tarifi mümkün olmayan bir haz yaşıyor.resmen şımarık çocuklar gibiyimm :KK33:
valla kızmayın bana kusura bakmayın yani yanlış bişey mi yapıyorum bilemiyorum ama beni bıraksalar ben ömür boyu seyirde kalabilirim :KK34:
zaten kestane şekerimin ekmeğini bulursam izmirli abiden onunla kendime tost da yaparım,başka da bir ödül beklentim yok.
noluyor yahu banaaa,sanki diğer yiyeceklerin hiç biri daha önce hayatımda yokmuş gibiyim.ısrarla kaçamak yapmıyorum,yapabilirim bu saatten sonra ama yapmıyorum.normal miyim ben bacılarım yaaa :KK9:

son 12 kilo hiç gitmeyecek gibi pöfffff umutsuzluk bastıııı :KK52::KK53::KK43::KK43::KK43::KK43:

kuzuuu hiç de öyle deme,verdiğin kiloya bak bir.o kiloları da sen verdin.
bak dukan testinde bana hedef 17 kilo çıkardığı günü hatırlıyorum.hade lenn falan dedim yanii,yok artık daha neler,keşke 10 kilo verebilsem daha ne isterim diyordum ama al arsız ben neleri zorlar hale geldim:KK1:
senin çoğu bitmiş azı kalmış.hem zaten ara da verdin,o aradan sonra şimdi yeniden sıkı tutarsan kısa zamanda verebileceğine inanıyorum ben.o yeşil elbiseli halin hala gözümün önünde :KK23:

arkadaşlar sabah tartıldıgım kilo mu benin esas kilom yoksa akşam mı arada fark baya varda kafam karışıyor

Yok beee!! 29 kilo verdin yavruuuu :KK66: Yarısından daha az daha verceenn.. Ha gayrettt!! Sen veremicen de ben mi vercem.. Strese girme yeteeerr..:nazar:

Gitmiyor ama yaaa, ben hiç 69 olmadım ki hayatımda :KK50::KK50: Alışmışım her hafta bir kilo gitmesine. 82-81 de takıldım kaldım. 79 u görmek için de çok beklemem gerekecek sanırım.. o yüzden 69 u görmek hayal gibi geliyor. Sıkılmakla da alakalı tabi bu durum. Öff geçecek onu da biliyorum ama isyanlardayım çenemi de tutamıyorum :KK1: :KK1:

kuzuuu hiç de öyle deme,verdiğin kiloya bak bir.o kiloları da sen verdin.
bak dukan testinde bana hedef 17 kilo çıkardığı günü hatırlıyorum.hade lenn falan dedim yanii,yok artık daha neler,keşke 10 kilo verebilsem daha ne isterim diyordum ama al arsız ben neleri zorlar hale geldim:KK1:
senin çoğu bitmiş azı kalmış.hem zaten ara da verdin,o aradan sonra şimdi yeniden sıkı tutarsan kısa zamanda verebileceğine inanıyorum ben.o yeşil elbiseli halin hala gözümün önünde :KK23:

Teşekkürler bebeğim :) Zor olan her şeyi başardık az kaldı ama ben sabırsız ve istikrarsız bi hatunum :KK1: Azimliyim ama istikrar yok ve çabuk sıkılırım. Azcık düzelsin vücudum hemen havaya girerim. Garip bi hatunum yaniii :KK1:

Ayyyy bugün iftara gitcem dışarı yeni elbisemle bir poz daha verip gaza gelmek adına bi foto daha ekleyebilirim :KK52::KK52::KK52:

geçmişe bakamadım bugün benim de canım çok mozaik pasta çekmişti,yazışmışınız ama tarif var mı geçmişte biyerlerde bakiim ?

sen benim minnnak çırpıı küçücükk çekirgemsin :KK16:

cirpii kücücük cekirgen seni cok seviyor medesacik al sana sempatika arakdasimizn paylastigi mozaik pasta Mozaik Pasta / Yemeyen Hasta | dukaniche

güzeller güzeli arkadaşım benim ne güzel yazmışsın :KK16:
ama bak olayı psikolojik açısını izah edeyim.bunca yıldır hep bir kilo sorunu yaşamışken,akapuntur,diyetisyen,zayıflatma hapları,altın çilek anasının gözü bir sürü diyet denemiş ama asla başarılı olamamış biri olarak 92.7 kiloyla dana gibi başladığım bu yolculukta,kendi aklımın hayalimin bile alamayacağı inanılmaz keyifli bir şekilde resmen eriyorum yahuuu:KK76:
şu an mesela üstümde toz pembe azcık çingene pembemsi bir mini eteğim,üstünde beyaz askılı bluzum falan varrr,baya cillop gibi görünüyorum valla ne yalan söyleyeyim çok mütevazi olamayacağım :21::21:
işte böyle insan o duba gibi hallerden sonra böyle yavaştan fıstığa dönüşmeye başlayınca iyice gaza geliyor.
ben en son ne zaman böyle görünmüşümdür hatırlamıyorum bile:KK52:
işte böyle olunca da ben de ya kilo alırsam korkuları başladı.bir daha asla kendimi o hale getirmeyeceğim.onun için de vermeye devam edebiliyorsam ne kadar versem kar diye düşünüyorum :KK34:
ayrıca şu an sağlık olarak da kendimi bomba gibi hissediyorum çok şükür :nazar:
geçen gün eski arkadaşlarımla buluştum,bana anaaaa senin geri kalanın nerde falan diyorlar.insan gerçekten tarifi mümkün olmayan bir haz yaşıyor.resmen şımarık çocuklar gibiyimm :KK33:
valla kızmayın bana kusura bakmayın yani yanlış bişey mi yapıyorum bilemiyorum ama beni bıraksalar ben ömür boyu seyirde kalabilirim :KK34:
zaten kestane şekerimin ekmeğini bulursam izmirli abiden onunla kendime tost da yaparım,başka da bir ödül beklentim yok.
noluyor yahu banaaa,sanki diğer yiyeceklerin hiç biri daha önce hayatımda yokmuş gibiyim.ısrarla kaçamak yapmıyorum,yapabilirim bu saatten sonra ama yapmıyorum.normal miyim ben bacılarım yaaa :KK9:

yaaa medesaaammm sen verdikce sen hirslandikca bende gaza geliyorum:KK52: aramizda diyet kan bagi var sanirim:KK9::KK9:

1000 gram değil kız 900 gram,o 100 gramın önemini en iyi sen bilirsin :KK23:

o 100 gramıda benim üstün matematik yeteneğime wer artk cnm :)

benimde metabolizmam cok yawas.bende bu diyete baslarken 5 kg bile wermek hayaldi ama yaptım oldu :KK1: 12 küsür kilo werdim yaklasık 3 ayda..merak etme kacamak yapmadıgın sürece gidecek hepsi.

arkadaşlar sabah tartıldıgım kilo mu benin esas kilom yoksa akşam mı arada fark baya varda kafam karışıyor

tabiki sabah ac karnına.

Sevgili dukan güzelleriii,
uzuuunca bi zamandan sonra güzel bi haberim var sizlere :KK34:

Bilenler bilir ben bi süredir işlerimin yolunda gitmediğinden dert yanarım. 3 ay içinde hem işimden hem erkek arkadaşımdan oldum. kilolarım da beni baya bi yordu bu süreçte alıp vermelerle başım oldukça dertteydi (ama artık o kadar takmıorum tabiki :KK19:)

gelelim güzel habere, ben bi aydır o iş görüşmesi benim bu iş görüşmesi senin koşturup durdum. her gün ayrı bi yerle görüşmeye gittim sınava girdim derkeeen sonunda olduuuuu :21: eylül ayında başlayacağım nur topu gibi bi işim olduuuuu :KK76:

artık şeytanın bacağını kırdım galiba ne dersiniz? yoluna girecek her şey inşallah yavaş yavaş. şu mübarek ayda allah dualarımı kabul etti şükürler olsunkiii :KK16:

hayırlı olsun inşallah gönlüne göre bir iş olur iş yerinden de yeni sevgili bulursun :KK19:

Teşekkürler bebeğim :) Zor olan her şeyi başardık az kaldı ama ben sabırsız ve istikrarsız bi hatunum :KK1: Azimliyim ama istikrar yok ve çabuk sıkılırım. Azcık düzelsin vücudum hemen havaya girerim. Garip bi hatunum yaniii :KK1:

Ayyyy bugün iftara gitcem dışarı yeni elbisemle bir poz daha verip gaza gelmek adına bi foto daha ekleyebilirim :KK52::KK52::KK52:

herkes farklı işte bak,sen verdikçe havaya girip istikrarı kaybediyorum diyorsun,bende ise verdikçe gaza gelip daha da iytisini başarabilirim hırsı oluşuyor.uleen bu iş hayatından gelme bir hırs mıdır nedir.çok çalışıyorum bu aralar,sanırım bir tatile ihtiyacım var artık:KK9:

cirpii kücücük cekirgen seni cok seviyor medesacik al sana sempatika arakdasimizn paylastigi mozaik pasta Mozaik Pasta / Yemeyen Hasta | dukaniche

yaaa medesaaammm sen verdikce sen hirslandikca bende gaza geliyorum:KK52: aramizda diyet kan bagi var sanirim:KK9::KK9:

oyyyy kuzuuuum bende seniii çooook ama çooook seviyorummm,bunu sen de biliyorsun :KK16:
resmen savaşıyorum ben o yağ kütleleriyle yaaa,onlar her inat ettiğinde ben daha da inat ettim.sen de öyle yap kuzum hiç pes etme sakın.sonunda fıstık olacağın günleri hayal et :KK23:
prensesim benim eylülde mi geleceksin sen bakeem ???

X