Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar bişey soracağım gurmenette 2 türlü yulaf kepeği var biri ; RU SHEIM YULAF KEPEĞİ diğeri ;DOĞALSAN YULAF KEPEĞİ hangisini almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim
Bir de yarın seyire geçeceğim ama bayramda ara vermem gerekecek şehirdışına gittiğimden dolayı 1 hafta sonra geldiğimde tekrar ataktanmı başlamam gerekiyor ? :44:
Ayrıca atağa başladığımda 59.6 idi kilom bugün 3. günüm atakta sabah tartıldığımda 56.9 geldim çok şaşırdım ve sevindim

nerelerdesin güçlendirme arkadaşım benim de bir krizim var ki tatlıya anlatamam neyse dün ödül yemeğimde yedim o epeyce kesti krizimi bugün protein günüm iyi gidiyor

ben hep buralardayım cnm sizleri görunce daha ii oluorum.ben gecen hafta cok ötesi abarttım o yuzden bu hafta ödül yapmıcam.Proteinide cumaları yapıorum ben cumrtesı tartıda bakalım ne görcez :)

Sizlerde ne var ne yok cok özledim yahuu....söyle bir özetleyin bana haftanin enlerini bana 100 sayfa okutmayinnn

walla hersey aynı bıraktıgın gibi bi değişiklik yok :)

ikiside olur fark etmez.

hastanede geçen koşuşturmalı 3 günün sonunda giden kilo -1000 annem ameliyat olmuştu, hastanede nasıl dikkat edicem derken yaptım kuru köftelerimi,poğaçalarımı, ps günlerinde domates eşliğinde diğer günler kuru kuru yedim, çok zor oldu aslında ama giden 1 kiloyu görünce sevindirik oldum,yavaş kilo veriyorum diyordum ama 18 gün olmuş giden 5 kg

Geçmiş olsuunnn!!!

Ay deme kız öyleee.. Estapitipiti :)

Evet eveeett Benim de öncesinde senin kadar olmasa da bi 3 kilom var hehehe İyi gidiyorsun.. Yani iyi başlamışsın :)) Bravooo

Ben de resme inanmadım zaten yaa. Bildiğin tost ekmeğini koymuş oraya Beyazlatıcı mı atmış keperğin içine nedir Ohhh mis kokular bana da geldi :76: Halt etmiş onun çakma ekmeğii

bildirim günü mü değiştirdiniz mi kızlar?
ben dün 55.9 geldim bakalım bugun ne olacak hedef 55 e indirmiştim ( dukan amcaya göre 58.7 di)
Yoookk!! Perşembe işteee Ama sen ne zamandır yoksun ya, listede boş boş durma diye boşalttım ben Tekrar bildirim yapabilirsin tabiki de, istersen Hadi bakalım hedefine varmışın zatiii

Ojgeldinn!! Biz de üzlediikk! Ne olsun be yaaa!! Aynııı!! Ep aynnııı!!
Ben de tatile gittim geldim onu biliyo muydun sen en zamandır yoktun :44: Yedim yedim aldım aldım şimdi vermeye çalışıyom işte anladın sen onu
Bence sen abartmamışsın merak etme O kadar atağa bile gerek yok hatta.. İçin rahat etmicekse yaparsın müstakbel prenses Hemen eskiye dönersin.

Başka bildirim yapmak isteyen var mı arkadaşlaarrrrr?

Başlama tarihi
Başlangıç kilo
Hedef kilo
Geçen Perşembe kilo
Güncel kilo

Bunları yazzııınnnn!! Burdan bağırıınnn.. Son 5 dakka haydiinnnn

Selam kızlar, herkescikler iyidir umarım
Ben cumartesiden beri sallıyorum diyeti, iftarda yemek yemiyorum çok fazla ama iftardan sonra karnım tok olduğu halde tatlı vs yiyorum, kilo almadım ama anca 500 gr vermişimdir, yulaf kepeğini de tüketmiyorum sahurda krep yapıyordum ama artık gitmiyor, midem bulanıyor
Öptüm hepinizi

Geçmiş olsun.. Allah şifa versin anneciğine..

İpeeekk sen bildirim yapmıyon muuu :44:
rachelfine yok ne zamandır
tenaaarrr nerdesiinnnn?
yasenaaaa?

Son düzenleme:

Ben de tam seni sormuşum heee Olsun canım.. Fazla abartmamaya çalış ama yine deee Ramazan'dan sonra eskiye dönersin. Geri dönüşü olmayan hatalar yapma amaa Bırakma tamamaaeenn..!

ipekkkkk benım callan cd m nerde kaldıııı.:124::124::124: langır lungur sallanıyom kııızzz

Merhabalar,
aranıza yeni katılıyorum. Umarım sizler gibi iyi sonuçlar görücem atak dönemindeyim yarın bitiyor fakat regl dönemime denk geldiği için 1 kğ farketti ve diyeti bırakmadım devam ediorum umarım kitapta yazdığı gibi bu dönemde bile faydasını görmüşümdür.
Boy 1.70
kilo 67

başlangıç 30/08/2012 68kğ
hedef 60-61 inşallah

herkese kolay gelsinn..

başlangıç 30/07/2012

Tebrikler Dukancanlaaarrr...

+ görenler de pes etmesinler ve yemesinler.. Mesela ben

Önceki haftayı yazanların değişimini 2 haftalık yazdım. Haftaya normale döncez heralde

Bİldirim yapanlar azalıyor heee!! Listeden çıkardıklarım oldu boş boş kalıyo diyeee. Gelin de söleyiverin gari ne alemdesiniizz..? Tabi tatiller falan da girdi araya.. Haftaya daha kalabalık olalıımmm
[/COLOR]

Merhabalar,
........

Hoşgeldiiinn.. ama biz seni yemeyiz :76: Listeyi hazırlamıştım o yüzden seni ekleyemedim. Ama buralarda ol.. Hem muhabbet ederik hemi de incelirik Haftaya da bildirim yap olur mu

Son düzenleme:

ellerine sağlık kuzuuuuuuuuuuu

Canım çok teşekkürler, ellerine sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…