Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhabaaa!! Çok güzel kilo vermişsin sen dee.. Bravoo Buralarda ool

başlangıç tarihi : 19.03.2012
başlangıç kilo : 112
hedef kilo : 79
2 hafta önce : 93,7
geçen hafta : 93,3
dün akşam 91,3

aliyeeee basarılar canım. bu mubarek gunlerde Allah yar ve yardımcın olsun kuzum.
Kııızzzzz Süpersiiiinnn

Çok güzel olduysa ben bunu mu denesem.. Bir türlü aradığım güzellikteki ekmeği bulamadım :)

Ah bu dolunay. Millet kurt adama dönüşür biz de tatlı canavarına mı dönüşüyoruz Ben tatilde gayet de tıkındığımdan olsa gerek, henüz o kadar can çekmesi yok :))

Eneee!! Nesliiiii!! Sen de böyle bir iş yapabilirsiinnn!! Bunlardan da daha güzellerini yaparsın hatta İnanamadım yaa! Resmen Dukan şeysi satıyo :))

ya bende sürekli bi uyku hali var.depresyondamıyım ayrana yüklendim kola içmiim diye ondan mı bilmiyorum...bnyo yaptm şimdi bıraksalar uyucam anlatamam yaa o kdr kötüyüm gözlerim kapanıyo resmen
İşin var mı ki bebek..! Uyumana engel bire durum yoksa, hemmen mayış.. Öyle anlatmışsın ki ben bile uyucam şimdi :)
ölcem tost diye diye 1.5 hafta dukanın dsini yapmadım ne bulduysam yedim tostu unutmuşum ahahahahaha
Ahahahah Koptum yaa Çok yaşa e mi!? Tamam mı? Hihih

Dukandan düşük hedef koymaya tamam ama yüksek koymaya hayır Hehehe Göreceksin göreceksiinnn.. 50'yi de göreceksiinn

Son düzenleme:

okurken çok keyif aldım
ayrıca tanıdığıma da memnun oldum. spor konusunda ben de senin gibiyim fakat bayramdan sonra kısmet olursa callana başlayacağım.

ehh canım ben de sana netten sipariş ver, diyecektim ama sonraki meseajlarında gördüm ki vermişsin zaten.
ama kuzum yulaf kepeğini çok abartma, bozulurlar filan neme lazım gitmesin paracıkların.

bugunku halim asağıda korkacak bişi yok kısaca dukan amcam bizlere bu işin sırrını ögretti bence,,NO PANIC :)

Eki Görüntüle 477217 Eki Görüntüle 477215
ahh canım yaa eridin bittin
maşallah sana , kocaman kocaman tebrik ediyorum
lakin artık verme, ve ilerki mesajlarda okuduğum tatlı krizini de ödül öğününde çözümlersin canım. dert etme bence ,hem su tutmayı da artık zihninden çıkar güçlendirmedesin sen ilerde hep tatlndırıcı kullanmayacaksın ya ve vucut öyle ya da böyle su tutacak illaki, takıntı yapma olur mu

kullan tabii ki, baharatlarda olmasaydı korkunç olurdu yemekler
ayrıca tebrik ederim,seyirde de başarılar dilerim

off canım yaa valla ne desem sana bilmiyorum, başıma gelecek diye korkuyorum bir yandan da.
yani toparlanman gerektiğini düşünüyorsan toparlanmalısın artık, devam edip etmeyeceğine karar ver bence, zira seni sıkıştırıp duran bu ikiarada kalmak da olabilir.
en kötü karar kararsızlıktan iyidir canım.
5+5 korkunç

ahahah dukan sana bizim söyleyeceklerimizi en kibarından söylemiş
doğrusu bana da öyle geliyor, belki sizler kadar vermedim ama verdiğim kadarını da anlamıyorum doğrusu ama kıyafetlerden görüyorum.
zihnimiz bizi nasıl da etkiliyor, yalan yanlış yönlendiriyor bundan bile anlamalıyız işte.
bunu aşmalıyız. kendimizi kandırmayalım artık

ahahah yerim onu beeennn, ee annesi ama napsıın, sen bi daha bak büyümemiştir henüz bebektir daha mıncık mıncık mıncıklayasım var şimdi:)
regl olmana sevindim canımcım,
ben de neredeyse2 haftalık bir geçikmenin ardından 10 gündür reglim (pes yani) reglim dediysem öyle günde 1-2 damla tabii ama olan benim oruca oluyor maalesef
neyse bu gün tamamen bitti galiba , şişlerde inmişti maşallah
bildirimimi yaparım ama korkunç, söyliyim şimdiden
şu özel günleri ben de deneyeceğim zira hiç ağrım olmazdı benim fakat 2 aydır bel ağrısından ölüyorum reglde hala belim ağrıyor, iyi gelir inşallah

şu dolunay
ama tebrikler, hala veriyorsunuz yaa gıpta ediyorum valla

oyy canım benim yaa
olsun, ara beden olunca öyle oluyor ama inşallah iş görüşmen güzel geçer senin için
Allah gönlüne göre versin

Allah senin de gönlüne göre versin inşallah, bir bebek iyi olur bence de

hoş geldin, inşallah hjedefine ulaşırsın.
ben de bunun iyi bir kış diyeti olduğunu düşünüyordum ama yazın da oluyor işte, valla başarılı çok dukan hatunu var burada sen de göreceksin
tekrar hoş geldin
oyy bu çok güzel görünüyor kestanem şekerim
neden olmasın?
med bi sağlık ziyareti yaparsa da ohhh fıstıklı sarma baklava gibi olur valla

Canımmm, inşallah hayırlı, bol kazançlı bir işle dönersin evine.

Hoşgeldin canım, ben de buracaki canların yardımıyla verdim kilolarımı, bu ara giremiyorum ama güçlendirmedeyim artık. Sen de ayrılma, benden demesi

Neslicim, medesam var burda 1 günde 7 - 8 çeşit 15 günlük yemek yapan hamaratımız, sen de arge cimizsin anlaşılan. Şu ekmeğin tarifini versen de tanışsak :)

bende bende ksk

Ben de onu söylücektim bu arada: Dün akşam 5 miydi neydi saat gurmenet'den sipariş verdim. SAbah 10'da siparişim geldi bu gurmenetin yeri bizim burda faln olmasın hahaha TAvsiye ederim yani. Dert ettiğime deymedi Jet hızıyla servis

O kadar da çok çok yok canım. Yani işte şu anda kullandığımla beraber 3 paket. dolaba koyuyorum artık korkumdan.. Sanırım orda biiş olmaz

Geçmiş oldun ve de.. bir rahatsızlık yoktur umarım. Bence de iç o çaydan.. Biraz midemi bulandırmadı değil ama bu ağrısızlık o çayın eseriyse eğer, değer Gelecek ay anlıcaz artık onu da
Bildirimi de yap canım yaa.. Biz neler gördük kii ben +2 kilo falanım :26: :))

ayy onları ıkı gune bölüştürüp yedim,,bide biraz daha az ölçü ile yapmıstım ordakinden nasıl olur bilemiorum die.ama hala geçmedi ya,,bende sanırım öküzleştim

Ah bu dolunay. Millet kurt adama dönüşür biz de tatlı canavarına mı dönüşüyoruz Ben tatilde gayet de tıkındığımdan olsa gerek, henüz o kadar can çekmesi yok :))

stoklamıssın dmk bi süreliğine

ramazandan sonra bence sendede kalmıcak dolunay fln sekerım

merhaba kızlar.nihayet hastaneden taburcu oldum.liposekşının iyi olduğunu söyledi doktor.malesef 3 gindür diyeti uyguluyamadım.proteyin yiyemedim.kabız olmayım diye kaysı ve aktivya tükettim.kabızlık tehlike oluştururdu.şuanda heryerim şiş,mor ve çok olmasada canım yanıyor.vicudumda 4 kg yakın ödem var.amaliyata 70 le girdim doktor 2 kgaldıgını söyledi şuanda 72 çıkıyorum.2 lt serum yedim.hem kanda fazlalık hem boşalan yagların yerine su doldu 1 ayda gider dedi doktor.dukanı çok aşmadım.ama proteyinde yemedim.ama yarında itiaren süt ve yumurta ve birazda peynir yiyebiirim.şuan hiçbişi tüketmek istemiyorum.

canımcım bende daha çok varmış yulaf kepeği, tamam tamam fazla değil o kadarı (en azından bana göre )
bildirim elbette yapacağım ama valla hala hazmedemedim
nasıl olur aklım almıyor hiiç.
kilo almama kızmıyorum onca zaman çabamın bir anda alaşağı olması beni deli ediyor yoksa kilo takıntım yok canımcım, ben ne kilolar verdim ne kilolar da aldım
ehh hayatım boyunca dikkat edeceksem zaten baştan 1-0 ım
çok konuşmayayım da yapayım bildiriimimi

kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Önceki hafta : 50.9
Geçen hafta : 53.4 lakin regl haftamdı ve ben 55.8 i 2 gün boyunca gördüm,görmekle de kalmadım doya doya yaşadım
Bu hafta : 52.8
Alınan Kilo : 1.900 gr (önceki haftaya kıyasla)
yaanii bişey de yesem gam yemiyeceğim böyle devam edersem açıcam bi pide arasına doldurucam herbişeyi valla kızıdıryor kafamı
bi dee bu son 4 gün yumruk yaptım güya:) ahahah dely sen bi de benim kazma vucuda bak , tam ibretlik

- olan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, aferin kızlar size

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
Ben dukana başlayalı daha 1 hafta oldu bugünde seyirin 2.günündeyim asıl bildirimi haftaya yapacaktım ama düzeni bozmayayım ve sizlerden kopmayayım diye kalktığımda sizler için tartıldım. ( 1 hafta sonra tartılmayı düşünüyordum ben çünkü )

Dukana başlayış kilo yani geçen hafta: 66.4
6 günlük atak sonucu:62.9
Seyirin 2.günü yani bugün:62.6
Toplam verilen:3,8

Dün 1,5 domates, 1 salatalık ve orta boy soğanın 4'te 1'ini yedim. Yinede 300 gr vermişim. Ama... 1 saatlik yürüyüşümde var dünden.

Sadece dukana başladığımız ve verdiğimiz kilo bildirimlerini yapıyoruz değil mi? Benim 11 kilo verdiğim bir öncemde var da.

Eneee!! Nesliiiii!! Sen de böyle bir iş yapabilirsiinnn!! Bunlardan da daha güzellerini yaparsın hatta İnanamadım yaa! Resmen Dukan şeysi satıyo :))
dely kaç dakika baktım durdum o resme de cıkss yalan o iş, en azından foto yalan.. yulaf kepeğinden o rengi elde edemeyik.. ama yine de gaza geldim.. ölçüsüyle bi tarif uydurup, ekmekyapma makinesine attım.. şimdi eski zamanlardaki gibi harika bi ekmek kokusu burnumu taciz ediyo.. bu ya da bundan sonraki denemeler tutarsa dilimler dilimler yeriz.. keriz yerine koyanlara da nanik ederiz..
....bi dee bu son 4 gün yumruk yaptım güya:) ahahah dely sen bi de benim kazma vucuda bak , tam ibretlik

Eki Görüntüle 477976

- olan bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum, aferin kızlar size
Bu hafta hepimiz mollayık:) ağırık :) yerimizdeyik:)
57 numero güneyliiiii :) 58 mi yohsa

eskiden de epey kilo vermişsin, öyleyse çok iyi gidiyorsun canım, devam

selam kızlar nasılsınız

başarılar canım umarım gönlünce olur herşey

bizde küçük detaylar lazım şekerim :))) biz senin kadar beceremesek de benzer belki ucundan

içimden gelen bir ses daha gençsin yolun başındasın diyor , bu diyeti hayatında boyunca 2 kez uygulayabiliyormuşsun öyle diyorlar bence daha hamilelik var doğum var emzirme dönemi var kimbilir ne kadar kilo alıp vereceğin yollar olacak önünde dukan hakkını gerçekten çok ihtiyacın olacağı zamana sakla derim ben bir abla olarak sana, benimde boyum 168-169 civarı gençlik yıllarımda hep 55-58 arasıydım sonra evlendim başladım kilo almaya sonra hamile kaldım devam ettim kilo almaya sonra emzirme başladı en son 70 olunca imdaaat dedim dukana rastladım çok şükür şimdi yine 58 kiloyum , arkadaşların da dediği gibi bence sporla yada bir kaç dukan taktiğiyle kilonu kontrol edebilirsin canım

nerelerdesin güçlendirme arkadaşım benim de bir krizim var ki tatlıya anlatamam neyse dün ödül yemeğimde yedim o epeyce kesti krizimi bugün protein günüm iyi gidiyor

inanmıyorum ya bu diyete başladığımdan beri hep aklımda olan fikir aslında ben dukan cafe düşünmüştüm :))) millet hızlı ticaret böyle bi şi işte

Güzelim yine enerji dolusun ve ta buralara geldi o enerjinden. Ne kadar güzel düşünmüşsün akşam iftar davetini. Bu akşam benimde evde misafirlerim var. Onlara balık sofrası sözü vermiştim. Alışverişimi bile yaptım. Ama inan çok da güzel olurdu. Davetin için çok teşekkür ediyorum. Çok incesin. Her anlamda incesin :) Bodrumda 38 beden elbise giyeceğinden de eminim ben. Yeni bir eczacı arkadaşımızda olmuş Karşıyaka'dan, cute sanırım. Face kullanmadığım için burdan özelden haberleşebiliriz. Sanırım mesaj hakkım var artık. Yeni üye olduğum için yoktu bir süre önce. Ben Hatay, sen Göztepe, Cute Karşıyaka...Yok mu arttıran :)

bildirim günü mü değiştirdiniz mi kızlar?
ben dün 55.9 geldim bakalım bugun ne olacak hedef 55 e indirmiştim ( dukan amcaya göre 58.7 di)

Hatay:) şu aralar çeşme:)

Bu diyete dikka edin arkadaslar. Benim apandisitim patladi bu diyet uzunden. Kabizlikla bagirsaklarin bozulmasini dikkate almak gerek. Diyeti yapiyorsaniz mutlaka kabizliga engel olacak caylar kullanip kendinizi izleyin. Zayif olmak istiyoruz ama sagligimizi korumak herseyden onemli. Bu diyet bence cok basarili ancak, yeterince su icmeye ve bagirsaklara dikkat etmeye calismak gerek.

Kizlaaaaaaar ben geldimmmm cok özledim siziiii.....sabah 8 de indi ucagim suan ofisteyimmm depresyona girmemek icin zor tutuyorum kendimi....bugün tartilamadim dely cim cok pardon güzelim ama persembe artik haftaya.....kilo aldimmi verdimmi hic bilmiyorum kizlar tok karnima tartildim hersey normal gibi görünüyor ama insallah sabaha bir sürpiz yasamam...dukana uydummu? maalesef :18: tahmin ettigim gibi oldu kepegimi yulafimi herseyimi aldigim halde ramazan oldugundan dolayi ve davetlere gittigimizden dolayi cok uyamadim ama doyana kadar da yemedim abartmadimda....mesela tavuk yedim yogurt yedim herseyi yedim dukana uyan ama dukan tarzi hazirlanmamisti...3 gün protein ilan ediyorum tekrar eski halime dönmek amaci ilee:26:

Sizlerde ne var ne yok cok özledim yahuu....söyle bir özetleyin bana haftanin enlerini bana 100 sayfa okutmayinnn

53 canımcım, Rize plaka
hem laz hem ben düşün işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…