Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

delym benim ellerine sağlık

aliyeeeee hayırlı olsun, iyi şanslar. inşallah gönlüne göre olur bu iş

bakıyorum da ben yokken çeneniz düşmüş maşallah. neyse çıkıcam şimdi ben eve gidince okurum artık. byeee

kızlar teessüf ediyorum biriniz der cutemuydu neydi
zaten yazmamışsınız bile çizelgeye kaç haftadır diet yapıyoruz beraber
aşk olsun

belki de dedigin gibidir, hic arastirmadim gerci ama sagliksiz olduklari da söyleniyor. bir de isin kötü tarafi baliklari tanimiyorum, bazilarinin kokusu asiri agir oluyor tadi da öyle. mutfaktan kokusu dahi cikmiyo, o yüzden de tereddüt ediyorum.
türkiye de olsam rahat yapardim bütceye göre yapmaya calisirdim tabi. burada da deniyorum bakalim henüz pek bir degisiklik olmadi. sanirim 5 kilo versem rahatlayacagim :)

tabi ki dolnuaydan. yakında kurt adam olucaz biz bi de))))

ben kendi tercihimden dolayı 50 kiloya inmeyi amaçladım. alakasız bir cevap oldu senin cevap kusura bakma.

burası anoreksiya nevroza olmak isteyenler için değil malesef, ama çok istiyosan ben hiç tavsiye etmiyorum çünkü %20 ölüm oranı var o hastalığın. ayrıca sana şunu söylemeliyim, 54 kiloyken senin gibi çok zayıf olmak isteyerek diyetle 44 kiloya kadar düştükten sonra hiç beklemediğim şekilde 75 kiloya kadar çıktım metabolizmamın durumunu (ideal kilomu) bozduğum için. bunları gözönüne almanı dilerim.

iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkürler. ne yazık ki iş görüşmesi olumlu geçmesine rağmen benim hala bir işim yok. neden derseniz. iş çok dandik. dandik olsa da gider çalışırım daha iyisini bulunca çıkarım diye de düşünemiyorum. çünkü evime çok çok uzak. taşınmam gerekecek ve oralarda kiralar astronmik. alacağım maaşın tamamı anca kirayı karşılar. neyse işte, aracı olan arkdaş da olmaz başlaman saçma olur dedi. geldim evime ben de. ama ben inanıyorum çok akıda harika bir işim olacak. çünkü ben son 2 yıldır hayatımda çok radikal değişiklikler yapıyorum. 40 yaşına kadar hayatım korkunçtu. ama 40 yaşından sonra mükemmel olacak, hissediyorum bunu. iyi dilekleriniz ve beni merak ettiğiniz için tekrar teşekkürle.:111::111:

sempatikacım arkadaş 169 boyunda ve 58 kilo dukanın kilo vermesini önereceğini hiç sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…