Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

OO herkesin hedefleri süper.
Güçlendirmedekilerde bence yazmalı. En azından almamayı hedefleyebilirler. Herkesi yazalımki ilerde ramazanlarda nasıl sonuçar çıkacak, çömezlere referans olur...

madem guclendıırmedekılerde yazıor,,ben oruc tutamıcam ama en azından 1 ay sonra 600 gram werip 53 gorursem cok sevınecegım :)

Nişasta ekle bence de canım Koyulaşır.. Ya da direk nesrin'in yazdığı tarifi dene bakalım

Hehehe Benim de öyle oluyo kiii :100: Deniyorum ama o dizler kilitli hep Yani belki arada düzgün yapıyosam da onu da tam anlamıyorum :) Bi süredir de yapmıyorum :S boşladım yaaww :S

Dayanamayıp kacamak yaptıgınızda napıyosunuz:26:
hehe dalgınlık mı oldu yine
Hahahaha Ay ayy güldüm hahaha
TEvbe ediyoruz hihihi
Ne yapalım işte.. Atak matak... Spor.. :) İdare ediyoruz :)

Hahahha :d Allah'tan yırtmışın hiihih

Kokteyl'i çok güzel atlatmışsın Afferim kızzz!! Artı görmezsin görmezsinn Zaten öğlen bişey yememişsin.. bi kokteyle de ben geliyim Çok sevdim yaa İş için mi o kokteyller.. Ben de öyle iş isterim

Kız sen beni deli etcen gerçekten :S Hemen suçu üstüme atıp sıvışmışın İyi ki bi şey yaptık hee.. Allah'tan düşük yazmışım, yüksek yazsam dillere destan olacaktım demek :S :))
76,9 da teeee eski listeden beri öyle.. Ona dokunmadım beennn. Ama hadi 100 gr yağını da yemeyelim Bak sinirlendirme beniii, 77 yazarım en baştan başlatırım seni
Tebrikleerr

Yine 2 tıktıkla vermişsin gramları hahaha Başlangıç tarihini de yazsanaaa.. Seni de ekliyiimmm, hadiii

Son düzenleme:

kuzcuuuuuumm....evet is icin bu kokteyller....turizm sirketleri yeni otellerini gezilerini sunumunu yapiyorlar bize

ilahi ya cok tatlisin cok seviyorum seni ve hepinizi bence senin gazinla bu hafta bu kadar bi eksi gördüm

gecen hafta 74,3 bu hafta 73.0 kg

77 yazarim 0 dan baslatirim seni cok begendim bu cezayi otur 0 der gibi

8 km yürüyorum sonrada ayaklar mafis ama degiyor bence popo kücülüyor resmen benim en büyük sorunum

Son düzenleme:
yok canım valla ben veremiyorum ne eninde ne sonunda 3,5 ayda 7 kilo be toğu topu gitmiyo işte
Ben deeee ( Yine +800. Kaçamak falan da yookk..

Geçen haftaki kilonu ve hedef kilonu da yazar mısıınnn? Bildirim içiinnn

İnşallah gerek kalmaz canım.. Geçmiş olsun..

Çok saoolll Ya muhtemelen kilo alcam amaa Napalımm.. Kaderimmiş.. Yazdıklarını hemmen copy paste Soracağım bişey olursa rahatsız ederim canım

e......
nesrinim sağol yaaa,en kısa zamanda dely ve senin de başına inşallahhh
....
Amiiinnnn!!!
Çok güzel oldu senin için yaaa.. Resmen çıtır oldun Artık bağırsan da çağırsan da hakkın vaaarr

..........
tesekkur ederım canım. Darısı tum eksı ısteyenlereeee...
Amiiinnnnnn!!!!

Çok saol canım amin amiinnn... Sana da hayırlı olsun inşallah...!! Valla bu günlerde huzur veren dualara çok ihtiyacım var Amin..
Yazdım canım.. Var bende.. geçmiş olsuunn Bol bol suuuuu...

O zaman ben hedefimi koyuyorum. Bayram sonuna kadar 5 kg. Varmı arttırannn :)
Bayram.. Oyyy.. bi de o var di mii. Nasıl dayancam ben yaaa Puuff!!
Ben güçlendirmeye geçicem ama.. Ramazan'da kalan 2 kiloyu vermek istiyoruummm. 1 ayda sadece 2 kiloo.. Çok şey istemiyorum kiiii

canimcim kaca kadar buradasin sen bakim bugün yagmur yagmiyor 8 km yürümem lazim
8 km nasıl yürür bir insan evladı yaa :)) Süper kadın Vuuuuu

Bravooo!! Peki geçen haftaki kilonu biliyin miii

Son düzenleme:
Hadi ama
Herkes ramazan sonu hedefini ve bugünki kilosunu yazsın lutfen.
Yoksa ben kendi kendimemi konuşuyorum.

bende hedefımı belırteyım

haftada 1 versem ayda 4 eder. ama ben 5 kg vereyım. bide küsüratı ekledikmi kaç ettiiii.

he tam 5 kg 700 gr versem ve 88 olsun ok mu.

olurmuyum 88 ben yaaa

canım yulaf kepeği kullanıyorum zaten ama sahurda tost için ekmek yapmak istiyorum, en azından yulaf unu ile yapayım da ucundan kurtarayım bari, bunun içinde tam buğday ve yulaf unu ile yulaf ezmesi var, bana uygun göründü. Yemek işi ayarlanabilir ama ekmeksiz oruç olmaz bu kadar uzun zaman

bende krep yaptığımız gibi malzemelerin içine bir de buğday unu ekleyip sahur için gözleme gibi bişi mi yapsam diyorum ama nasıl olur bilmiyorum?

1 yumurta
2 kaşık yulaf kepeği
2 kaşık lor
kabartma tozu
1 kaşık pınar düttozu

Karıştırıp bekletmeden 2 aynı kalıba koyup 5 dk. mikrodalgada pişiriyorum

Hayatta yediğim en güzel tost ekmeği oluyorr nasıl kabarık nasıl gevrekk.

Ayy canım istedi. Beni bu ramazan bu tarif kurtaracak inşallah

Ben 70 olsam yeter ramazan sonuna kadar, çok bi beklentim yok açıkcası

İyide yawru şuan kaçsın tıkırından anlamadımm :)

bende krep yaptığımız gibi malzemelerin içine bir de buğday unu ekleyip sahur için gözleme gibi bişi mi yapsam diyorum ama nasıl olur bilmiyorum?

beyaz un çabuk acıktırıyor canım ya tam buğday unu kullan, ben zaten tam buğday unu ile yapıyorum ekmekleri, çok nadir beyaz un ekliyorum, rafine her şeyi çıkardım hayatımdan. Ben 1 tane tost bir de yulaf kepeği ile krep yapmayı düşünüyorum, bunlar baya tok tutar beni, gece yarısı o kadar yiyebileceğimi sanmıyorum ama planım bu şimdilik

evettt biraz deli olduğum doğru,ordan da anlaşılıyor demekki

canimcim kaca kadar buradasin sen bakim bugün yagmur yagmiyor 8 km yürümem lazim

kuzuuum 22:00'ye kadar bekçiyim bugün beklerim

tatlimmmm bugün 73 hedefim 66 cok mu uctum:26::26::26: olsun ucmak bana yakisiyor bayramda güclendirmeye gecesim var cifte bayram olsun benim icin

kız deliii 1 ayda 7 kilo mu vereceksin,uç kuzum uçç hedeflerin yüksek olsunnn

ben de 49 olurum diye bir hedef koyabilirim canım. Allah utandırmasın

çok tatlısın sen ya maşallah:)

çok mersiii şekerciimmm, o sizin kendi tatlılığınız efemm

onu da bi deniycem canım ama tok tutmaz ki buuuu, bi de benim mikrodalgam yok ekmek makinem var, o bakımdan şettirdim

sabah uğraştım tikırı yapamadım böyle oldu şu an 72.9 muydum neydim sabah 72,8 miydi unuttum bak şimdi

MEDESAMmm
HAdi yazzz
Şİmdi kaçsın ramazan sonunda ne olmayı planlıyorsunnn,
Hadi kuzuu

kuzuuum 22:00'ye kadar bekçiyim bugün beklerim

kız deliii 1 ayda 7 kilo mu vereceksin,uç kuzum uçç hedeflerin yüksek olsunnn

tatlisimmm inallah bulusurz senin icin kosucam

sorma hedeflerim cok yüksek ama ne yapayim citayi yüksek tutmak gerek bünyemi korkutayimmm psikolojim suan kendisini hazirlasin

Verdigin bilgiler icin tesekkür ederim canim bunlari hemen kayd ettim ve not alacagim cantamda tasiyacagim...

Canim gecmis olsun...yarisma fotolarini gördüm ama simdiki halinmi önceki halinmi cözemedim amaaa yinede süpersinnnn dadlummm

Ramazan sonrasi hedef denmis ya ben +2 diyorum... valla fazlasina dayanamam biliyorsunuz ben ramazanda göc ebe gibi ordan oraya savrulacagim yolculuk da tutmayacagim ama gittigim yerde kendime özel yemek yapamam ama yinede az cok saglikli beslenmeyi ögrendim ona göre uygulayacagim...Yukarda yazildigi gibi uygularim..Simdi ben bide kendime alisveris arkadasi ariyorum ben nerden ne alinir hangi marka vs bilemem ki..Ben ki pazarda alis veris yaparken ödeyecegim zaman bunu vercem diye parayi gösteren biriyim gülmeyin ama alisana kadar öyle...zamanin da wc parasi 100tl vermis biriyim ben Allah dan bekci abla bozuk yokmu dedi de ayildim...napim uyku sersemiydim..

canım ben ailemle yaşıyorum ve annem her ramazanda geceleri böyle peynirli,patatesli gözleme yapar bu ramazan onlar yicek bende ona bzener bişey yapayım diyorum nprmalde diyet süresice ekmek yapıyordum sonra fırın bozuldu bi krebe döndüm hoşuma gitti son 2 hafta krep yaptım hep ramazanda da sahurda krep malzemelernin içine(krep için,1 çay bardağı süt, 1,5 yk yulaf kepeği, kab. tozu,1 yumurta kullanıyordum) onun içine bir de tam buğday unu koyayım tam kıvamlı olur yine krep gibi tavada yaparım içine de penir falan koyarım gözleme gibi yerim diyorum:))) ama olur mu emin değilim

Şua n ka.çsın?
+ 2 demeyelim yaa en azından aynı olmak olsun hedefin

Çok saol canım amin amiinnn... Sana da hayırlı olsun inşallah...!! Valla bu günlerde huzur veren dualara çok ihtiyacım var Amin..

Yazdım canım.. Var bende.. geçmiş olsuunn Bol bol suuuuu...

Allah'ın en güzel duaları hepimizin üzerimize olsun inşallah canım

dediğin gibi beni de lütfen listeden çıkarma, eklemeye devam edersen sevinirim tatlım.

yulaf kepeğinden de yapılıyordu tost ekmeği
Malzemeler

• 2 çorba kaşığı yulaf kepeği
  • Yarım tatlı kaşığı kabartma tozu
  • 1 çorba kaşığı labne peyniri
  • 1 yumurta
Hazırlanışı
Malzemelerin hepsi çırpılarak bekletilmeden eni yaklaşık 15cm olan kare tepsiye aktarılıp, mikrodalga fırında 700 Watt’ta 4dk pişirilir. Soğuyunca enine ikiye ayrılarak tost ekmeği olarak kullanılabilir.

daha farklı bir tarif:

Malzemeler:

-2.5 yemek kaşığı yulaf kepeği,
-1 yemek kaşığı labne peynir,
-1 yumurta,
-Çok az tuz,
-Kabartma tozu

2.5 yemek kaşığı yulaf kepeğini, yarım tatlı kaşığı kabartma tozunu ve 1 yemek kaşığı labne peyniri 1 yumurta ile birlikte çırpın. Daha sonra karışımı derin (kare) bir tepsiye dökün. Eğer mikrodalga fırınınız varsa, mikrodalga fırında 700 watt ayarda 5 dakika pişirmeniz yeterli.

Normal fırında ise 200 derece de 10-15 dakika kadar pişirebilirsiniz. Üzeri hafif kızarana kadar pişirmeniz yeterli. Eğer arzu ederseniz üzerine çörek otu serpebilirsiniz.

Afiyet olsun.

İpucu

Hazırladığınız karışımı tepsiye bekletmeden dökmeniz gerekmektedir.

labne var fakat light tavsye ederim.
ben normal ekmek olarak kullanmayı seviyorum, daha doyurucu geliyor bana artık, çok şükür epyce kabartmayı başardım ondan olabilir

kızlar görüşemezsek hepimizin ramazanı mübarek olsun.
öptüm

Son düzenleme:
kızlar tickerımı değiştimde dukan amcama göre ben yolun yarısını geçmişim anaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…