Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Şua n ka.çsın?
+ 2 demeyelim yaa en azından aynı olmak olsun hedefin

90kg. canim insallah ayni kalirim...sanki daha verdim de adetim yaklastigi icin sisim gibi geliyor 48.50 beden elbise giyen ben bugün 42 beden elbise aldim üst kismi dar alt kismi bol..

5 hafta cok uzun geliyor bana dukan konusun da izin konusunda hemencik bitecek eminimm ama emeklerimin de bosa gitmesine cok üzülürüm..:18:

Yan bahcede cocuklarin izgara partisi var biraz oraya gidecegim ordan da ise is yerinden görüsürüz yogun olmazsam eger...

eline sağlık kuzum ben de yapcam bundan bakiiimm haftayaki nöbette artık yada mikro dalga alıcam

bende hedefımı belırteyım

haftada 1 versem ayda 4 eder. ama ben 5 kg vereyım. bide küsüratı ekledikmi kaç ettiiii.

he tam 5 kg 700 gr versem ve 88 olsun ok mu.

olurmuyum 88 ben yaaa

olursun olursun,hem de fıstık gibi olursun

MEDESAMmm
HAdi yazzz
Şİmdi kaçsın ramazan sonunda ne olmayı planlıyorsunnn,
Hadi kuzuu

ipek böcüğümmmm vallahiii kuzummm efemmm öncelikle çoook şımarığım bugünn amma halettim ben bunuuu
şu anda hedefine ulaşmış ve bileğinin hakkıyla güçlendirmeye geçebilecek olan,an itibariyle 74.8 kilo bir hatunummm.
hedefimiii geriye çektiğime göree,şu anki en büyük amacım 72.7 kiloya inip toplamda 20 kiloya tamamladıktan sonra güçlendirmeye geçmek ( tabiii daha da arsızlık edip 70i de 60ları da göreyim demezzsem )

yaniii en geçç bayrama kadar 2.1 kilo daha vermiş olmayı hedefliyorum umarımmmm

tatlisimmm inallah bulusurz senin icin kosucam

sorma hedeflerim cok yüksek ama ne yapayim citayi yüksek tutmak gerek bünyemi korkutayimmm psikolojim suan kendisini hazirlasin

kuzum çok istiyorum ben senle buluşmak,buluşalım elbet
hedefini de hep yüksek tut kuzumm hiç bişey kaybetmezsin,bu sadece diyette değil tüm hayatında böyle olsun
al sana abla nasihatıı

kızlar tickerımı değiştimde dukan amcama göre ben yolun yarısını geçmişim anaaaaaaaa

aferim kuzumaaaa ohhh bundan sonrası daha keyifli olacak
daha dün gibi hatırlıyorum tam yolun yarısına geldiğimi,inanamamıştıım ama bak şimdi tamamı bitttiii,inşallah sen de en kısa sürede hedefine ulaşırsın

offf ne diyorsuun yaaa 50 bedenden 42 bedene mi düştün,cidden süper bir başarı bu yaaa,nasıl keyiflisin dimi normal insanların giyindiği yerlerden kendine kıyafet bulunca.bende de öyle oluyor,artık büyük beden yazan yerlerden hızla uzaklaşıyorum

ben de hedef koycam korkuyorum ipek ya 1,5 aydır aynı kilodayım hdef koysam da olmazmış gibi geliyo napsam ki hedef koysam mı ki:))
Ben de 1 ayda 2 kilo didim... Ama olmaz muhtemelen.. Olsuunn. Olsun yani :)) Kilo almiyim de.. Bi de verirsek tam kaymak olur
Ben de seni müstakbel prenses Ne güzel iştir o, bayıldım =)
Çorbada tuzum olduysa ne mutlu :128:
Bu yürümeler sana çok yarıyor heralde Nazar değmesin yaaa Kesinlikle küçülür bence deee Ben de yürüsseemm.. Bu günlerde aksattım sporu.. Devam et canm, bravo..
Aaa bi de senin hedefine 64 yazmışız.. Doğru değil mi bu?

Kızlar yaaa!! Kestane şekeri nerdeee ( Hiç sesi çıkmıyo.. Morali bozuktuuuu

Bildirim yapmak isteyen var mı başkaaa? Huhuuuu!! Geç kaldıımmm!! Huhuu!!

Son düzenleme:

Olur canım niye olmasıııın, ben de ya ekmek yapıcam ya krep, krebi ben de çok sevdim, onun için ekmek yapmayı denemedim hiç, krebin içine kaşar rendeleyip, üzerine de hindi salam koyup azı-cık daha tavada beklettimmiydiiiiii ohhhh missssss

kuzum çok istiyorum ben senle buluşmak,buluşalım elbet
hedefini de hep yüksek tut kuzumm hiç bişey kaybetmezsin,bu sadece diyette değil tüm hayatında böyle olsun
al sana abla nasihatıı

oyyy aldim kabul ettim kulagima daimi küpe olarak taktim fistik kaymak ablacimmmm

canimmmmm 64 tüü ama iki kilo geri cektim bayrama kadar yetistireyim derken

onuda bi zahmet güncelle cok oldum biliyorummmm

Kızlaaaarr!

İşlerim vardı, aceleye geldi biraz.. Yanlışlıklar varsa kusura bakmayın.. İşte çizelgemiizzz...

Tebrikler sizeeeee

hee valla kestane şekerini ben de merak ettim,arada kayboluyor karabatak gibi yahu

Ben çıkıyorum canlarrr.. Herkese hayırlı Ramazanlar...

Öpüyoruumm...

Kızlaaaarr!

İşlerim vardı, aceleye geldi biraz.. Yanlışlıklar varsa kusura bakmayın.. İşte çizelgemiizzz...

Tebrikler sizeeeee

Eki Görüntüle 468229

kuzuum ellerine sağlık iyi akşamlar
bu arada haftanın şampiyonu olmuşummmm,o kadar duraklamadan ve çizelgede haftada _100 gibi bir rakam bile görmüşlükten sonra of yeniden kendimi müthişş hissediyorummm
hepinizin enerjisi,sinerjisi efeemm interaktivitesii,motivasyonu falan fıstık için cümleteeen teşekkür ediyorummm

dely ciiiim ellerine saglik tatlisimmm yaaaa

medesam kaptanim bende seni takip ediyorum sen güclendirmeye gec en hizli cekirge olaraktan pesindeyim

oyy neslii geçmiş olsun çok, böbreklerin için bi doktora görün mutlaka aman aman önemli o

Aynen güzelim nasil keyif aldigimi anlatamam öyle strec felan degil üst kismi ipek önce 42 beden buladim 40 denedim icine girdim ama bende aliskanlik olmus bol giyinmek yapisti üzerime yerine birakmaya gittigimde nolur 42 beden olsun bi tane dedim gercekten de vardi..Giydigim de foto ceker eklerim kesin..

Kızlaaaarr!

Tebrikler sizeeeee

Eki Görüntüle 468229

Ellerine emegine saglik canim

Hadi ama
Herkes ramazan sonu hedefini ve bugünki kilosunu yazsın lutfen.
Yoksa ben kendi kendimemi konuşuyorum.

ramazan sonu yaklaşık eylüle geliyo. iş yerinden bi arkadaşla 1 eylülde 65 kg için iddaya girmiştim ben de 65 kg diyim o zaman

anaaaaa yağmur senle aynı başlamışız benim de öyle yaaa atakta 2.5 verdim toplamda 3,2 yaniii 17 günde 700 gram

ben de aynen yemekten bıktım yaa. bu dukan pek akıllı adam hep aynı şeyi yedirip insanları yemekten bezdirerek kilo verdiriyo hehehee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…