Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

oyy kuzucuum geçmiş olsun :94:

Kuzu değişikl fikirler verir fenamı. Tüm listeyi uygulayacaz diye bi kural yok ramazan menusunde

Ben 06:40 da kalksam yeterli sanırım..

Şuan itibariyle tam 700 gram vermişim inanamıyorum. Dukan atak evresinin ilk gününden sonra sık sık tartılın diyo ilerleyen günlerde neler olcak merak ediyorum

Medesam bu arada dün sudur o suuuu diye aliyemle beraber yırtındığımız 400 gr yanına 600 daha alarak gitmiş. 75.0 olmuşsun valla tebrik ederim.

kızlar yulaf unu bulamadım ben geçen gün migros da, siz gördünüz mü hiç hangi marketlerde hangi markada var? ben eve ekmeği kendim yapıyorum, ramazan süresince yulaf unu ve yulaf kepeği ile ekmek yapayım diyorum sahur için, light kaşarla yada beyaz peynirle tost yaparım bir tane, sökenin yulaf unu karışımı var ama içinde başka unlardan da var saf karışım değil, siz ne yapacaksınız ekmek işini? diğer şeyler tamam sürdürülebilir ama sahurda ekmek yemek gerek diye düşünüyorum ben

Not: benim tosuncuk oyun oynamak istiyor sürekli, oturtmuyor, elimden tutup kaldırıyor, yada bilgisayarın anasını ağlatıyor onun için geçmişi okuyamıyorum, aynı sorular sorulduysa bi alıntı şaaparsınız olur mu bebekler

ay kuzuuuu avatarın super. nerden bulursun böyle şeyleri.

bende goji isterem banane banane bende isterem.

Atak evresini 3,5 kilo ile tamamladım. Seyirin 5. günündeyim kiloda değişiklik yok . Sinir oluyorum her sabah herşeyi yapıyorum neden durdu ki fikri olan var mı ?

ekim varr yaa nasıl gülüyorum şu an anlatamammm.bu nee yaaa callen böyle cins bişeymiymiş amaa ben gülmekten yapamam ki bunuu anlamadım yani afedersiniz de yanii kalçayı sıkıp ellerimi havaya kaldıracaksam neremle yüzücem ben yaniii
oyoyooyoyo şu laptopu yaptırsam da şu cd'yi izlesem,ayy ben gülmemi kontrol edemem ben kendi kendime düşsem de katıla katıla gülen bir tipim.o hareketleri yaparken mideme kıramplar girer ki gülmekten yok anammm ben yapamammm.
ayyy ama olsun o kadar çok gülünce de pirzola yemiş gibi olurum,o da değişik bir tatmin olur
kız bu arada yaşlıyım deyip durma,aramızda birkaç yaş var beni de bunalıma sokacaksın.
genciz biz genciz,hatunların en güzel yaşları bunlar.yirmili yaşlarda ham meyve gibiydik şimdi daha olgun meyveler olduk.sen olsan hangisini tercih ederdin pehh

Şuan itibariyle tam 700 gram vermişim inanamıyorum. Dukan atak evresinin ilk gününden sonra sık sık tartılın diyo ilerleyen günlerde neler olcak merak ediyorum

ohooo sen daha dur çekirge daha 7 kilo verişlerini de kutlayacağız burda ohoooo

Medesam bu arada dün sudur o suuuu diye aliyemle beraber yırtındığımız 400 gr yanına 600 daha alarak gitmiş. 75.0 olmuşsun valla tebrik ederim.

sağolun kuzularım,medyum dukaniçelerim benim seviyorum siziiii

Atak evresini 3,5 kilo ile tamamladım. Seyirin 5. günündeyim kiloda değişiklik yok . Sinir oluyorum her sabah herşeyi yapıyorum neden durdu ki fikri olan var mı ?

canim canim canim sakin ol sakiiiin derin nefes al ben tazeciik dukancik olarak diyebilirimki bekle

ben 4 günlük atak ta -3 kg gördüm sonra 3 hafta yerimde saydim iki gündür bi iniyor tarti aklin sasar.....vücudun suan direniyor sana sen onu kandir ve devam et o yine eski düzenine dönmeni bekliyor sen ona nanik yap yola devam et

oyy kaç kedicik var sende? bende 3 tane vaar

valla ekimcim biz de istiyoruz goji:))) merak ediyorum tadını bir de 34 beden sesini merak ettim sern bize bi cd yap en güzeli:)))

tabi canım çok oluyor bigün yiyip bigün yememeye dikkat etmeye çalışıyorum işte 1 hafta sürüyo nerdeyse bitmesi hepsi çok olur zatenn

ay kuzuuuu avatarın super. nerden bulursun böyle şeyleri.

bende goji isterem banane banane bende isterem.

Canlarımm, tabii gönderirim bu ara yoğunluğum var atlatayım derhal, lafı bile olmaz

Asyam, avatarımı beğendin mi sahiden :) dün akşam biraz sayfa doldurduk burda kızlarla o zaman boş durmayım bakınayım biraz dedim :)))

Canım, seyire geçtiğinde sebzeden dolayı vücudun su tutuyor, kilo veriyorsun ama tartıya yansımıyor. Ben seyirin ilk günlerinde + bile görmüştüm. Sen sakin ve kaçamaksız devam et

valla çok begendım bebem. Hemde hemen bende arattım bende degıseyım dıye ama işyeri enggellemiş avatarcıkları

kuzularr öpüyorum hepiniziii,yarın bildirimde güzel sonuçlar çıkar herkes için inşallahh

bu arada menümü söyleyeyim bugünkü :
sabah korkunç poğaçam ve ekmeğim
öğlen sizi dinledim ve sebzelerimle buluştum yeniden : pikante tavuk salata
şimdi de azcık kavrulmuş kıymam vardı yoğurtla onu yedim.
şu saatten sonra acıkıp bişey yer miyim bilmiyorum ama acıkırsam da evde dönerim var azcık ondan yerim heralde :)
yarın ringlerde buluşuruz,iyi akşamlarrr

Ben de seviyorum, ben deeeeee :)))))

valla çok begendım bebem. Hemde hemen bende arattım bende degıseyım dıye ama işyeri enggellemiş avatarcıkları

Ben de akşam evden denedim canım, sen de bakabilirsen bak ben sana üç beş yollarım

Ringlerde bol şans diliyorum canlarım.

oyy kaç kedicik var sende? bende 3 tane vaar

oyy üçtane mi? bende bitane var onunla bile başa çıkamıyorum sen nasıl uğraşıyorsun onlarla.
akşam işten geldim bi baktım girmiş gardrobuma giysilerimin içine yatmış tüyleri sıvamış. off of:84::84:

Son düzenleme:

vay minik yaramaaazz walla bizimkiler daha önce sokağa da çıkıyodu ama şimdi 4. kattayız çıkamıyolar canları sıkılıyo evi dağıtıyolar ama pek tatlıcıklar işte naparsın. bi de köpek var bende kardeş hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…