Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

[/QUOTE]

süpersin nesrin işteee yaaaa,niye pes edesin ki madem iyi hissediyorsan geç güçlendirmeye
seni çok iyi anlıyorum,dün yazdım yaa bana da çevremde daha önce zayıflaa biraz,şiştin iyice falan diyenlerden artık yeter artık daha fazla kilo verme demelerini duymak insanı mest ediyor,duyduğun şeylere inanmak istemiyorsun adetaa

al bakalım kuzuuummm :

DUKANELLA(atak hariç)

1 yemek kaşığı kakao
2 yemek kaşığı süt
8 damla sıvı tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir, toz tatlandırıcı da kullanılabilir)
5-6 damla fındık aroması (şart değil)

Hepsini iyice karıştırıyoruz.

yine simlanin sayfasindan ebru ferah isel in tarifi

ALTERNATİF DUKANELLA TARİFİ
(Yukarıdaki tarifi acı bulanlar için)

1 yemek kaşığı kakao
7 yemek kaşığı yağsız süt tozu
2 yemek kaşığı süt
1 yumurta akı
3 yemek kaşığı toz tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir)
8 damla vanilya aroması

Hepsini iyice karıştırıp, cam bir kavanozda buz dolabında saklıyoruz.

canım ya olmuş bir kere bişey olmaz hem bak tartıya olmamışsa devam olmuşsa 1 gün fazladan protein yaparsın olur biter.
ama cıss yani kaçamaklara filan ne öyle buz parmak (mmmm olsa da yesem şimdi )

canımcım Allah kolaylıklar versin. en doğrusu şimdiden alışveriş işlerini halletmek ama bak sevgiler işin ticaretini yapıyor.
konuşun uzalaşın derim ben

Kızlar,

Twiterda ramazan boyunca her gün ramazan menusu açıklayacakmış @dukanturkiye

Bilginize..
opsss İpekcim belli bir menüye bağlı kalınca daral geliyor bana ama bakarsın fikir verir. sen paylaşıver bizimle menüleri kuzum.

arkadaşlar bu arada benim şöyle iyisinden bir İngilizce kursuna ihtiyacım var, tavsiyelerinize açığım. denenmiş onaylanmışlar tercih sebebidir güzeller.
başlangıç seviyesinden şöyle bayaa bi konuşup anlayacak seviyeye kadar devam edilecek.

yardımlarınızı bekliyorum (beklemek derken bunu tehdit gibim bişi algılayın taam mı )

çok tatlısın ddm yaaaa:)))) tatlı yapıyordum aslında bir iki kek denedim ve dukanella denedim ama burda kızlar akşam tatlı değil de yerine poğaça tarzı tutlu şeyler ye tatllandırıcı da duraklama yapar diyince bende bıraktım ama ben tuzludan ziyade tatlıcıyım dün var ya bi tane biskrem yememek için kendimi nasıl tuttum anlatamam ve bir de N**** (Siyahi) gözüm kaldı resmen:))) bu arada ben yaptım dukanella güzel bi tarif var güzel oluyo tatlı isteğini bastırıyo ben bulayım da paylaşayım canım benim de bedenim çok küçüldü ama ben üstten verdim çok fazla bacaklarımın üst kısmı da inceldi ama kalça basen göbek gitmiyor hem de soporda ne mekik ne göbek hareketi yapıyorum ona rağmen göğüslerim kocamandı küçücük kaldı sütyen bulamıyorum takmaya:))) ama bende inanıyorum ki dediğin gibi seyirde verebileceğim kilo buymuş demek ki güçlendirmeye geçecem artık

ay ddm senle ben kalan kiloları güçlendirmede veriyomuşuz ne güzel olur de mi inanmıyorum pek ama şok olurum valla öyle bi durumda:))))

mügecim aynen bana artık hani yakın akarabalarım falan ciddi ciddi kızmaya başladı bu ne böyle yüzün küçücük kaldı yeter artık diyolar şu köprücük kemikleri var ya resmen çukurlaştı:) ama dediğim gibi altım çok incelmedi derdim üst değil alt zatennnnn dur bakayım yakın zamanda bende sizle bi foto paylaşayım eski bulamayabilirim ama yeni halimi paylaşırım
süpersin nesrin işteee yaaaa,niye pes edesin ki madem iyi hissediyorsan geç güçlendirmeye
seni çok iyi anlıyorum,dün yazdım yaa bana da çevremde daha önce zayıflaa biraz,şiştin iyice falan diyenlerden artık yeter artık daha fazla kilo verme demelerini duymak insanı mest ediyor,duyduğun şeylere inanmak istemiyorsun adetaa

al bakalım kuzuuummm :

DUKANELLA(atak hariç)

1 yemek kaşığı kakao
2 yemek kaşığı süt
8 damla sıvı tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir, toz tatlandırıcı da kullanılabilir)
5-6 damla fındık aroması (şart değil)

Hepsini iyice karıştırıyoruz.

yine simlanin sayfasindan ebru ferah isel in tarifi

ALTERNATİF DUKANELLA TARİFİ
(Yukarıdaki tarifi acı bulanlar için)

1 yemek kaşığı kakao
7 yemek kaşığı yağsız süt tozu
2 yemek kaşığı süt
1 yumurta akı
3 yemek kaşığı toz tatlandırıcı (damak tadına göre ayarlanabilir)
8 damla vanilya aroması

Hepsini iyice karıştırıp, cam bir kavanozda buz dolabında saklıyoruz.[/QUOTE]

ben bu yumurta akı olanı denemiştim de pek beğenmedim bende başka bir dukanella tarifi var onu paylaşayım bende [/QUOTE]

benim uyguladığım tarif bu ddm cim bi dene istersen:)))

DUKANELLA
Malzemeler:
5 yk süt tozu
1.5 yk kakao
3 yk tatlandırıcı
1 çay bardağı süt
isterseniz vanilya karamel vs aroması
Yapılışı:
Buraya dikkat püf noktası veriyorum. mümkünse dar uzun bir kapta yapın kavanoz ya da blender ölçü kabı gibi. Önce kuruları iyice karıştırın. Sonra sütü ekleyip mikserin tek çırpıcısıyla çırpın. Yani 2 çırpıcıdan birini sökün. 2siyle de denemiştim biraz köpürüyor ve güzel olmuyor. Tekiyle yapınca şahane oluyor çünkü amacımız çırpmak değil sadece iyice karıştırmak. ben aroma koymadım kakaonun tadına doydum:) afiyet olsun:)

Canlarım, geldim şimdilik, alıntı yapamıyorum ama gözüme ilişenlere cevap vereyim

Güneylim, manukyan teli biraz sakinleşti

Love01 im ne demek, afiyet bal olsun.

Kuzucuklarım isteyen herkese goji gönderirim ben ne demek, lafı bile olmaz.

Bir de 34 beden sesim çok ünlenmiş anlaşılan, ben konferansla hepicinize duyurayım sesimi, ya da hani bir ara kaynana vardı ya semra, sesini remix yapıyorlardı "daldan dala, daldan dala" öyle bir cd doldurayım hepicinize göndereyim daha eğlenceli olur hem.

ben bu yumurta akı olanı denemiştim de pek beğenmedim bende başka bir dukanella tarifi var onu paylaşayım bende
[/QUOTE]

ee paylaş hadi nerdeee
ben denedim ama bunlar biraz sıvı oldu bana göre,yani böyle gerçek adı neydi onun yaaaa yemeye yemeye unutmuşumm anaaa ayy kızlar en azından 2-3 dk düşündüm adını bulmak için haa nutella :) işte onun gibi yoğun olmadı,daha sıvı oldu ama dolaptan hergün azcık azcık kaşıkladım.ben sizle asıl havuçlu tarçınlı ıssız adam kekimin tarifini paylaşayım.ilk deneyimimdi ama çok lezzetli oldu be yaa

havuçlu tarçınlı kek
3 yumurta
4 çorba kaşığı splenda
8-9 damla vanilya aromas
8 yemek kaşığı yulaf kepeği
gözkararı tarçın
yarım pk. kabartma tozu
gözkararı süt
yumurta ve şekeri çırpalım.sonra kabartma tozu hariç tüm malzemeyi katalım..biraz bekleyelim yulaflar şişsin..krep kıvamında oldukca sıvı bi karışım oluyo.kabartma tozunu ekleyip karıştıralım.en son havuçları da ekleyip karıştıralım.150 derece fırında pişirelim,afiyetle yiyelim

Canım, bunu kaç günde yiyorsun sen? Yani epey oluyor mu? birkaç gün yetecek kadar?

vayyy kuzummm avatar mı neynn eklemişin,çok seksii olmuş

Kızlar,
Twiterda ramazan boyunca her gün ramazan menusu açıklayacakmış @dukanturkiye
Bilginize..
Takip ediceeemmm Saol..

........
evet bende kendimle cok gurur duydum....kanaat notum icin ayrica tesekürlerimi fiskirtirim...sayenizde birakmiyorum kosa kosa gelip hesap veriyorum 100 gr bile versem kizlar sevinecek diyorum mutlu oluyorum
Oyyyyy

dene tabi. kotonda 36 ya giremeyebilirsin ama 38 kesin!. Oranın kalıpları daha dar ben şu ara 40 giyebiiyorum anca...
De bakalım şimdi ben hangisinde 36'ya girerim..? Onu denicem

Kaçta kalkman gerekiyo bunun için..? Çıkış saati çok iyi ya bence.. Erken kalkmak bana da zulüm de :S :) Ama erken çıkmak da hediye gibi :)

Haahahah Pelvisin kopsun Ben de ilk yapışlarımda baya söyleniyodum.. Hay ben senin pelvisinee.. Hee çok kolaydı sankkii.. hem onu yapıp hem onu yapıp hem onu nası yapiyim be kadın... vs vs Sonra alışıyosun biraz biraz ama; bi süre ara vermiştim, yine zorlandım o yüzden. O belini kırıp da uzanıyosun ya pelvisi kasıp.. ayakta.. 100 kere sallanıyon Daha başlarda.. Heh.. işte ben onda bitiyorum yaaa Kolay gibi görünüyo ama kolllarım belim ağrıdan kopuyoo :S :)

Son düzenleme:
Bu arada PRENSES tebrikler canım gayet organize bi kokteyl planı olmuş

canim cok sagoooool...ayrica o kücük bebeicigide öperim kiyamam ya birsey olmasin bebeciklere

Hayıslı olsuuunnn!! Geçmiş olsuunn! Sen bi de ondan sonra gör -1500

diyosuuuuuuuuuun ozaman varya göbecik atarim ya hadi bakalim hayirlisi buarada seninde gazin var bu iste tabi -500gr yazmistiik gecen bildirimde sabit olmama ragmen

wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu eger gecen persembeden bugüne bakarsam -1,3 kg oluyo abaaaawww yarina 200 gr gitsede -1,5 olsa

valla ekimcim biz de istiyoruz goji:))) merak ediyorum tadını bir de 34 beden sesini merak ettim sern bize bi cd yap en güzeli:)))

yok canım yaa aslında evden kadınlar kulubune hiç bağlanamıyorum nedense dns ayarı mıdır nedir anlayamadım bi turlu vtunnel diye bi site aracılığıyla giriyorum öyle olunca da bazı butonlar görünüyo ama tıklayınca çalışmıyo

yaa deme muhlama deme tereyağlı falan off offf

Var yaaaa!! Ben de düğün dernek yaparım ama ben bi de genelde Ramazan'da kilo alırım :S Ondan sonraki günlere bakıcam artık.. Olur mu kii beee Ayyy! Hiç de umudum yok ama.. Hadi bakalım :))

Canım ben bunu denedim ama benimki bu baya milkshake gibi oldu :S Sıvıı :S Ben de milkshake niyetine bi kaç gün içtim sütünü çoğaltarak :)) Hihihi Ama sanki benimkinin sütü fazlaydı yaa :44: Süt tozum da tam tepeleme 5 kaşık değildi.. Son kalmıştı çünkü.. bi daha deniyim ben bunu
Medesa'mın yazdıklarını da denicem

Ay ne dicem.. siz de gülün bari :)) Ben süttozum bitti diye gurmenet'den sipariş veriyim dedim dün. İşte bu arada aromalar kepek falan da aldım.. ama kargonun bu kadar çabuk geleceğini bilemedim :S Neysee.. Önemli olan orası değil :) İyi oldu.. Hemen bugün geldi :)) Ama bilin bakalım ne oldu.. Benim dün aklıma geldi ben süt tozu siparişi vermeyi unutmuştum yaaa :S hahahha Süt tozu alıcam diye 40 lira harcadım, ortada süt tozu yok puhaha Ay gerçekten salağım yaaa Estağfurullah falan yok.. Ben bunu hakettim hahahhaa Çok bunak bişi oldum ben.. Protein zekayı mı azaltıyo yaaa

Ekimcik ojgeldin be yaaa!!! Nasıl gitti durumlar?

Benim bi kaç işim var :S Çıkıyorum forumdan.. Bi daha da gelemem artık bugün.. Öpüyorum hepiciğiniziiiiii.. Mutlu akşamlaaarrr :89::80:

Son düzenleme:

waaayyy sonunda 75 goruldu super ben bu ara gunduzleri az takılabilcem gibi o yuzden persembe eşlik edebilirim sana

kuzum çok komiksin yaaa,ben de yapıyorum bazen öyle şaşkın şeyler
alışverişe bir başlıyorum sonra asıl alacağımı unutup çıkıyorum,daha sık balık yemeliyiz zannımca
ya benim dukanella da azcık sıvı olmuştu,ben bu sefer içine azcık yulaf kepeği mi koysam yada nişasta falan.en azından koyulaştırı haa ne dersiniz fikir verin bakemm

yaa demekki benim yağları sürekli boşluklara doğru sıkıştırıyoo

vayyy kuzummm avatar mı neynn eklemişin,çok seksii olmuş

Kız, ben dün akşam açtıydım ya hani, bir sürü yazdım siz sabah okuyun diye :))) işte o zaman bakındım biraz ama bu çok genç işi oldu değiştircem ama şimdi çook işim var, genç sanın birz beni, gerçi genç koyayım öyle hissedeyim dimi.

Oyyyyy, canım ya ben de bu akşam 6. yı yapıcam bu arada, araya sıkıştırıvermiş olayım

O dediğin 3. hareket oluyo yandan 100 e kadar saydığın ama ben onu ancak 5. de çözdüm :)) elini tam kalçaya koy diyor ya bir türlü bulamamıştım o yeri dün akşam denk geldi bayaa bi kolay oldu benim için, deneme yanılma yoluyla buldum ama iyi oldu.

Yaa şu pelvis döngüsünde dün 6 ve 4 iki defada tamamladım ama ne kadar olduysa, şu ikinci de çok illet be, hem kalçanı sık, hem yüzer gibi yap hem sonra elleri havaya kaldır falan çok beter yaaa. Bide dely ya hani şu ayaklarını bara uzatıyorsun ya orda kalçayı sık pelvisi kaldır diyor ya pelvisi kaldırınca ben dizlerimi kilitliyorum onu nasıl serbest bırakıcazzzz. Ben yapamıyorum işte. Bi de o hareketlerde gerilmesi gereken neresi olmalı (ayakları bara koyduğun 2 hareket işte)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…