Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

oyy üçtane mi? bende bitane var onunla bile başa çıkamıyorum sen nasıl uğraşıyorsun onlarla.
akşam işten geldim bi baktım girmiş gardrobuma giysilerimin içine yatmış tüyleri sıvamış. off of:84::84:

Oy kuzum... Benim de vardı bi erkek kedim. Kızışma döneminde tuhaf bi koku bırakıyordu evin muhtelif yerlerine. Bir gün iş yerimde üzerimde kötü bir koku fark ettim, elbisemin üzerine de fışkırtmış minnak kedim :) Islak mendillerle silsem de çıkmadı gün boyu koku. Öyle gezdim iş yerinde. Uzak mesafe takıldım herkese :) Hayır o halde dişi bi kedi gelse yanıma iş tamamdı :))))

Son düzenleme:
Dayanamayıp kacamak yaptıgınızda napıyosunuz:26:

Kırk bin kere tövbe etsen de yine gel diyen Mevlana usulü davranıyoruz :) Pes etmek yok. Çok sevdiğim bir yazar var Samuel Beckett.
Onun da çok denk düşen bir lafı var. "Hep denedin hep yenildin, olsun. Yine dene yine yenil, daha iyi yenil!"

En azından mücadele etmenin kendisi bizim başarımız. Ve çoğumuz üçer beşer derken ciddi kilolar verdik. Yenilmedik dimi kızlar :)

Elbette içebilirsin. Yeşil çayın her türlüsü makbul.

teşekkür ederim . hani meyve yasak diye kendimi o kadr kastım ki, kayısılı diye hiç içmemiştim. kokusu çok güsel her gün içeyim bari

peki sen deneyimlisin arakdaşım yakalamışken sormaya devam edeyim. seyir e bugün başladım.. yulaf kepeğini sabah bir akşam bir kaşık bölüp alsam iyi olurmu dersin?

teşekkür ederim . hani meyve yasak diye kendimi o kadr kastım ki, kayısılı diye hiç içmemiştim. kokusu çok güsel her gün içeyim bari

peki sen deneyimlisin arakdaşım yakalamışken sormaya devam edeyim. seyir e bugün başladım.. yulaf kepeğini sabah bir akşam bir kaşık bölüp alsam iyi olurmu dersin?

Aramıza hoş geldin o zaman. Yulaf kepeğini aynen dediğin gibi ikiye bölüp alabilirsin. Meyveli yoğurda ( light) karıştırıp tatlı tüketir gibi de yiyebilirsin. Ciddi bir biçimde tok tutuyor.

Aramıza hoş geldin o zaman. Yulaf kepeğini aynen dediğin gibi ikiye bölüp alabilirsin. Meyveli yoğurda ( light) karıştırıp tatlı tüketir gibi de yiyebilirsin. Ciddi bir biçimde tok tutuyor.
teşekkür ederim sempatika:)
şimdi fark ettim de başlangış kilolarımız birbirine çok yakınmış seyir de bu kaçıncı günün maşallah iyi vermişsin darısı başımaa amabu yaz günlerinde özellikle dondurmasızlık çok zoruma gidiyor ya:/

Dayanamayıp kacamak yaptıgınızda napıyosunuz:26:

hernekadar vicdan azabı çeksekte tövbe edip kaldıgımız yerden devam edıyoruz. tekrarının olmamamsı dılegıyla sevgıler:KK16:

arkadaşlar seyir döneminde her gün kayısılı yeşil çay içsem uygun olur mu ne dersiniz?

kayısılı yesıl cay ıcebılırsın canımda kayısılı form cayı olmasın senın dedıgın.dıyetımızde kabızlık fazlaca oluyor.form caylarına alıstırırsan ılerde sındırım sıstemınde cıddı problemler yasayabılırsın bence. eger form caysa bahsettiğin gunasırı ıc derim ben..:KK14:

slm kızlar valla evde bu kadar güzel yemekler varken ben nasıl dukana sadık kalıyorum kendime şaşıyorum:)) herkes aç kurt gibi yemekleri yerken ben sade sodayla geçiştirdim :KK43: hep gireceğim beyaz pantolonları düşündüm valla:KK70: yarın ataktaki son günüm inşallah gitmiştir bir kaç kilocuk daha...

kaçamaksız bır gune daha elveda dedım.:80::80: ohhh beee.şimdide günün üstüne çay keyfi süpeeerrrrr...:KK68::KK68::KK68:

hernekadar vicdan azabı çeksekte tövbe edip kaldıgımız yerden devam edıyoruz. tekrarının olmamamsı dılegıyla sevgıler:KK16:

kayısılı yesıl cay ıcebılırsın canımda kayısılı form cayı olmasın senın dedıgın.dıyetımızde kabızlık fazlaca oluyor.form caylarına alıstırırsan ılerde sındırım sıstemınde cıddı problemler yasayabılırsın bence. eger form caysa bahsettiğin gunasırı ıc derim ben..:KK14:

ya evet şimdi baktımda form çayıymış kayısılı diye kenar fırlatmıştım atakta. haklısın barsak tembelliği olmasın diye gün aşırı alsam iyi olur teşekkürler :)

slm kızlar valla evde bu kadar güzel yemekler varken ben nasıl dukana sadık kalıyorum kendime şaşıyorum:)) herkes aç kurt gibi yemekleri yerken ben sade sodayla geçiştirdim :KK43: hep gireceğim beyaz pantolonları düşündüm valla:KK70: yarın ataktaki son günüm inşallah gitmiştir bir kaç kilocuk daha...

canıııııııııııııımmmm aç kalmakla olmazkı.azcık yersen kılo alırsın sonra. sende dukana uygun daha nefis yemekler yiyebilirsin hem. sadece azcık aşk gerek aşk. dukan aşkı:KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim sempatika:)
şimdi fark ettim de başlangış kilolarımız birbirine çok yakınmış seyir de bu kaçıncı günün maşallah iyi vermişsin darısı başımaa amabu yaz günlerinde özellikle dondurmasızlık çok zoruma gidiyor ya:/

2 Mayıs'ta Dukana başladım. 5 gün atak yaptım. Bugüne kadar yaklaşık 12 kilo gitti. Sanırım seyirde 73. gün. Artık seyir günlerini saymıyorum, direk olarak giden kiloları sayıyorum :)
Kahve dünyasında bize göre dondurma varmış. Light süt, tatlandırıcı, yoğurt tozu filan kullanıyorlarmış.Denemek lazım.

Son düzenleme:
2 Mayıs'ta Dukana başladım. 5 gün atak yaptım. Bugüne kadar yaklaşık 12 kilo gitti. Sanırım seyirde 73. gün. Artık seyir günlerini saymıyorum, direk olarak giden kiloları sayıyorum :)

2.5 ay super.maşallah:nazar::nazar::nazar: ben bu kıloda evet 18 kg verdıma ma performansım senın kadar ıyı değilmiş. anladım:KK31::KK31:

canıııııııııııııımmmm aç kalmakla olmazkı.azcık yersen kılo alırsın sonra. sende dukana uygun daha nefis yemekler yiyebilirsin hem. sadece azcık aşk gerek aşk. dukan aşkı:KK16::KK16::KK16:

aç değilim tatlım evde tavuk köftelerimi yiyerek gitmiştim:) ama sofra cezbediciydi ,soda bana arkadaşlık etti:) herkese de dietteyim diye ayrı dert anlatmak canımı sıkmadı değil ama verdiğim kiloları görünce eminim hepsi ne yaptın nasıl verdin diye soracaktır :))

2.5 ay super.maşallah:nazar::nazar::nazar: ben bu kıloda evet 18 kg verdıma ma performansım senın kadar ıyı değilmiş. anladım:KK31::KK31:

Canım teşekkür ederim. Şöyle diyeyim günde iki tane de meyveli yoğurt götürdüm hatta. Onları yemesem belki daha da çok gidebilirdi. Sonuçlar herkeste değişken. Ama değişmeyen bir şey var ki eninde sonunda kilo veriyoruz hepimiz.

aç değilim tatlım evde tavuk köftelerimi yiyerek gitmiştim:) ama sofra cezbediciydi ,soda bana arkadaşlık etti:) herkese de dietteyim diye ayrı dert anlatmak canımı sıkmadı değil ama verdiğim kiloları görünce eminim hepsi ne yaptın nasıl verdin diye soracaktır :))

evet yaaa. önceden zayıfla dıyenler sonrada bıraz ye bısey olmaz demeye baslamıyorlarmı delı oluyorum.

evet yaaa. önceden zayıfla dıyenler sonrada bıraz ye bısey olmaz demeye baslamıyorlarmı delı oluyorum.

valla başta bende sinir oluyorum canım ama bayramda beni görünce hepsi kıskanıcaktır o zamanda ben onları deli ediyorum :KK70: ramazanda oruçla dukan zor gidicek bakalım ama hedefim 5 kilo ramazanda bakalım başarabilecekmiyim :KK70:

doğalsanın yulaf unu karışımını aldım, başka yulaflı bişey bulamadım :KK50::KK50::KK50: bakalım ilk günleri böyle idare edelim, birkaç günde şekillenir ramazan da dukan nasıl oluyormuş :KK30::KK30::KK30::KK30:

Son düzenleme:
X