Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Baslangic tarih: 21.06.2012
Baslanginc kilo: 77.0kg
Hedef kilo: 66.0
Gecen hafta: 74.3
Bu hafta: 74.3

Kizlar ne olacak benim bu sabitlenmem seyirde aldigim 300gr iki haftadir yapisti bana:26: reglim de 4 kez gecikti hic gecikmezdi pazartesine kadar yine oynama olmazsa yesil cay kürü uygulamak istiyorum...siz neler tavsiye edersiniz....benim bünye simdiden güclendirmeye gecti

olabilir ya, o kadar da büyük kayıp olmaz yani. ama maden suyunu ihmal etme. bence ondan olmuştur. potasyum eksikliği, kramp ve kalp sıkışması yapabilir. sebze olarak da yeşil salata ve yeşil biber ye mutlaka. c vitamini almış olursun.

ya arkadaşlar ben de bişey sorcam, bu yulaf kepeği limiti üst limit mi acaba yoksa mutlaka alınması gereken mi? ben guclendirme evresine geçtim. seyirde 1buçuk kaşık zorla yiyodum. şimdi 2 kaşık çok fazla geliyo.

Tamam o zaman bi dene sen, ben de yardıme derim
Canım napıcaz işte.. Yapacak bişey kalmadı artık.. Aynıları ben de denedim, bir şey farketmedi.. İşte 300 gr. Ona da seviniyorum ama; yarın öbür gün yine alabilirim fazlasıyla.. Çok belirsiizzz Benim 1-1,5 kilom kaldığı için hedefime, Ramazan'da güçlendirmeye geçip, artık öyle devam edicem.. Oysaki hedefimi 55'e düşürmek vardı aklımda bir zamanlar, herkesein verdiğini görünce.. Ben de veririm sandım.. ama bünye meselesi demek Sen de 3 kilo falan daha verebilseydin keşke.. Yanlış bir şey yapıyor musun acaba? Çünkü kilon da bana göre fbiraz daha fazla ya, daha çabuk verebilmen gerekirdi aslında. Boyun kaç? Ticker'daki BMI doğru mu? Yeşil çay kürünü de denedin demek Ben de bu hafta onu denicem.. bi o kaldı benim.. spor da yapıyordun di mii? Ödem yapabilecek şeyler mi yiyorsun içiyorsun acaba kii :44: Offf
Ama işte.. Belki de sebebi yoktur

Yüzlerine bayıldım canım hahahaha Önce daha bir şişmanmış suratın ahahhah
Maşallah maşalaaahhh bişey de kalmamış hee.. Tam güçlendirmeliksin canım

Ben de düşündüm ama :44: aklıma bişey gelmedi. Bence başka bir sorun var.. Hele ishal.. olmamalı. Bence de sen en iyisi seyire geç.. ve bir an önce de bir doktora git.. Mutlaka.. Herkesin bünyesi bir değil.. dikkatli olmalıyız..

Buarada bir sorum olacak 0,1% yag oranli yogurt icerisine 3-4 damla tatlandirici sinirsiz mi sinirli mi`? tabi ben bi kase disina cikmam tatlandiricidan dolayi ama yinede sorayim istedim:26: Kitaplta öyle yaziyor dogru anladiysam birde siz bakin nede olsa türkce sizdekiler

buarada zero yu biraktim iki haftadir sabitim cünkü o yüzden aralar icin evde yaptigim yogurdumu getiriyorum

heyyy maşallaahhhh fıstık gibi olmuşsun arkadaşım,vallahi ciddi fark görünüyor züpppeerrrrrrr tebriklerrrr
bana da o suratlardan yapıştırırsanız ben de önce/sonra resmi eklerim buraya yoksa eklemem

nesliiiiii varrr yaaa böyleee oldum
daha dün geldi gurmenetten 4 paket siparişim,şu an yanımdaydılar açtım hemen kontrol ettim neyse ki bişey yok.
bundan sonra buzdolabında saklayayım bari,ay en çok da sevdiğim markaydı bu

eveeeetttt yaramaz bir çekirge yakaladım
seni cadı seniiiiiii ben dişçiye de gitsem sonradan geçmişi okuyacağımı hiç düşünemedin miii
neyse hadi bakalım hurma mübarek bir meyvemiz olduğundan affedildin

dely,regl 3.günüm bugün off ama 800 gr gibi dursa da 1 bardak su içip çıkıyorum hooppp 400 gr geri geliyor falan sıkıldım.76 hatta 75 olayım gariii,bu nasıl bir takılma yahuuuu

çok sağol cevabın için, dukanın sayfasındaki testi yaptım 53 küsür çıktı, 160 cm boyum 72 kiloyum şuan, 5,5 ay önce doğum yaptım..
tabi insan evlenince kilo alıp, daha veremeden hamile kalıp artı üstünede hamilelikte 25 kilo alınca böyle oluyor

ishalsen muhtemelen gaz sancısıdır, sıkışma yapmış ve göğsünü sıkıştırmıştır ama dr a gitmen şart bence.
bu arada atakta ne içtin ki ishal oldun merak ettim

yaa var yaaa aferin size

ahahah sen bi de güçlendirmeyi gör 2,5 kaşık ama ben ekmek olarak çok seviyorum, bazen yetmiyor bana :26:
verilen ölçüler mutlaka alınması gereken ölçüdür

ahahah deyym
evet de nedense benim sadece bacaklar güçleniyor gibime geliyor huF puF yani

heyyy maşallaahhhh fıstık gibi olmuşsun arkadaşım,vallahi ciddi fark görünüyor züpppeerrrrrrr tebriklerrrr
bana da o suratlardan yapıştırırsanız ben de önce/sonra resmi eklerim buraya yoksa eklemem

tatlım teşekkür ederim ayrıca baş yerine olmasını istediğin şeyi söyle ben yaparım ya ne ki photoshop alttarafı.

mikrodalga keki yaptım, üzerine de alman pastasının sosundan ohhhhh missss, tatlı krizine muhteşem çözümmmm

Bebeğin ek gıdaya geçti mi canım? mama mı alıyor seni mi emiyor?

bu kürle ilgiliçok iyi referanslarım var, ben de yapmayı düşünüyorum.
vucuttaki tüm iltahaplanmaları söküyor. yengemler yapmıştı ve çok memnun kalmışlardı.

sen bize bakma o güçlendirmede yağlı peynir hakkıyla yendiğinden belirtmek için yazıyoruz (ben öyle yazıyorum en azından) yoksa yiyebildiğin kadar yiyebilirsin 8tabii abartının hepsi zarar)

atakta çok farklı kilo kayıpları oluyor genelde su atıldığı için değişken yani, belki sende fazla ödem oluşmamıştır ya da çok su içmediysen atamamışsındır vs vs.
ben 4 günde 1.200-1.500 arası birşey vermiştim galiba (1,200 olabilir).

bu arada kule olmasın diye diğer arkadaşlardan alıntı yapmadım fakat gördüğüm kadarıyla genelde başarılı bir hafta olmuş, tüm eksiltenleri kutluyorum
aferin size

Canım hormonal bişey olabilir, bi muayene olsan? hiç gecikme olmuyorsa normal değil böyle olması çünkü

ishalsen muhtemelen gaz sancısıdır, sıkışma yapmış ve göğsünü sıkıştırmıştır ama dr a gitmen şart bence.
bu arada atakta ne içtin ki ishal oldun merak ettim

Süt içmiştir beni de ishal yapıyor ama zehirlenmiş de olabilir, süt ürünleri tehlikeli biraz bu sıcakta amannn dikkat

Yerinde olsam koşar doktora giderdim, niye bekliyorsun anlamadım ki beeeeeen

Canım hormonal bişey olabilir, bi muayene olsan? hiç gecikme olmuyorsa normal değil böyle olması çünkü

ama arkadaslarimiz da diyor ya diyetten dolayi belkide hani 3 haftadir vücudum degisti metabolizma yani ondandir belki:26: hic olmazdi yazdim ama ara sira oluyordu tabi mesela türkiyeye gittigimde hava degisikligi iklim degisikligi falan bi bekleyeyim p.tesine kadar gelmezse doktora giderim:26:

Gelir inşallah o zamana kadar ama ne bilim ben korkuyorum bu sağlık şeylerinden, bi de adet gecikmesi zaten stres yapıyor insanda, üstüne bi de kilo verme stresi, valla benim kulaklarımdan ateş çıkıyor kaç gündür :18::18::18::18: bi de karnım ağrıyor ki sorma gitsin, geçen ay çok rahat olmuştum halbuki

ayyy benimkide gelir insallah yarin birgün cünkü gaz var karnimda :26: öyle basliyor bende regl cok garip insanim vesselam

Onda öyle bir sınır hatırlamıyorum ben :44: Sadece, çok tatlandırıcı şişkinlik falan yapıyor, o kadar.. Onun sınırını bilmiyoruumm :101:

.............
dely,regl 3.günüm bugün off ama 800 gr gibi dursa da 1 bardak su içip çıkıyorum hooppp 400 gr geri geliyor falan sıkıldım.76 hatta 75 olayım gariii,bu nasıl bir takılma yahuuuu
Seninki yine az canım. Üzülme bence.. Sonuçta vermişsin. Hem de reglsin hala. Reglden sonra benim bile azalıyor kilom senin mutlaka düşecektir :129: Dediğin gibi gram gram gidince moral bozuluyor ama; hiç yoktan iyidir napalım.. Ben 3 haftada 300 gr eksi görünüyorum :S Belki de yarın geri gelmiş olacak, ama tartılmıcam o ayrı Yine de öyle geri alacaklarını falan düşünme ve ileriye bak canım Senin vücudun yapmaz öyle şeeeyy

Ben de evlenince 10 kilo aldım :S Sigarayı bırakmanın da hediyesiyle beraber ama şimdi gittiii... Karar vermişsin artık; başlamışsın. 20 kilonun 10'unu gitmiş gibi düşün Hem bebeğini emziriyor musun bakalım..? Kitabı okudun mu? Emziriyorsan farklı bir yol izlemen gerekiyor çünkü.. Dikkat Ve de Allah bağışlasııınnn

.......
ahahah deyym
evet de nedense benim sadece bacaklar güçleniyor gibime geliyor huF puF yani
...........
Hahah olur mu canım öyle şey..!? Çok güzel zayıflamışsın, çok güzel fark etmiş.. E yani 12 kilo.. Farketmemek ayıp :)) Maşallah!! Bravo canım Hep beraber güçlendiricez inşallaaahhhhh!!!!

............
bu arada kule olmasın diye diğer arkadaşlardan alıntı yapmadım fakat gördüğüm kadarıyla genelde başarılı bir hafta olmuş, tüm eksiltenleri kutluyorum
aferin size
Ben senin kulenin tepesne çıkarııımmm Olursa olsun be yaaa Dert değil

:94:Geçmiş olsuuunnnn :94: İnşallah bir şey yoktur da, bir an önce kurtulursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…