Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

püü bana ben de ton balıkları yağlıydı diye dövündüm. valla kasmıycam sayenizde he ayrımcılık yapan ayrı düşer di mi ya ben de ufaktan yanaşayım yanınıza barim

.

gell cnmm gelll,,kaçamagın sefkatli kollarına gellllll ya kuzum yanlıs anlama ama bide şu kuleleri az biraz azalt,,ikiye fln böl yaaa..walla okuyamıorum bu kdr uzun bişiyi saglıklı bi biçimde

tebriklerrrr ve gözünnn aydınnnn

ben bu yuzden işte ameliyat oldum yaaaa,,ama kurtaj ne alaka onu anlamadım...ben laparoskopi oldum,,öle aldılar kistleri..:2:

Canim ben almancadan tercüme edince kürdaj anlami bilemiyorum yani cok sükür sen atlattin insallah adetimle birlikte giderde gerek kalmaz..Ben hic böyle birsey yasamadim acikcasi korkuyorum.

Canim ben almancadan tercüme edince kürdaj anlami bilemiyorum yani cok sükür sen atlattin insallah adetimle birlikte giderde gerek kalmaz..Ben hic böyle birsey yasamadim acikcasi korkuyorum.

cnm korkacak bişi yok,,yani bende o kdr sancı yapıorduki acillerde sürünüordum,,onu cekmektense ameliyat olmayı kabul ettim.inş.gider seninki dediğin gibide gerek kalmaz.ben bekledim reglle küçülür mü die benimki aksine büyümüştü,,mecbur aldırdım..inş.sende hiç gerek kalmaz cnm

günaydın kızlarrrrr.

benım buyuk bır derdım vaarr.
ya bılıyorsunuz tatıldeyken kaçamagın alasını yaptım. ve ben kaçamaga doydum artık kacamak yapmam dıyordum ama gelın gorunkı ben artık kendımı tutamıyorum. yıne kaçamaklara basladım.

salı aksam 3-4 tane çiğköfte ,20 tane vişne ve 5 tane kırmızı ama ekşi olan erik yedim.
dünde koca bir avuç belki daha fazla fıstıklı cips ve genişliği kibritkutusu kadar ama ıncelıgı kıbrıt kadar olan çikolata yedım.

bunları tesellı edın dıye yazmıyorum. yanlıs anlamayın. yazıyorumkı dukanın yuzkarası olarak yuzume tukurursunuzde belkı utanırımda bıdaha yapmam dıye yazıyorum.

ya ben kendımı tutamıyorum artık. bana bu konuda akıl verın. yol gosterın. sızler nasıl engellıyorsunuz kendınızı..

utanmaz ben bildirimimide yapayım bari

Baslangic tarih: 19.03.2012
Baslanginc kilo: 112kg
Hedef kilo: 65kg
Gecen hafta: 96
Bu hafta: 94.7

Günaydınlar herkesee,
Az önce kahvaltımı yaptım. bi düşündüm de ben oldukça alışmışım bu saf protein günlerine, ömrümü bu şekilde geçirebilirim yeterki kilo almıym modundayım :44: Bugünkü menümü de yazayım. Dünkü açlıktan sonra bugün sabah:

dukan ekmeği
lor peyniri
3 dilim salam
4 dilim light kaşar
2 bardak yeşil çay

Akşama doğru
kıymalı yumurta
2 adet light meyveli yoğurt

akşam
light ton balığı 2 tane
acıkınca da yoğurt yerim her zamanki gibi

Yanlış bi şey yapmıyorumdur inşallah artık çok temkinliyim yarın güçlendirmeye devam edip etmemem yarın tartıda gördüğüm rakama bağlı çok stresliyim bu konuda yani tekrar güçlendirmeye başlayıp aynı manzarayla karşılaşmaktan korkuyorum. umarım her şey yolunda gider, vücudum bana kötü bi sürpriz yapmaz :44:

Insallah canim benim hic öyle agrim felan yok muayneye gitmesem hic haberim de olmayakti yani...

Hepinize bol eklisi paylasimlar aksama görüsürüzz fazla kaynatmayin sonra okuyamiyorum..

selam kızlar bu hafta izinliyim o nedenle hiç giremiyorum sizleri çok özledim ancak tatil bana yaramamış 700 gram almışım

sürekli istanbulda deniz ve piknik vs gittik su çok içemedim wc nedeni ile yeşil çay 0 et bile yiyemedim hep yumurta ile geçirdim çok aç kaldım bundan oldu heral

bide kendime dukan bi sütlü tatlı yapmıştım bide goji başladım bunlarında etkisi olabilirmi bilmiyorum

kızlar göjiyi size sormuştum ama izinli olunca girip bakamadım günlük hakımız ne kadardı.......

canlarım kilo bildirimim bu hafta 76 görcrm sanmıştım baya da yüzdüm aslında nese haftaya artık

başlangı:....
başlangıç kilom:83,3
geçen hafta:77,6
bu hafta:78,3
gelen:0,70 gram

sevgiler güzeller pazartesi full time rejime ve size dönüyorum

günaydın kuzularrrrr,
dün gördüğüm 76.1 gibi mucizeviii rakam tartının pilinin bitmesiyle ilgiliymiş sanırım bildirirmimi yapayım :

Baslangic tarih: 19.03.2012
Baslanginc kilo: 92.7kg
Hedef kilo: 75.7kg
Gecen hafta: 77.8
Bu hafta: 77.00

Ben de yaşamıştım o hayal kırıklığını

canım 800 gramda çok iyi bi sonuç biliyorsun yaklayamadım seni ya bu tatil beni mahvetti 700 gram aldım 1 kiloda verecektim desek 1,7 zarar yanii

Yağsiz, sekersiz sınırlaması yok. İstediğin kadar yağlı, şekerli yiyorsun.

Yulaf kepegi artık hayatının bir parçası oluyor.

cnm benimde bzn cnm o kdr cok pasta,profiterol vs tarzı seyler istiorkii..bide senin yolunda uzun haklısın sıkılmakta ama ben sahsen kacamaga yoneldıgımde içine girebileceğim kıyafetleri dusunuorum az daha sık kendını Sevgi diorum..gözümün önüne eski göbegimin fıskırdıgı göruntuyu getirıorum hemen dikkatımı baska bişiye yönelitorum.dün mesela işyerinde toplantı wardı herkes gözümün onunde peynirli,patatesli börekleri götürdü ama ben yemedim."Sık dişini verme canını Sevgi dedim kendime" öglenden sonra cok cnm sekerli bişi istedi ama böle kriz gibi,4 tane ikram bisküwi yedim ama onu gayet isteyerek yedim içinin yag vs oranına bakarak..

seyirde 1,5 yemek kasıgı tuketebiliosun cnm.

ben bugun cok yogun olucam kızlar umarım takip edebilirim aksam yazdıklarınızı...öpüldünüzzz

canım ya ben mesaj atamıyorum hakkım olmadığından videoları nasıl alcam senden?

Şöyle yapalım.

Pksnmz et hotmail nokta com

Bu benim mail adresim

Bana adreslerinizi atarsanız size cd yollarım.

Bilgi işlemle sabahtır uğraşıyoruz. Maile sığmıyor dosya.

Hem göndereceğim cd de kitabınında tüm sayfaları resimleriyle mevcut.

Madem bu yola hep birlikte başvurduk koyacağız elimizi taşın altına....

Ay bildirimimide yapıp biraz çalışayım çok boşladım işi bu aralar

Başlangıç: 07/05/2012
Başlangıç kilo : 90,1
Geçen hafta : 80,9
Bugün: 80

Hedef: 62,80
Giden :10,10
Kalan: 17,20

Offf yarılasam artık şunuu

Hem psikolojik sınırıma sanırım yarın ulaşırım. 70 lerde takılmak istiyorum artıkkk.

:)

Ben de bunu öğrendim artık, yeme isteği geldiğinde sabahları tartıya çıktığımda kilo vermiş olduğumu gördüğümdeki mutluluğum aklıma geliyo bundan sonra hep bu düşünce olcak aklımda kaçamak yapmadan önce bu mutluluğu düşüncem. yoksa bu dukan diyeti bitmicek bi türlü 1 ileri 2 geri olmuyo böyle

bende yaptım 1 ay dukan sonra bıraktım falan filan hala şişkoyum sırtımdaki yağlar offff ben ne yapiyim 10 aylık kızım çok mutsuzum hergün ağlıyorum elimde çikolata tam komedi halim

oy kıyamam ben sana. kendi halim geldi gözümün önüne. elimde çikolata, internetin başında zayıflama ilacı araştırırdım. daha komiği de var. güzellik salonuna gidiyorum şu zayıflama zımbırtılarından yaptırmak için. kapının önünde popkek yiyorum. ama ne yapayım açdım...
kitabını al oku ve direk başla diyete. emziriyorsan, hala emziren ama diyete de devam eden arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verir sana. onlar biraz daha farklı bir yöntem izliyorlar sanırım. hiç zaman kaybetme arkadaşım.

ben de aynısını yapıyorum. işe yarıyor

saraçoğlunun soğan kürünü denesene bir. eğer adetle gitme gibi bir durumu varsa bu kistlerin, soğan kürü işe yarayacaktır. saraçoğlu sağlıklı kadınların bile yılda 1 kez yapmasını öneriyor. ben de ve yapan herkes yararını gördü. zaten bir zararı da yok. geçmiş olsun arkadaşım

asyacım çok tehlikeli bir yerdesin. dukan da diyor ya, insanlar sen kilo vermişsin demeye başladığında gevşersiniz diye. aman diyeyim. daha dur bu ne. tamam, hepimiz güzel kilo verdik ama daha yolumuz bitmedi. kaçamak dediğin 1 gün olur, 3 gün olur, hadi tatilde olur, aybaşında olur falan da, alıp başını giderse onun adı kaçamak olmaz. diyeti bozmak, dukan kardeşliğine ihanet etmek olur. hain misin sen, aman deyim....

gel valla, 70'ler çok güzel ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…