Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

protein katkılı yulaf kepeği yapmışlar canım yeni çıkmış
sanalmarkette yeni bi marka gördüm yarım kiloluk 15 tl civarıydı galiba.. odur herhal:26:
ayrıca bu da protein katkılı kiii hem de taze tazeee
kızlar kahve dünyasının yoğurtlu şeysini dedilerdi.. ben çok beğenmedim sonra evde yaptım.. bi kere yap at dolaba uzun süre yetecektir zaten dışarılarda uğraşma bence..
güçlendirmenin perileri cevaplayacaktır ama 3. evrede yağlılara alıştırılıyo vücut ufaktan ufaktan.. zaten 4. evrede haftanın 6 günü serbestsin ) yulaf kepeğini ise kafana takma.. bence bittiğinde zaten bağımlılık yapmış olacaktır
tebrikss
evet aliş ben de öyle düşündüm ve almaya da devam edicem özellikle de fiyattan kelli... ama bildiklerimi bilmeniz iyi oldu.. hele de gramaj meselesi var ki ahh ablalar atölyede elle mi dolduruyolar acepp
gece geç yatmayı bunun için de kötülüyo herhal

merhaba kızlarrr:))) bugun 58.80 kg geldim.hedef 57.az kaldi. peki ramazanda güclendirme yapicaz .bazi arkadaslar guclendırmedede kio veriyorlar. kg alan varmı bilmiyorum.bırde su dukan testini bir ben yapamadımya. duakn amcam acaba benim için hangi kiloyu uygun görürdüü. suan ki kilomu en son 4 sene önce görmüşütm. önceden aynaya bakmak istemiyordum . ama sımdı baktıkca bakıyorum. sölemesi ayiptir popom küçüldü yahu:))))birde su bacaklar. birde su regl gelse.

GEEEELLLLLL REGGLLLLLLERRRRR GELLLLLLLLLLLLLL gerci birde gec olmasini pek umursamıyorum ramazanı tam gun tutarım diye. gecengunlerde asırı bir sinir vardi bende o gecti.

bugun dukanella yaptim.miikemmel bişi. evde ligh süt tozum yoktu. cok az carrefourun kendi ürünü olanını kullanıp az bişi dukanella yaptim ve azda olsa denemek için buzluga attim.oldumu bana dondurma süper..

şimdi bu dukanellayı hergun yiyobulumuyuz süt tozunun kakonun sınırı varmı süt tozununda light varmı bideee :)))))))))))))

bendeki bu sorular hiç bitmicek sanıırm. ama ne yapayım siz tecrübeli olunca meyveli agaci taslıyorum bende:)))))))))))))))

bende isterem bendeee,,atıorum mail adresimi :)

günaydınn kısslarr

LOVE1 ben face çok kullanmıorumm o yüzden girmeyi unuttumm ama az önce seni ekledimmmm...

tmm demek o sendin,,bende tanıyamadım die msj atmıstım

Eki Görüntüle 462908

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 Eki Görüntüle 462907

cnm cidden cok güsel olmussun ama ztn eskı halındede ben kilo göremiorum..ayrıca yüzün için buldugun çözümlere koptum koptummm..özellikle yüzden o kdr kilo wermişsinki,,çökmüşsün,,dişlerin sayılıor,,hohoohoh

gözün aydın delyyyy,,kırdın artk duraklamayı geriside gelecek inşşşşşş

kızlar bu yulaf kepeği ile çok okumustum buzdolabı dısında saklayanlarda bu sorunu..benim elımde hala 1 pkt yulaf,2 pkt bugday kepegı war.4 ay once almıstım kampanyadan.aldıgım günden beri hep kepekleri dolapta sakladım.sımdı gıttım kontrol ettim,,sapasağlamlar bi sorun yok.bence bu sorun buzdolabı dısında saklanmasından kaynaklanıor die dusunuorum.

bu arada kule olmasın diye diğer arkadaşlardan alıntı yapmadım fakat gördüğüm kadarıyla genelde başarılı bir hafta olmuş, tüm eksiltenleri kutluyorum
aferin size

kule olmasın die alıntı yapmadımki sözle kafama taş geldi galibaaaaaa güneylimmmm

Rachelfine sen bildirim yaptın mııı:44: Bugün baya eksik vaar.. Tatilde mi herkescikleeerr :)) Ohh ne güzzell :)):131:
Aeryn
dukanka
hum
ienmmr
melisadusleri
Sally84
sempatika
sirkencubin
ZAMBAK 3

Nerelerdesiniiiizzz?

Son düzenleme:
Rachelfine sen bildirim yaptın mııı:44: Bugün baya eksik vaar.. Tatilde mi herkescikleeerr :)) Ohh ne güzzell :)):131:
Aeryn
dukanka
hum
ienmmr
melisadusleri
Sally84
sempatika
sirkencubin
ZAMBAK 3

Nerelerdesiniiiizzz?

Canıııımmmm

başlangıç : 22/06/2012
başlangıç kilo :78
geçen hafta :74
Bugüüün :73.9 ama regl oldum dün, kesin 73 olmuşumdur diyorum.

bi de ben geçen cumadan beri tam olarak uymuyorum diyete, oğluşun sünneti ve iyileşme sürecini hafife almışım çok zorladı beni, bu haftayı saymıyorum ama dün ve bugün protein yaptım, yarın kesin 73 görürüm tartıda :)) yani sen beni 73 olarak al bebemmmm

Güçlendirmeye geçiyorum artık
Daha fazla kilo vermenin anlamı yok
Eski kıyafetlerime sığıyorum o yeter :)

Güçlendirmede de vermeye devam ederim diye düşünüyorum, bakalım ne olacak
Dukan 52 küsur demişti 50 oldum hatta 49'u da gördüm uzatmaya gerek yok
Uzattıkça güçlendirme sürem de uzayacak

Hoşgeldin , bak geçenlerde seni güçlendirme listesine almıştım doğru yapmışım hemencecik geldin , dukan 52 dediyse tamam o zaman zaten 49.5 sun başla yarın sabah, tebrikler

.........
gözün aydın delyyyy,,kırdın artk duraklamayı geriside gelecek inşşşşşş
............
Bilmiyorum kiii :44: Ben de öyle arada gidenler oluyo, sonra yine takılıyorum ve hatta alıyorum falan... İnşallah kırılmıştır.. Bu hafta da yeşil çay kürü yapcam. Artık son haftam son kozum o kaldı :)) Elde başka bişey yok :101: Haftaya Perşembe'ye kadar 57'li bişeyler görsem iyiydi :))

Bi de siz buluşuyosunuuzzz Ama biiizzz....?
Çok mağdurum mağduruumm!! Mağdurum da mağduruumm :S

Regl olursun inşallah :)
Adım Adım Dukan diyet programı hesaplaması | Anne Kaz Dukan testinin açıklaması var burda.
Pınar'ın yağı azaltılmış süt tozu ve Nestle'nin yağı azaltılmış kakaosu var.. Başka markalar da vardır belkim ben bilmiyom.. Sınırlar da: ahan da aşağıda

Eki Görüntüle 463148

Buna uyduğun sürece, istersen her gün yi

Son düzenleme:

cnm walla ben burdaki herkesle ortak bi bulusma cok istiorum,,hatta fikri bile sundum..ama kimseden bişi çıkmadı,,napalım:2: yoksa söyle dukan güselleri olarak toplassak süper olurdu..

Evet evet 73'sündürrrr, ama şike yok hihihi Haftaya gel gülüm, haftaya gel. Bana varsayımlarla gelme hahahah Belki de 72,5 olcan

Başlangıç: 3 haziran 2012 57 kg
Geçen hafta: 51,8
Bu hafta: 50
Hedef: 48

Sen nesin yaaa!! "Yuh!" dicem de demiyim, ayıp olmasın şimdik :)) Ama napiyim yaa.. Kusura bakma valla :) "Pes!!" diyim o zaman Maşallah maşallah maşallah Geç bacım geeeeççç! Sen direk korumaya bile geçebilirsin :)) Sen kesin 48'lere düşcen heee :)) Hatta daha aşağı bile olabilir :)

teşekkür ederim kuzucum

ahahaha bembeyaz dişer ya göz alıyordur, yüzüm çökmüş ama di mi
muCks teşekkür ederim güzel bakışlarınız için
canım benim yok asla taş değil, haklıydın, ben de şahsen çooook uzun olunca atlangaçlık yapıyorum demek kiii kendim için istediğimi başkası için de isteyecekmişim . kırmadım seni inşallah :18:

emzirmiyorum kızlar, mama alıyor sadece 24 saatte göğsümde biriken bir çaybardağı kadar süt oluyor, onu muhallebisine katıyorum..
kitabıda elimde okuyorum..

emzirmiyorum kızlar, mama alıyor sadece 24 saatte göğsümde biriken bir çaybardağı kadar süt oluyor, onu muhallebisine katıyorum..
kitabıda elimde okuyorum..
Eeee.. O halde sorun yok.. Devam devamm :)) Yeni başlamışsın zaten.. Başla yani başla

Tariiifffff Süper buuuu!! Seni yiceeemmm!! Seni yiceeeemm!!! Krep gibi mi yaptınız kızlaaaarrr?

cnm walla ben burdaki herkesle ortak bi bulusma cok istiorum,,hatta fikri bile sundum..ama kimseden bişi çıkmadı,,napalım:2: yoksa söyle dukan güselleri olarak toplassak süper olurdu..
ben varım ki zaten şu kıytırık müstakbel kayınpederden bi haber gelmedi
ama c.tesim 3'e kadar dolu onun dışında uyarım size kızlar (Ramazana kalırsak iftardan önce hariç olmak üzere olur)
şşşşt arif! ver bize lazım bu tarif
üzerine direk mantarlı domates sos koydum hayalimde üstelik makarna da pek sevmem çok güzel görünüyor
elceğinize sağlık kızlar yürekceğizleriniz de dert görmesin gayri ama tarif lazım cidden

aynen aynen 2 haftadır ee inannnılmaz bi şaşkınlıkla takip ediyorum ben de
valla maşallah

Son düzenleme:

Ellerinize sağlık kızlar. Süper görünüyor. Bunun üstüne sarımsaklı yoğurt ve kıyma koyacaksınn. Allahhh yemede yanında yat.

Bu arada bana kimse adresini yollamadı. CALLEN cd lerim elimde kaldı. Adreslerinizi atsanıza kızlar.
Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…