Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Atakta 3.günüm ve bgn itibariyle 68.8 görmüş bulunmaktayımm
ama ben yürüyemiyorum onun yerine yüzmeye gidiyorum 2 saat kadar yüzüyorum hergün bgn akşamda dansa gidicem yarında gidicem olur dimi kızlar??

Tamam canım gönderirim sahiden merak ediyorum çünkü, ama neden sileyim yaw ben de başladım ya bakıp bakıp feyzalırım hem. Ama sil dersen silerim.

Canım malatya pazarı var mı orada bilmiyorum ama her yerde oluyor genelde, ben oradan alıyorum.

varmış bak

ALSANCAK DÜKKAN
Adres : Plevne Bulvarı Kültür Mah. No: 15/C İZMİR

BALÇOVA KİPA AVM
Adres : Kipa Avm Balçova / İZMİR

Son düzenleme:
mrb hanımlar nasılsınız bakalım??

nası gidiyo tukan??

walla ben 2 gndr fln kepaze bi haldeyim cuma tez savuncam kafaları kırdım iyice:)

kpss bitti oh diyemedim walla,şunu da bi atlataydım sağ salim:S

bunların yanında oğlum bi taraftan ev bi tarafatan e koca malum...

baya zorlanıyorum bu sıra,diyet de baya bi sıkıntıya girdi,doğru dürüst yemek bile yapmadım 2 gndr,annemlerde yiyoruz,bn ders çalışcm die,ama bgn onların da işleri var napcm bakalm:S

tavuk göğsü çıkardım biraz ondan fırınlayayım diyorum..

bu arada 500 gr artıdayım sebebi malum düzensizlik,tabi uyamadığım bir kaç durum da oldu(

teze kadar kendimi çok da sıkmayayım diyorum,şu an o dahaönemli neticede..

savunmadan snra 3 gn fln atak yapar,toplarım.

bu arada sınavdan hemen snra da yola çıkıyoruz,kayınvalidelere,15 ggn fln ordayız,bakalım orda nası uyucam:S
toplulukla zor oluyo bi de çok görüşemediğin insanlarsa bi ye ye yeee baskısı oluyo,yok zaten zayıfsn nerene vercen bilmem ne...:)

neyse umarım çok zorlamazlar beni,onların da yemekleri harikadır ya:26:... maraşılar malum...:)

Ayyy kuzumm çok sevindimm.
Neymişşşş ... Hepimiz tavsiyeler uyuyormuşuzzz :)
Benimde psikolojik sınırım şu 70 lilere bir geçsemm sonra patır çatır gidecek ne varsa.
Ben dün hiç kaçamak yapmadım zaten çok nadir yaparım..
Ama ben dün callan yapmaya başladım belkide ondan dır + larımm.
Ne dersiniz cadılar. Şİmdi geyikim başlar ipek callen yapmış woooww falan diyee. Bi ara krize girmedim değil ama çok sıkıldım akşam o Türkçe dublaj yaptığını sanan saftirirk kızdannnn. Yokmu bi tanıdığı stüdyosu olan kimse Şuna insan gibi bi dublaj yapsakkk yaptırsak...

Dermaroller siparişi verdim az önce lütfen bakınız. İnce selülit ve çatlaklara iyi geldiği iddea ediliyor.
Cuma günü kefir mayam geliyor
Ama hala kombucha bulamadım. Çok faydalı olduğuna inandırdı beni araştırmalarım. Ben içmem sanırım malum içinde şeker oluyor o çayın ama , harici de sürülüyormuş.
Bunları da bir araştırın derim.

Bana kim yollayacaktı ay unuttum ne ayıp dimii??

İpekim, ben senden önce bu geyiği başlatmış oldum, ben de 3 defa yaptım bu akşam 4. olacak ama tabi ki bunu anlatırken seni anmamak olmazdı

Dublaja gelince çooooooook haklısın ama size gülmekten çok dikkat etmiyorum artık. Nesli nin ölen kadına bakmış suratını hatırlıyorum, seni kırmızılar içinde, medesanın sünger bob u derken valla geçip gidiyor

bnde verdm sipariş...acca söyledi çatlaklara iyi geliyo diye...kaç mm verdn sen?

bendim o kuzum bendim.. kefiri nerden buldun onu da ben şeetcektim güya :))
o dublajı KK dan biri mi yapmıştı ne... öyle hatırlıyom :)) ay hala lokma dağıtasım var callan neneye :S

slm kızlar yaa ben çok fenayım bugün kendimi çok yorgun, halsiz, mutsuz hissediyorum cnm çikolatalı şeyler yemek istio dokunsalar ağlayacam benim gibi olan varmı ya da bir önerisi olan daha atakta 4. günüm ben erken mi başladım kendimi böyle hissetmeye oooffff oooffff şimdi o kadar çok pişmanlıklarım varki anlatamam

Son düzenleme:

ayy bana minik diyene bakk yahuuu,kız ben seni baya çocukmuşsun gibi omuzlarıma alıp gezdiririm deli şey seniii

canım çok çok teşekkür ederim,hemen netten telefonlarını bulup soracağım.eğer varsa öğrenmem çok iyi oldu
gerçi sağolsunnn kanatsız melek,iyilik timsali biricik arkadaşım ekim34 çoktan siparişi verdi de neredeyse yollayacak bilee
yaaa ben buradaki herkesi çok seviyorum.geçen gün de yasenanın kestane şekerine yolladıklarını görünce çok duygulanmıştım.birbirini tanımayan herkes birbirine çıkarsız nasıl yardım etmeye,destek olmaya çalışıyor
ben böyle bir dayanışmayı hiç biryerde görmedimm,hepinizi içime sokasım geliyor,o derece yahuuu

dermarollerın etkisini nereden öğrendin. güvenilir kaynak mı? kombuchanın etkilerini nesliden bekliyorz.

atakta oluyor öyle depresif haller. muhtemelen reglin de yakındır. ondandır bu sıkıntılar.

seyire geçince kendine bi dukanella yap hemen:))

taylak kümeliyi dinliyorum şimdi.pek ciddiye almam kendisini ama neyse... yazın şişersiniz, kuraldır bu diyor. ödem sökücü bişeyler için gitsin diyor özetle. ödemzede arkadaşlar, ben de dahil dert etmeyelim yani...

neyseki aralıklı aralıklı yazmışın da bişey yemişin gibi duruyoo
daha fazla protein metabolizma için daha fazla iş demek.. yi yavrum yiii

aayyy sen çok yaşa güneyli beni güldürdün allahta seni güldürsün.kızlar aslında canım hiç yemek istemiyor ama zorla yemeye çalışıyorum.başka şeyler olsa hemencecik yiyiverirdim haaa

kızlar gırmenetten siparişlerim geldii,çikolata aromam,petit beurre aromam,rom,vanilyaa
akşama güzel kekler yapiciiiimmmm
bu arada ben bugün 14:00'te aranızdan ayrılacağım,dişçiye gideceğim
çok yazmayın heee,okuyamıyorum sonra öpüldünüzzz

mrb kızlar bişey sorcam ben bi ara dukana başladım 1 hafta kadar yaptım sonra kabızlık adet düzensizliği oldu 1 ay adet olmadım korktum bıraktım. şimdi size bakıyorum da çok güzel kilo wermişsiniz başlarda böyle sorunlarınız oldu mu eğer başlarda oluyorsa tekrar dukana başlamak istiyorum. bu arada 1 haftada 3 kilo werdim 5 kilo geri aldım yeme düzenim değişmediği halde. kafam karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…