Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

eneee!! kefirde de eser miktarda alkol oluşuyoo, ikisinde de %1'in epey altında.. aklında olsun ipekim..

ama ben mesaj atamıyorum ki henüz:)

Nesliii nerdesin noldu bizim doma işi kız ? sen ne zaman dönüyorsun? Yoksa sende mi benim oğlanın haşin hallerinden korktun bir gız anası olarak

cokk tşkkk ederimm yawrummm..bu arada konyalıyla sünger bob aynı kişi deil lafına koptum yaaaa,pardon hatlar karısmıs bendeee

aynen yaa poz wermeyi bırak yolda yürüyüşünü bile etkilior...yürürken insanların bi ara kızdakiiii göbegeee bak die dusunduklerini hissediordum..benim dukana baslamadan oncekı hallerıme ait fotom olmadıgı ıcın sız bılmıosunuz o halimi ama bikeresinde arkadasla bulusmus yemiş içmişiz,,benim göbek dahada varil olmuşş,,otobüse bindik ayy ben yaşlarda bi kız bana yer weriorr,,dedim ne alaka acaba cok mu yaşlı duruorummmm,,megersemmmmm beni hamile sanmışşşşş,,eee tabi o göbege baska neee düşünebilirkii ayy kız iyilik yapmak istedi sözde ama ben o kdr kompleks oldum o kdr sinirlendimkiiii,,nerdeyseee sen bana şişko mu demek istiosun,,senin o sıska bacaklarını ayırırım diyip kızı döwesim geldiii kısaca bana göre kilo eşittir depresyon sebebiiii

Ne mutlu sana :)) Daha da veremiyorum diye dert etme Sen 52'yi de görürsün bence.. Daha yavaş gidecek belki bu sefer ama bak; veriyosun sonuçta..
..

tşk ederimm cnmm..sende wericeksinn eminimmmmm cok kısa zmn sonra

Nesliii nerdesin noldu bizim doma işi kız ? sen ne zaman dönüyorsun? Yoksa sende mi benim oğlanın haşin hallerinden korktun bir gız anası olarak

ne dedin kuzummm sesin çok "cılız" geliyooo daa hahaytt!

özel mesajlarına bakıveğğ

Hahahahahahah ayyy koptum deli yaaaa ahahahahaha, ben de konyalıyım kıııııııızzzz ay bu kadar doğru bi tespit görmemiştim hiç ahahahahahahahayyyy

saf proteinde 2.günüm henüz tartılamadım ne olup bittiğini bilmiorum hiç yarın da saf protein yapıcam inşallah aldıklarımı vermiş olarak tekrar güçlendirmeye dönebilirim. Bu arada yazdıklarınızı okudum güçlendirmede kilo verenler olmuş ne güzel darısı benim de başıma inşşşaaaallllaaahhhh diorumm

Dün ve bugün hep dışardaydım doğru düzgün bi şey yediğim söylenemez aslında, tekrar yazıorum iki günümü de yorumlarsanız çok sevinirim
Dünkü menümü yazmıştım

Kahvaltı saat 7:00
dukan ekmeği
Lor peyniri
3-4 çay kaşığı dukan usulu çikolata
light kaşar + light salam (her ikisinden de 3 dilim)
2 adet meyveli yoğurt

Öğlen
Yoğurt ve tavuk

Akşam
sadece yoğurt

Bugün yine dışardayım
Sabah:
2 tane light ton balığı ve lor peyniri

Öğlen:
sanırım tavuk yiyebilcem yine kızarmış piliç satan bi yer bulmam gerekecek

Akşam:
yolda olacağım için bi şey yiyemicem 2 küçük yoğurt yiyip günü kapatmış olcam

Hahahahahahah ayyy koptum deli yaaaa ahahahahaha, ben de konyalıyım kıııııııızzzz ay bu kadar doğru bi tespit görmemiştim hiç ahahahahahahahayyyy

ayy rachelfine sözümüz meclisten dışarıı bide bu erkekler için geçerli dogru tespit derken hangisi kıskanc olmalarımı,,sünger olmaları mı

26 martta başladığım dukan macerama 26 mayıs da verdiğim arayla (10 kg verdim.. taşınma arefesi diye kasmamak için bıraktım ama büyük bir hata oldu bnm için )
tekrar birtürlü başlayamadım 2 aydır 2 defa dened,m ama 3. günü bıraktım dün 3. defa tekrar başladım bugün yine bozdum (hamur işi yedim az) bana böyle neler oluyor bilmiyorum tüm herkes bu durumuma hayran olduğunu ve böyle iradeli olduğumu çok takdir ettiklerini söylüyorlar her gören ama ben böyle denilince resmen utanıyorum tekrar başlayamıyorum diye irademi tutamıyorum diye çok kötüyüm kızlar 29 bedene çok az kaldı halbuki
ne kadar çok istiyorum yha 29 bedene rahatca girebilmek
niye yha niye bir türlü tekrar başlayamıyorum ramazan da zaten yapamam bide 3-4 kg da muhakkak alırım buyüzden bu kg veripde ramazan a girmek istiyordum güya ozamanlar daha 2,50 ay var diyordum veririm diyordum ama şimdi

Kizlaaar okuyamiyorum cok yogunuz...suan evden yaziyorum ögle yemegimi yerken

bugün persembe sendromu menümü yazayim korkuyorum su tarti günlerinden

Kahvalti: olmazsa olmazim dukan krebim 1,5 yk yulaf ile yaninda bir yk krem peynirim %5 yag orani

ara: bir kutu zero 250ml

Öglen 150 gr kadar tavuk gögsü

ara: bir bardak sicak süt ve nescafe

aksam: daha tam karar veremedim ama büyük ihtimalle tavuklu corba yaparim canim cok corba istiyor su günlerde

0,5 yk kepegimi sakliyorum kriz falan gelirse yogurtla yemek icin

buarada bi arkdasimiz tam hatirlamiyorum ama meyve cayi ve yogurt karisimi önermisti Allahim yok böyle bir kolaylik buradan o kisiye tesekürlerimi fiskirtiyorum ben bi damla da aroma koydum icerisine minicik damlada tatlandirici her ne kadar dukancim 0,1 % meyveli yogurtu serbest etsede evdeki daha hafif bence

ben en baslarda ilk gündü falan medesami örnek alip bi haftalik ekmegimi falan hazirlamak istemistim ama vazgeciyorum....cünkü evde oldugunu bilmek bana cok yediriyor yulaf kepegi sinirimin üzerine cikiyorum her defeasinda yapmicam artik günlük kreplerim yeter bana kurabiye yemek icin daha cok caylakim daha kilo veremedim cünkü simdi birde iddialasma söz konusu cok tirsiyorum

aksam hepicinizi teker teker okicam cok seviyorum sizi ve cok özlüyorummmm

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Tam 15 kilo veren üniversite hocamı takip edip gayet sağlıklı bi şekilde kilo verdiğini görünce bende dukana başlamaya karar verdi. Bugün atak evremin 3. günü. başlangıcımı bilmiorum ama dün 64.4 kg cıktım. Yazdıklarınızı takip ediorum birkaç gündür özellikle gün içerisinde neler yediklerini yazan arkadaslarımızı. Yalnız kitapta herhangi bi sınırlama yapılmadıgını ve istediğimiz kadar yiyebilcegmizi okumustum. Böyle listeye döken arkadasların yedikleri bana oldukça az geldi. Burda bi tuhaflık olabilri mi? Kendim içinse yeme konusunu abarttığım söylenemez. günde tek öğün beslenen biri olarak canım zaten yemek yemek istemior. bir de bu protein oldukça fazla tok tutuor. Üzerimdeki şu halsizliği saymazsam herhangi bir sorun yok. Merak ettiğim acaba bu halsizliği atak evresinde siz de yasadınız mı? Canım yürümek bile istemior o kadar halsizim. peynir ve yoğurtla günümü geciriorum diebilirim tabi ligt olanlarıyla. Buna ragmen zerre açlık hissi yok. Bu evreyi benim gibi yaşamış olanlar var mı yoksa ben mi bi yerlerde yanlış yapıorum kızlar?

Canımmm, şimdi girdim ve bu mesajı gördüm, meyve çaylı yoğurdu söyleyen bendim :)) Ve işine yaramasına çok sevindim. Afiyet bal olsun canım.

Hadi bakalım canım hayırlısı, inşallah yüzünü güldürecek tartın bu defa.

Öncelikle hoşgeldin,
Ama sadece yoğurt ve peynirle bu diyet yapılmaz, günde 1 öğünle de olmaz. 3 öğününü mutlaka yemelisin ve her ne kadar protein olsa da kırmızı ve beyaz et, yumurta çok çok önemli, mutlaka yemelisin.

Halsizliğe gelince evet vücut alışılmışın dışına çıktığı için halsizlik tabi ki oluyor ve seyirde geçiyor ama sen zaten hiç birşey yemediğin için yatağa düşmediğine dua et. Menülere bakmışsın güzel, ama sen onları bile yemiyorsun anladığım kadarıyla. Lütfen yemene dikkat et canım.

Kızlar,

Bu arada konuyu okuyanlara bakıyorum da 9 ziyaretçimiz var ama epey yeni üye isimleri de görüyorum :)))

Hadi gelin bakalım çekirgeler, ziyaretçiler sizde

benimde 2 gün oldu aynı durumdayım oglen yemek zorunda oldugumdan zorla lıght sıfır yag ton balıgı yedım dunyaları yemıs gıbıyım halsızlık yok ama wc ye gıtmekten bunaldımcok fazla agız kurulugu yaptı bende hafıfte bas agrım var ama sanırım ne kadar cok proteın alırsak o kadar hızlı kılo verıyoruz ama dedıgın gıbı tok tutuyor aksam ne yapacagımı yıne bılmıyorum :26: tuhaf bır sekılde 68 olan kılom sabah 65.5 cıktı cok pıs gaza gelıyorum umarım sonuna kadar basarırız hepimiz

benimde 2 gün oldu aynı durumdayım oglen yemek zorunda oldugumdan zorla lıght sıfır yag ton balıgı yedım dunyaları yemıs gıbıyım halsızlık yok ama wc ye gıtmekten bunaldımcok fazla agız kurulugu yaptı bende hafıfte bas agrım var ama sanırım ne kadar cok proteın alırsak o kadar hızlı kılo verıyoruz ama dedıgın gıbı tok tutuyor aksam ne yapacagımı yıne bılmıyorum :26: tuhaf bır sekılde 68 olan kılom sabah 65.5 cıktı cok pıs gaza gelıyorum umarım sonuna kadar basarırız hepimiz

halsizlik atakta oluor..normal bi durum..ama seyirde normale dönüor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…