Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar nacizane fikrimi söyleyeceğim. Lütfen kimse alınıp kırılmasın. Güçlendirme menüleriniz süper ancak bu menülerin güçlendirme menüleri olduğunu bizler bilsek te aramıza yeni katılan arkadaşlar bilemez. Kötü örnek gibi olup kafaları karışır. Bunları yazarken konu kısmına güçlendirme yazarsanız hem arama yaparken ileride bizde faydalanırız hemde kimseye ekstra açıklama yapmaya gerek kalmaz. Ay ne olur alınmayın sadece benim fikrim bu. Kimse uygulamak zorunda değil...
2 kaşık yulaf 1 yumurta 1 kaşık labneden yapılan mikrodalga tost ekmeği tarifi bu. Kare bırcama döktüm 4 e böldüm 2 tost çıktı kocaman. AYrıca tabagıda yemedimm :)
ahahah yarın boş tabağın resmini koy öyle inanacağım sana :KK35:deli kız ya:)
bu arada çok haklısın bundan sonra başına güçlendirme menü filan bir şey yazmalı

canlarımmm gunaydınnn bugunn 1.5 gunu bıtırdım dun gece sabah da bır yumurta uzerıne lıght beyaz peynır yagsız tavada pısırdıkden sonra uzerıne kepegımı dokup yedım bı bardakda lıght sut kahvaltımı yaptıkdan sonra dıyetten bır gun önce tartıldıgım ezcaneye gırdmm 68 olan kılom 65.50 gözlerıme ınanamadım hadı bunun 700 gr kıyafet farkına verdım olmaz o kadar ama kot vardı bugun elbıse var ayakkabım aynı ıdı :) atak surem 3 gundu -1,13 gr vercen demıstı bı sorunmu var? sonrasında 66 gun -8,67 demişti hergun tartılmak dogrumu ? yine sorularımı yönelttım:KK1: sızın gıbı zaman gectıkce belkı yenı gelenlerede ben cevap verecem:KK64:
valla bazen kadın milleti diye atıp tutanlara hak veresim geliyor
alıyoruz inanamıyoruz
veriyoruz gene inanamıyoruz :KK1::KK1:
:KK34:tebrikler çok da güzel vermişsin işte:KK9:

gözün aydın asyacım. ben de bugün +1000. 2 gündür çok yürüdüm, çok geç yattım yoruldum v.b. ödem yaptım herhalde. bugün atarım ben
onu bi şekil...
dolunaydanmış hep
perşembe + çıkarsa diye şimdiden söylüyorum:))))
kuzuuuum valla magnum güçlendirmede ödül olabilir,neden olmasın ki yoksa olamaz mı bence olmalııı:KK53:
dur bakalım kuzu yarın sabah anlayacağız bunu,anaaaaa bir de gerçekse var yaaa direkt güçlendirmeye uçucammm:KK55:
şekerim parem,o kadın senin yarın kadarsa muhtemelen gözükmüyordur :KK9::KK9:
dolunaydan mı diyosun kızz :KK1:
oyy kuzum bence de olmalı, yiycem inşallah
dely:KK70: hee ödül ödül

Attention please! :KK42:
kuzularr pazartesi (yol+adet öncesi sendromu vb sebeplerle) gördüğüme inandığım 81 kilo gibi öküzsel rakamlar 2 günlük atak sonnası bu sabah 77 olarak insanileşmiştir.. desteeeniz ve alaaakanız için minnet eder, gözlerinizden öperim..

bugün kahvaltıya domates ve minnak bi kırmızı biber eşlik etti.. ama yine de günün geri kalanında proteinle devam ederek,
"sabaha 76 görür müyüm la yoksa!"
adlı deneyi icra edeceğimdir :KK9:
:nazar::nazar: görürsün inşallaaaaaaaaaaaaaaaahhh

Sonra da alttan gidiyo, sonra da üstte göbek kalıyo ortada :S bıngıl bıngıl :S :KK8: daha fazla basen ve karın harekeettiii yapcaaazz :KK43:

Ne güzel hazırlamışsın :KK16:
Ben de 14 Haziranda 58,9 görmüşüm.. 1 ay oldu, hala o kiloyu göremedim :S Güya güçlendirmeme 1,9 kilo varmışmışş... Peheeeyyy!! Hatta sonraki hafta 58,5 olmuştum ahh ahhh!! İstediğimiz kiloları görürüz inşallah yaaa :KK43: :97:

Menü derken... Başlangıç tabağı mı bu hahahaha :KK9::KK9::KK9: Yemek yesene taze Dukanist, yemeeekk :)) Şurda toplasan 1000 kalori yok :S Ne 1000'i yaa 500 var mı ki :S Kalori diyeti değil ki buu!!
Ne kadar protein, o kadar giden yağğ :KK66: Beslenmiyorsun sen hiç.. güçsüz düşeceksin bak hee..

Puhahahaha :KK9::KK9::KK9: Ay koptum :KK60::KK60:

Ah caanııımmm!! Gerçek mi diyon beee :KK52::KK52: Ağzından bal damlıyoorrrr... :KK16: İnşallah inşallah... ama işte bende umut yok.. Bari sizdei umutlarla idare ediyim :KK54::KK54: Saol canımcım :KK16:

canımcım umut yok diye bir şey yok ki
hepimiz birbirimizden çok güzel enerjiler alıyoruz ve oluyor işte
senin de olacak
o gaddaar :KK51::KK54:
hayırdır yahuuu neymiş güzel haberlerin bakiiim merak ettimmmm,yaaaaa buluşup durmayın ben çok kıskanıyorum valla baaaak:KK50:
sizin içintur otobüsü kaldırtcam istanbul'dan izmire hepiciğiniz gelin diye :21:
biz popomuzu pelvis için kaldırabilseydik senin otobüs tutmana gerek kalmazdı zaten :KK1: ya da tutardın da bizi geri yollamak için :KK9::KK9:

kızlar ya ben şu callan vidousu bulamıyorum ya kendim internetten arattım türkçe bulamadım indirdiklerim ingilizceydi sonra burdan aldığım bi adresten indirdim o da zip dosyası hatalıymış açmadım bana bir yardımcı olur musunuz?

adres şimdi bende yok ama ben bunu indirip usb ye attım, anam dün gn.md usb istedi ben unutmuşum tabii kaç aydır orda verdim.
bi açtı
bu neydi ki dedi, şirket tanıtım filmi mi?
güneyli= :KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9:
BodyRock.TV - YouTube bunun 4.48de yaptığını yaparsam ben ayrılır valla bacaklarım:KK70:
şştt dikkat e yavrukuş :KK34:
Atakta 3.günüm ve bgn itibariyle 68.8 görmüş bulunmaktayımm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ama ben yürüyemiyorum onun yerine yüzmeye gidiyorum 2 saat kadar yüzüyorum hergün bgn akşamda dansa gidicem yarında gidicem olur dimi kızlar??:21::21::21:
ee yüzme daha iyi işte, ve tebrikler :KK9:

Tamam canım gönderirim sahiden merak ediyorum çünkü, ama neden sileyim yaw ben de başladım ya bakıp bakıp feyzalırım hem. :KK9: Ama sil dersen silerim.:KK9::KK54:
sil sil ama silmeden biz de mail adreslerimizi verelim de paslaşmış oluruz, silen diğerine gönderir :KK35:

mrb hanımlar nasılsınız bakalım??

nası gidiyo tukan??

walla ben 2 gndr fln kepaze bi haldeyim cuma tez savuncam kafaları kırdım iyice:)

kpss bitti oh diyemedim walla,şunu da bi atlataydım sağ salim:S

bunların yanında oğlum bi taraftan ev bi tarafatan e koca malum...

baya zorlanıyorum bu sıra,diyet de baya bi sıkıntıya girdi,doğru dürüst yemek bile yapmadım 2 gndr,annemlerde yiyoruz,bn ders çalışcm die,ama bgn onların da işleri var napcm bakalm:S

tavuk göğsü çıkardım biraz ondan fırınlayayım diyorum..

bu arada 500 gr artıdayım sebebi malum düzensizlik,tabi uyamadığım bir kaç durum da oldu:KK43:(

teze kadar kendimi çok da sıkmayayım diyorum,şu an o dahaönemli neticede..

savunmadan snra 3 gn fln atak yapar,toplarım.

bu arada sınavdan hemen snra da yola çıkıyoruz,kayınvalidelere,15 ggn fln ordayız,bakalım orda nası uyucam:S
toplulukla zor oluyo bi de çok görüşemediğin insanlarsa bi ye ye yeee baskısı oluyo,yok zaten zayıfsn nerene vercen bilmem ne...:)

neyse umarım çok zorlamazlar beni,onların da yemekleri harikadır ya:26:... maraşılar malum...:)
umarım zorlamazlar ama senin de bölünmüş yoğunluğun çokmuş canım yaa
Allah kolaylık versin.

Ayyy kuzumm çok sevindimm.
Neymişşşş ... Hepimiz tavsiyeler uyuyormuşuzzz :)
Benimde psikolojik sınırım şu 70 lilere bir geçsemm sonra patır çatır gidecek ne varsa.
Ben dün hiç kaçamak yapmadım zaten çok nadir yaparım..
Ama ben dün callan yapmaya başladım belkide ondan dır + larımm.
Ne dersiniz cadılar. Şİmdi geyikim başlar ipek callen yapmış woooww falan diyee. Bi ara krize girmedim değil ama çok sıkıldım akşam o Türkçe dublaj yaptığını sanan saftirirk kızdannnn. Yokmu bi tanıdığı stüdyosu olan kimse Şuna insan gibi bi dublaj yapsakkk yaptırsak...
valla herşeye yetişiyorsunuz bunun da bir çözümü bulursunuz gibime geliyo ipekim :KK31:

[Q
slm kızlar yaa ben çok fenayım bugün kendimi çok yorgun, halsiz, mutsuz hissediyorum cnm çikolatalı şeyler yemek istio dokunsalar ağlayacam benim gibi olan varmı ya da bir önerisi olan daha atakta 4. günüm ben erken mi başladım kendimi böyle hissetmeye :KK43::KK43::KK43: oooffff oooffff şimdi o kadar çok pişmanlıklarım varki anlatamam

dayanmaya çalış lütfen, süt, tatlandırıcı ve kakaodan kendine dukan çikolatası yaparsın ,
kek de var
hiç olmadı tarçınlı süt iç şmdilik, isteğini kıracaktır

ayy bana minik diyene bakk yahuuu,kız ben seni baya çocukmuşsun gibi omuzlarıma alıp gezdiririm deli şey seniii :KK9::KK9::KK9:

canım çok çok teşekkür ederim,hemen netten telefonlarını bulup soracağım.eğer varsa öğrenmem çok iyi oldu :KK34:
gerçi sağolsunnn kanatsız melek,iyilik timsali biricik arkadaşım ekim34 çoktan siparişi verdi de neredeyse yollayacak bilee:KK16:
yaaa ben buradaki herkesi çok seviyorum.geçen gün de yasenanın kestane şekerine yolladıklarını görünce çok duygulanmıştım.birbirini tanımayan herkes birbirine çıkarsız nasıl yardım etmeye,destek olmaya çalışıyor :KK19:
ben böyle bir dayanışmayı hiç biryerde görmedimm,hepinizi içime sokasım geliyor,o derece yahuuu :KK9::KK9:

dayanışcaz tabii,hepimizin verdiği kiloyu toplasak kimbilir ne yapar:KK53: alışkın değiliz onca hafifliğe kuzum yanyana duralım ki düşmeyelim sonra:KK34:

Son düzenleme:
İpekim, ben senden önce bu geyiği başlatmış oldum, ben de 3 defa yaptım bu akşam 4. olacak ama tabi ki bunu anlatırken seni anmamak olmazdı:KK9::KK9::emir_bebek:

Dublaja gelince çooooooook haklısın ama size gülmekten çok dikkat etmiyorum artık. Nesli nin ölen kadına bakmış suratını hatırlıyorum, seni kırmızılar içinde, medesanın sünger bob u derken valla geçip gidiyor :KK1:

ayyy kızlarrr yaaa valla ben de şu callen'a başlamak istiyorum ama bu kadar geyiğin üstüne başka yere yorcanız diye diyemiyorum size:KK17:
ama bağlatıcam eve neti ve hemen başlayacağım.herkes çok etkili olduğunu söylüyor.verdiğim kiloların üstüne bir de çatıyı iyice daraltırsam daha da nolsun valla,ondan sonra gelsin pelvisler gitsin anüslerr uleen atacaklar beni sitedenn :KK9::KK9::KK9:

mrb kızlar bişey sorcam ben bi ara dukana başladım 1 hafta kadar yaptım sonra kabızlık adet düzensizliği oldu 1 ay adet olmadım korktum bıraktım. şimdi size bakıyorum da çok güzel kilo wermişsiniz başlarda böyle sorunlarınız oldu mu eğer başlarda oluyorsa tekrar dukana başlamak istiyorum. bu arada 1 haftada 3 kilo werdim 5 kilo geri aldım yeme düzenim değişmediği halde. kafam karışık :KK43:

ewt cogumuzda oldu bu sorunlar.bendede oldu.kabızlık ıcın tilaks cay war aktarda onu kullanabilirsin.adet duzensızlıgıde ilk ay oluor sonra düzene girior..korkacak bişi yok yanii:KK34:

Hepinize bir sürü cevap yazdım ama gerizekalı bilgisayarım adı üstünde gerizekalı olduğundan kendini kapattı!!!! Az sonra onu fırlatıp atacağım için uzun bi süre foruma giremeyebilirim :117::95::95::95::95::95::95::95: Ya da, hayattan nefret etmekle çok meşgul olacağım için..

bodyrock.tvye baktmda videolar nerde:KK17:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wlvcHGr4W6I Isınma videosu burda. Youtube da Zuzana'nın kanalı var, bulursun canım..:KK54:

Son düzenleme:
herkeze slmlar. güçlendirmede kilo alanda verende var. ama olması gereken sabitlemekti. 55 ti hedef kilom benim 500 grm daha vererek geçtim güçlendirmeye 2 hafta bitmedi henüz 52.5 gösterdi tartı yani 10 küsür günde güçlendirmede 2 kilo gitti. tamam seyirin disiplinini çok ciddiye almış biri olarak güçlendirmeyi hakkıyla yapamıyorum. yani ödül mödül yiyemedim henüz ama seyirde veremediğim hızla gitti. gerçi ben hiç duraklamada yaşamadım dukan usulü afrika diyeti oldu benimki.aylar önce bu foruma girdiğimde eski dukancılardan biri vücudun şaşırmaya ihtiyacı var demişti. sanırım haklıymış hoş seyirden farklı olarak güçlendirme adına tek yaptığım avuç kadar kızarmış patates ve tavuk yemek oldu heeee birde afiyetle yediğim magnum. zavallı vücudumu o kadar aç bırakmışımki bunlanda şaşırdı demek garibim yazıııkkk
şaka bi tarafa güçlendirmede benim gibi bocalayan arkadaşlarım var glşhk ve love01 insan hakikaten sudan çıkmış balığa dönüyor. ama ben şöyle bi çözüm buldum kendimce hesap yapmıyorum yani peynir yağlı yada az yağlı ödül nişastalı yada diil pirinç yada patates şu gün bugün yok. sadece ve sadece 2 kuralı uyguluyorum katiii bir şekilde. günde 2.5 yulaf kepeği (hala tam tahılıyada geçemedim bu arada) ve her perşmbe sp. oturacak eninde sonunda hepimizinki. seyire nasıl alıştıysak bunada eli mahkum vücudumuzun alışacak.

ayy kızlar sizinlede paylasayım sevincimiii,,sabahtan beri yazıcam yogundum yazamadım :KK1: ben İstanbul.a gelmeden önce Adanada iken 4 sene latin dansları yapmıstım,,o zmnlara ait dansa giderken giymeyi çok sevdiğim (ucları fırfırlı oldugun :KK1:) bi elbisem wrdı..onu senelerdir giyemedim hiç kilo alınca..Allaha sukur İstanbula gel işe şehire alış,şu bu derken bi 2 sene öle geçti bide bi 2 senede bende Medesa gibi Konyalı bi Sünger Ötesi Bob ile ilişki yaşama hatasına girince,,dans fln yalan oldu tabi.oturarak flnda calısınca hiç aktiwite yok nolcakk hopp geldi kilolar..ne demişler "Ana gibi diyar,Kıskanc Konyalı Sevgiliden yar olmaz" :KK1::KK53: gecen haftada terziye kıyafetlerimi werdim daralttırmaya,,dun onları almam lazımdı ama sıcaktan sanırım tansiyonum düştü ewe zor attım kendimi..bugunde yurt dısından musterı gelecek benim elbiseler hep terzide napıcammm derken,,bu elbisemi denedim we üstümde eskisi gibi durdugunu görünceeee ayyy ne mutlu oldumm ne mutluuu oldummmmm..walla kiloluyken kendime oz guwen falan hepsi gitmiştiii..neysekiiii tanımısım bu diyetiiiii..kk.nın giris sayfasındaki yazı ile bu diyeti duyup yapmaya basladım ben..o yazıyı orya ekleyen saygıdeger Kazen.e bikere daha sonsuz tşklerrrrr:KK1:

Son düzenleme:
herkeze slmlar. güçlendirmede kilo alanda verende var. ama olması gereken sabitlemekti. 55 ti hedef kilom benim 500 grm daha vererek geçtim güçlendirmeye 2 hafta bitmedi henüz 52.5 gösterdi tartı yani 10 küsür günde güçlendirmede 2 kilo gitti. tamam seyirin disiplinini çok ciddiye almış biri olarak güçlendirmeyi hakkıyla yapamıyorum. yani ödül mödül yiyemedim henüz ama seyirde veremediğim hızla gitti. gerçi ben hiç duraklamada yaşamadım dukan usulü afrika diyeti oldu benimki.aylar önce bu foruma girdiğimde eski dukancılardan biri vücudun şaşırmaya ihtiyacı var demişti. sanırım haklıymış hoş seyirden farklı olarak güçlendirme adına tek yaptığım avuç kadar kızarmış patates ve tavuk yemek oldu heeee birde afiyetle yediğim magnum. zavallı vücudumu o kadar aç bırakmışımki bunlanda şaşırdı demek garibim yazıııkkk
şaka bi tarafa güçlendirmede benim gibi bocalayan arkadaşlarım var glşhk ve love01 insan hakikaten sudan çıkmış balığa dönüyor. ama ben şöyle bi çözüm buldum kendimce hesap yapmıyorum yani peynir yağlı yada az yağlı ödül nişastalı yada diil pirinç yada patates şu gün bugün yok. sadece ve sadece 2 kuralı uyguluyorum katiii bir şekilde. günde 2.5 yulaf kepeği (hala tam tahılıyada geçemedim bu arada) ve her perşmbe sp. oturacak eninde sonunda hepimizinki. seyire nasıl alıştıysak bunada eli mahkum vücudumuzun alışacak.

walla benim cumrtesı gordugum 53,9.u baz alırsak ben sadece 500 gram wermıs oluorum 20 gunde..o da protein agırlıklı beslenmeye dewam ettigim halde..sanırım bende war bi sorun ama almayalımda şuanki kilomada razıyım napalım:21: :21:

onda da uyuşukluk başparmakla işaret parmakta hissediliyor. bendeki ulnar oluk imiş. sol el serçe parmakla yüzük parmağım 2 yıldır uyuşuk. ilerlemedi de. öyle kaldı.

aslında bende de var aynısı daha doğrusu ondan mı bilemyiorum ama bende boyun fıtığı var ondan olabilir die doktora görünmedim serçe parmağım ve yüzük parmağım sadece bazen sağ bazen sol elim:44::KK53:uyuşuk kalkıoprum bazen yataktan gün içinde olmuyo hiç..uyuyunca oluyoo ama elimi sallayınca falan 5 sn sonra geçiyor arada bir oluyor ama doktora gitmedim:44::44:sanada çok geçmiş olsun..

bnde verdm sipariş...acca söyledi çatlaklara iyi geliyo diye...kaç mm verdn sen?

Ben 3 mm lik sipariş ettim. Firma hemen döndü. Ev kullanımı için bu çok fazla ne yapacaksınız diye. Bende sorunumu anlattım li bu sadece bacak arkamdaki ince çatlaklar. Gerek yok dedi. 2 lik gönderecekler. Çok bastırmam gerekirse diye düşündüm. Belkide yanıldım bilemiyorum...

dermarollerın etkisini nereden öğrendin. güvenilir kaynak mı? kombuchanın etkilerini nesliden bekliyorz.

KK da okudum nette araştırdım. Denemeden öğrenemeyeceğiz etkisini.
Neslicim yeterince anlatmıştı. Denemekten bişey kaybetmeyiz sanırım. Kombuchayı dermorollerden sonra harici kullanmak için istiyorum ben. İçemem şimdi şekerli bişi o.

ayyy kızlarrr yaaa valla ben de şu callen'a başlamak istiyorum ama bu kadar geyiğin üstüne başka yere yorcanız diye diyemiyorum size:KK17:
ama bağlatıcam eve neti ve hemen başlayacağım.herkes çok etkili olduğunu söylüyor.verdiğim kiloların üstüne bir de çatıyı iyice daraltırsam daha da nolsun valla,ondan sonra gelsin pelvisler gitsin anüslerr uleen atacaklar beni sitedenn :KK9::KK9::KK9:

Canım sen bana mail adresini gönder ben sana videoyu mail atayım. Belki zip mip bi formul bulurum . Neti bahane etme bana :)

ayy kızlar sizinlede paylasayım sevincimiii,,sabahtan beri yazıcam yogundum yazamadım :KK1: ben İstanbul.a gelmeden önce Adanada iken 4 sene latin dansları yapmıstım,,o zmnlara ait dansa giderken giymeyi çok sevdiğim (ucları fırfırlı oldugun :KK1:) bi elbisem wrdı..onu senelerdir giyemedim hiç kilo alınca..Allaha sukur İstanbula gel işe şehire alış,şu bu derken bi 2 sene öle geçti bide bi 2 senede bende Medesa gibi Konyalı bi Sünger Ötesi Bob ile ilişki yaşama hatasına girince,,dans fln yalan oldu tabi.oturarak flnda calısınca hiç aktiwite yok nolcakk hopp geldi kilolar..ne demişler "Ana gibi diyar,Kıskanc Konyalı Sevgiliden yar olmaz" :KK1::KK53: gecen haftada terziye kıyafetlerimi werdim daralttırmaya,,dun onları almam lazımdı ama sıcaktan sanırım tansiyonum düştü ewe zor attım kendimi..bugunde yurt dısından musterı gelecek benim elbiseler hep terzide napıcammm derken,,bu elbisemi denedim we üstümde eskisi gibi durdugunu görünceeee ayyy ne mutlu oldumm ne mutluuu oldummmmm..walla kiloluyken kendime oz guwen falan hepsi gitmiştiii..neysekiiii tanımısım bu diyetiiiii..kk.nın giris sayfasındaki yazı ile bu diyeti duyup yapmaya basladım ben..o yazıyı orya ekleyen saygıdeger Kazen.e bikere daha sonsuz tşklerrrrr:KK1:

kuzuuum çok sevindim senin adına yaaa,ne güzel 4 sene önceki kıyafetine girmişsin,harikasın kuzum artık sen zaten.oldukça da ince görünüyorsun,tam bir fıstık oldun :KK9:
sen de benim gibi konyalıyı boşadığına göre yeniden başlayabilirsin bile latin danslarına :KK34:
bir ara ben de gitmiştim ama resmen bundan gizli gidiyordum.aradığında duymamışım etmemişim diyordum oysaki o ara salsa yapıyordum :KK9::KK9::KK9: çok zor bu adamlar yaaa :KK50:
ayrıca benim konyalıyla sünger bob aynı kişi değil :KK1:

aynen ve aynen noktasına virgülüne kadar katılıyorum. dukana aylar önce bir kuaförde rastladım. sürekli masa başında oturarak çalışılan bir iş, her öğlen üşengeçlikten yemeğe inemediğim için yenilen pideler lahmacunlar sonrası kocaman bir popo davul gibi bir göbek ve kendini tamamen salan bir elif. hatta öyleki eşim bile minik tosbaaammm die seviiidi benii erkekler işte güya şirinlik yapio bana.:KK47: bir gün iş arkadaşım geldi kıss manyakmısın sen kaşlar bıyıklar gelmişş çabuk kuaföre hadi. benim verdiğim cevap. amaan dedimmm deveye sormuşlar sırtın nie eğri demiş nerem doğruki oldu. hakikaten ööle insan kilo alınca ve ne giyerse giysin yakışmayınca saçmış başmış boyaymış badanaymış umrunda olmuyo. işte o gün makus talihimin değiştiği gün oldu. arkadaşım çeke çeke götürdüğü o kuaförde dukan yapan bi kız güneş gibi parladı. hemen o akşam dukan kitabı alındı ve artık burdayım. bulsam o kızı sarılıp öpecem allah bin kere razı olsun. biri foto çektiğinde milletin arkasına gizlenen ben şimdi avatarımda gördüğünüz üzere artistik pozlar bilemeee veriomm yaffff:KK16::KK16::KK16:

Ben 3 mm lik sipariş ettim. Firma hemen döndü. Ev kullanımı için bu çok fazla ne yapacaksınız diye. Bende sorunumu anlattım li bu sadece bacak arkamdaki ince çatlaklar. Gerek yok dedi. 2 lik gönderecekler. Çok bastırmam gerekirse diye düşündüm. Belkide yanıldım bilemiyorum...

Neslicim yeterince anlatmıştı. Denemekten bişey kaybetmeyiz sanırım. Kombuchayı dermorollerden sonra harici kullanmak için istiyorum ben. İçemem şimdi şekerli bişi o.

Canım sen bana mail adresini gönder ben sana videoyu mail atayım. Belki zip mip bi formul bulurum . Neti bahane etme bana :)
şekerli deel la!! yani şeker bizim için değil kültür fermente olabile diye... şekeri alkole çeviriyo bi nebze de olsa :)) alkol var onda alkoll!!:KK9:

aslında bende de var aynısı daha doğrusu ondan mı bilemyiorum ama bende boyun fıtığı var ondan olabilir die doktora görünmedim serçe parmağım ve yüzük parmağım sadece bazen sağ bazen sol elim:44::KK53:uyuşuk kalkıoprum bazen yataktan gün içinde olmuyo hiç..uyuyunca oluyoo ama elimi sallayınca falan 5 sn sonra geçiyor arada bir oluyor ama doktora gitmedim:44::44:sanada çok geçmiş olsun..

sendeki muhtemelen boyun fıtığından kaynaklanıyor. bu sinir sıkışmaları yapısal bir bozukluk olduğu için ancak fizik tedavi ya da ameliyatla ortadan kalkıyor. benim uyuşukluğum hep duruyor mesela. ama tabi ben artık pek farketmiyorum kendilerini. arada kontrol ediyorum, uyuşuk mu, evet uyuşuk, tamam sorun yok o zaman :-)

kuzuuuu yaaaa internet olmadan falan evde açamam ki onu,işyerinde de pek uygun olmaz sankim.
peki bişey sorcam yaaa,siz diyosunuz yaa hep önünüzde bilgisayarın durması mı lazım hareketleri takip etmek için.
ben nöbette seyretsem neler yapacağımı,anladıktan sonra evde uygulasam olmaz mı ?
ya da sen gelsen beni çalıştırsan olmaz mı ahahahahaa :KK9:
gönderiyorum callen kraliçesiii mailimi özelden :KK54:

kuzuuuu yaaaa internet olmadan falan evde açamam ki onu,işyerinde de pek uygun olmaz sankim.
peki bişey sorcam yaaa,siz diyosunuz yaa hep önünüzde bilgisayarın durması mı lazım hareketleri takip etmek için.
ben nöbette seyretsem neler yapacağımı,anladıktan sonra evde uygulasam olmaz mı ?

ben 3. günden sonra not aldım bi kağıda, işte hareketleri adlandırdım, kaçar tane diye belirttim falan.. ona bakarak yapıyorum, zaten ezberliyorsun bi süre sonra.. hiç bekleme, izle ve not al kuzu.. bazı harektleri videodan değil de yapanlara sorarak algılayabiliyosun zaten.. video pek sanatsal, pek altmetinli neyin... yorumlamak gerek :KK53:

Son düzenleme:
şekerli deel la!! yani şeker bizim için değil kültür fermente olabile diye... şekeri alkole çeviriyo bi nebze de olsa :)) alkol var onda alkoll!!:KK9:

Ohh tam benlik o zmaan. Ama ramazan geliyooo. Sonra o zaman...

Bebem laptopunda açarsın maili. Yada flash a kaydedersin işyerinde. Masa üstüne kaydedersin. İ;zlersin.
Bende de net yok yeni eve daha bağlatamadım. Öyle yapıyorummm.

mrb kızlar bişey sorcam ben bi ara dukana başladım 1 hafta kadar yaptım sonra kabızlık adet düzensizliği oldu 1 ay adet olmadım korktum bıraktım. şimdi size bakıyorum da çok güzel kilo wermişsiniz başlarda böyle sorunlarınız oldu mu eğer başlarda oluyorsa tekrar dukana başlamak istiyorum. bu arada 1 haftada 3 kilo werdim 5 kilo geri aldım yeme düzenim değişmediği halde. kafam karışık :KK43:
Onlar ilk zamanlarda hep oluyor. Kabızlığın çeşitli çözümleri var, adet de düzene giriyor zaten sonra..

kızlar gırmenetten siparişlerim geldii,çikolata aromam,petit beurre aromam,rom,vanilyaa :21::21:
akşama güzel kekler yapiciiiimmmm :KK56:
bu arada ben bugün 14:00'te aranızdan ayrılacağım,dişçiye gideceğim :KK53:
çok yazmayın heee,okuyamıyorum sonra öpüldünüzzz :KK54:
Geçmiş olsun.. Ben de çıkıyorum..

Ayyy kuzumm çok sevindimm.
Neymişşşş ... Hepimiz tavsiyeler uyuyormuşuzzz :)
Benimde psikolojik sınırım şu 70 lilere bir geçsemm sonra patır çatır gidecek ne varsa.
Ben dün hiç kaçamak yapmadım zaten çok nadir yaparım..
Ama ben dün callan yapmaya başladım belkide ondan dır + larımm.
Ne dersiniz cadılar. Şİmdi geyikim başlar ipek callen yapmış woooww falan diyee. Bi ara krize girmedim değil ama çok sıkıldım akşam o Türkçe dublaj yaptığını sanan saftirirk kızdannnn. Yokmu bi tanıdığı stüdyosu olan kimse Şuna insan gibi bi dublaj yapsakkk yaptırsak...
Yani evet, dublajcıdan da Allah razı olsun ama :)) Hebele hübele.. yani biraz hihi :KK1: yine de saolsun kardeş :KK1::KK1:

BodyRock.TV - YouTube bunun 4.48de yaptığını yaparsam ben ayrılır valla bacaklarım:KK70:
Heyy!! Öyle "hoppidik!" diye kucağına atlamıcan olayın :KK70: Zuzana'yı takip et cicim takip edeceksen.. Onun başlangıç videolarıyla falan başlaman lazım :KK34: bunları yapamazsın tabii :107: Yapma da sakın.. Bi yerine bişi olur hee aman amaaann!! :))

kızlar ya ben şu callan vidousu bulamıyorum ya kendim internetten arattım türkçe bulamadım indirdiklerim ingilizceydi sonra burdan aldığım bi adresten indirdim o da zip dosyası hatalıymış açmadım bana bir yardımcı olur musunuz?
Mail atiyim istersen canım, mail adresini yaz bana özelden.. Nerden indirdiğimi bilmiyorum çünkü :44: ama mail atarım :KK34: Sığmazsa maile bi yere upload ederim olmazsa, indirir isteyen :KK34:

Ne mutlu sana :KK16: :)) Daha da veremiyorum diye dert etme :KK66: Sen 52'yi de görürsün bence.. Daha yavaş gidecek belki bu sefer ama bak; veriyosun sonuçta.. :KK34:

Meraba canım.. Sen de mi güçlendirmede kilo verdin.. Aaahh ahh!! Ben de veririm inşallahhh.. Hadi bakalım.. Ama benim küçük de olsa arada kaçamaklarım oldu.. Vücut şaşırmayabilir o yüzden.. Hatta şaşırtmak için bilerek yediğim de oldu.. Bana mısın demedi.. Ama inşallah güçlendirme şaşırtacak onu :)) ben de geçicem Ramazan'da.. bizlere örnek olun, buralarda olun hee :KK66: Bence yaptığın güçlendirme stili de çok doğru :KK34: Bir daha da kilo almıcaksın böyle gittikçe, eminim :KK9::KK9: Bravo canım..

Kızlar ben de çıkıyorum.. Sinirlerim bozuldu biraz. Kahve içiyim de kendime gelirim belki..
Aaa! Ayrıca 1.63 boyum var ve 59 kiloyum :KK70: Beni bu halde minyon görenlere sonsuz teşekkür :KK1: :KK70::KK70: Yüzüm küçük gösteriyo biraz herhalde onun etkisi var :)) Öpüyorum hepinizi :KK54:
Sonra görüşrüüz..

Son düzenleme:
aynen ve aynen noktasına virgülüne kadar katılıyorum. dukana aylar önce bir kuaförde rastladım. sürekli masa başında oturarak çalışılan bir iş, her öğlen üşengeçlikten yemeğe inemediğim için yenilen pideler lahmacunlar sonrası kocaman bir popo davul gibi bir göbek ve kendini tamamen salan bir elif. hatta öyleki eşim bile minik tosbaaammm die seviiidi benii erkekler işte güya şirinlik yapio bana.:KK47: bir gün iş arkadaşım geldi kıss manyakmısın sen kaşlar bıyıklar gelmişş çabuk kuaföre hadi. benim verdiğim cevap. amaan dedimmm deveye sormuşlar sırtın nie eğri demiş nerem doğruki oldu. hakikaten ööle insan kilo alınca ve ne giyerse giysin yakışmayınca saçmış başmış boyaymış badanaymış umrunda olmuyo. işte o gün makus talihimin değiştiği gün oldu. arkadaşım çeke çeke götürdüğü o kuaförde dukan yapan bi kız güneş gibi parladı. hemen o akşam dukan kitabı alındı ve artık burdayım. bulsam o kızı sarılıp öpecem allah bin kere razı olsun. biri foto çektiğinde milletin arkasına gizlenen ben şimdi avatarımda gördüğünüz üzere artistik pozlar bilemeee veriomm yaffff:KK16::KK16::KK16:
Ay o şeker şey sen misiiiiinnn!!! :KK54: Çok tatlısın heee hihihi:KK1:

X