Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bugün paylaşım yapan arkadaşlar ne kadar güzel hepiniz ya başarmışsınız yada çok az kalmış
ben de bu günleri görmek istiyorum çok hem de çok
duraklama dönemlerimde sizin durumunuzu görmek çok iyi geliyor

Bitanelerim,

Ben yarından itibaren geçici görevle İzmitte görevliyim, yine sizlerle olurum büyük ihtimalle ama ilk günlerde ortamı bilemiyorum. Bu yüzden düzenli giremezsem merak etmeyin beni ama özleyin olur mu?

Şimdilik herkese iyi akşamlar, hepinizi öpüyorum.

Hakikaten sempatika ne güzel söylemiş, hepinizi çok seviyorum yol arkadaşlarım

kızlar geçmiş mesajlara baktım tavuk döner yiyorsunuz bazılarınız bana çok zararlı geliyorlar kimbilir hayvanın nereleri var artı yağlılar yemeyin derim

ayrıca madem döner yiyorsunuz et döner neden kimse tüketmemiş bir sakıncası mı var
bilmediğim için soruyorum :)
hepsinde suni bir şeyler var ama hazır dönerler bana sıkıntılı geliyor ne bileyim

bir de kızlar güçlendirmeye geçenler
nasıl verdiniz
duraklamalarınız oldu mu yoksa her hafta düşüşler oluyormuydu
ben ne olursa olsun devam modundayım ama çok yavaş gidiyor ekim başında hedef kiloma gelmiş olmam gerekiyor ama ben sanırım ancak 2013 başında o rakamları görürüm
biraz anlatır mısınız nasıl geçti seyir dönemi

ha bu arada benim durumum şu
16 mayısta başladım
çok çok az yok gibi kaçamağım var
ve kilom aşağıdadır
ekim başına 64 zor sanki
ha tabi durmak yok asla
ama hızlı olsa ne olurdu

hiiiii
pek yulaf kepeği tüketmiyor musun?
olmaaaazzz
kimbilir daha neler saklanıyor bizden

ya şey kem küm:18::18:
tüketiyordum tabi kepeği ama düzenli değildi yemediğim günler oluyordu yiyemiyorum napim ya
ama şimdi yiyorum başladım yemeğe

Nesliii posta kutun dolmuş ne kadar popüler bir hatunsun bööle herkes özel mesaj atıyor sana
hallettim komşucuğum..
kısslarr hiç sesim çıkmadı bugün,öyyyle uzaktan takip ettim sizi nedense,seviyorum hepinizi.iyi akşamlarrrr
ben de /biz de seni çok seviyoruz, hem de çok güzel ve alımlı olmana rağmen
boyun kaç?? senle aynı sayılara sahibiz.. ben de 86 dan başladım.. 65 e kadar da yolum var ama ben 70 e çektim hedefi. o gün geldiğinde tamam mı devam mı diye karar vericem.. bu arada benim başlama tarihim de 25 mayıs tatlım..
yoo şu bahsettiğin duraklamaları çok önemsememeye çalış bence.. çaylar çorbalar falan var, iyi geliyor diyor cılız önderlerimiz katılıyorum onlara.. sen de katıl
bence ekime yetişir bu iş, takma kafana şirün

ben kendim evde peynir yapicam sanirim cünkü burada yagsiz peynir bulamiyorum cok daraldim hemp hindi füme yemekten

tatlım migrosa git dermişim sen de intihar edermişinyok yok bu sefer faka basmıcam sen almanyadasın öğrendim artık bunu erken bunak ben

Ben deneyimli dukancilara bsey danismak istiorum.1 hafta iswec diyeti yapsam ardindan hemen dukan a baslasam diyorum nedersiniz? Hem asagi yukari birbirine benzior hemde ilk etapta biraz elle tutulur kg werip dukanlada daha ilerletip sabitlesem diorum.ne dusunursunuz? Cunku benim eylule kadar en az 20 kg wermem gerekior bu da dukan la mumkun degil saniorum :/

Ben de 3 gün atak yapayım bari. Ara ara atak yapıyor, direkt dukan diyeti değil de genellikle protein ile beslenme diyeti gibi değişik bişi yapıyorum. Dukan ile başladım diyete. ama dukanı çok sürdüremedim. Strese soktu beni :)) neysem 8 ayda 23 kilo verdim. 20 kilom kaldı kızlar. bu 20 kilo için işe 3 gün atak yaparak başlıycam. Light sütüm, peynirim, yımırtam ve tavuğum hazır :)

Duraklamadayım çok fena. Bu duraklama anca atakla geçer

kizlar dün regl günümdü cok nadir aksar bende gelmedi bekliyorum...ama cok fena yediriyor bana dukan disina cikmadim ama cok yedim yulaf kepegimi bir kasik fazladan tpkettim mesela süt cok icim ama yapacak birsey yok baska seylere saldirmamak adina mecburum:26:

Kizlar ben 2 gundur guclendirmeye gectim. Ama cok korkuyorum ya kilolari geri alcam diye. Bu topikte cok hizli ilerliyo guclendirme yapanlari takip edemiyorum. Guclendirme evresine gecenler guclendirme topiginde paylasim yapsak daha iyi olmaz mi?

duraklamaları önemsememeye çalışıyorum tAbi ama olmuyor
bak benden çok daha iyi durumdasın
darısı başıma
senden 9 gün önce başlamışım ama 1 kilo gerideyim :)
boyum 174
belki yaşlarımız ve metabolizma hızlarımızın farkındandır ne bileyim ben 35 yaşındayım doğum vs yapmadım
bakalım

anam 2 kiloymuş :))))))

Son düzenleme:
kızlaaaaar kilo vermem durdu sizce ne yapabilirim başka bir diyet mi denemeliyim acaba

duraklama normal, hepimiz yaşıyoruz dönem dönem. aynen devam... eğer 15-20 gündür hiç kilo vermediysen 2-3 gün atak yap ve seyire devam et. yeşil çayı artır, yürüyüşü artır... işe yarayacaktır.

bir haftadır seyirdeyim arkadaşlar gram oynamadı kilomda ,bayağ üzülmeye başlamıştım ki regl oldum ,herhalde onun etkisidir değil mi?

bu hafta koşu bandım geliyor ,aranızda bunu kullanan var mı ,varsa bir program uyguluyor mu bir el atsın bana ,bacaklar felaket durumda onları biraz da olsa ince görmek için neler yapıyorum ama sonuç yok ,dukan öncesi ve dukanla toplam 8 kilo verdim ama sadece belde 4 cm incelme var popo bacak aynı yaaa offff offf ,kolar da sarkmaya başladı ,vücut pelte gibi vıcık vıcık iğğğ,,10 ve 10 kilonun üzerinde kilo verenler sizin vücut ne durumda ,çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…