Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

anladim cok tesekkur ederim cewaplarin icin :)

Valla gerçekten küçük beden kıyafet denemesi nasıl keyifliymiş. Ben hep bir büyüğünü istemek zorunda kalıyordum o da ya oluyordu ya ellerinde büyüğü olmuyordu. Neyse ki o günler eskide kaldı

Valla düğün konusunda da haklısın. Peki nikah yapılacak ya, evinizi de hazırlıyor musunuz bu arada? Yoksa düğün olana kadar ailelerle yaşamaya devam mı? Anlamadım ben:44:

Uyuz herif,
2 trilyonluk anlaşma yapmaya gelmiş bana getirdiği şeye bakın. TULUMBA.
Şeytan diyo imzalama ama off offf.

Birde şu yazıyı bir okurmusunuz. Yorum rica ediyorum.

AEROBİK EGZERSİZ NEDİR?

Kitabımı dün aldım ama bir türlü yulaf kepeği bulamıyorum. herkes benim için seferber oldu ama yok. netten alacağım artık. ama ona da güvenemiyorum ya yanlış bir şeyse diye :/
ben deneme amaçlı gurme netten aldım, bir sorun çıkmadı, az önce de baktım doğalsan yulaf kepeğinde indirim varmış tanesi 4.99 valla 5 tane sipariş verdim sayende
ama zamanın versa kızların da dediği gibi real , migros ve tansaşta bulabilirsin. hoşgeldin aramıza

iyi bir şey bu
hoş geldin aramıza

aa kızlar yerli malı yurdun malı kullanalım ama yabancılara para kazandırmayalım
TR ye gelince dolduracağız bavulunu onun :) şimdilik kullansınlar bırak

tartıda artı görmediysen bence rutin devam et, atak yapmaya alışmasın bünye

hiiiii
pek yulaf kepeği tüketmiyor musun?
olmaaaazzz
kimbilir daha neler saklanıyor bizden

ben bu sinirli yiyecekeri neden abartiyorum ki yaaaa dondurma yaptim neredeyse yarim kilosunu yedim (1 kg sütten yaptim)
vuF afiyet olsun diyorum başka da bişey demiyorum

ama iyi degil ki canim ya sürekli artiyor kilom nedense yarin regl olucam ondanmidir:26:
olabiler

bu arada perçem midir kahkul müdür nedir aldım ondan Love01im, bu ay regl korksun benden teşekkürler sana da

arkadaşlar bende başlayacağım dukana ama lıght yoğurt bulamadım bir türlü. siz hangi marka kullanıyosunuz. artık bende burdayım
içimin ürünlerini tavsiye ederim, danone de güzel yağ oanları çok düşük bu arada kızlar içimin %0 yağlı sütü varmış yeni gördüm ben, tadı da iyi. tavsiye ederim

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...

çok geçmiş olsun canım, söylemekte geç kaldım ama inşallah şimdi iyisindir.
ee çook iyi

tatlım ben geçtim güçlendirmeye
açıkcası çok fark göremedim kendimde
yani c.tesi kahvaltıda sürdüm terayğını incecik üzerine de incecik reçel afiyetle yedim (kitap arkadaşımda bakamadım ama yağ ve reçel hatırlıyorum güçlendirmede ilk onu yaptım yoksa biri beni uyarsın kitabı alana kadar)
light kaşar ve migros l.peynir, yanında yumurta , domates ,salatalık, ayrıca yulaf kepeğinden hakkımın yarısı
afiyetle yedim valla
canım ya kafaya takmıyorum şimdilik
perşembe görücem beni

a
yy canım benim yaa çok geçmiş olsun ikinize de
protein yapma hemen, bakalım duraklarsan yaparsın(bence).
oğluşunu da öpüver bizim yerimize

yaa aynen ben kendimde hiç fark görmüyorum tamam tartı onca eksik ama bakınca cıx
ailem ve tabii kestane şekeri konuşmasından sonra güçlendirmeye geçtim çaresiz
yine de görmediğim kesin, bu hastalık değildir inşallah sadece bilinçaltım geç algılıyordur belki
kıssss gelmene sevindim
ama velet komik iyi bir şey mi sen onu de bakiyim bana, yaşlı başlı kadına söylediğine bak hele

ölesine girmekle iyi yapmışsınız çünki ölesine kazık bir sınavdı Hayatımda girdiğim gireceğim ve de girip ilk saniyede çıkmak isteyeceğim tek sınav:d
eee gçmiş olsun o halde

ben kafa çatlaklarıyla ilgileniyorum kuzular
bilgisi olan varsa ihtiyaçı olan çok var ben dahil çevremde

kısmet olur gideriz bursa'ya, kafkas'ın önüne otururuz, kutu bittikçe yenisini alırız
üff bende bende bende
şu çikolatalılarından da yeriz di mi

çatlaklara çok iyi geldiğini okudum...bıktım artık yaa kilo verdikçe dahada bi çoğaldılar sanki lanet olasıcalar
sırayla kuzum sırayla :)

Cidden ya resmen nefret ederdim alışverişten popomdan çıkmayan pantalonlar yüzünden ağladığımı bilirim
O kadar ağlayacağına yeme istediğin gibi giyin dimi biraz geç akıl etmişim ama neyse

Kıbrısa gideceğiz zaten ev döşeli olacak orada yeni eşya almayacağız artık buraya gelince inşallah.
Biraz garip olacak bakalım zaten etrafa söylememeyi düşünüyoruz düğünden önce

Uyuz herif,
2 trilyonluk anlaşma yapmaya gelmiş bana getirdiği şeye bakın. TULUMBA.
Şeytan diyo imzalama ama off offf.

Birde şu yazıyı bir okurmusunuz. Yorum rica ediyorum.

AEROBİK EGZERSİZ NEDİR?

Çok tatlısın fıstığım yaa, hiç güleceğim yoktu Sen dukan yapıyorsun ya ondan iyi tatlı getirmemiş şekerim o, yoksa canın çekerdi

Kıro ama para onda işte tatlım, düzen bu

Sorma be güzelim, bazen hiç giyecek bişeyim kalmazdı, benim de göbek bölümünde bir simit maşallah, ince belden sonra korkunç bir görüntü vardı, kırk yılda bir denk gelir alır sonra uzun bir süre forma gibi olanlarla idare ederdim.
Olsun be güzelim, geç olsun da güç olmasın. En azından başladık ve bitirdik şu anda da acısını çıkarıyoruz

Evet, kıbristı, e tamam işte, gideceksin nasılsa, daha ne olsun be gülüm, hayırlı uğurlu olsun tekrar. Allah bir ömür boyu mutlu etsin.

ben kendim evde peynir yapicam sanirim cünkü burada yagsiz peynir bulamiyorum cok daraldim hemp hindi füme yemekten

Lor peynir çok işimi görüyor benim tadını da beğeniyorsan tavsiye ederim evde de yapabilirsin.

Aynen öyle forma gibiydi eskiyene kadar aynı pantalonlar üstüme hep uzun tunikler bacaklarımın arası acırdı birbirine sürtmekten çıkaralım artık dimi acısını hak ettikkkk ..

Amin canım amin gideceğim hiç bakmayacağım arkama
Şakaya vuruyorum falan ama evlilik de korkutuyor beni normal mi olur mu böyle şeyler ?

Evlilik başka bişey be tatlım, korkman normal biraz. Sen bir de memleket değiştiriyorsun ama sevdiceğin orda nasılsa, tabii biraz endişe edersin ama gidince korkacak hiçbirşey olmadığını göreceksin :)) Güzel heyecanlar bunlar. Allah dileyen herkese kısmet etsin inşallah.

Zaten ben ailemden farklı bir şehirdeyim ama ne biliyim ev sorumluluğu sinirlenince telefonu kapatıp görmeme şansın yok ne biliyim biraz tedirgin oluyorum ama inşallah boşa çıkar hepsi.

Zaten ben ailemden farklı bir şehirdeyim ama ne biliyim ev sorumluluğu sinirlenince telefonu kapatıp görmeme şansın yok ne biliyim biraz tedirgin oluyorum ama inşallah boşa çıkar hepsi.

Korkma güzelim, korkma

İki gönül bir olunca samanlık seyran olur. Evcilik gibi ikiniz beraber alacaksınız evinizin sorumluluğunu, ayy ne güzel şeyler bunlar. Az kalmış zaten, göreceksin yersiz endişe ettiğini ama bunlar da güzel heyecanlar be masalım. Oradan da yaz ama mutlaka

ben seni emziriyorsun güçlendirmeden başladın diye hatırlamışım , Miraaay nerdesin hafızam yok artık hep aklıma sen geliyorsun balık yemem lazım
Sen çok dikkatlisin hiç kızma kendine. Hamileler ve emzirenlerde dukan hakkında yazmıştım, ondandir

Ben de öyle diyorum evcilik işte bize göre daha

Canım internet bağlatmayalım zamanımız orada geçmesin diye düşünüyoruz ama karar da değiştirebiliriz burası çok iyi geliyor gerçekten ..

ay lütfen bi daha güzel, şirin, sempatik vs nitelikte olanlar hele de güçlendirme saltanatı sürenler benleennn buluşma talep etmesin
bi de kendi yetmemiş güpgüzel sarı sarı hatunlarla gelmiş..pes diyorum
şaka bi yana çok tatlısın kuzum

sizden sonra katıldım ya başka bi piknik tayfasına... yarın dukana başlıyor oradaki misafir kızcağız, lahana diyetiyle 12 kilo vermiş...
bayıldı dukan fikrine.. yarın kahvaltıya gelecek beraber dukan ekmeği keki işte ne bileyim tatlısı vs yapıcaz.. çömez yetiştiricem, KK'ya da gelecek
Kilolu birini gördüğünüzde siz de eğilip kulağına DUKAN diye fisildamak istiyor musunuz?
evet evet evettt :)) misyoner oldummm hahaytt..
Hahaha, evet canım anonsundan sonra baktım mesajına :)) Tanışmışsınız bakıyorum, bir sırt kontrolü yapsaydın nesliye ağlayan surat gülmeye geçtimi diye canlı canlı
ay ben de yalancı gibi oldum ama şiş idim bugün, sen bakarsın bu hafta içi buluştuğumuzda artık
ben kafa çatlaklarıyla ilgileniyorum kuzular
bilgisi olan varsa ihtiyaçı olan çok var ben dahil çevremde

ah işte tatlım ben kafa çatlaklarımı görmezden gelmek için döte başa sardım ya :) en iyi çare bu

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..

ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. ne dersiniz?:26:

Çok tatlısın fıstığım yaa, hiç güleceğim yoktu Sen dukan yapıyorsun ya ondan iyi tatlı getirmemiş şekerim o, yoksa canın çekerdi

Kıro ama para onda işte tatlım, düzen bu

Allahtan adam gibi bişey getirmemiş. Malum pazartesi bugün. Bizde pazartesileri ya nohut çıkar ya kuru fasulye. Denizci adetiymiş. Allahtan etli de içinden tırtıklıyorum. Adam düzgün bişey getirseydi dalabilirdim kazara. Açım malum şuan 3 parça et yedim ve yogurt.
Ama bunun yanında yemek koyan bayanlar beni kenara çekip sen çok zayıfladın dediler. Ay dedim onun için diyorum nohut koyma etini ayır diyee. SOnunda biri farketti kilo verdiğmi . 10 kiloya yakın canım anlayın artıkkkk dimi ama....

ay ben de yalancı gibi oldum ama şiş idim bugün, sen bakarsın bu hafta içi buluştuğumuzda artık

ayy kızlar böle herkes birbiri ile ayrı ayrı gorusecegıne,bu hafta sonu cumrtesı mesela bi bulusma yapsakta herkes birbirini yakından tanısa daha ii olmaz mı? Ne dersiniz bu fikre arkadaslar? Eger olur derseniz,yer ve zmn belirleyelim.böle görüşelim sözleri lafta kalmasın artk yaa:2: :2:

bence 1+1 seklınde devam et

Kuzum bence 2 gün atak yap. Serbestlik sana yaramamış anlaşılan. Sonra hemen dönersin 1 + 1 e

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…