Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:) arkadaslar ben sınawdan once dıyetı bıras bozmustum sımdı sınaw bıttı we 2 gun atak yapıorum :) bugun2. gunum

bu arada çarsamba tatıldeyım ne onerırsınız? guclendırme yapıcam benım bu dukan hepten bırbırıne gırdı ama bana gusel bı beslenme alıskanlıgı yarattı

bana hepsi uyar sevgim.. yalnız pazartesi dönmeyi düşünüyorum akçay'a.. bu hafta olursa seve seve gelirim.. Levo'yu da babaya satarım hem :))
bence 1+1 seklınde devam et
kuzu yani yarın sebze yap ve bişey olmamış gibi devam et diyorsun öyle mi??
Kuzum bence 2 gün atak yap. Serbestlik sana yaramamış anlaşılan. Sonra hemen dönersin 1 + 1 e
1 saat arayla, 100 gr daha düştüm.. yemedim içmedim z.çmadım :)
kararsız kaldım.. sabah yine bi en azından 77'li bişey görürsem sebzeyle devam edem.. üzeri çıkarsa dediğini yapam. olar mı??

(ha tabii 76 çıkarsam ne yaparım onu da bilmiyom,
çünkü şu 2+0 nasıl işliyor bilenimiz yok. ben de çabuk tırstım.. belki de böyledir bunun da seyri:44:

bakalım cnm kimseden ses seda yok suan pek :) ewt hıcbısı olmamıs gıbı dewam et ama bence yarın sebzeden deıl proteınden basla derim ben..bölece bugunun yol şişkinliğinide atmıs olursun..

Üç beş günlüğüne memleketteki akrabalarımı görmeye gidiyorum.Baktım yine kekler börekler havada uçuşacak. Dedim; abartı hazırlık yapmayın. Oraya geldiğimde çok şaşıracaksınız. Eve yoğurttan başka stok yapmayın :)
Valizimi hazırlarken de ilk yulaf kepeğini koydum iyi mi. Bana bi haller oldu. Orda da önüme gelenin kafasını, Dukan da Dukan diye yiyip bitirmeyi düşünüyorum. Nasıl ama :)))) Hepinizi öptüm. Yol arkadaşlarım...

Son düzenleme:
Çok örnek var.. Seç beğen al :))

......
İnşallah evlilikten sonraki ilk aylarda da kilo almazsam tamamdır bu iş ..

Almazsın almazsın sen bu azimle Merak etme..

Canım kafana çok takıyor musun ?
Gerçekten çok etkiliyor kilo vermeni.
......
Yani.. İster istemez takıyorum tabi.. ama elimde değil ki işte.. Hep aklımda hep aklımda.. Bugün şunu yedim ne olacak, yine mi veremicem.. Ne yapiyim ne ediyim.. Ay kaldım böyle.. Bana mı gıcığı var bu Dukan'ın anlamadım ki Bu diyetle bile bu kadar verdim, Dukan yapmadan hiç veremicekmişim demek ben.. Her gün de tartılmıyorum, acayip moralim bozuluyo çünkü.. Öyle 'amaann takmıcam' deyince de olmuyo.. Canımın istediği hiç bişeyi yemiyip de kilo verememek çok uyuz bi durum.. Zaten yemedikçe moralim bozuluyo.. Bi de karşılığını alamayınca.. Ohooo..!!

.......
Amin canım amin gideceğim hiç bakmayacağım arkama
Şakaya vuruyorum falan ama evlilik de korkutuyor beni normal mi olur mu böyle şeyler ?
Normal tabi ki.. Başka bir şehirde yaşıyor olsan da.. Evlilik başka bir şey.. Yuvadan tamamen uçuyosun.. Aile cüzdanın oluyo, resmen :S :) Geçen gün bir iş için vukuatlı nüfus örneği istediler. Orda da işte ailendeki insanların doğum tarihi şu bu yazar.. Gittim aldım.. Sadece eşim ve ben :S ay bi garip geldiii.. Sanki annemlerden kopmuşum gibiii.. Ağlayasım geldi valla.. Bi yandan da ben aile kurmuşum yaa, diye dank etti bi daha kafama :) Bi tuhaf oldum.. Bana hala garip geliyor yani.. Korkman çok doğal.. ama çok da gerekli değil Ama onun heyecanı da başka güzel.. Ailenden ayrı yaşıyorsan, yine de benden çabuk alışacağın kesin.. Ben şurda 3 saatlik yola geldim, çok arıyorum onları.. Sorumluluktan falan da korkacak bişey yok.. Birbirinize destek olursanız, bi sorun olmaz.. Biraz alışma süresi olacak sadece.. Aynı şehirde olsak, sorumlulukmuş falanmış vız gelirdi bana..

Ben de öyle diyorum evcilik işte bize göre daha
Canım internet bağlatmayalım zamanımız orada geçmesin diye düşünüyoruz ama karar da değiştirebiliriz burası çok iyi geliyor gerçekten ..
Ve bizde de hala internet yok :)) Telefonların internetiyle idare ediyoruz Çok lazım olursa telefon modem olarak kullanılıyo.. Bİlgisayardan öyle bağlanıyoruz. Almayın almayın boşver :)) Ya da sınırlı alın.. Foruma girmeye yetsin yeter

bence atak yapma sendeki o kilo değil başka bir şey , 1+1 e devam et yarın SP yaparsın

bende katılmak isterim ama bu hafta sonu müsait değilim, siz buluşun ben resimlerinize bakarım bir sonraki buluşmaya katılırım artık hatta kahve dünyasına gider diet yoğurt dondurma yeriz, birde biz Nesliyle aynı semtte ,çocuklu ve evde olunca denk geldi işte görüşüverdik

Güçlendirmedekiler bir sorum olcak bu 2 dilim tahıllı ekmeğimiz kaç gr bilen varmı , ben doğalsanın tahıl unu karışımını aldım kendim yapıcam ekmeğimi ama kaçar grlık yapmalıyım bilemedim
bir de olur herhalde değil mi dukan amcaya sorsak ne der acaba:)

ohh yaa nihayet son sayfaya gelebildim.
oku oku (arada atladıklarım oldu özür) anca bitti kızlar, yoğundu biraz bugün.

ben de sütlaç denedim ama stevya acılaşıyor diyordunuz ya, hah işte tam da öyleymiş.
böğğğ oldu
hala 2 kase duruyor yiyemedim
meyve kaçamağı yapacaklar karpuza dikkat, bol şekerli
herkese gunaydın gusel ve bol - li bir gün olsun :)))
geç kaldım baya ama umarım hepiniz için gün iyi geçmiştir.
ben de 2-3 sıkıntı oldu ama geçti gitti
bu saatte benden de herkese iyi akşamlar

canımcım ben de çekirdek var sanmıştım ama adam bana onlar buğday dedi.
tam tahıllı da ayçekirdeği yokmuş en azından cçfourdakinde yokmuş. gına geldi adamlara benim sorularımdan da neyseki beyfendiler ses çıkarmıyorlar

muhteşem, tebrik ederim ve tabii darısı başımıza inşallah

nasıl bir yermiş diyin bakalım, şu deniz olayı beni de bu sene hiiç bulamadı, isyanlardayım. kuzenler bu hafta tatile çıktıfısrat bulabilirsem belki yanlarına kaçarım ama bilemiyorum bakalım.
imkanınız varsa gidin yaa ne duruyorsunuz
deniz, kum, güneş=gel keyfim gel

ehu heu ben de yanlışlıkla güçlendirme 2,5 diye hatırlamışım demek ma doğruymuş. c.tesinden bu yana 2,5 kullanıyorum canım
ama teşekkürler

olur böyle şeyler
biz bizi bilirizx, kırılmayız birbirimize

selam kızlar bgn itibariyle bende aranıza katılmış bulunmaktayım inşallah bozmadan devam edip şu fazlalıklarımdan kurtulabilirim

hoş geldin
selam dukancılar:)))

evde ballı yeşilcayım var dukana uygunmudur acaba? o.1 seker dıyor amma 2 bardak içmiştim dun ama ıcım rahat etmedi ne dersiniz acaba?
bal olmaz maalesef

ben falım sadenin içeriğinde sorbitol göremedim dvrek oneo da var, ben de günde 2-3 bazen 4 tane çiğniyorum.
tatlı ihtiyaçını epeyce azaltıyor

aa güneyli geçtin mi güçlendirmeyeee anlat bakem neler yedin neler içtin? ödülünü kullanmadın bensiz dimi

canımcım hemen anlatayım.
c.tesi sabah:
miss gibi cavdar (evde o vardı) kızarttım tost makinasında
üzerine halis muhlis rize tereyağı incecik
sonra üzerine miss gibi reçel yine incecik
tattım
mmmmmmm
sonra beyaz peynir (l.migros) sonra l.kaşar
domates salatalık
bu arada 1 yk. kadar yulaf k. ekmeği, 1 yumurta

öğlen
tavuk taşlık vardı onlarla sote yaptım
canım pek bir şey çekmedi doğrusu
ö.sonra karpuz yedim ilk defa
çok güzel hayalim vardı ama karpuz çok lifli çıktı ama olsun güzeldi yine de
akşam tavuk haşlamıştım, yoğurtla bol bol yedim.
arada çay filan 1 brd süt su gani gani
en son işte tilaksı içtim

pazar
c.tesi kahvaltısının aynısını yaptım yine
ahh reçelli ekmek mis ama bu defa iki tarafına da incecik sürdüm reçeli
öğlen patlıcan salatası, 3-4 dukan köfte, yoğurt
arada 5 tane erik yedim
ama çok gezdik pazar günü
eve gelince 2 bardak ziroyu içiverdim gıkım çıkmadı
akşam bol mantarlı tavuk sote kırmızı biberli bol baharatlı ve yoğurt
10 gibi filan dukan sütlaçımı yedim 8çok kötü aacııı bir tadı vardı. beğenmedim süt içtm üstüne.

bu gün yanıma bir şey almadım, sabah 8,30 toplantı vardı acil çıktım evden
yumurta, y.k.ekmeği l.peynir (beyaz+kaşar) yedim
öğlen şu hindi fümeden 3-4 tane yedim ama resmen midem bulandı 2 kaşık yoğurt
200ml zero

bakalım akşama Allah kerim işte
meyve hakkım duruyor daha

bu arada kuzum tilaks varya off off o ne yaa teşekkür ederim

Kurt gibi acim kizlar nedeninide biliyorum sanki sabah gec kaldim yulafimi yiyemedimmmm aksama saklyiorum corba yapicam birazinida kurabiye simdi kosa kosa eve gidip tavucugumu yiyesim var

nesliiiii :)))) diyorum sana sadece

atak yapmalısın bence canım, yani ben olsam herhalde öyle yapardım.

kızlar ben gelmek isterdim ama adımı son dk koyuyorum şahsen, bahane bulmaktan değil inanın herkes bir yere koşturuyor ama şu nişan şeysi herhalde ramazan sonrası kalır diye düşünüyorum, hala aramadı adam ya
tamam kız evi naz evi de ee söz verdin geçen hafta arayacaktı
be insanoğlu ara deki ramazandan sonra olsun filan.. üfff
bu arada teyzem geldi Bursa'dan onlar bizde
kuzenler tatile gitti h.sonu gel diyor
ee c.tesi 13:00 da epilasyon randevum var
kolonlayın beni ne olur
love'ım canım yok ödül öğünümü unutmadım sözüm söz sana ama c.tesi filan yaparsanız ve ben herkesi asıp size uyarsam ee 1 de epilasyonum var ona göre plan yapın
yok başka gelişmeler olursa sözüm söz canım, sensiz yapmamaya gayret edecğim

face e bu gün hiç bakamadım, burayı da ihmal etmek ietemedim.
hepinizi öpüyorum cancağızlar
eğer şu saatten sonra da bakamazsam iyi akşamlar

bakalım cnm kimseden ses seda yok suan pek :) ewt hıcbısı olmamıs gıbı dewam et ama bence yarın sebzeden deıl proteınden basla derim ben..bölece bugunun yol şişkinliğinide atmıs olursun..
tamam o zaman ipekimin dediğine geldik hepimiz.. bugün yarın protein sonna sebze proteinle devam.. hani deseniz 8 gün atak yap.. onu bile yapasım var :)) çünkü yine yol girecek dukanla arama.. şişlik forever:2:

iyi yolculuklar dilerim tatlım şaşırt onları

Masallah herkes o kadar guzel kilo wermis ki secemiorum.yulaf kepegi buldugum an ben de baslicam,baslayana dej de saf protein agirlikli beslenmeye calisiorum atak ewresine benzetmeye calisiyorum,umarim ben de basarili olur sizinle paylasirim sewincimi.herkese kolay gelsin :)

Kesinlikle haklısın insanın elinde olmuyor ben nasıl takardım ama takmak da aşırı etkiliyor.
Yasak olunca o kadar çok canım isterdi ki tatlı çikolata cips çok iyi anlıyorum seni ama inşallah yavaş yavaş da olsa gidecekler.

Normal bir şey yani bu tedirginliğim acaba demiştim ben de mi bir gariplik var teşekkür ederim her şey normal demek

İnternet olunca ki 2mizde ilgileniriz zaten çok zamanımız gider gibi geliyor ama ilk aylardan sonra alırız olmazsa artık ..

25-30 gram arası diye biliyorum.
Olmaz olur mu hiç kendi yaptığın çok daha iyidir ..

cnm bende ekmegın gramı warmı die tereddütte kalmıstım we kitaba bakmıstım ama direk 2 dilim yazıor.bence tartın warsa tahıllı ekmegın bi dilimini tart ona göre yap.eger yoksa mutfak tartın,ben aksam benımkınde tartar,sana sölerim kac gram die,,olarrr mı ???

çok iyi olarr canım, bende tartım yok bende love gibi alsam mı diye düşünüyordum almadık bir o kalmıştı zaten seninkinin markası ne ? almak şart çünkü benim yaptığım ekmekler malesef göz kararı olacak esas onların gramajı önemli hepsi bir olmaz çünkü

ewt ya mutfak tartısı cok işe yarıo walla..göz kararı yoksa hep muallakta kalırdım..bide takıntılı olunca insan benim gibi cok rahat oluor..ben Sinbonun aldım cnm 23 tl.ztn bence cokta pahalı bişi almaya gerek yok..benim işimi görüor.3 kgya kdrda tartıor..ztn o kdr tartabileceğimiz bişi hiçbi zmn olmucagı için sorun yok

Nesliii posta kutun dolmuş ne kadar popüler bir hatunsun bööle herkes özel mesaj atıyor sana

kısslarr hiç sesim çıkmadı bugün,öyyyle uzaktan takip ettim sizi nedense,seviyorum hepinizi.iyi akşamlarrrr

Bence daha iyi olur canım, dene bakalım sonra tarif verirsin bize

Ben yerken farkettim canım, markette bir kaç markanın paketinde içeriğinde de ayçekirdeği yazıyordu o nedenle emin olarak söyledim. Carrefour marka mı senin dediğin? Onda yoksa iyiymiş.

Neyse, ekinsu yapsın bakalım, ona göre biz de yaparız belki.

Ben de gelmek isterim amaa :44: Bişey çıkmaz umarım..

İyi yolculuklaaaaar......!!!

Çıkıyorum arkadaşlar.. Yarın sabah da işlerim var... Görüşürüz

İyi yolculuklar canım, sağlıcakla git gel inşallah.

İşte dedim ya canım, seni düşünmüş adamcağız.

Denizci adeti nohut, kuru fasülye. Sen öyle dedin ya, annem ben küçükken kuzinemiz vardı ekmek yapmak için, üzerinde kurufasulyeyi pişirir, içinde de sıcacık ekmeği, çıtır kabuklarını bandırır bandırır yerdim ya, ne güzeldi cidden. Yine olsa da yesem.

10 kiloyu da farketmemek için kör olmak lazım canım, ediyorlardır da söylemiyorlardır bu zamana kadar.

kısslarr hiç sesim çıkmadı bugün,öyyyle uzaktan takip ettim sizi nedense,seviyorum hepinizi.iyi akşamlarrrr

Kuzum, merak ettim ben de seni, iyi misin, herşey yolundaysa sorun yok, bekleriz biz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…