Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

markette 1 paket tam tahılı ekmeğin gramajına bak. onu dilim sayısıa böl. yaklaşık bulursun.

Patlıcan demek tam da bu akşam yiyecektim peki bu istek ne zaman tamamen geçecek ?

bu iş de kilo vermek gibi sanırım, herkeste farklı. ama bende 2 ay kadar sonra tamamen geçmişti. ilk 15 gün çok zordu. ağlıyordum falan... sonra yavaş yavaş olumlu tarafları farketmeye başlayınca motivasyonum arttı tabi. 2 ay sonra da istek hemen hemen yok oldu. şimdi ise bir zamanlar sigara içtiğime inanamıyorum.

he he he mesela yani aynı hataya iki kez düşseydim emin ol bende yaramadı diyip bırakırdım

kızlar ayran süt yada yoğurttan sıkılanlar var benim gibi light kefir bir alternatif olabilir sizin için ben seviyorum şayet kefir içmeyi ayrıca tadıda aynı normal kefir yani hiç fark yok gibi

aliye sen çok güzel kilo vermişsin tebrikler canım,20 üstünde müthiş,senin vücut ne durumda

Bunca sene bu kadar kiloyu bosuna taşımışım, keşke Dukan'ı daha önce keşfetseydim diyor musunuz?

bir de benim halimi düşün. geçen gün dolu su damacanasını tarttım. 20 kg geldi. benim verdiğim kg 27. hedefe ulaştığım zaman 35 olacak. ben damacanayı yerinden kaldıramıyorum da sürükleyerek taşıyorum. o kadar kiloyu nasıl taşımışım 15-20 senedir. yazıkmış bana valla...

aliye sen çok güzel kilo vermişsin tebrikler canım,20 üstünde müthiş,senin vücut ne durumda

teşekkür ederim. eskisinden çok farklı değil. karnımda sarkma oldu biraz. ama ben yürüyüş harici spor yapmadım pek. bir ara 1 ay kadar callan yaptım. faydası çok oldu ama kilo vermem yavaşladı. bende bıraktım. 70 kg olduğumda callana başlayacağım tekrar. toparlanmak istiyorsan callanı tavsiye ederim. gördüğüm en etkili spor.

grafigin harika,20+ gercekten tebrikler.hayran kaldim.darisi basima. :1

amin gercekten darisi basima :) ne kad surede werdin bu kiloyu rica etsem bilgi werirmisin

benim başlangıcım 1 yıl oldu. ama ilk aylarda çok aksattım, düzenli yapamadım, verdiğim kiloların bir kısmını geri aldım v.b.
8-9 aydır düzenli yapıyorum. 1 ve 1.5 aylık duraklamalar da yaşadım.
tabi herkese göre değişir bu süreçler. benim verdiğim kiloyu 3-4 ayda verenler de var 2 ayda 3 kiloyu veremeyenler de. vereceğin kilo ne kadar azsa vermen de o kadar zorlaşıyor.

aaaaaa ben doğru mu anladım, almanyada migros yok mu? eeeeeee siz ne yiyip ne içiyorsunuz kardeş

gel birde bize sor canim benim ya berbaaaat kötüüüüüüü

cnaimmm bende seyire gectim geceli kilo veremedim herkeste farkli sanirim:26:
he he he mesela yani aynı hataya iki kez düşseydim emin ol bende yaramadı diyip bırakırdım

himmm anladim.benim wermek istedigim kilo da bayagi bol,insalah dedigin gibi ben de kisa surede kurtulurum.tesekkur ederim :)

seninle aynı gibi kilolarımız. hedefler de aşağı yukarı aynı. hadi bakalım kim önce varacak. bir ki üç...

boyda aynı kuzum hatta bakma sen ticker'a ttilden döndüm dün, adet olamadım bi de perşembe itibariyle 1+1'den 2+='a geçme cür'et ettim ve tartıya göre iki kilo farkımız da yok yaşım 31.. doğum yaptım ama bildiğim kadarıyla benim metabolizma çok hımbıl idi...
tekrar söylüyorum psikolojik durum ve hormonlar çok etkili bu süreçte... gönlünü ferah tut..
eveeeeeeeeeeeeeeeeeeeet. ben çok çektim bu dertten. herkes kurtulsun istiyorum. dukana nobel ödülü ya da onun gibi bişey verilsin istiyorum.
nobel olur nobasen olur ne bileyim nobaldır, nototo, nogıdı... ama mutlaka bişey verilmeli bence de alişim
ben ne olduğunu bile anlayamadım.. 2. ya da 3. gün aldım elime sigarayı içemedim.. bir kaç kere daha içmeye yeltendim ama içemedim.. dukan çarptı sandıydım.. bana harika bi yan etki olarak kendiliğinden oldu:31

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…