Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

:) arkadaslar ben sınawdan once dıyetı bıras bozmustum sımdı sınaw bıttı we 2 gun atak yapıorum :) bugun2. gunum

bu arada çarsamba tatıldeyım ne onerırsınız? guclendırme yapıcam benım bu dukan hepten bırbırıne gırdı ama bana gusel bı beslenme alıskanlıgı yarattı

ayy kızlar böle herkes birbiri ile ayrı ayrı gorusecegıne,bu hafta sonu cumrtesı mesela bi bulusma yapsakta herkes birbirini yakından tanısa daha ii olmaz mı? Ne dersiniz bu fikre arkadaslar? Eger olur derseniz,yer ve zmn belirleyelim.böle görüşelim sözleri lafta kalmasın artk yaa:2: :2:
bana hepsi uyar sevgim.. yalnız pazartesi dönmeyi düşünüyorum akçay'a.. bu hafta olursa seve seve gelirim.. Levo'yu da babaya satarım hem :))
bence 1+1 seklınde devam et :KK16:
kuzu yani yarın sebze yap ve bişey olmamış gibi devam et diyorsun öyle mi??
Kuzum bence 2 gün atak yap. Serbestlik sana yaramamış anlaşılan. Sonra hemen dönersin 1 + 1 e
1 saat arayla, 100 gr daha düştüm.. yemedim içmedim z.çmadım :)
kararsız kaldım.. sabah yine bi en azından 77'li bişey görürsem sebzeyle devam edem.. üzeri çıkarsa dediğini yapam. olar mı??

(ha tabii 76 çıkarsam ne yaparım onu da bilmiyom,
çünkü şu 2+0 nasıl işliyor bilenimiz yok. ben de çabuk tırstım.. belki de böyledir bunun da seyri:44:

bana hepsi uyar sevgim.. yalnız pazartesi dönmeyi düşünüyorum akçay'a.. bu hafta olursa seve seve gelirim.. Levo'yu da babaya satarım hem :))

kuzu yani yarın sebze yap ve bişey olmamış gibi devam et diyorsun öyle mi??

bakalım cnm kimseden ses seda yok suan pek :) ewt hıcbısı olmamıs gıbı dewam et ama bence yarın sebzeden deıl proteınden basla derim ben..bölece bugunun yol şişkinliğinide atmıs olursun..:KK16:

Üç beş günlüğüne memleketteki akrabalarımı görmeye gidiyorum.Baktım yine kekler börekler havada uçuşacak. Dedim; abartı hazırlık yapmayın. Oraya geldiğimde çok şaşıracaksınız. Eve yoğurttan başka stok yapmayın :)
Valizimi hazırlarken de ilk yulaf kepeğini koydum iyi mi. Bana bi haller oldu. Orda da önüme gelenin kafasını, Dukan da Dukan diye yiyip bitirmeyi düşünüyorum. Nasıl ama :)))) Hepinizi öptüm. Yol arkadaşlarım...

Son düzenleme:
hadi ya.84 kg um 60 a dusmem lazim.onumde 24 kg gibi butuk bisayi var yani.iradeliyim ama sadece protein ve sebze korkut beni seyir ewresindeki.ama kisa surede etkili oluosa sewe sewe yaparim.kitabini da okudum cok mantikli geldi ama canli ornek gormek istio insan iste
Çok örnek var.. Seç beğen al :)) :KK34:

......
İnşallah evlilikten sonraki ilk aylarda da kilo almazsam tamamdır bu iş ..

Almazsın almazsın sen bu azimle :KK34: Merak etme..

Canım kafana çok takıyor musun ?
Gerçekten çok etkiliyor kilo vermeni.
......
Yani.. İster istemez takıyorum tabi.. ama elimde değil ki işte.. Hep aklımda hep aklımda.. Bugün şunu yedim ne olacak, yine mi veremicem.. Ne yapiyim ne ediyim.. Ay kaldım böyle.. Bana mı gıcığı var bu Dukan'ın anlamadım ki :KK43: Bu diyetle bile bu kadar verdim, Dukan yapmadan hiç veremicekmişim demek ben.. Her gün de tartılmıyorum, acayip moralim bozuluyo çünkü.. Öyle 'amaann takmıcam' deyince de olmuyo.. Canımın istediği hiç bişeyi yemiyip de kilo verememek çok uyuz bi durum.. Zaten yemedikçe moralim bozuluyo.. Bi de karşılığını alamayınca.. Ohooo..!! :KK43:

.......
Amin canım amin gideceğim hiç bakmayacağım arkama :KK1:
Şakaya vuruyorum falan ama evlilik de korkutuyor beni normal mi olur mu böyle şeyler ?
Normal tabi ki.. Başka bir şehirde yaşıyor olsan da.. Evlilik başka bir şey.. Yuvadan tamamen uçuyosun.. Aile cüzdanın oluyo, resmen :S :) Geçen gün bir iş için vukuatlı nüfus örneği istediler. Orda da işte ailendeki insanların doğum tarihi şu bu yazar.. Gittim aldım.. Sadece eşim ve ben :S ay bi garip geldiii.. Sanki annemlerden kopmuşum gibiii.. Ağlayasım geldi valla.. Bi yandan da ben aile kurmuşum yaa, diye dank etti bi daha kafama :) Bi tuhaf oldum.. Bana hala garip geliyor yani.. Korkman çok doğal.. ama çok da gerekli değil :KK66: Ama onun heyecanı da başka güzel.. Ailenden ayrı yaşıyorsan, yine de benden çabuk alışacağın kesin.. Ben şurda 3 saatlik yola geldim, çok arıyorum onları.. Sorumluluktan falan da korkacak bişey yok.. Birbirinize destek olursanız, bi sorun olmaz.. Biraz alışma süresi olacak sadece.. Aynı şehirde olsak, sorumlulukmuş falanmış vız gelirdi bana..

Ben de öyle diyorum evcilik işte bize göre daha :KK1:
Canım internet bağlatmayalım zamanımız orada geçmesin diye düşünüyoruz ama karar da değiştirebiliriz burası çok iyi geliyor gerçekten ..
Ve bizde de hala internet yok :)) Telefonların internetiyle idare ediyoruz :KK70: Çok lazım olursa telefon modem olarak kullanılıyo.. Bİlgisayardan öyle bağlanıyoruz. Almayın almayın boşver :)) Ya da sınırlı alın.. Foruma girmeye yetsin yeter :KK1::KK34:

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..
ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. ne dersiniz?:26:
bence atak yapma sendeki o kilo değil başka bir şey , 1+1 e devam et yarın SP yaparsın

ayy kızlar böle herkes birbiri ile ayrı ayrı gorusecegıne,bu hafta sonu cumrtesı mesela bi bulusma yapsakta herkes birbirini yakından tanısa daha ii olmaz mı? Ne dersiniz bu fikre arkadaslar? Eger olur derseniz,yer ve zmn belirleyelim.böle görüşelim sözleri lafta kalmasın artk yaa:2: :2:

bende katılmak isterim ama bu hafta sonu müsait değilim, siz buluşun ben resimlerinize bakarım bir sonraki buluşmaya katılırım artık hatta kahve dünyasına gider diet yoğurt dondurma yeriz:KK56:, birde biz Nesliyle aynı semtte ,çocuklu ve evde olunca denk geldi işte görüşüverdik :KK9:

Güçlendirmedekiler bir sorum olcak bu 2 dilim tahıllı ekmeğimiz kaç gr bilen varmı , ben doğalsanın tahıl unu karışımını aldım kendim yapıcam ekmeğimi ama kaçar grlık yapmalıyım bilemedim
bir de olur herhalde değil mi dukan amcaya sorsak ne der acaba:):KK1:

ohh yaa nihayet son sayfaya gelebildim.
oku oku (arada atladıklarım oldu özür) anca bitti kızlar, yoğundu biraz bugün.

selam arkadaşlar eve henz teşrif ttim deniz sefasındaydıımm ama insan müsvetteleri güzelim doğanın içine etmişler ya çocuk bezimi yoktu sahilde çok fazla içki kutusu o kadar güzrl bir okadar pis bi yer olmuşşş

rejimi bozmadım ama meyve beni çok zorluyor.mangal yedim bol bol

dünde kendime dukan süt tatlısı yaptım iyiydi 1 ay sonraya kadar yapmam bida
Kızlar goj,bery aldım günde ne kadar tüketebiliyruz bide kiloyu yavaşlatırmı ona göre kullncam
öpüldünüzzzz

ben de sütlaç denedim ama stevya acılaşıyor diyordunuz ya, hah işte tam da öyleymiş.
böğğğ oldu
hala 2 kase duruyor yiyemedim
meyve kaçamağı yapacaklar karpuza dikkat, bol şekerli:KK66:
herkese gunaydın gusel ve bol - li bir gün olsun :)))
geç kaldım baya ama umarım hepiniz için gün iyi geçmiştir.
ben de 2-3 sıkıntı oldu ama geçti gitti :KK9:
bu saatte benden de herkese iyi akşamlar

Günaydın canlarım, herkese iyi haftalar,

Umarım herkes iyidir.

Kızlar, güçlendirmede 4. haftaya girdik ve ben bugün 57,0 kiloyum. Ekmekle ilgili de çok tahıllı ekmek almaktan vazgeçtim, onun içince ayçekirdeği var ve tam buğday alıyorum. Herkesin kendi tercihi tabi ama aklınızda olsun.

Hepinizi öpüyorum şimdilik. :KK16::KK54:
canımcım ben de çekirdek var sanmıştım ama adam bana onlar buğday dedi.
tam tahıllı da ayçekirdeği yokmuş en azından cçfourdakinde yokmuş. gına geldi adamlara benim sorularımdan da neyseki beyfendiler ses çıkarmıyorlar :KK14:

herkeze günaydınnn
güçlendirmede 10. günümm. benim gibi güçlendirmeden korkanlara sesleniyorum sakın korkmayınnn. herkezde şu düşünce vardı yemeye bi başlarsak alırızz. ööle olmuyooo kısslarrr ben bu hafta resmen uçtum tatlılar dondurmalar aman dedim aylardır sürünüyorum 1 kilo alsam nolur düşüncesiyle şimardıkça şimardım. bugün benim haftalık tartı günümdü. yağ kemik ne kadar zavazingo varsa tarytılıyorum kurumda. ve sonuççççç 600 gr. gitmiş. kafanızdaki güçlendirme fobisini unutun. rahat rahat seyiri tamamlayın.inanın son 1 aydır iice sallamama rağmen hdefim 55 ti şu an 53 küsürüm. vücut vermeye alışmıişş sevmişte demekki veresi var hala:KK9::KK52::KK52::KK52::KK9:
muhteşem, tebrik ederim :KK42:ve tabii darısı başımıza inşallah

dün denize gittim ve ödül ögunumu orda kullanayım die hafta boyu kullanmamıstım..ama benimki yine dün biraz ödül ötesi oldu yaaa :KK1: yemek anlamında deilde özellikle zeroyu dün acayip abarttım.o nedenle bugun protein yapıcam..elifinde dediği gibi insan bıkıor artk we madem ödül dedim bigünden bişi olmaz inş dedim we biraz kacırdım..tek sucluluk duydugum sey yulaf kepegını tuketemedım ,,gerci dun ztn dıyete uyan hiçbişi yapmadım :KK1: o nedenle bugun karnım acayıp şiş,,sabah tartıya cıkma zahmetini göstermedim.bu arada cumrtesı 53,9 kg geldim.bakalım artk bu cumartesi ne görücem :)

bu arada kızlar dukan makarnayıda bugdaydan onerior ya guclendırme ıcın,,carrefourdan bu yuzden kepeklı makarna aldım.ilk nişasta ögunumde mantarlı domateslı ton balıklı bı makarna yapıp yicem acayıp özledim..bıde ya biliorum papagan gibi hep aynı seyı tekrarlıorum ama ben hafta sonu carrefour ve migrosu tawaf ettim ama yarım yaglı beyaz peynir yok arkadaslar.hep tam yaglı war.az yaglı dıe gecenlerde yine light olanlar :2: kafayı yicem yaa ne tüketmem lazım suan bilemiorum..yine light beyaz peynir mi tüketmem lazım yani :2: ekim sen ne tüketmeye basladın tatil sonrası ?

benide götür bida denize:) ay hiç girmedm bu sene yaaa:KK30:

sarıyerden bi vapur kalkıyomuş altınkum diye bi adaya...çok temizmiş.oraya gidebilirz bi ara:)):KK34:

nasıl bir yermiş diyin bakalım, şu deniz olayı beni de bu sene hiiç bulamadı, isyanlardayım. kuzenler bu hafta tatile çıktıfısrat bulabilirsem belki yanlarına kaçarım ama bilemiyorum bakalım.
imkanınız varsa gidin yaa ne duruyorsunuz
deniz, kum, güneş=gel keyfim gel
Kızlar suan facede okudum yulaf kepegı tuketmemız gereken mıktar guclendırmede 2,5 kasıkmıs.kıtapta 2 kasık yazdıgı ıcın ben hep oyle tuketıyordum ama dukan bunu 2,5 olarak guncellemıs bılgınıze..bundan sonra artk öle tuketecegım bende.sımdıye kdr 2 tuketerek hep eksık yaptık demk:KK1:

ehu heu ben de yanlışlıkla güçlendirme 2,5 diye hatırlamışım demek ma doğruymuş. c.tesinden bu yana 2,5 kullanıyorum canım
ama teşekkürler :KK48:
Sen bu para olayını yanlış anlamışsın.
Bir arkadaş çok kilolu olanların kilo vermesiyle daha az kilolu olanların kilo vermesini teşbih sanatı ile anlattı. Çok paran olursa rahat harcarsın, az paran olursa zor harcarsın dedi. Bende bende çok para var ama hiçde rahat harcayamıyorum benim vucut cimri demek istedim ama "benim param çok cimriyim anlamışsın" sanırım..

olur böyle şeyler
biz bizi bilirizx, kırılmayız birbirimize:KK66:

selam kızlar bgn itibariyle bende aranıza katılmış bulunmaktayım inşallah bozmadan devam edip şu fazlalıklarımdan kurtulabilirim

hoş geldin :emir_bebek:
selam dukancılar:)))

evde ballı yeşilcayım var dukana uygunmudur acaba? o.1 seker dıyor amma 2 bardak içmiştim dun ama ıcım rahat etmedi ne dersiniz acaba?
bal olmaz maalesef:KK43:

aaa birde:)))) ben sakız canavarıyım:KK52: kitapta sorbitol olan sakız cigneyebilrisniz diyor. ben hep falım sade cignerdim. ama dukan amcam:) sakızın sadeligi yetmez diyordu. ben de first ksilitollü çilek aromalı sekersiz tatlandırıcılı draje sakız çigniyorum .ben sakızsız yapamıyorum .suyuda cok ıcmeme yardım ediyor.sakız yumusacadıkca su ıhme ıhtıyacı hıssedıyorum:)))) sakız benım ıcın önemli:KK52:

sakız konusunada acıklık getirirseniz seviniirm dogrusu:)))
ben falım sadenin içeriğinde sorbitol göremedim dvrek oneo da var, ben de günde 2-3 bazen 4 tane çiğniyorum.
tatlı ihtiyaçını epeyce azaltıyor

aa güneyli geçtin mi güçlendirmeyeee:KK52: :KK52: anlat bakem neler yedin neler içtin? ödülünü kullanmadın bensiz dimi :KK1:

canımcım hemen anlatayım.
c.tesi sabah:
miss gibi cavdar (evde o vardı) kızarttım tost makinasında
üzerine halis muhlis rize tereyağı incecik
sonra üzerine miss gibi reçel yine incecik
tattım
mmmmmmm
sonra beyaz peynir (l.migros) sonra l.kaşar
domates salatalık
bu arada 1 yk. kadar yulaf k. ekmeği, 1 yumurta

öğlen
tavuk taşlık vardı onlarla sote yaptım
canım pek bir şey çekmedi doğrusu
ö.sonra karpuz yedim ilk defa
çok güzel hayalim vardı ama karpuz çok lifli çıktı ama olsun güzeldi yine de
akşam tavuk haşlamıştım, yoğurtla bol bol yedim.
arada çay filan 1 brd süt su gani gani
en son işte tilaksı içtim

pazar
c.tesi kahvaltısının aynısını yaptım yine
ahh reçelli ekmek mis ama bu defa iki tarafına da incecik sürdüm reçeli :KK9:
öğlen patlıcan salatası, 3-4 dukan köfte, yoğurt
arada 5 tane erik yedim
ama çok gezdik pazar günü
eve gelince 2 bardak ziroyu içiverdim gıkım çıkmadı
akşam bol mantarlı tavuk sote kırmızı biberli bol baharatlı ve yoğurt
10 gibi filan dukan sütlaçımı yedim 8çok kötü aacııı bir tadı vardı. beğenmedim süt içtm üstüne.

bu gün yanıma bir şey almadım, sabah 8,30 toplantı vardı acil çıktım evden
yumurta, y.k.ekmeği l.peynir (beyaz+kaşar) yedim
öğlen şu hindi fümeden 3-4 tane yedim ama resmen midem bulandı 2 kaşık yoğurt
200ml zero

bakalım akşama Allah kerim işte
meyve hakkım duruyor daha

bu arada kuzum tilaks varya off off o ne yaa :KK34: teşekkür ederim :KK54:

Kurt gibi acim kizlar nedeninide biliyorum sanki sabah gec kaldim yulafimi yiyemedimmmm aksama saklyiorum corba yapicam birazinida kurabiye simdi kosa kosa eve gidip tavucugumu yiyesim var:KK39:

ay lütfen bi daha güzel, şirin, sempatik vs nitelikte olanlar hele de güçlendirme saltanatı sürenler benleennn buluşma talep etmesin:KK37::KK1:
bi de kendi yetmemiş güpgüzel sarı sarı hatunlarla gelmiş..pes diyorum :KK33:
:KK16:şaka bi yana çok tatlısın kuzum :KK66:

sizden sonra katıldım ya başka bi piknik tayfasına... yarın dukana başlıyor oradaki misafir kızcağız, lahana diyetiyle 12 kilo vermiş...
bayıldı dukan fikrine.. yarın kahvaltıya gelecek beraber dukan ekmeği keki işte ne bileyim tatlısı vs yapıcaz.. çömez yetiştiricem, KK'ya da gelecek :KK66:

evet evet evettt :)) misyoner oldummm hahaytt..

ay ben de yalancı gibi oldum ama şiş idim bugün, sen bakarsın bu hafta içi buluştuğumuzda artık :KK66:

ah işte tatlım ben kafa çatlaklarımı görmezden gelmek için döte başa sardım ya :) en iyi çare bu :KK53::KK9:
nesliiiii :)))) diyorum sana sadece :KK48:

3 günlük serbestlikten sonra (2+0 'a dönücem zırvası vesilesiyle) bugün ilk protein günüm.. 81 görmüştüm sabah.. 76 küsürden sonra şoktaydım haliyle.. ama şimdi iki galon su içmeme rağmen 79 gördüm.. bu ne oynaklık yahu!! çift tartıda tartılıyorum üstelik.. galiba korktuğum gibi olmamış, sadece şişlik var..

ben 1+1 e dönmek istersem, hemen bugün protein yarın sebze protein şeklinde mi devam etmeliyim yoksa birkaç gün atak mı yapmalıyım.. ne dersiniz?:26:
atak yapmalısın bence canım, yani ben olsam herhalde öyle yapardım.

kızlar ben gelmek isterdim ama adımı son dk koyuyorum şahsen, bahane bulmaktan değil inanın herkes bir yere koşturuyor ama şu nişan şeysi herhalde ramazan sonrası kalır diye düşünüyorum, hala aramadı adam ya
tamam kız evi naz evi de ee söz verdin geçen hafta arayacaktı
be insanoğlu ara deki ramazandan sonra olsun filan.. üfff
bu arada teyzem geldi Bursa'dan onlar bizde
kuzenler tatile gitti h.sonu gel diyor
ee c.tesi 13:00 da epilasyon randevum var
kolonlayın beni ne olur :KK53:
love'ım canım yok ödül öğünümü unutmadım sözüm söz sana ama c.tesi filan yaparsanız ve ben herkesi asıp size uyarsam ee 1 de epilasyonum var ona göre plan yapın
yok başka gelişmeler olursa sözüm söz canım, sensiz yapmamaya gayret edecğim

face e bu gün hiç bakamadım, burayı da ihmal etmek ietemedim.
hepinizi öpüyorum cancağızlar
eğer şu saatten sonra da bakamazsam iyi akşamlar

bakalım cnm kimseden ses seda yok suan pek :) ewt hıcbısı olmamıs gıbı dewam et ama bence yarın sebzeden deıl proteınden basla derim ben..bölece bugunun yol şişkinliğinide atmıs olursun..:KK16:
tamam o zaman ipekimin dediğine geldik hepimiz.. bugün yarın protein sonna sebze proteinle devam.. hani deseniz 8 gün atak yap.. onu bile yapasım var :)) çünkü yine yol girecek dukanla arama.. şişlik forever:2:
Üç beş günlüğüne memleketteki akrabalarımı görmeye gidiyorum.Baktım yine kekler börekler havada uçuşacak. Dedim; abartı hazırlık yapmayın. Oraya geldiğimde çok şaşıracaksınız. Eve yoğurttan başka stok yapmayın :)
Valizimi hazırlarken de ilk yulaf kepeğini koydum iyi mi. Bana bi haller oldu. Orda da önüme gelenin kafasını, Dukan da Dukan diye yiyip bitirmeyi düşünüyorum. Nasıl ama :)))) Hepinizi öptüm. Yol arkadaşlarım...

iyi yolculuklar dilerim tatlım :KK66: şaşırt onları:KK9:

Masallah herkes o kadar guzel kilo wermis ki secemiorum.yulaf kepegi buldugum an ben de baslicam,baslayana dej de saf protein agirlikli beslenmeye calisiorum atak ewresine benzetmeye calisiyorum,umarim ben de basarili olur sizinle paylasirim sewincimi.herkese kolay gelsin :)

Çok örnek var.. Seç beğen al :)) :KK34:

Almazsın almazsın sen bu azimle :KK34: Merak etme..

Yani.. İster istemez takıyorum tabi.. ama elimde değil ki işte.. Hep aklımda hep aklımda.. Bugün şunu yedim ne olacak, yine mi veremicem.. Ne yapiyim ne ediyim.. Ay kaldım böyle.. Bana mı gıcığı var bu Dukan'ın anlamadım ki :KK43: Bu diyetle bile bu kadar verdim, Dukan yapmadan hiç veremicekmişim demek ben.. Her gün de tartılmıyorum, acayip moralim bozuluyo çünkü.. Öyle 'amaann takmıcam' deyince de olmuyo.. Canımın istediği hiç bişeyi yemiyip de kilo verememek çok uyuz bi durum.. Zaten yemedikçe moralim bozuluyo.. Bi de karşılığını alamayınca.. Ohooo..!! :KK43:

Normal tabi ki.. Başka bir şehirde yaşıyor olsan da.. Evlilik başka bir şey.. Yuvadan tamamen uçuyosun.. Aile cüzdanın oluyo, resmen :S :) Geçen gün bir iş için vukuatlı nüfus örneği istediler. Orda da işte ailendeki insanların doğum tarihi şu bu yazar.. Gittim aldım.. Sadece eşim ve ben :S ay bi garip geldiii.. Sanki annemlerden kopmuşum gibiii.. Ağlayasım geldi valla.. Bi yandan da ben aile kurmuşum yaa, diye dank etti bi daha kafama :) Bi tuhaf oldum.. Bana hala garip geliyor yani.. Korkman çok doğal.. ama çok da gerekli değil :KK66: Ama onun heyecanı da başka güzel.. Ailenden ayrı yaşıyorsan, yine de benden çabuk alışacağın kesin.. Ben şurda 3 saatlik yola geldim, çok arıyorum onları.. Sorumluluktan falan da korkacak bişey yok.. Birbirinize destek olursanız, bi sorun olmaz.. Biraz alışma süresi olacak sadece.. Aynı şehirde olsak, sorumlulukmuş falanmış vız gelirdi bana..

Ve bizde de hala internet yok :)) Telefonların internetiyle idare ediyoruz :KK70: Çok lazım olursa telefon modem olarak kullanılıyo.. Bİlgisayardan öyle bağlanıyoruz. Almayın almayın boşver :)) Ya da sınırlı alın.. Foruma girmeye yetsin yeter :KK1::KK34:

Kesinlikle haklısın insanın elinde olmuyor ben nasıl takardım ama takmak da aşırı etkiliyor.
Yasak olunca o kadar çok canım isterdi ki tatlı çikolata cips çok iyi anlıyorum seni ama inşallah yavaş yavaş da olsa gidecekler.

Normal bir şey yani bu tedirginliğim acaba demiştim ben de mi bir gariplik var teşekkür ederim her şey normal demek :KK17:

İnternet olunca ki 2mizde ilgileniriz zaten çok zamanımız gider gibi geliyor ama ilk aylardan sonra alırız olmazsa artık ..

Güçlendirmedekiler bir sorum olcak bu 2 dilim tahıllı ekmeğimiz kaç gr bilen varmı , ben doğalsanın tahıl unu karışımını aldım kendim yapıcam ekmeğimi ama kaçar grlık yapmalıyım bilemedim

25-30 gram arası diye biliyorum.
Olmaz olur mu hiç kendi yaptığın çok daha iyidir ..

cnm bende ekmegın gramı warmı die tereddütte kalmıstım we kitaba bakmıstım ama direk 2 dilim yazıor.bence tartın warsa tahıllı ekmegın bi dilimini tart ona göre yap.eger yoksa mutfak tartın,ben aksam benımkınde tartar,sana sölerim kac gram die,,olarrr mı ???

cnm bende ekmegın gramı warmı die tereddütte kalmıstım we kitaba bakmıstım ama direk 2 dilim yazıor.bence tartın warsa tahıllı ekmegın bi dilimini tart ona göre yap.eger yoksa mutfak tartın,ben aksam benımkınde tartar,sana sölerim kac gram die,,olarrr mı ???

çok iyi olarr canım, bende tartım yok bende love gibi alsam mı diye düşünüyordum :KK1::KK1::KK1::KK1: almadık bir o kalmıştı zaten seninkinin markası ne ? almak şart çünkü benim yaptığım ekmekler malesef göz kararı olacak esas onların gramajı önemli hepsi bir olmaz çünkü

çok iyi olarr canım, bende tartım yok bende love gibi alsam mı diye düşünüyordum :KK1::KK1::KK1::KK1: almadık bir o kalmıştı zaten seninkinin markası ne ? almak şart çünkü benim yaptığım ekmekler malesef göz kararı olacak esas onların gramajı önemli hepsi bir olmaz çünkü

ewt ya mutfak tartısı cok işe yarıo walla..göz kararı yoksa hep muallakta kalırdım..bide takıntılı olunca insan benim gibi cok rahat oluor..ben Sinbonun aldım cnm 23 tl.ztn bence cokta pahalı bişi almaya gerek yok..benim işimi görüor.3 kgya kdrda tartıor..ztn o kdr tartabileceğimiz bişi hiçbi zmn olmucagı için sorun yok:KK1:

Nesliii posta kutun dolmuş ne kadar popüler bir hatunsun bööle herkes özel mesaj atıyor sana :KK1::KK1::KK1::KK1:

kısslarr hiç sesim çıkmadı bugün,öyyyle uzaktan takip ettim sizi nedense,seviyorum hepinizi.iyi akşamlarrrr:KK16:

Bence daha iyi olur canım, dene bakalım sonra tarif verirsin bize :KK56:

canımcım ben de çekirdek var sanmıştım ama adam bana onlar buğday dedi.
tam tahıllı da ayçekirdeği yokmuş en azından cçfourdakinde yokmuş. gına geldi adamlara benim sorularımdan da neyseki beyfendiler ses çıkarmıyorlar :KK14:

Ben yerken farkettim canım, markette bir kaç markanın paketinde içeriğinde de ayçekirdeği yazıyordu o nedenle emin olarak söyledim. Carrefour marka mı senin dediğin? Onda yoksa iyiymiş.

Neyse, ekinsu yapsın bakalım, ona göre biz de yaparız belki.

Ben de gelmek isterim amaa :44: Bişey çıkmaz umarım..

İyi yolculuklaaaaar......!!! :KK74:

Çıkıyorum arkadaşlar.. Yarın sabah da işlerim var... Görüşürüz :KK54:

İyi yolculuklar canım, sağlıcakla git gel inşallah.:KK16:

Allahtan adam gibi bişey getirmemiş. Malum pazartesi bugün. Bizde pazartesileri ya nohut çıkar ya kuru fasulye. Denizci adetiymiş. Allahtan etli de içinden tırtıklıyorum. Adam düzgün bişey getirseydi dalabilirdim kazara. Açım malum şuan 3 parça et yedim ve yogurt.
Ama bunun yanında yemek koyan bayanlar beni kenara çekip sen çok zayıfladın dediler. Ay dedim onun için diyorum nohut koyma etini ayır diyee. SOnunda biri farketti kilo verdiğmi . 10 kiloya yakın canım anlayın artıkkkk dimi ama....

İşte dedim ya canım, seni düşünmüş adamcağız.

Denizci adeti nohut, kuru fasülye. Sen öyle dedin ya, annem ben küçükken kuzinemiz vardı ekmek yapmak için, üzerinde kurufasulyeyi pişirir, içinde de sıcacık ekmeği, çıtır kabuklarını bandırır bandırır yerdim ya, ne güzeldi cidden. Yine olsa da yesem.:KK56:

10 kiloyu da farketmemek için kör olmak lazım canım, ediyorlardır da söylemiyorlardır bu zamana kadar. :KK19:

kısslarr hiç sesim çıkmadı bugün,öyyyle uzaktan takip ettim sizi nedense,seviyorum hepinizi.iyi akşamlarrrr:KK16:

Kuzum, merak ettim ben de seni, iyi misin, herşey yolundaysa sorun yok, bekleriz biz. :KK16::KK16:

X