Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben yaşlıyım kızım ne anlarım face den falan. Bana ancak büyük yazılı telefonlar, ekranlar falan lazım anca

canlarım tşkler cvplarınız için..glshkcım ben seyırde lor tuketmekten artk bögg geldı onu yıyemıorum..kalan lorum wardı yulaf hakkımdan poaca yaptım onun ıcınde bıle cok zor tuketıorum.cunku yumurtadan tıksındıgım ıcın son demlerde hep lor yemıstım :2: bende kaşarı hala light tuketıorumda facedekilere baktım hala lor fln tüketiolarmıs öle olunca acaba ben yanlıs bişimi yapıorum oldum..markete gidince yarım yaglı beyaz peynir bulursam bi surede ondan gıdıcem..cunku dun bızım ordaki sarkuterıde tam yaglı beyaz peynırlere baktım yag oranları 20-25 arası..ee light kasar bu durumda daha az yaglı oluor..bilmiorum ama beyaz peynirinde yarım yaglısı olur mu? :44: sizce olur mu? :44:

benim faceim vardı kapatmıştım kilo verince açıcam die söz verdm kendi kendime:)) başka bi tane açiim bari sizler için

ac we ekle bizi lütfennnn

Kuzu mesajını yeni gördüm. Cvp bile yazdım .Ama deneme de yaptım oldu. Hadi bak da bi görelimmmmm :)

cnm ekledim ama hala msj atamıorum..geldimi sana ekleme talebim ?

Evet canım, beyaz peynirin de yarım yağlısı var.

diğer faceimi 78 görene kdr açmıcam.ama sizin için açtm yeni face yasenayı ve seni ekledim...vardı ya msn adreslernz:)

Evet canım, beyaz peynirin de yarım yağlısı var.

sewındım cnm bunu duyduguma..o zmn bi sürede yarım yaglı beyaz peynir ve light kaşar şeklinde giderim ben canlar..

diğer faceimi 78 görene kdr açmıcam.ama sizin için açtm yeni face yasenayı ve seni ekledim...vardı ya msn adreslernz:)

geldi cnm aldımmm,,tşkler..

Kiraz sapı demledim gerçekten çok tuhaf bi tadı varr.

olduuu olduu şekerim..bu arada kiraz sapının tadı ewt igrenctııı bana göre taa kii regl sökmesi için civan perçemini deneyene kdr

civan perçemi bööööö bi kavanoz duruyo dolapta

Dely,
hoşgeldin yeniden..
bende tatilde olduğum için yokluğunu farketmemişim.
Bence de güçlendirmede kalan kiloları verebilirsin.Hemde stres yapmamış olursun, ha ne dersin?
üzme kendini
ve bizi bırakma

facebook 'ta grup şeettim com dan sonra /groups/383119791742031/ yazarsanız çıkıyor olmalı
ordan "gruba katıl" ı tıklarsanız, resimli mecmuaya dönebilirik ...

ekmeğini yaptım şimdi fırında:) inşallah olur çok merak ediyorum...msj kutun dolmuş.msj atamadım bana msj at msn adresini yazki senide eklim.

kuzucuum üzme bu kadar kendini yaa ( gelmezse gelmesin, bunlar sen üstüne düştükçe böyle yapar bak medesaya nası umursamadıkça adam köpek gibi koşuyo peşinden.

aynen öyleee vallaa,kız hep diyorum yaaa adam noel baba gibi kapıdan kovsam bacadan giriyor içeri bi şekilde
ayyyyy sizi asıl yelpaze olayından sonrakini bilmiyosunuzzzzzz,ayyy durun gülmem geçsin krize giriyorum resmen
geçen gün alaçatıdaydı,alaçatı pazarından bana mutfak önlüğü almış,üzerinde de bir yazı var ve verirken o yazı için de bak tam sana göre dedi !
üstündeki yazıyı aynen söylüyorum size : Oh Oh Gezdim Yemek Yok
o neee laaaa iltifat mı etti hakaret mi anlamıyorum artık,saf bu yaaaa ayyy çok gülüyorum şu andaaa,yüzyüze olsam sizle hayatta söyleyemezdim gülmekten.geçen gün bir arkadaşa anlattım anlatamıyorum resmen gözümden yaşlar aktı gülmekten

MEDESAAA

canım takma kafana gidecek son kilolar..

yumruk yapmayı düşüniyormusun 3 haftadan sonraydı dimi galiba yapsan belki sonuç alırsın güzelimm

kuzum yaaa yumruğu ben hedef kiloma ulaştıktan sonra son koz olarark kullanıp hedefin de altına düşüp güçlendirme yapayım diyorum.gerçekten normalden daha da dikkat edip _ görememek sinir bozucu.mesela epeydir kırmızı et yememeye çalışıyorum,tatlandırıcılı tatlı yada zero bile içmemeye çalışıyorum ki regl öncesi vücudumun ihtiyacı var ama yine de sıkı tutuyorum.normalde acaip _ görürdüm buna rağmen kitlendi uyuz kilolar
şimdi de geciktirici aldığım için regl olamıcam.pazar bırakıcam ilacı,p.tesi regl olursam umarım birden _2000 görürüm

kuzum sen yumrukla 3400 mü verdin,ben mi yanlış anladım ????

güçlendirmede salam yenebiliyor mu ki ? ben sanki 4.evreye kadar yok diye hatırlıyırum yada ödül gibi bişey olarak mı tükettin kuzu?

medesa,
DeLight die bi salam var pınarın yağı azaltılmış ondan yiyorum bi de tavuk füme aldım ama light salamın tadı daha güzel tabi =) bi yerde okumuştum light kullanılabilir die ama yanlış mı yapıorum acaba :S light da olsa kullanmamalı mıyım :S yardımcı olur musunuz bana bu konuda =//

Çok güldüm canım ya,

Mikrodalga kekimi ve nesli nin ekmeğini yaptım şimdi, keki yiyordum, okurken boğazımda kalacaktı nerdeyse

Yelpaze, önlük, ne bu romantizm anlamadım bu seni ciddi ciddi ev hanımı yapmaya çalışıyor anlaşılan. Geçmiş olsun ama anlamaya niyeti yok, madem o kadar düşüyor üzerine sen gez o yemek yapsın İstediği kadar da laf soksun ama geçti

yaaa ben onu gördüm galiba migrosta falan ama sanki yağ oranı %10dan fazlaydı diye almadım gibi kalmış aklımda ama yanılıyor da olabilirim.sen hepsini yemedinse yağ oranına bakıp bizimle de paylaşsana

civan perçemi bööööö bi kavanoz duruyo dolapta

aynen yaa bende 50 gram aldım ama 1 gram ancak içebilmişimdir.geri kalan 49 gramı sanırım daha ömrüm boyu içmem..

arkadaslar ewt facedeki gruba üye olunda birbirimizle ordanda sohbet edebilelim :)

Hayırlı olsun Nesli'm :)) İşe yarıcak bence

Saol caım.. Zaten Ramazanda güçlendirmeye geçicem.. Ramazan bitsin belki yine seyre dönerim.. Kiloların inadına bağlı :) Evet, stres oldukça da gitmiyo kilolar.. ben de zaten stresli bi tipimdir :18: :)) Onun da etkisi var heralde.. bi de şişkoyum şişkoyum dedikçe, yapışıyo insanın üstüne.. Hani aman ne inceyiiimmm, falan demek lazımmış ya Onu içimden gelerek yapamıyorum :) Benim gözümden bütün aynalarda şişman görünüyorum :S :)

Saooolll İnşallah inşallah... 58 görsem onu da baş tacı edicem de.. gerçi göbek duruyo hala, o yüzden ince görünmüyorum bence 19'unda artık hala aynıysam, o kilolara zarar vermek zorunda kalıcam :S Puuff!!
Onları okumuştum ben sanırım Pelvis muhabbeti di mi hahahhaa

canım hiç hatrlamıom geçen hafta kaçtım...ya neden sıkılalımki biz senden...asıl bizi bırakıp gttiğinde üzülüyoz
Canımm Moral bozuyorum sürekli.. Ah veremiyom vah veremiyom.. burası kilo verenlerin topici.. Benim vücudum burayı haketmiyor :S :)) Bi de haftada 1 kilo verip de dert yananlar yok muuu İşte o zaman atasım geliyo kendimi bi yerlerden :S :26: :101:

Ay sende mi aynısın halaaa Offff!! bizim kilolar da inat konusunda yarışıyo ( Ben de yumruk yapıyorum.. Bir de bu sefer ne tatlandırıcılı tatlı ne sınırlu izinli ne bişey.. hiç öyle şeyler yemedim.. Şimdilik + gördüklerim gitti anca. Ama hala 58,5 bile olamadım Bir de yumrukta günde 1 saat yürüyün diyor.. Ben sadece 2 gün yürüyebildim.. Zamanım ve gücüm yoktu bugün de beyaz gün yapıyorum işte. Beraber başlamışız yumruğa da.. İnşallah yarın daha da eksiler görürüz Umudum da yok ya.. neyse..

yaaa ben onu gördüm galiba migrosta falan ama sanki yağ oranı %10dan fazlaydı diye almadım gibi kalmış aklımda ama yanılıyor da olabilirim.sen hepsini yemedinse yağ oranına bakıp bizimle de paylaşsana

İşte bunu kullanıyorum %2 yağ oranı diyor kullanmamda bi sakınca yok sanırım :S bi haftadır bunu tüketiyorum gerçi yanlışlık yaptıysam da artık çok geç

Hayırlı olsun Nesli'm :)) İşe yarıcak bence
dely'm gülüm balım.. bakalım eğer sıkıntı olursa yani sabit kalırsam falan ben de bi 15 gün deneyip karar vericem.. olmazsa 1+1'e dönerim.. neticede ihtiyar heyeti akçay'da kalmış olacak :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…