Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

cnm ben seni ekledim gruba..

ama yinede burada kalalim kizlar orada sadce resimler olsun vallahi cok üzülürüm aramizda face i olamayanla var kopmak istemem onlardan

beraaaaber yürüdüüüük biz bu yollardaaaaaaa

cnm ben seni ekledim gruba..
Ben de geldim de Kim kim yaaa hahahaha
ama yinede burada kalalim kizlar orada sadce resimler olsun vallahi cok üzülürüm aramizda face i olamayanla var kopmak istemem onlardan
Canım ben de ordan konuşamıyorum fazla zaten. telefondan bıkbık olmuyo Burdan konuşalım bence deee :)

herkes birer resim eklesede kiminle konustugumuzu bilsek hani artik bir görüntü canlandiririz gözümüzde

yaaaaaaaaaaaaaaa vallaaaa kıskanıyorum yaaaaaaaa ufffffffff
bırakın bakiiim face'i işiniz gücünüz yok mu sizin,sizi patronunuza söylicem işteee yaaaaaaaaa çatlıcam herkes birbirini görüyor,ben kimseyi göremiyorum.
patronum gelecek 17:30'Da toplantıya gireceğizzz,bu saatttee toplantı mı olurrrr yaaaa ama diyemedim de biz kk ile toplantı yapıcaz diyeee

Kiraz sapı demledim gerçekten çok tuhaf bi tadı varr.

ben karışık yapıyorum
kiraz sapı
yeşilçay
ezilmiş kuşburnu
ve istediğim hoş kokulu bir meyve çayı ekliyorum tatlandırıcı da ilave ediyorum soguk soguk içiyorum tavsiye olunur. sade bende içemiyorum

oooşşbulduk be ya
takmak yok takmak yok. geçen sene ben taktığım için üç ayda 3,5 - 4 kilo anca verebilmiştim bu sene takmadan ilerleyeceğim daha rahat kilo vereceğime eminim

cnm medesa ızın werırse,,o resimleri facede ekleyince ben sana mail olarak atarım :)

Tamamdır o zaman :)))

Canım ben de ordan konuşamıyorum fazla zaten. telefondan bıkbık olmuyo Burdan konuşalım bence deee :)

Evet evet, sağolun, beni bırakmayın burda yalnız, küserim bak

biri beni de şu gruba eklesinnn....
neslii sana msj attım.
bir de love01 o sensin sanırım. s.u isimli bir sarışın ve ince arkadaş. beni de ekleyinnnn

2+0 nasıl yapılıyor.

Ben şimdi toplantıya nasıl konsantre olacam haaa,söyleyin bakiiim banaaa

Ben de ben deeeeeeeeeeeeeeeee

aksamki kokteylden cok korkuyorum bugün p+s günüm kahvaltim bi adet pogaca ara bir zero öglen tavuk gögsü izgara aksama Allah kerim:18:

...........

oooşşbulduk be ya
takmak yok takmak yok. geçen sene ben taktığım için üç ayda 3,5 - 4 kilo anca verebilmiştim bu sene takmadan ilerleyeceğim daha rahat kilo vereceğime eminim

Evet.. Takınca sıkıntı oluyo :S ama takmıcam demekle de olmuyo napiiyiimm :101: :18: :))

Hahahha Yine burdayız be yaaa!! yine kovulma durumlarına gelicem be yaaa bugün bişi yapmasım hee :S
Diyeydin daha acil bi toplantım avr diye hahahaha

herkes birer resim eklesede kiminle konustugumuzu bilsek hani artik bir görüntü canlandiririz gözümüzde
Ben de ne isim hatırlarım ne yüz hee hahaha Her konuşmanın başına nickinizi yazsanız, ancak yani hahah

orda yazıo nick we isimler cnm :)

benim profil fotolar acık ztn cnm :)

biri beni de şu gruba eklesinnn....
neslii sana msj attım.
bir de love01 o sensin sanırım. s.u isimli bir sarışın ve ince arkadaş. beni de ekleyinnnn

ewt cnm benim..beni eklersen bende seni ekleyebilirim gruba..

medesa koptumm yaaaa..alemsin walla

şekerim ama napalım sende ac dioruz bi face ama yasak dimektesinnnn :2:

Oyyy canlaaaarr Unutmayız kız biz siziii. buralardayız zaten hatuncuklarım.. Olmadı ben size fotolarımı mail atarım hihihi Çok meşhur bi insanım ya sanki, merak edersiniz beni hahahah

eline sağlık canım yine çok güzel olmuş.
kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum.
benim gibi kilo alanlara da
trajikomikim trajıkomiiik
Trajikomikim hahahah
...
ellerıne sağlıkk

Rica ederim kızlaaarrr :87:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…