Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

heheheheh napiiim kuzum yaaa bunu da böyle idare dicem artık yokluktaa,ayy ama yazıkk günlerdirr çok çabalamalar içinde,ona da üzülüyorum beee,ne bileyim insan üzülüyor yani yinede.o da ana kuzusu sonuçtaa,benim yine merhamet damarları kabardı

aaaaa kuzum ok,bu bizim yiyebileceğimiz bişey.sen resmi yükleyince tanıdım ben onu
hatta bi keresinde migrostan almak istedim kampanya vardı,1 alana 2.%50 indirimliydi ama reyonda sadece 1 tane kaldığından ve promosyondan faydalanamayacağımdan almamıştım.ben de bulursam aliiim bari,sağol zuzuuu

dely ve ekım34 arkadaslarımız acılen facedeki grubumuza teşrif etmeniz rica olunurrr Dely senin face warmı bilmiorum ama ekim34 sende inat etme ac bıtane yaww görelim gül cemalini Dely senin yoksa aynısı senin içinde geçerli şekerim

Dely,
hoşgeldin yeniden..
bende tatilde olduğum için yokluğunu farketmemişim.
Bence de güçlendirmede kalan kiloları verebilirsin.Hemde stres yapmamış olursun, ha ne dersin?
üzme kendini
ve bizi bırakma
Saoool canıımm Sen de hoşgeldiin :)
Üzüyorum maalesef.. Ben şimdi bile kilo veremezken, güçlendirmede muhtemelen kilo alıcam O yüzden güçlendirme bile yaparken dikkat etmem gerekiyor sanırım.. Yani ben 55 e düşsem güçlendirmede 57 olurdum zaten ama ramazanda geçicem.. Ramazan sonrası yine 60 kiloyla karşınızda olurum artık

Nesliiiiii Ben de geliyiiiimm... Eklicektim zaten seni; ama işyerinde yok ki face Pehhh!! Telefondan denerim bakalım..

Hahahahah ay o yelpaze olayını bilmiyorum ama; seninki çok komik yaaa hahaha Mutfak önlüğü müü Ya aslında şeker bi durum ama; üzerinde daha güzel bişey yazaymış, iyiymiş hahahha
Canım o verdiğim kilolar gerçek kilo değil kii :) Hani sen de bazen + görüyorsun, şişkinlik oluyo falan, sonra aniden zayıflamış gibi oluyorsun ya.. Ki sen şişkinlik olmadan önceki kilondan daha da aşağıya iniyosun.. Baya baya veriyorsun yani Benim de o hesap oldu. Vücudumu şaşırtiyim diye yedim ya 2 gün normal. Heh işte o yediklerimle 3500 mü ne valla ben de unuttum almış görünüyodum; ama onlar şişlikti.. Şimdi gidenler onlar. Hatta 200 gr hatıraları var hala bende Hiç kaçamak yapmadığım halde gördüğüm +1400 üm de var daha.. Yani 58,5 olmam için bile 1600 gr'ım var yaaa Ki ben 56 olmak istiyorum.. Napalım kader utansın

Son düzenleme:

canım sorry üstüste özel msj atamıyormuşum diye cevaplayamadım seni,burdan yazıyorum artık.
hatırlıyorsan daha önce sen beni eklemek istemiştin ama beni ekleyememiştin.kesin bi önceki konyalı ex manita benim face ayarlarımı kurcuklamış
akşam nöbetçiyim napsam ki,siz bana özelden hepiciğiniz face adreslerini falan verseniz bende sizi teker teker eklesem olma mı,aaaaa yoksa yine çatlarım kıskançlıktannn
ayyy ama ben face'e giremiyorum pek fazla,iş yerinde yasak yaaa.ordan değil burdan yazışın yineee ya aklım sizde kalmasın.
ordan da resimlerimizi görmüş oluruz.
hem ben dün resimler çekildim sizin için son halimle

Dukan Usulü Kepekli Tost Ekmeği | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

tadı yerinde bi dukan ekmeği isteyenler şu tarifi bi denesin derim ben bi süredir müptelası oldum bunun sabah kahvaltılarında pizzamı da bununla yapıorum resimdeki gibi kabarmasını beklemeyin hiç kabarmıyo ama yumuşacık oluo krepten biraz daha kalın ama tadı çok güzel bence. Bi de ben kabartma tozunu yarım tatlı kaşığı diil bi tatlı kaşığı olarak koyuyorum biraz daha kabarık oluo

ekmeğim neslininki gbi olmadı pişti ama semsert bu dukan bana mikrodalga aldrcak sanrm

Love01 cim benim face im yok ama zaten buradan ben de medesacım gibi giremiyorum, evde de giremem ki. O yüzden burda bizi fransız bırakmayın, sadece resimlerinize bakın :)) Yaparsanız da biz medesacımla ikimiz burdan yazışırız, napalım artık:)

Aaaa medesa ben seni nasıl görücem yaaa, merak ettim bak şimdi

cnm sen beni ekle,,bende seni yarın gruba ekleyince,,ordan tüm üyeler birbirini görebildiği için,,kim kimi isterse ekler..olarrr mı??

cnm medesa ızın werırse,,o resimleri facede ekleyince ben sana mail olarak atarım :)

ekmeğim neslininki gbi olmadı pişti ama semsert bu dukan bana mikrodalga aldrcak sanrm

Canım demin alıntı yaptım ama yazmamışım, mutfağa gidip ekmeklerime baktım, ben 2 katını yaptım ölçünün, 3 adet şahane ekmek oldu. 3 dk da pişti.

Sağol nesli cim benim evdeki fırın sağır da 2 saatte pişiriyordu sık ekmek yapamıyordum bu mikrodalgaya bayıldım. Ellerine sağlık canımmmm

kzlar biraz yavas kara kara aksam bunlarin hepsini nasil okuyacaksin diye düsünüyorum yani saka gibi

bu gidişle alcam mikrodalga napiim...

Mesajını beğendim ama ekmeği yapamadığın için değil Bana da aldıracak sanırım da; o yüzden hihihi

İşyerinde yok faceee Ama telefondan eklemeye çalışcam. Gruba girmeye çalışırım ben :)) Hepiciğinizi merak ettim bak şimdik hihiihih

dely'm gülüm balım.. bakalım eğer sıkıntı olursa yani sabit kalırsam falan ben de bi 15 gün deneyip karar vericem.. olmazsa 1+1'e dönerim.. neticede ihtiyar heyeti akçay'da kalmış olacak :))
Hahahha Bayıldım bu ihtiyar heyetine hahah Olsun... sonuçta muhtar sensin hihihiih

Evet eveett!! Bizim de yasaaakkk!! Yine yazışacaksak burdan yazışalıımmm! Ben ancak telefondan girebiliyorum, orda da uzun uzun sohbet edemem kiii... Ben veririm adresimi canım birazdan

Şimdik bildirim yapmayanlar: Aeryn, ienmmr, Sally84 ve sirkencubin. Var mı bildireceeekkkk?! :)

Kızlarrr. Hani burda benim nickim var yaa. işte ona otmail ekleyince oluyor bana adres. İşte feysinboku adresim o. Herkes ekleyebilir. Beğenmezsem kabul etmem sorun olmaz yani burdan yazmam. Birde ben telden giriyorum grubu göremedim. Eklediğim arkadaşlardan biri davet gönderebilirmi. Merci canlar. Bende merak ettim şimdi hepicinizi. Bu arada CRN hanginiz çabuyk söleyin bana o ne güzel surat öleee :)

yelpaze olayı da şöyle canım ; bu önceki hafta assos'a gitmişti sonra döndü.
akşam kapı çaldı baktım bu,zaten artık aladdinin sihirli lambasının cini gibi , kıpırdasam bir bakıyorum yanımda bitmiş
baktım elinde küçük bir paket,işte assos'tan sana hediye aldım küçük ama falan dedi baktım yelpaze ayyy çok sağol çok naziksin dedim.ben de çok yorgundum,önceki gece bodrumdan dönmüştüm hiç bunla uğraşacak halim yoktu baktım oturdu gitmiyor ben de bozmaya başladım belki gider diye.ayy sağol valla iyi oldu yelpaze sen bana afakanlar buhranlar bastırdıkça ben de yellenirim dedimm ayyy yawrum suratını görmen lazımdı ama buna rağmen gitti mi tabiki hayır
hehehehe valla bazen şirin bile geliyor çocuk gözüme
kilolara da artık bişey demiyorum kuzum yaaa,giderse giderker gitmezse bizimdirler napalım yaaa,takma sen de çok kafana zaten miniminiciksin sen kuzum

kuzuuuum üzülme ben sana mail atarım hatta herkesten önce sen görürsün

cnm sen beni ekle,,bende seni yarın gruba ekleyince,,ordan tüm üyeler birbirini görebildiği için,,kim kimi isterse ekler..olarrr mı??

oki doki olarrrr

bu gidişle alcam mikrodalga napiim...

pff sorma yaaa aynen bende

grup acariz orada kk dukancilar diye orada olan herkesi herkes ekler birbirine iki üc kisi bulusssak rachelfine ve nesli kabul edin beni kiz

crn benim kuzum:)) çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…