Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

nası yaniiii bırakıyomusun hedefe varmadan ihtiyar heyetine bakarsan banada dün kayınvalidem annem yeter dediler ama yok bu sefer 1,2 kişi var onlara dersini vermem lazım özellikle de görümce me herkes çok güzel vermişsin falan diyo o göbeğimi gösterioo yoookk daha çok var falan bi cinim geldi aç dedim azını neyse sabır çektim sanki ben kendimi göremiyom tövbe yaa

Medesa teşekkür canım arkadaşım başarı hepimiz olsun inşallah
anaaa olur mu hiç hilalim

sen bendeki omuz genişliğini bilmediğin için :)) başta da callan mallan sıkı tuttum, yani verdiğimden çok daha fazlasını vermiş görünüyorum.. ben de görünümümden memnunum diyebilirüm.. baya bayaa inceldim belden bacaktan..
ama tartıya yansıyanı da halletmek için devam edicem..
kitapta acelesi olmayan, bel basen bölgesinde fazlalığı olanlar için 2+0 ı öneriyor dukan emmi.
onu yapıcam tatlım, bırakmıyorum yani :KK66:

Son düzenleme:
anaaa olur mu hiç hilalim

sen bendeki omuz genişliğini bilmediğin için :)) başta da callan mallan sıkı tuttum, yani verdiğimden çok daha fazlasını vermiş görünüyorum.. ben de görünümümden memnunum diyebilirüm.. baya bayaa inceldim belden bacaktan..
ama tartıya yansıyanı da halletmek için devam edicem..
kitapta acelesi olmayan, bel basen bölgesinde fazlalığı olanlar için 2+0 ı öneriyor dukan emmi.
onu yapıcam tatlım, bırakmıyorum yani :KK66:

Neslicim sen sizin heyeti boşver dukan heyetine sordun mu hiç bakalım :KK1::KK1:önce bir foto koy bakalım ona göre heyet toplansın hatta kilo bildirim cetveli gibi bir liste tutalım ''Nesli için devam mı tamam mı '' diye ondan sonra yaparsın şekerim 2+0 ını :KK1::KK1::KK1::KK1:

Neslicim sen sizin heyeti boşver dukan heyetine sordun mu hiç bakalım :KK1::KK1:önce bir foto koy bakalım ona göre heyet toplansın hatta kilo bildirim cetveli gibi bir liste tutalım ''Nesli için devam mı tamam mı '' diye ondan sonra yaparsın şekerim 2+0 ını :KK1::KK1::KK1::KK1:
burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet:KK33: hıh!!:KK53:

benimde bugün saf protein günüm güçlendirmeye alışınca zor geliyor valla insana haftada 1 gün bile , ekim, love,glshk sizin nasıl gidiyor ben öğlen balık yedim akşamada tavuk yiyicem inşllah

burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet:KK33: hıh!!:KK53:

böyle yazınca da bi garip oldu.. resim paylaşamam demeliydim zira cıbıl cıbıl geziyom malumunuz, buraya uygun giyinemem şincü deyü şeettim:KK23:

benimde bugün saf protein günüm güçlendirmeye alışınca zor geliyor valla insana haftada 1 gün bile , ekim, love,glshk sizin nasıl gidiyor ben öğlen balık yedim akşamada tavuk yiyicem inşllah

aynen öylee :KK25: benim güçlendirmedeki ilk saf protein günüm ilk haftayı geride bıraktım, cidden zor geliyor :S ben de sabah dukan ekmeğimle lor peyniri yedim bi de omlet yaptım bi yumurtayla, öğlene doğru tavuk ve yoğurt yedim. Akşam da light ton balığı yemeği düşünüorum acıkınca da yoğurt yerim. yarın olsun da tekrar meyve ekmek yiyebileyimm =))

Canım benim face im yok, olmayanlar çatlasın mı meraktan:KK9: :emir_bebek::emir_bebek:

Evet canım haklısın, alışınca zor geliyor cidden. Sabah yumurta peynir yedim ben, öğlen biraz geçiştirdim yumurtalarımı geç yediğim için. Akşama da henüz bilmiyorum :)) Ben bu ara yeşil çay içemiyorum pek, tekrar başlasam iyi olacak.

selam güzellerrrr

regl olmama ragmen güzel bir sonuç bu hafta benim için bildirimim şu şekilde efemmmm

başlangıç:08.06.2012"
baş.kilo: 83,3
geçen hafta:78,6
bu hafta:77,6
bu hafta giden :1 kilo
toplam giden:5,7

bu hafta itibari ile tam 4 hafta oldu ömrümde ilk kez bir ayda 5,7 kilo verdim Dukan Sen Bizim HErşeyimizsiiiiiiinnnnnnnnn

öpüldünüz kuzularrr

tebriklerrrr....:KK16:
Merhaba Herkese. Artık ben de aranızdayım. Birkaç hafta önce Dukan Diyeti kitabını almıştım ancak uygulamaya daha yeni başlayabildim. Öncelikle diyeti yapacak olanlara sağdan soldan eksik yalan yanlış bilgi edinmektense kitabı alıp işe koyulmalarını tavsiye ederim.

Ben kitabı okuduktan sonra baya tatmin oldum, kilo vereceğime kendimi şartladım ve Salı günü uygulamaya başladım. Önce ölçülerimi yazayım:

Boy : 1,60
Kilo : (diyete başlamadan önce): 57

Dukan diyetinin internet sitesinden hesabımı yaptım. Olmam gereken kilo 54müş. Yani toplam 3 kilo vermem gerekiyor. Bunun için de 3 günlük bir atak evresi önerildi. BUgün 3 günümdeyim. Sabah tartıldım tam 1 kilo vermişim kilom 56 olmuş.

Aslında ben yemediğim zaman çok kolay kilo kaybedebiliyorum. Birkaç hafta yememe dikkat etsem 3 kiloyu verebilirim normalde kendimi bu kadar kasmadan. Ama benim sorunum verdiğim kiloları hemen geri almam. ZAten bu diyete başlamamdaki amaç da buydu. Bakalım kilolar gidecek mi? VErilen kilolar geri alınacak mı? :KK1:

Tekrar herkese merhaba...

kitabı alarak bu işe bilinçli bi şekilde başlayanları herzmn takdir ediorum..öncelikle onun için tebrikler.kilona gelincede ztn werecek bi olayın yokki senin ama koruma konusunda haklısın..neyse sen hemen korumaya gececegın ıcın artk bızede bilgi verirsin geri geldimi kilolar gelmedimi die..zira bizim enaz bi 100 gun daha güçlendirme war :KK1:

ben burdaki ihtiyar heyetinin ve eşimin de talebiyle ideal kiloma ulaşmış ilan edildim.. ben de onlara laf anlatmaktan usanan çakal bir dukancı olarak 2+0'a dönüyorum..
pazartesi-perşembe yapıp diğer günler normal takılıcam (ama güçlendirmeyi örnek alarak planlarım sanırım.. )

şekerim o zmn direk güçlendirmeye geçsen,,daha rahat olmamıııı senın için ?:KK16:

........
sen nerelerdeydin yawww?? niden kayboldun ortalardan :44:
Tatilde falan değilim, yine bilgisayar başındayım da.. Sıkıldım be bu kilolardan be canım.. Gitmiyolar işte yani.. Moralim bozuldu iyice, girmiyorum pek foruma. Bak yumruk yapıyorum şimdi de. Bişi olduğu yok. Senin dediğin gibi şaşırtmaca da yaptım. Şaşırtma sonrası aldığım kilolardan 200 gr kaldı. Onlar da gider de.. Asıl sonrası önemli.. Son kiloma (58,5) düşmem lazım ki, sonra da vermem devam ederse, şaşırtma işe yaramış diyebiliyim. Bu hafta belki 1 kilo falan gider reglden dolayı. 59 falan olurum belki. Artık 19'unda asıl duruma bakıcam.. :44:

........
canım güzeller güzeli arkadaşım evet regl sonrası kendin öyle olcak ama ben dayanamadım dün gece nöbetçi eczane arayıp geciktirici aldım,yani yanlış anlaşılmasın adet geciktirici :KK9::KK9::KK9:
içtim bir güzel çünkü h.sonu denize de giremeyeceksem ne anlamı var tatile gitmenin.ama pazar günü bırakıcam ilacı ki hemen gelsin p.tesi falan,fena ağrı sancı yapacak biliyorum ama mecbur kaldım.:KK16:

kuzuuum özledikl seniiii,sevindim regl olduğuna.
kız bende senin gibi oldum öylece kalakaldı kilolarım 2 haftadır görüyor musun :KK50:

evettt kıskandıımn benn siziiiiiiiiiiiiii :KK43:

Ben de özledim ama hala pek moralli olduğum söylenemez :KK31: Neyse.. İdare ediyorum. Bugün beyaz günüm.. Öğlen tavuk yedim, akşam da tavuk yicem. Dün de beyaz gün gibi olmuştu aslında, ama somon yemiştim öğlen.. somon tavsiye edilmiyordu ya beyaz günde. O yüzden bugün bi daha yapıyorum. 4. atak günüm bugün. Geçen haftaki almış göründüğüm kiloların 3400 gr'ı gitti. Ama hala son gördüğüm 58,5'e düşemedim. Haftaya regl bitmiş olacak, belki şişlik iner diye bekliyorum. Moral bozukluğuyla bekliyorum ama..
Sen de takılmışsın galiba, ama geçer seninki. Sen kilolarından daha inatçısın :KK66: Merak etme :KK66:
Bu arada o ilaçları alınca ağrı sancı olmuyo bende. daha önce aldığım olmuştu. Gayet de rahat geçiyodu :) Zadece biraz şişlik oluyo haliyle..
Hem ben de kıskandııımmm :KK30: :))

..............
Hoşgeldin canım arkadaşım,
Valla özledim seni, regl olmana sevindim, 2 - 3 güne kadar gider zaten merak etme. Ama gitmiyorsa da bırak be güzelim artık kendi haline onları, senin unuttuğunu sansınlar.
Ben de cuma yoktum 55 sayfa olmuştu, okuyamadım tabi :))
Ben de kilo bildirimi yapayım mı :)) :emir_bebek::emir_bebek:
Hoşbuldum canım :KK16: Ben de özledim ama moralim bozuk hala.. Bakalım.. Valla stres oluyorum, ondan da gitmiyolar.. Unuttuğumu sandıramıyorum :S :)) Bildir gülüm bildir hihi :KK1:
Merhaba Herkese. Artık ben de aranızdayım. Birkaç hafta önce Dukan Diyeti kitabını almıştım ancak uygulamaya daha yeni başlayabildim. Öncelikle diyeti yapacak olanlara sağdan soldan eksik yalan yanlış bilgi edinmektense kitabı alıp işe koyulmalarını tavsiye ederim.
................
Tekrar herkese merhaba...
Merhaba hoşgeldin.. Ooo kesin verirsin :) ama devamını da yap mutlaka, evet.. Korkma korkma.. Almazsın geri:KK66:

Ben 5 kilo vermek istiyorum .

Atak evresinde "5 kilodan az hedefi olanlar için 1 gün" diye yazılmış. 1 gün mü sürecek atak yani ?

Seyir evresini hiçççççççç anlamadım ,bilen lütfen yazsın :KK43:

Güçlendirme için "10 kg verdiyseniz 10*10=100 gün güçlendirme yapacaksınız." yani 5 kilo verdiysem 50 gün mü güçlendirme yapacağım.
Oyyyy!!! Ama sen hiç bişery bilmiyosuuunn :S:S Kitabı okuman iyi olur bence yaa :S Yardımcı oluruz ama.. Sıfırdan hiç bir şey bilmeden yapman, çok zor..

Fazla iyi gidiyor canım :KK34::KK1: Maşallah maşallaahh! :KK9: :nazar: İnşallah devamı da gelecek. Sen bi devam et de, sonra bakarsın.. Duruma göre :KK66:
Bi deee; geçen Perşembe günkü kilonu biliyor musun? Ya da işte Çarşamba? Salı Cuma ? :)) Perşembeye yakın bişiler :)

Tebrikler canıımm :KK9: 1-1,5 ayda 13 kilo.. Şahane ötesi :124: Maşallah ötesi :KK34::nazar::nazar: Peki geçen hafta tartılmış mıydın? Biliyor musun geçen haftaki kilonu?

Ve de teşekkürleeeerr :KK16::KK16: Zayıflayamayınca sıkılıyorum, boşa moralinizi bozmiyim canım.. Zayıflayınca daha sık uğrarım :KK34::KK54:

Hum hum :) Neden öyle diyorsun..? 1 ayda da 4,65 kilo vermişsin amaa :KK34: Öyle baksanaaa.. :81:

Sözleşme imzalıcaksın hihih:KK1: Alınma sakın hee :))
İşte böyle yazıyosun, biz de hoşgeldin diyoruz oluyo. "Hoşgeldiiinnnn!!!" :KK9: Hayırlı olsun..

Tebrikleeerr :)):KK52:

canım hiç hatrlamıom geçen hafta kaçtım...ya neden sıkılalımki biz senden...asıl bizi bırakıp gttiğinde üzülüyoz:KK50:

cnm ben walla hala oturtamadım..hala seyir psikolojisinde sebzeyi proteinden az almam lazımmıs gibi gelior..hala proteini fazla tüketmeye meyilliyim..alısmaya calısıorum yawas yawas..ben sabah 1 yumurta yedım.öglende tavuklu corbamı ıctım aksamada Allah buyuk,,ya kalan corbamı ıcerım yada ton balıgı fln yerım sanırım..yalnız su peynir olayına hala takılmıs durumdayım ben..sen peynir hakkını nasıl tuketiosun? beyaz peynır mı kasar mı yoksa hala light mı ? seninde bi fikrini alayım:KK1:

Canım benim face im yok, olmayanlar çatlasın mı meraktan:KK9: :emir_bebek::emir_bebek:
anam fake make açıver bi tane.. benim bile 3 tane var ayol :))
şekerim o zmn direk güçlendirmeye geçsen,,daha rahat olmamıııı senın için ?:KK16:
valla hedefi zaten 65 ten 70 e çektim.. ağır ağır ilerlerim böylece.. zaten ikinci bebek falan olur neme lazım ben sakin sakin hallederim :KK66:
faceim yok ama ben aldım haberlerini nası bi fıstık olduğunu söyledi kuşlar bana ehehehehe:KK9:
haha totom da kalktı tam oldu :)) ceronimooo :KK9:

Ekim34 ve Glshk arkadaslarımmmm ya siz hangi marka peynir ve hangi tür tüketiyorsunuz? bu konu walla içime dert oldu..bana acıkca marka we tür yazarsanız çokkkkkk sewinirim..bu arada Kerokero senide gördüm aşağıda:KK1: nbr nasılsın? sen yanlıs hatırlamıosam güçlendirmedeydin dimi cnm??? bize bahsetsene biraz nasıl gidior? acemi güçlendirmeciler yalnız kaldık burda :2:

Tatilde falan değilim, yine bilgisayar başındayım da.. Sıkıldım be bu kilolardan be canım.. Gitmiyolar işte yani.. Moralim bozuldu iyice, girmiyorum pek foruma. Bak yumruk yapıyorum şimdi de. Bişi olduğu yok. Senin dediğin gibi şaşırtmaca da yaptım. Şaşırtma sonrası aldığım kilolardan 200 gr kaldı. Onlar da gider de.. Asıl sonrası önemli.. Son kiloma (58,5) düşmem lazım ki, sonra da vermem devam ederse, şaşırtma işe yaramış diyebiliyim. Bu hafta belki 1 kilo falan gider reglden dolayı. 59 falan olurum belki. Artık 19'unda asıl duruma bakıcam.. :44:

Ben de özledim ama hala pek moralli olduğum söylenemez :KK31: Neyse.. İdare ediyorum. Bugün beyaz günüm.. Öğlen tavuk yedim, akşam da tavuk yicem. Dün de beyaz gün gibi olmuştu aslında, ama somon yemiştim öğlen.. somon tavsiye edilmiyordu ya beyaz günde. O yüzden bugün bi daha yapıyorum. 4. atak günüm bugün. Geçen haftaki almış göründüğüm kiloların 3400 gr'ı gitti. Ama hala son gördüğüm 58,5'e düşemedim. Haftaya regl bitmiş olacak, belki şişlik iner diye bekliyorum. Moral bozukluğuyla bekliyorum ama..
Sen de takılmışsın galiba, ama geçer seninki. Sen kilolarından daha inatçısın :KK66: Merak etme :KK66:
Bu arada o ilaçları alınca ağrı sancı olmuyo bende. daha önce aldığım olmuştu. Gayet de rahat geçiyodu :) Zadece biraz şişlik oluyo haliyle..
Hem ben de kıskandııımmm :KK30: :))

Hoşbuldum canım :KK16: Ben de özledim ama moralim bozuk hala.. Bakalım.. Valla stres oluyorum, ondan da gitmiyolar.. Unuttuğumu sandıramıyorum :S :)) Bildir gülüm bildir hihi :KK1:

Merhaba hoşgeldin.. Ooo kesin verirsin :) ama devamını da yap mutlaka, evet.. Korkma korkma.. Almazsın geri:KK66:

Oyyyy!!! Ama sen hiç bişery bilmiyosuuunn :S:S Kitabı okuman iyi olur bence yaa :S Yardımcı oluruz ama.. Sıfırdan hiç bir şey bilmeden yapman, çok zor..

Yerim seni ben çıtırım, sandıramıyorsun demek :)) İnşallah reglden sonra 2 kg gitmiş olur canım, dua ediyorum valla, sinirim bozuldu, inada bindi. Sen elinden geleni yapıyorsun maşallahın var ama lütfen azıcık daha sabret. 19 unda dediğin gibi artık idam mı edicez yoksa kendi isteğiyle mi gidecekler bakarız.

Ben de geçmiş sayfaları okuyamadım ama ipek imin başlattığı callan muhabbetini bulman lazım, cuma günü öğle saatleri sanırım:KK34:

Ekim34 ve Glshk arkadaslarımmmm ya siz hangi marka peynir ve hangi tür tüketiyorsunuz? bu konu walla içime dert oldu..bana acıkca marka we tür yazarsanız çokkkkkk sewinirim..bu arada Kerokero senide gördüm aşağıda:KK1: nbr nasılsın? sen yanlıs hatırlamıosam güçlendirmedeydin dimi cnm??? bize bahsetsene biraz nasıl gidior? acemi güçlendirmeciler yalnız kaldık burda :2:

canım ben migrostan karper'in bi de bahçıvan'ın dilimli light kaşarını aldım. sabahları pizza yapınca üzerine koyuyorum, tost yapıorum bi de salamın yanında yiyorum genelde 3-4 dilim arasında değişio hesaplayınca 40gr'ı o kadar edio =) zaten yörsanın lor peynirini oldukça fazla tüketmeye devam ettiğim için beyaz peynire ihtiyaç duymuyorum. Kaşarı özlemişim ondan devamlı o şekilde kullanıyorum hakkımı. Bi de internette bi yerde normal kaşardan bi süre daha uzak durun diyordu yanlış hatırlamıyorsam o yüzden lightla devam ediorum ben =)

..

cnm ne diyim gercekten amma inatcı bünyen warmıs..karar tabi yinede senin ama moralini bozma,,ztn minnacık bişi kaldı hedefe..madem gitmio güçlendirmeye geçsen daha ii olmaz mı? cunku seyirde o son kiloların stresi insanı gercekten yıpratıor :2:

Tatlım, ben peynirde söylemesi ayıp bir gün ezine yedim, bir gün tam yağlı kaşar yedim, kısaca ne bulduysam onu yedim almaya fırsat bulamadığım için. Çok dikkat etmedim ama ortak bir karara varırsak onu alırım ben de.:KK56:

benim faceim vardı kapatmıştım kilo verince açıcam die söz verdm kendi kendime:)) başka bi tane açiim bari sizler için

cnm ne diyim gercekten amma inatcı bünyen warmıs..karar tabi yinede senin ama moralini bozma,,ztn minnacık bişi kaldı hedefe..madem gitmio güçlendirmeye geçsen daha ii olmaz mı? cunku seyirde o son kiloların stresi insanı gercekten yıpratıor :2:

Kuzu mesajını yeni gördüm. Cvp bile yazdım .Ama deneme de yaptım oldu. Hadi bak da bi görelimmmmm :)

X