Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

anaaa olur mu hiç hilalim

sen bendeki omuz genişliğini bilmediğin için :)) başta da callan mallan sıkı tuttum, yani verdiğimden çok daha fazlasını vermiş görünüyorum.. ben de görünümümden memnunum diyebilirüm.. baya bayaa inceldim belden bacaktan..
ama tartıya yansıyanı da halletmek için devam edicem..
kitapta acelesi olmayan, bel basen bölgesinde fazlalığı olanlar için 2+0 ı öneriyor dukan emmi.
onu yapıcam tatlım, bırakmıyorum yani

Son düzenleme:

Neslicim sen sizin heyeti boşver dukan heyetine sordun mu hiç bakalım önce bir foto koy bakalım ona göre heyet toplansın hatta kilo bildirim cetveli gibi bir liste tutalım ''Nesli için devam mı tamam mı '' diye ondan sonra yaparsın şekerim 2+0 ını

burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet hıh!!

benimde bugün saf protein günüm güçlendirmeye alışınca zor geliyor valla insana haftada 1 gün bile , ekim, love,glshk sizin nasıl gidiyor ben öğlen balık yedim akşamada tavuk yiyicem inşllah

burdan resim paylaşmam ancak, kaç kere dile getirdiğim facee çağrılarına kulak veren birkaç arkadaşa göstertip danışırım elbet hıh!!

böyle yazınca da bi garip oldu.. resim paylaşamam demeliydim zira cıbıl cıbıl geziyom malumunuz, buraya uygun giyinemem şincü deyü şeettim

benimde bugün saf protein günüm güçlendirmeye alışınca zor geliyor valla insana haftada 1 gün bile , ekim, love,glshk sizin nasıl gidiyor ben öğlen balık yedim akşamada tavuk yiyicem inşllah

aynen öylee benim güçlendirmedeki ilk saf protein günüm ilk haftayı geride bıraktım, cidden zor geliyor :S ben de sabah dukan ekmeğimle lor peyniri yedim bi de omlet yaptım bi yumurtayla, öğlene doğru tavuk ve yoğurt yedim. Akşam da light ton balığı yemeği düşünüorum acıkınca da yoğurt yerim. yarın olsun da tekrar meyve ekmek yiyebileyimm =))

Canım benim face im yok, olmayanlar çatlasın mı meraktan

Evet canım haklısın, alışınca zor geliyor cidden. Sabah yumurta peynir yedim ben, öğlen biraz geçiştirdim yumurtalarımı geç yediğim için. Akşama da henüz bilmiyorum :)) Ben bu ara yeşil çay içemiyorum pek, tekrar başlasam iyi olacak.

tebriklerrrr....

kitabı alarak bu işe bilinçli bi şekilde başlayanları herzmn takdir ediorum..öncelikle onun için tebrikler.kilona gelincede ztn werecek bi olayın yokki senin ama koruma konusunda haklısın..neyse sen hemen korumaya gececegın ıcın artk bızede bilgi verirsin geri geldimi kilolar gelmedimi die..zira bizim enaz bi 100 gun daha güçlendirme war

şekerim o zmn direk güçlendirmeye geçsen,,daha rahat olmamıııı senın için ?

........
sen nerelerdeydin yawww?? niden kayboldun ortalardan :44:
Tatilde falan değilim, yine bilgisayar başındayım da.. Sıkıldım be bu kilolardan be canım.. Gitmiyolar işte yani.. Moralim bozuldu iyice, girmiyorum pek foruma. Bak yumruk yapıyorum şimdi de. Bişi olduğu yok. Senin dediğin gibi şaşırtmaca da yaptım. Şaşırtma sonrası aldığım kilolardan 200 gr kaldı. Onlar da gider de.. Asıl sonrası önemli.. Son kiloma (58,5) düşmem lazım ki, sonra da vermem devam ederse, şaşırtma işe yaramış diyebiliyim. Bu hafta belki 1 kilo falan gider reglden dolayı. 59 falan olurum belki. Artık 19'unda asıl duruma bakıcam.. :44:

Ben de özledim ama hala pek moralli olduğum söylenemez Neyse.. İdare ediyorum. Bugün beyaz günüm.. Öğlen tavuk yedim, akşam da tavuk yicem. Dün de beyaz gün gibi olmuştu aslında, ama somon yemiştim öğlen.. somon tavsiye edilmiyordu ya beyaz günde. O yüzden bugün bi daha yapıyorum. 4. atak günüm bugün. Geçen haftaki almış göründüğüm kiloların 3400 gr'ı gitti. Ama hala son gördüğüm 58,5'e düşemedim. Haftaya regl bitmiş olacak, belki şişlik iner diye bekliyorum. Moral bozukluğuyla bekliyorum ama..
Sen de takılmışsın galiba, ama geçer seninki. Sen kilolarından daha inatçısın Merak etme
Bu arada o ilaçları alınca ağrı sancı olmuyo bende. daha önce aldığım olmuştu. Gayet de rahat geçiyodu :) Zadece biraz şişlik oluyo haliyle..
Hem ben de kıskandııımmm :))

Hoşbuldum canım Ben de özledim ama moralim bozuk hala.. Bakalım.. Valla stres oluyorum, ondan da gitmiyolar.. Unuttuğumu sandıramıyorum :S :)) Bildir gülüm bildir hihi
Merhaba hoşgeldin.. Ooo kesin verirsin :) ama devamını da yap mutlaka, evet.. Korkma korkma.. Almazsın geri

Oyyyy!!! Ama sen hiç bişery bilmiyosuuunn :S:S Kitabı okuman iyi olur bence yaa :S Yardımcı oluruz ama.. Sıfırdan hiç bir şey bilmeden yapman, çok zor..

canım hiç hatrlamıom geçen hafta kaçtım...ya neden sıkılalımki biz senden...asıl bizi bırakıp gttiğinde üzülüyoz

cnm ben walla hala oturtamadım..hala seyir psikolojisinde sebzeyi proteinden az almam lazımmıs gibi gelior..hala proteini fazla tüketmeye meyilliyim..alısmaya calısıorum yawas yawas..ben sabah 1 yumurta yedım.öglende tavuklu corbamı ıctım aksamada Allah buyuk,,ya kalan corbamı ıcerım yada ton balıgı fln yerım sanırım..yalnız su peynir olayına hala takılmıs durumdayım ben..sen peynir hakkını nasıl tuketiosun? beyaz peynır mı kasar mı yoksa hala light mı ? seninde bi fikrini alayım

Canım benim face im yok, olmayanlar çatlasın mı meraktan
anam fake make açıver bi tane.. benim bile 3 tane var ayol :))
şekerim o zmn direk güçlendirmeye geçsen,,daha rahat olmamıııı senın için ?
valla hedefi zaten 65 ten 70 e çektim.. ağır ağır ilerlerim böylece.. zaten ikinci bebek falan olur neme lazım ben sakin sakin hallederim
faceim yok ama ben aldım haberlerini nası bi fıstık olduğunu söyledi kuşlar bana ehehehehe
haha totom da kalktı tam oldu :)) ceronimooo

Ekim34 ve Glshk arkadaslarımmmm ya siz hangi marka peynir ve hangi tür tüketiyorsunuz? bu konu walla içime dert oldu..bana acıkca marka we tür yazarsanız çokkkkkk sewinirim..bu arada Kerokero senide gördüm aşağıda nbr nasılsın? sen yanlıs hatırlamıosam güçlendirmedeydin dimi cnm??? bize bahsetsene biraz nasıl gidior? acemi güçlendirmeciler yalnız kaldık burda :2:

Yerim seni ben çıtırım, sandıramıyorsun demek :)) İnşallah reglden sonra 2 kg gitmiş olur canım, dua ediyorum valla, sinirim bozuldu, inada bindi. Sen elinden geleni yapıyorsun maşallahın var ama lütfen azıcık daha sabret. 19 unda dediğin gibi artık idam mı edicez yoksa kendi isteğiyle mi gidecekler bakarız.

Ben de geçmiş sayfaları okuyamadım ama ipek imin başlattığı callan muhabbetini bulman lazım, cuma günü öğle saatleri sanırım

canım ben migrostan karper'in bi de bahçıvan'ın dilimli light kaşarını aldım. sabahları pizza yapınca üzerine koyuyorum, tost yapıorum bi de salamın yanında yiyorum genelde 3-4 dilim arasında değişio hesaplayınca 40gr'ı o kadar edio =) zaten yörsanın lor peynirini oldukça fazla tüketmeye devam ettiğim için beyaz peynire ihtiyaç duymuyorum. Kaşarı özlemişim ondan devamlı o şekilde kullanıyorum hakkımı. Bi de internette bi yerde normal kaşardan bi süre daha uzak durun diyordu yanlış hatırlamıyorsam o yüzden lightla devam ediorum ben =)

cnm ne diyim gercekten amma inatcı bünyen warmıs..karar tabi yinede senin ama moralini bozma,,ztn minnacık bişi kaldı hedefe..madem gitmio güçlendirmeye geçsen daha ii olmaz mı? cunku seyirde o son kiloların stresi insanı gercekten yıpratıor :2:

Tatlım, ben peynirde söylemesi ayıp bir gün ezine yedim, bir gün tam yağlı kaşar yedim, kısaca ne bulduysam onu yedim almaya fırsat bulamadığım için. Çok dikkat etmedim ama ortak bir karara varırsak onu alırım ben de.

benim faceim vardı kapatmıştım kilo verince açıcam die söz verdm kendi kendime:)) başka bi tane açiim bari sizler için

Kuzu mesajını yeni gördüm. Cvp bile yazdım .Ama deneme de yaptım oldu. Hadi bak da bi görelimmmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…