Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam güzellerrrr

regl olmama ragmen güzel bir sonuç bu hafta benim için bildirimim şu şekilde efemmmm

başlangıç:08.06.2012"
baş.kilo: 83,3
geçen hafta:78,6
bu hafta:77,6
bu hafta giden :1 kilo
toplam giden:5,7

bu hafta itibari ile tam 4 hafta oldu ömrümde ilk kez bir ayda 5,7 kilo verdim Dukan Sen Bizim HErşeyimizsiiiiiiinnnnnnnnn

öpüldünüz kuzularrr

Merhaba Herkese. Artık ben de aranızdayım. Birkaç hafta önce Dukan Diyeti kitabını almıştım ancak uygulamaya daha yeni başlayabildim. Öncelikle diyeti yapacak olanlara sağdan soldan eksik yalan yanlış bilgi edinmektense kitabı alıp işe koyulmalarını tavsiye ederim.

Ben kitabı okuduktan sonra baya tatmin oldum, kilo vereceğime kendimi şartladım ve Salı günü uygulamaya başladım. Önce ölçülerimi yazayım:

Boy : 1,60
Kilo : (diyete başlamadan önce): 57

Dukan diyetinin internet sitesinden hesabımı yaptım. Olmam gereken kilo 54müş. Yani toplam 3 kilo vermem gerekiyor. Bunun için de 3 günlük bir atak evresi önerildi. BUgün 3 günümdeyim. Sabah tartıldım tam 1 kilo vermişim kilom 56 olmuş.

Aslında ben yemediğim zaman çok kolay kilo kaybedebiliyorum. Birkaç hafta yememe dikkat etsem 3 kiloyu verebilirim normalde kendimi bu kadar kasmadan. Ama benim sorunum verdiğim kiloları hemen geri almam. ZAten bu diyete başlamamdaki amaç da buydu. Bakalım kilolar gidecek mi? VErilen kilolar geri alınacak mı?

Tekrar herkese merhaba...

MEDESAAA

canım takma kafana gidecek son kilolar..

yumruk yapmayı düşüniyormusun 3 haftadan sonraydı dimi galiba yapsan belki sonuç alırsın güzelimm

canım benim tebrik ederim seni gerçekten
çok ama çook sevindim,çok güzel kilo vermişsin,daha da güzel vereceksin inşallah.
ancak şu kan değerlerini ihmal etme kuzum,sağlık herşeyden önce gelir,öpüyorum seni

hoşgeldiin,başarılar dicem ama sen zaten başlar başlamaz yolun 1/3'ünü tamamlamışsın
dukan aslında kilo fazlası çok olanlar için uygun bir diyet ama ileriye dönük koruma aşaması için sana da faydası olacaktır mutlaka

Ellerine saglik fistik benim tek gördügüm ordaki meyveler.....
ay alemsin sen :))) aroma şişesini gören olmamış ama :))
slm hanımlar.
ekmek tarifi çok cezbedici görünüyodu bu arada:)
ama mikrodalgsa kullanmıyorum bn,turboda deneyeblrm ama belki,biraz daha küçük birkaç parça atılırsa fırına pişer heralde

küçük kuzum zaten.. bir yemek kaşığı kadardan her bir parça.. turboda da pişer sadece 150 yi geçmeden denemek gerek, yoksa kabarma tamamlanmadan yumurta pişmiş oluyo

HOşbuldummm. Aslında çok önemli bir kilo sorunum yok ama sülalede kilo ortalamasının 85 kg olması beni korkutuyor :) hem aşırı kilolu olmamak her zaman sağlık açısından iyidir dediğin gibi faydası olacaktır kesin.

evettt kıskandıımn benn siziiiiiiiiiiiiii

Canım benim, kıskanma sen, ben senin için İzmir e gelirim sen ne diyorsun

Hoşgeldin canım arkadaşım,

Valla özledim seni, regl olmana sevindim, 2 - 3 güne kadar gider zaten merak etme. Ama gitmiyorsa da bırak be güzelim artık kendi haline onları, senin unuttuğunu sansınlar.

Ben de cuma yoktum 55 sayfa olmuştu, okuyamadım tabi :))

Ben de kilo bildirimi yapayım mı :))

başlangıç tarihi ___________: 25.05.2012
başlangıç kilo_____________: 86
hedef kilo________________: 70
Geçen hafta_____________: 78
Bu sabah________________: 76.5
son haftadaki kayıp________: 1,5
41.günde toplam kayıp____: 9,5

not geçen hafta yol şişkinliğinden bildirim yapmamıştım

Ben 5 kilo vermek istiyorum .

Atak evresinde "5 kilodan az hedefi olanlar için 1 gün" diye yazılmış. 1 gün mü sürecek atak yani ?

Seyir evresini hiçççççççç anlamadım ,bilen lütfen yazsın

Güçlendirme için "10 kg verdiyseniz 10*10=100 gün güçlendirme yapacaksınız." yani 5 kilo verdiysem 50 gün mü güçlendirme yapacağım.

ben burdaki ihtiyar heyetinin ve eşimin de talebiyle ideal kiloma ulaşmış ilan edildim.. ben de onlara laf anlatmaktan usanan çakal bir dukancı olarak 2+0'a dönüyorum..
pazartesi-perşembe yapıp diğer günler normal takılıcam (ama güçlendirmeyi örnek alarak planlarım sanırım.. )

Fazla iyi gidiyor canım Maşallah maşallaahh! İnşallah devamı da gelecek. Sen bi devam et de, sonra bakarsın.. Duruma göre
Bi deee; geçen Perşembe günkü kilonu biliyor musun? Ya da işte Çarşamba? Salı Cuma ? :)) Perşembeye yakın bişiler :)

günaydın hatunlar
başlangıç tarihim 27 mayıs
başlangıç kilom 122
hedef kilom 78
bu haftaki kilom 109
toplamda giden kilo 13
Tebrikler canıımm 1-1,5 ayda 13 kilo.. Şahane ötesi :124: Maşallah ötesi Peki geçen hafta tartılmış mıydın? Biliyor musun geçen haftaki kilonu?
hoş geldin:) bda bizi bırakma
Ve de teşekkürleeeerr Zayıflayamayınca sıkılıyorum, boşa moralinizi bozmiyim canım.. Zayıflayınca daha sık uğrarım

Başlama tarihi:06.06.2012
Başlangıç kilo: 73,55
Hedef kilo:55
Geçen Hafta:69
Güncel Kilo:68,90
1 haftada -100 gr çok kötü
Hum hum :) Neden öyle diyorsun..? 1 ayda da 4,65 kilo vermişsin amaa Öyle baksanaaa.. :81:

günaydın kızlar bende üç gündür dukan diyeti yapıyorum gruba katılmanın şartları nelerdir öğrenebilirmiyim:44:
Sözleşme imzalıcaksın hihih Alınma sakın hee :))
İşte böyle yazıyosun, biz de hoşgeldin diyoruz oluyo. "Hoşgeldiiinnnn!!!" Hayırlı olsun..

Başlangıç: 19/03/2012
Başlangıç kilo :112
Geçen Hafta: 97.10
Bu sabah : 96
Hedef : 65
Tebrikleeerr :))

evet kuzu öyle göze göz dişe diş )

Ohh canım, ellerine sağlık. Ofisin mutfağında mikrodalga var hemen öğleden sonra deniyorum :))

Hoşgeldin çekirge :))

İhtiyar heyeti kaç kişiden oluşuyor canım benim, takdir edip kilonu onaylamışlar. Hayırlı olsun bakalım

Bence googla dukandiet diye yazın. kendi resmi sitesinden "calculate your true weight" diye yazar. Oradan kaç kilo olmanız gerektiğini hangi evreyi kaç gn yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

merhaba burcu,
sinir konusunda haklısın sana öyle gelmiyor. geçen yılda dukan yaptım bende çok sinir yapıyordu ama bu sene proteine alıştığımdan olsa gerek ne sinir ne baş ağrısı yapmadı belki agız kokusu olabilir onu da eşime sormam lazım tek yan etkisi sıcak basması oluyor o kadar

maşallah,
üç kilo hedefin var bir kilosu atakta gitmiş süper ya.. tebrikler hoşgeldin diyeceğim ama bitirmene de birşey yok ki. benim daha altı kilom var haydi bakalım

Hoşbuldum ve de teşekkür ederim. Kiloları kaybetsem bile koruma evresinde yine buralarda olacağım :) benim amacım burada benim gibi insanları görüp sizlerin azimlerinizden destek almak ve benimle aynı durumdaki insaları görebilmek. Çünkü şu an hiç kimseye meyve ve sebze yiyememenin nasıl bir şey oldugunu anlatamıyorum Beni bir tek siz anlarsınız

nası yaniiii bırakıyomusun hedefe varmadan ihtiyar heyetine bakarsan banada dün kayınvalidem annem yeter dediler ama yok bu sefer 1,2 kişi var onlara dersini vermem lazım özellikle de görümce me herkes çok güzel vermişsin falan diyo o göbeğimi gösterioo yoookk daha çok var falan bi cinim geldi aç dedim azını neyse sabır çektim sanki ben kendimi göremiyom tövbe yaa

Medesa teşekkür canım arkadaşım başarı hepimiz olsun inşallah

Canım çok sağolll
75.9 muşum geçen perşembe, foruma yazmışım oradan baktım

Son düzenleme:
merhaba kızlar bikaç gündür uğrayamadım malesef okuyamadım yazamadım ki ben de kilo duraklamalarından sonra bi yumruk yapayım bugün 4. proteiin günüm ve yarın da beyaz gün yapacaktım ama hiç ama hiç kayıp yok yani dely nin de söylediği gibi yumrukta hiç etkilemedi((

kuzucuum üzme bu kadar kendini yaa ( gelmezse gelmesin, bunlar sen üstüne düştükçe böyle yapar bak medesaya nası umursamadıkça adam köpek gibi koşuyo peşinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…