Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bu gecede bitti sükürrr yarin sabah bildirim yapamam belki uyumak istiyom cünküüüümmm 11 gibi bildirim yapabilirim... Dilerim hepimiz ___ görürüz tartida...

günaydın herkesee,
Yine __ yok, yine yok!!! neyse en azından bugün almamışım :44: dün yaptığım kaçamaklardan sonra eve gece 11'de gelip 1'e kadar sporumu yaptım, iyiki yapmışım yoksa kesin + görürdüm :18:
Herkese bol __li günler diliyorumm

herkese günaydınnn millettt...

glshk.cım yanlıs anlama ama burda sorun güçlendirmede deil sende malesef.cunku Dukan kitapta ztn bu ewreyi dogru yapmazsak,kiloları geri alacağımızı söylüyor.we sen kurabiye,1 dilim fazladan ekmek gibi kalorili şeylerden bahsediyorsun.bu durumda kilo alman tabiki dogal..bu durumun güçlendirme ewresinde olmanla bi alakası yok..bence bian önce disiplinli bi şekilde diete dewam et.yoksa werdiğin kiloları geri alıp hem bosa waktını harcamıs olacaksın hemde psikolojin bozulacak..

gunaydınn herkeseeeeeeeeee :)))))))))))))
bugun eskı bı pantolonumun ıcıne gırdım rahatlıkla :) huhuuuuuuuuuuuuuuuuuu

canım ama bu dediklerim dün oldu ben kiloları öncesinde aldım hiç kaçamak yapmadığım zamanlarda yani =) o yüzden stres yaptım ben, yoksa dün yediklerimden sonra kilo almam normal olurdu ama sporla telafi ettim galiba pek bi değişiklik olmadı tartıda. Yani kilo alma olayım kaçamak yapmadığım zamanlarda oldu hatta seyirin son 2 gününde aldım ben 1kg'ı geri sonraki 4-5 gündede diğer 2 kilo geldi :2:

Töbetöbe kandil beni bozdu diyeceğim suçlu benim biliyorum. Oruç tuttum diye abarttım olayı PİŞMANIM.

BAşlangıç: 07/05/2012
Başlangıç kilo : 90,1
Geçen Hafta: 81
Bu sabah : 80,9
Hedefcik 62,80
Giden :9,2
Kalan :18,10

medasacım burası kuşadasına 10 km lik biyerde kuşadasıyla alakası olmayan tatil beldesi eğer hafta sonu merkeze kaçabilirsem bomba olacak hihihihihi sinsingülüş

Ay biri ada mı dedi. AHh AHh çok anım var oralarda çok...
BAk azdırmayın beni yoksa cumartesi ÖZHAN da kop kop yaparız hep birlikte....

Ayyy bu süper oldu. Eve gider gitmez deneyeceğim. Hamburger ekmeği gibi olmuş bu. Ellerine sağlık zuzummm..

günaydıııın hepinize güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

ilk 2 hafta benimde düzensizlikler olmuştu bir günde +500 görüp sonra birden düşmüştü dengesiz artışlar görmüştüm ama yarın 3. haftam bitiyor bu hafta tartıda hep sabit sayılırım 59 ila 59.1 i gördüm hep vucut ancak alışıyor olabilir, birde eğer bu verdiğin kilolar uzun yıllardır üzerindeyse birden geri gelmesi normalmiş sanırım vucüt birden boşalan yerlere yine aynı yağı depolamak istermiş bunu dukanda yazmıştı, eşimle daha sabah konuştuk 18 kg verdi 2 kg kaldı 1 aydır aynı, bende güçlendirmeye geç dedim oda bu kilolar 10 yıldır bendeydi geçtiğim anda alırım o yüzden hedefimin 2 kg altına inmek istiyorum dedi biraz daha bekle bakalım hala durumun aynı ise dukanın resmi sitesindeki foruma yaz bakalım dukan ne cevap verecek

Son düzenleme:
Günaydın kızlar,
Maalesef bu sabah da benden tık yok

BAşlangıç: 19/03/2012
Başlangıç kilo : 92.7
Geçen Hafta: 77.9
Bu sabah : 77.8
Hedef : 75.70

1 haftada 100 gr vermişim oleyyyyy

Başlangıç: 19/03/2012
Başlangıç kilo :112
Geçen Hafta: 97.10
Bu sabah : 96
Hedef : 65

Günaydın kızlar,
Maalesef bu sabah da benden tık yok

BAşlangıç: 19/03/2012
Başlangıç kilo : 92.7
Geçen Hafta: 77.9
Bu sabah : 77.8
Hedef : 75.70

Ayyy bende öle 100 gramcık. Ama haftaya bak neler olacak...

günaydın kızlar,
maalesef bu sabah da benden tık yok

Başlangıç: 19/03/2012
başlangıç kilo : 92.7
geçen hafta: 77.9
bu sabah : 77.8
hedef : 75.70

sen malum gününü bi gör,,ondan sonra direk güçlendirme hedefine ineceksin bakkk love01 demıstı dersın cicim

Günaydın kızlar
Dün akşam yemeğinde dışarıdaydım. Yanlış bir şey yemediğim halde + gördüm tartıda. 62. 4 düm dün sabah, hayret bişi
Bünye de sapıttı iyice. Sıcaklıktan genleşiyo muyum ne :)

Başlangıç tarihi: 02.05.2012
Başlangıç kilo: 73.5
Hedef kilo: 59
Geçen hafta: 63.7
Bugünkü kilo: 63.0

Bu arada verdiğim linkte Dukanla zayıflayan bir hatunun röportajı var, bi bakılabilir.

dukan-ing.com: ilkay Kıran Öztürk/-15,2kg

Son düzenleme:
günaydınn herkese walla heyecanlandımm geçmiş sayfaları okumadan yazayımm dedimm..

-400 le başladım güne bi mutlu oldumm bi mutlu oldummm anlatamam..

1 aydır yerinde sayan biri olarak artıkk bende bildirimm yapayımmmmm o zamaannnn

Başlangıç tarihi: 12.03.2012
Başlangıç kilo: 80.500
Hedef kilo: 59
Geçen hafta: 70.300
Bugünkü kilo: 68.700

çok teşekkür ederim ekinsu cevabın için, bahsettiğimiz kilolar çocukluğumdan beri benimleler =) o yüzden bacaklarımı bi türlü eritemiyorum mesela kalıplaşmış kalmış orda yağlar her gün spor yaparken kendime küfür edesim gelio yıllarca ne yapmışım ben bu vücuda die =// 20 senenin kiloları gitmio haliyle :S bu arada dediğin şeyi ben de denedim hedefim 52ydi sonra 50 olayım öyle geçeyim güçlendirmeye dedim geri alma payını düşünerek ama vücudum bana bi sürpriz yaptı 50yi gördüğüm günün ertesinde tam güçlendirmeye geçicekken 51i gördüm ama daha fazla devam etme motivasyonum olmadığı için 1 kgdan bişi olmaz diyip yine de geçtim güçlendirmeye şu an 53üm yani olmam gereken kilodan 3 kilo fazlayım 10 gündür hiçbi gün __ görmedim hep arttı ya da sabit kaldı. Dediğin gibi biraz daha düzenli kaçamaksız devam edip bakayım eğer almaya devam edersen dukana danışırım

tekrar çok teşekkür ederimm

Başlangıç: 22/06/2012
Başlangıç kilo : 56
Geçen Hafta: 54
Bu sabah : 53.6
Hedef : 48

Kıslar ben sınaw nedenıyle harfıyen uyamıorum kacamaklarım oluo ama ekmek yok kesınlıkle sınaw bıtsın hemen 3 gun atak yapıcam bakalım nolcak ama gozle gorulur bı rahatlama war sankı wucudumda :))

Günaydın kızlar,

Tatilden yeni geldiğim için artılardayım ilk gün 66,2 gelmiştim bu sabah 64,4 çıktım. yok artık dimi
yine de bildirim yapıcam listede adımın olduğu bölüm boş kalmasın ;

Başlangıç tarihin : 22/06/2012
Başlangıç kilo : 64,7
geçen hafta : 63,0
bu hafta : 64,4
Fark : +1400 gr

Hala 1,4 kilo artım var ama saf p ye devam ediyorum.Cuma gününe kadar devam

ayy bu ekmek ne gaddeee gözel öyle. valla eşim eve mikrodalga fırın sokmuyor bu gidişle alacağım valla, zaten kılım ona bu ara

Günaydin Dukancanlar bol eksili bildirim günü olur insallah..

Bildirim yapip hemen kaciyorum acayip yorgunum..

Baslangic Tarih : 28.03.2012

Baslanginc Kilo: 110

Hedef Kilo: 65

Gecen hafta: 91:500

Güncel Kilo : 91,300

Tickerimi bugün degistirmiyorum sabah 3.kadar calistigim icin su ve cay cok ictim ayaklarimin su topladigini hissediyorum sanki 90kg görecektim de gec saatlere kadar cay,kahve su ictigim icin bu 1,300 ondan gibime geliyor...(aslinda öyle olmasini cok istiyorum)..

insallah yarin daha __ görürüm tartida siz ne düsünüyorsunuz kirmismiyimdir 3 haftadir ayni olan rakamlari...:26:

Başlama tarihi:06.06.2012
Başlangıç kilo: 73,55
Hedef kilo:55
Geçen Hafta:69
Güncel Kilo:68,90

1 haftada -100 gr çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…