Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar bende üç gündür dukan diyeti yapıyorum gruba katılmanın şartları nelerdir öğrenebilirmiyim:44:

günaydın hatunlar
başlangıç tarihim 27 mayıs
başlangıç kilom 122
hedef kilom 78
bu haftaki kilom 109
toplamda giden kilo 13

bütün beyaz atlı prenslerini bekleyen dukancı güzellere benden romantik bi şarkı gelsin. içimden geldi :) en kısa zamanda dörtnala gelsinler, sizi alıp gitsinler inşallaaaaahhh

Damien Rice - The Blower's Daughter - Official Video - YouTube

teşekkürler:) :KK24:
Ben bu diyeti kotuleyenlerin sacmaladiklarini dusunuyorum. Sonucta bu gecici bi surec ve dukan sonunda gayet normal ve saglikli bir yeme duzeniyle omur boyu kiloyu korumayi vaadediyor. Hic diyet yapmadan kilomuzu korucaz. Daha ne olsun ki?..
üffs püfss hüfsss onlara
hekse kendini biliyor, şahsen bana iyi geldi,
sağlıksal bir sorun da yaşamadım şükür
haftaya tahlilleri de yaptırıp emin olayım
içimden sayarım onlara artık:KK35:

canım yaani: ee sen artık evlilik yoluna girmişsin ki Allah sağlıkla , huzurla tamamına erdirsin, demek ki bu tip öküzlükler nişanlına uzak
süngerdir, ağlaktır, bobdur ,jhondur sıyırmışsın kendini vermişsin kararını... demek istedim :KK34:

kuzucum senin ideal kilon bu aralarda olduğundan veremiyor olmayasın, dukan amcam derki ideal kiloyu çok zorlamak iyi diil, hem koruması da zor
aynen bu fikre katılıyorum.
dukan amice bana da 50.9 dedi en son
hade leyyn dedim 48 iyidir alırım ben güçlendirmede 2 kilo nasılsa
sürünüyorum hala yok 50 den aşağı inmiyor
zaten pazarlığım iyi değildir. iyi dedim dukan emice senin dediğin olsun.
pazar günü güçlendirmedeyim inşallah :nazar:

off artık nefes alamıyorum ya...eve sığamıyorum...bugün gel yalnız kalmim dedim.babasıyla arası bozukmuş gelemezmiş.ne kdr ihtiyacım olduğunu hiç anlamıyo.bilmiyo...çıkcam yürücem prens sevgilisi gbi bi 8 10 km yürürm heralde.yoksa kendme gelemicem.ztn dünde bugünde tatlandırıcılı şeyler yedim.bari onu yakayım dukana faydası olsun bnm odunun.gelince de duşa girip dua edicem.Artık sahiden gücüm takatim kalmadı...
:KK20:aa aşkolsun sana kuzum, güçüm kalmadı diye bir şey yok, sadece soluklanman lazım.
Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin.

yok yok ben hic görmedim ama sevmem galiba issiz uzak yerleri....ay hadi bakalim...sizde mi kredi ile almistiniz cok merakliyiz bu konuda su günlerde
:26: özeldende de konusabiliriz iszersen

insallah nisanimizii yaptik beklemedeyiz....simdi benim askimin annesinide yakin zamanda kaybettik babasida evlenince masraf üzerine masraf eklenince benim is uzadi:KK19:
ay oğlu varken adam kendimi evlendi?
anlamıyorum arakadaş :KK50:

dedigim gibi benim ideal kiloma daha cook var en az 10 kilo vermem gerek
sallym 10 kilo asla çok değil.
hazır olduğunda kesinlikle hedefe ulaşacaksın :KK55:

Yürüyüşümüde yaptım geldim

Bugun kaçamak yaptım ben :KK5::KK5: frozen yogurt yedim kucuk :KK5::KK5:
Sabah 2 yumurta ve 2 fume ile yaptıgım omleti yedim sonra öglen gibi yogurdu yedim :KK5::KK5:

Akşam bişi yemicem yaptıgım kepekli ekmekten yerim yarım :KK5:

Atakta 3. günümdü 1 kilo vermişim daha çok olur die bekledim sanırım moralim bozuk cok:KK5::KK5:
ımm hoş geldin.
aslında gayet normal vermişsin, hiç moralini bozma. ben de 1.200-1.500 arası vermiştim 4 günde.
seyirle devam et, gayet normal herşey

Ben kavitasyona gidiyorum. Sali gunu yani dun 4. Seansima gittim esim de 10. Seansini yapti dun. Biz cok memnunuz incelmekten. Ama mutlaka diyet ve yuruyus gerekiyor. Diyet dedigim ölüm orucu degil elbette:)) az tuz, az yag, az ekmek, seker az hatta mumkunse hic yok.. Her aksam en az yarim saat yuruyus normal tempoda. Esim bunlarla yaklasik 1-2 beden inceldi hic giyemedigi gomleklerini atletle!!! Giymesine ragmen bol geliyor:KK66:) inanilir gibi degil. Uzuunn yillardir ikili haneleri gorememistim diyor. Biz faydasini gorduk ama nereye yaptirdiginiza dikkat elbette...
allam yaa ben de niye işe yaramadı şu kavitasyon anlamadım ki:KK43:
6 seans kavitasyon, radyo frekans ve lenf drenaj yaptırdım
gel gör ki höFsss

pahalı mı bu kavitasyon?
canım artık o kadar da pahalı değil, ayrıca fırsat siteleri var, dün bir arkadaşım aradı 20 seans kavitasyonu 39-TL'ye almış, hem de benim gittiğim yerden, kampanya yapıyormuşlar meğer. pisler ben o kadar indirim yapmaya çalıştım, zar zor ikna oldular.sen tut 39 tl ye dünya seans ver.
yok yok dünya ne hale geldi böyle.
ama tabii yapılan yer de önemlidir mutlaka.
normalde ben 5 seans lenf drenaj mesela 150tl verdim
kaviyle radyo fre. hatırlamıyorum şimdi zira yiğenime de almıştım anneler günü hediyesi indirip filan bişeyler yaptılardı
ben bu güçlendirmeyi beceremiyorum kızlar yaa :2: 10 günde 3kg geri aldım bunun 2si güçlendirmede geri geldi. Yemiyorum yine de alıyorum demicem, yiyorum kendimi tutamıyorum ufak ufak da olsa kaçamak oluyo..offf bi rahatlık geldi durduramıyorum kendimi nasıl toparlancam, aldığım kiloları nasıl vercem hiç bilmiyorum yaa :KK25:
canımcım kaçamak derken belki bayaa büyük bir kaöamaktır zira diğer mesajları da okudum öyle 1 günde 1 kilo filan almak mümkün değil normalde.
bi kontrol et yediğini içtiğini lütfen.

Yaa ben de hemen hemen hedefime ulastim. Ama korkumdan guclendirmeye gecemiyorum geri alcam diye. 2 kilo falasn fazladan vermeye calisiyorum nasdsa alcam diye
ahahah bakayım sene işe yarayacak mı. ben3 haftadır 50lerde sürükleniyorym gr gr

beni kimse görmemiş:KK5::KK5::KK5:

bugun elektronik baskul aldım yeni arkadaslarım tartıldı hep 4 kilo fazla dediler ama ben 69 cıktım 3 gunde 5 kilo verip aslında 65 olma ihtimalim yoktur dimi :26::26:
baskülün yanlışı sınırsız olabilr. sağlam bir tartıya ihtiyaçın var:KK66:

Ama guclendirmede kilo aliyo herkes. sonra tekrar mi veriliyo onlar anlayamamisim ben orayi
yok canım sadece sebzeler su tuttuğu için biraz kilo alınmış gibi görünüyor, yağ değil su yani :KK76:

Ellerine saglik fistik benim tek gördügüm ordaki meyveler.....:KK52::KK52::KK52::KK56:
ahahahhah sen söyleyince benim de dikkatimi çektiler:KK53:
ve aynen :KK56:ellerine sağlık

Günaydın kızlar,
Maalesef bu sabah da benden tık yok:KK50:

BAşlangıç: 19/03/2012
Başlangıç kilo : 92.7
Geçen Hafta: 77.9
Bu sabah : 77.8
Hedef : 75.70
1 haftada 100 gr vermişim oleyyyyy :KK33::KK35::KK36:
galiba bu hafta hepimiz aynı durumdayız :KK51:
Günaydin Dukancanlar bol eksili bildirim günü olur insallah..:KK54:

Bildirim yapip hemen kaciyorum acayip yorgunum..

Baslangic Tarih : 28.03.2012

Baslanginc Kilo: 110

Hedef Kilo: 65

Gecen hafta: 91:500

Güncel Kilo : 91,300

Tickerimi bugün degistirmiyorum sabah 3.kadar calistigim icin su ve cay cok ictim ayaklarimin su topladigini hissediyorum sanki 90kg görecektim de gec saatlere kadar cay,kahve su ictigim icin bu 1,300 ondan gibime geliyor...(aslinda öyle olmasini cok istiyorum)..:KK17:

insallah yarin daha __ görürüm tartida siz ne düsünüyorsunuz kirmismiyimdir 3 haftadir ayni olan rakamlari...:26:
çok sıvıdan olabilir canım, ben de akşam epey abarttım, kandil ya ibadet filan derken içim bayıldı epeyce bir duka çikolatasını götürdüm sonra da bol su, sıcaktı hava bayılacaktım neredeyse.
zaten sızmışım en son. bildiğin kötü kedi şerafettin olmuşum.
ehh sabahta şerafettinden aşağı kalmadım tartıda :KK9::KK9::KK9:

kırdığını düşünüyorum, inşallah öyledir.

bi şart yokki dukana başlıosun topice giriyosun kaçamak yapmıosun veee zayıflıyosun:KK8: hoş geldin:KK34:

teşekkürler tatlım o zaman sorularımla hep yanınızdayım 3 günündeyim ve atak dönemindeyim kilom 85.600 hedefim ilk 75 leri görmek sonrada 70 gibi bırakmak bilgisizliğim çok fazla umarım sorularımla sizleri bunaltmamm :44:

Günaydın güzeller :KK16::KK16::KK16::KK16:

ben de ilk bildirimimi yapayım, nasıl gidiyor sizce, normal mi?

başlangıç tarihi : 22.06.2012
başlangıç kilo : 78,5
şu an ki kilo : 74
hedef :65
kalan : 9

dukan bana ideal kilon 65 dedi ama bakalım o kiloya bir gelelim de belki biraz daha vermem gerekebilir. Boyum 1.67 galiba :KK53::KK53::KK53: kilo almaya başlamadan 57-58 falandım çünkü

Günaydın kızlar, meraba :80: ;
Bildirimlerinizi alıyorum. Ben 60,1 kiloyum bugün. Salı günü regl oldum sonunda. Belkim bitince yine 58 lere düşerim.. ama daha aşağı düşemiyorum sanırım.. 60 küsür sayfa olmuş 3 günde :KK70: Yuh diyorum ama; kusura bakmayın :KK9::KK9: Okuyabileceğimi sanmıyorum :S ama merak da ediyorum :) Önemli bir şeyler olduysa özet geçsenize banaa :112: :nazar::KK24::13:
Nabersiniiizzz?

Allah gönlünüze göre versin arkadaslar gecen konu disi sohbet ediliyor diye uyari almistik forumca hatirlatayim dedim..Dukan güzelleri sohbet alani diye forummu acsak napsak..:KK1:

Hadi ya hiç bilmiyordum, facebook da ekleyelim o zaman birbirimizi olar mı, ordan şaaparıs konu dışı konuları :KK1::KK1::KK1:

Bildirimlerinizi alıyorum. Ben 60,1 kiloyum bugün. Salı günü regl oldum sonunda. Belkim bitince yine 58 lere düşerim.. ama daha aşağı düşemiyorum sanırım.. 60 küsür sayfa olmuş 3 günde :KK70: Yuh diyorum ama; kusura bakmayın :KK9::KK9: Okuyabileceğimi sanmıyorum :S ama merak da ediyorum :) Önemli bir şeyler olduysa özet geçsenize banaa :112: :nazar::KK24::13:
Nabersiniiizzz?

hoş geldin:) bda bizi bırakma:KK50:

Başlama tarihi:06.06.2012
Başlangıç kilo: 73,55
Hedef kilo:55
Geçen Hafta:69
Güncel Kilo:68,90

1 haftada -100 gr çok kötü :KK43:
cıx çok kötü değil :KK34:
ama daha iyi olacaktır :emir_bebek:

günaydın hatunlar
başlangıç tarihim 27 mayıs
başlangıç kilom 122
hedef kilom 78
bu haftaki kilom 109
toplamda giden kilo 13
2 kilo vermişsin canım :KK42::KK42:

teşekkürler tatlım o zaman sorularımla hep yanınızdayım 3 günündeyim ve atak dönemindeyim kilom 85.600 hedefim ilk 75 leri görmek sonrada 70 gibi bırakmak bilgisizliğim çok fazla umarım sorularımla sizleri bunaltmamm :44:
hoş geldin, elbette yardımcı oluruz ancak kitabı iyice okuman önemli.
buradan da ayrılmazsan gitsin kilolar gelsin mutluluklar :KK53:

Günaydın güzeller :KK16::KK16::KK16::KK16:

ben de ilk bildirimimi yapayım, nasıl gidiyor sizce, normal mi?

başlangıç tarihi : 22.06.2012
başlangıç kilo : 78,5
şu an ki kilo : 74
hedef :65
kalan : 9
dukan bana ideal kilon 65 dedi ama bakalım o kiloya bir gelelim de belki biraz daha vermem gerekebilir. Boyum 1.67 galiba :KK53::KK53::KK53: kilo almaya başlamadan 57-58 falandım çünkü

günaydın
benim boyum 1,54 ve şu an 50 kiloyum ee budurmda 44 filan mı olmam lazım :KK53:
imkansible :KK9: ayrıca yaş faktörü de etkili diye biliyorum,ben ona bağladım mesela :26:

vee huzurlarınızdaaaaa
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.3
Güncel : 50.1 (peh peh peh resmen kafa buluyor benimle, diyim onu size :KK35:)

$05.06.jpg

iyi davranın kendinize, taam mııı:KK4:

güneyli den alintidir

sallym 10 kilo asla çok değil.
hazır olduğunda kesinlikle hedefe ulaşacaksın :KK55:

:KK19: insallah canim benim :KK16:

Son düzenleme:
kizlar yarinda 6 gündür oldugu gibi 74,4 cikarsam ne yapmaliyim...buarada sanki hatami buldum ben sinirili sayida ki yiyecekleri ben öyle sinirsiz gibi tüketiyordum cok sacma neden öyle bir hisse kapilmissam kitabi artik yanimda tasiyorum
Endişelenme, ben iki hafta aynı kalmıştım sonra 2 kilo birden gitti. Şu anda yine iki haftadır aynıyım ama birden gideceğini biliyorum

:KK53:

günaydın
benim boyum 1,54 ve şu an 50 kiloyum ee budurmda 44 filan mı olmam lazım :KK53:
imkansible :KK9: ayrıca yaş faktörü de etkili diye biliyorum,ben ona bağladım mesela :26:

vee huzurlarınızdaaaaa
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.3
Güncel : 50.1 (peh peh peh resmen kafa buluyor benimle, diyim onu size :KK35:)

Eki Görüntüle 458333

iyi davranın kendinize, taam mııı:KK4:

200 gram vermişsin..hiçte azınsanacak bi rakam değil,,şükretmeyi bil cicimmmm :KK1: :KK1:

Nabersiniiizzz?

sen nerelerdeydin yawww?? niden kayboldun ortalardan :44:

Dün yaptıgımdan sonra kendimi kötu hissettim bugun sabah sadece 1 bardak sut içtim öglende tavuk fln yerm :KK25::KK25:

bende 69 um arkadaslar

Canlarım,

Dün sabahtan bir rapor hazırlamam gerekiyordu sonra da ofis dışına çıkmam gerekti aniden, programlanmamış bir iş görüşmesiydi size yazamadım.

Dün çok yoğundu, meyvemi yememişim, alışmak zaman alıyor ama başaracağız canlarım size kılavuz olmak için. :KK55:

Bu arada kestanemle görüştük, çok cici, badem gözlü, çok güzel bir çıtır. Şimdi zaten çok güzel bir de kilo verdiğinde eminim bakan bir daha bakacak. :KK16::KK16:

Hepinizi öpüyorum fıstıklarım, ben biraz dünden bu yana yazılanlara bakayım. :KK54:

Kuzular....bildirim yapip kaciyorum gelicem okicam hepsini tek tek

Başlangıç tarihi: 21.06.2012
Başlangıç kilo : 76,9
Hedef kilo :64
Geçen hafta : 74,0
Güncel Kilo: 74,3

Seyirde aldigim 400gr in 100gr ini verdim tekrar olsun bunada sevinirim:KK16:

Ayyy bende öle 100 gramcık. Ama haftaya bak neler olacak...

off neler olacak acaba :26:
bu son kilolart daha zor gidiyormuş yaaa,insan hep başlangıçtaki hızşa gidecek sanıyor ama şaka gibi valla :KK53:

sen malum gününü bi gör,,ondan sonra direk güçlendirme hedefine ineceksin bakkk love01 demıstı dersın cicim:KK16:

canım güzeller güzeli arkadaşım evet regl sonrası kendin öyle olcak ama ben dayanamadım dün gece nöbetçi eczane arayıp geciktirici aldım,yani yanlış anlaşılmasın adet geciktirici :KK9::KK9::KK9:
içtim bir güzel çünkü h.sonu denize de giremeyeceksem ne anlamı var tatile gitmenin.ama pazar günü bırakıcam ilacı ki hemen gelsin p.tesi falan,fena ağrı sancı yapacak biliyorum ama mecbur kaldım.:KK16:

Nabersiniiizzz?

kuzuuum özledikl seniiii,sevindim regl olduğuna.
kız bende senin gibi oldum öylece kalakaldı kilolarım 2 haftadır görüyor musun :KK50:
Canlarım,

Dün sabahtan bir rapor hazırlamam gerekiyordu sonra da ofis dışına çıkmam gerekti aniden, programlanmamış bir iş görüşmesiydi size yazamadım.

Dün çok yoğundu, meyvemi yememişim, alışmak zaman alıyor ama başaracağız canlarım size kılavuz olmak için. :KK55:

Bu arada kestanemle görüştük, çok cici, badem gözlü, çok güzel bir çıtır. Şimdi zaten çok güzel bir de kilo verdiğinde eminim bakan bir daha bakacak. :KK16::KK16:

Hepinizi öpüyorum fıstıklarım, ben biraz dünden bu yana yazılanlara bakayım. :KK54:

evettt kıskandıımn benn siziiiiiiiiiiiiii :KK43:

slm hanımlar.

genel olarak bi tıkanma var heralde kilo kaybında..
ben daha seyire geçmediğim için bişi diyemicem.
regl oldm bnde bgn,ama yine de 100 gr gtmiş,bgn 3. gn ve toplamda 57 den 54.6 ya indm,regl bitse biraz daha oynar heralde.

yarın seyire geçicem artık. Atak çok baş ağrısı yaptı bu arada,bi de sinir:) ya da bana öyle geliyo blmiyorum:)

ama iyi gitti sonuç olarak. bakalım seyir nası gidicek,artık sebze yemek istiyorum:)
meyve de istyo cnm ama mlsf:KK43:

bakalım hafataya bn kaç kilo kayıpla giricem,aman artı olmym da bi de...

ekmek tarifi çok cezbedici görünüyodu bu arada:)
ama mikrodalgsa kullanmıyorum bn,turboda deneyeblrm ama belki,biraz daha küçük birkaç parça atılırsa fırına pişer heralde:KK66:

nyse hoşçakalın şmdilik

X