Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kolay gelsin arkadasim kppss girecekmissin umarim iyi gecer atak günleride sebze tüketmemeye özen göster az kullandim demissin ama atakda sebze yasak..hatirlatayim didim..

Daha yolun basindasin ben 28 mart da basladim beyaz ekmek agzima hic sürmedim cok sykystigimda yufka döner yedim oda baska altarnatifim olmadigi icin bu diyette ac kalmayacaksin yiyesinki kilo veresin...Ben sykyldim artik yiyebiliyormusun dersen hayir yiyemiyorum cok zorlaniyorum..iki gündür cok yogunum ve bugün energy icecegi ictim..gece calistigim icin bayaa bi yorgun düstü vucudum.Sana tavsiyem uyma seytana eger verecegin kilo fazla degilse yavas yavas versende olur...

Afiyet olsun bol bol ___ olsun...bende zerro cola yi buz kaplarina paylastirdim attim buzluga.

bugün mide fesatı geçirmezsem iyidr.sabah neslinin poğaçası çay domates peynir hindi füme yedim.öğlen kırmızı pul biberli kekikli tavuk yedim hindi fümede yedim yanında ayran içtm.snra bi ara yoğurt yedim form çay içtim.snra ekimle buluştk kahve içtik çay içtik.11de eve geldim tavuklu biberli mantar yedim ayran içtim.bugün ekimle bana splenda aldık migrostan.onun büyüsüyle pancake yaptm tatlısızlıktan ölcektim artık onu yedim yanında limonata içtim.şimdi midemden tuhaf bi ses geliyo isyanda sanırım

Olmaz olmaz biseycik olmaz....insallah.. ekimle bulustunuz demek cok sevindim...insallah banada kismet olur...

aynısı bende de oluyor canım ben bundan öncesinde karatay diyetindeydim onda da ekmek yasak ve ekmeği çok özledim valla kim ne derse desin ekmek türk kültür ve geleneğinin bir parçası bunu daha iyi anladım çok ekmek yememe rağmen sadece tatmin edecek kadar olsa yeterzararları tartışılır tabi ama gerçek bu.tam buğday bile olsa ağzında ve midende doluluk hissini hiç bişey vermiyo o kokusunu bilem özlemişim. ben bi kerem kaçamak yaptığımda ekmek yemiştim taze tam buğday normal hiç sevme o bile bana dondurma kaymak geldi yani survioverde balık bulmak gibiydi yaniumarım anlatabilmişimdir ama dikkat et kendine bozma sakınaklına böle düşünceler geldimi başka şeylere yönel unut onu..benide çok dürtüyor ama biraz da ha sabretcem hedefime az kaldı.kaç kilo verme gerek

tam tahmin ettiğim gibi bu aralar havalar sapıttı ya ondandır rüzgar müzgar ne güzeldi ya neyse nasılsa tatilime daha var bu arada hoşgeldin.

sabret bozma sakın...burda birimiz kaçamak yapnca hepimz üzülüoz...medesaya haksızlık etmişsin sen kilo versen ona ne vermesen ona ne...sen kilo verince altın madalya takmıcaklar ya onada burda hepimiz birbirimizin iyiliğini düşünüyoz.hem pahalı bi diyet hemde meyve falan olmadığı için özlem duyduğumuz şeyler var.biran önce bitsnde güçlendrmeye geçelim diyoruzAllahtan öpüşüp barışmışsınızda tatlıya bağlanmış.dedim şimdi miray gbi kızıp gitcek bunlarda:18:

evet ya bütün param ete süte gidiyor desem yeridir.hele yoğurda verdiğim paraya acıyorum gerçi ucuz ama normalde hiç sevmemama mecbur yiyorum peynir desen göçtüm yani 8-10 tl gidiyor üç beş günde birama napalım bu diyet sosyete diyeti bizde sosyeteyiz he hekipaya bende gidiyorum du bi bakayım bende kireç gibidir tam yağsız ve tuzsuz ama napcen başa gelen çekilir

sallyyyy özledik senyyyyy

biz ekimle buluştuk bugün hiiiçç onun yaşlıyım dediine bakmayın bi görseniz fıkır fıkır maşallah hepimizi cebinden çıkarır

günaydın cicişler

bugün diyetteki 13. günüm, ilk gün 77.7 göstermişti tartım ama pili azaldığı için eksik gösteriyordu, muhtemelen 78-78,5 falandı gerçek kilom. Geçen pazar ve pazartesi dışarıda olmam nedeniyle 2 günlük bi aksama oldu ama abartı değil tabii ki.
Dün ve bugün protein yapıyorum veee sabah tartım 74.2 gösterdi
Çok mutluyum çok, bundan güzel motivasyon mu olur yahu, en bol çikolatalı pastanın zevkine değişmem bu eksileri, hepinize desteğiniz için teşekkür ederim

Hareketleri yapıyorsun sonra duvar tırmalamaca malummm. (Hareket isteyen sensinn :))

Aaaaaaaaaaa bunları madesa ıcın soylemıs olamazsın.

Bende benim bildiğim MEDESA mı diye döndüm bir daha baktımm..

İçliköfte bile yapmışlar

Tabi tabii. Anlatın walla. Niyetli niyetli süper sevap.

Oyyy kuzum bravo senin iradene ben kola içmeden et tavuk vs yiyemiyorum, ya salata, garnitür falan olacak yanında yada buz gibi kola
Yarın tartın sana büyük bir süpriz yapacak bak içime doğuyor

Süprizin + sı - si olmaz :) Ay kızma MEDESAm şaka yaptım şakaaa

Tansiyonum çıktı tatlu yemem lazım getirin magnumları demeyeceksin değilmiii :)

tamam önce sen öpuzattım yanağımıhah şimdi oldu barıştık

Aaa ben kıskanırım ama..

Buzluğa koysanıza 2 ye bölüğ. Sonra sıcak suya koyup elinizle sıkıp tüketin. Hem tuzu yağı fazla nesi varsa gidiyor...

Ayy kıyamama zuzuma. Gel ben seni ısıtırım 2 callen yaparızz :)

Amannnn.
Anteplimisin sen yoksa.
Benim ilk ödül yemeği menümü yazmışsın eksiksizzzz...

Hoş geldin. Baş ağrısı bende de olmuştu ve çok arkadaşta da olmuş. Ani protein yüklemesi vücudu şaşırtıyor ve bünye tepki veriyor. Yani farklılığı anlıyor. Yani bence iyi bir işaret :)

Malzemeler:
-Pazı
-Yumurta
-Soğan
-1 tatlı kaşığı zeytin yağı

Pazıyı haşlıyoruz
Suyunu süzüyoruz
Tavada 1 tatlı kaşığı zeytin yağı ile soğanı hafifçe kavuruyoruz
Pazıyı da kısa bir süre kavurduktan sonra
üstüne yumurtayı kırıp karıştırıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…